X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amber85 wrote:
    Witam, ja bym chciala dolaczyc:) mam 28 lat, prawie 2letnia corke, w sierpniu stracilam dziecko w 16tc. Staramy sie od pazdziernika 2013, narazie bez skutku.w 2009 stwierdzone pco, leczone metformaxem500, zaszlam w ciaze w czerwcu 2011 (w pierwszym cyklu staran). Obecnie 4cs, 3dc, biore cyclodynon na wyrownanie cykli, inofolic na owulacje (bo z nia bylo roznie ostatnio) i od dzis olej z wiesiolka oeparol. Troche sie boje, ale jak czytam tu pozytywne historie to i moze mi uda sie do nich dolaczyc:)
    witam....ja walcze juz19 cykli jesli dobrze policzylam wiec nie zalamuj sie bo sa dziewczyny z dluzszym czasem staranek!!! glowka do gory piers do przodu i sie nie poddajemy!!!! uda nam sie i juz niebawem wszystkie zaciazymy!!!!! <3

    ~Agnieszka lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już kończę kawkę :) Zagadałam się ciut..
    Co tam w szerokim świecie?

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja już kończę kawkę :) Zagadałam się ciut..
    Co tam w szerokim świecie?
    a nic ciekawego :-) jestem troszke na forum troszke na wykresach bo jestem ciekawa co tam u dziewczyn i agnieszka ma sliczny wykresik ale niechce testowac ale ja rozumie ;-) a u ciebie jak tam???

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówiłam jej wczoraj, że ma śliczny wykresik, aż troszkę pozazdrościłam :)
    Ale nie dziwię się jej..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie praca wrze, ale się mi nie chce :(
    Nie wyspana jestem, nie mogłam wczoraj zasnąć..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musimy byc cierpliwe z testami ale jest to mega trudne..najlepiej niemiec testa w domu wtedy nie kusi ;-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w zapasie chyba 30 :D

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    U mnie praca wrze, ale się mi nie chce :(
    Nie wyspana jestem, nie mogłam wczoraj zasnąć..
    ja od kilku dni chodze padnieta (niewyspana) i pomimo ze szybko sie klade to nic niedaje ;-( ale moze to przez pogode??? niewiem ...

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja mam w zapasie chyba 30 :D
    to ty dopiero bedziesz testowac ;-) ja teraz niemialam i byly chwile zlosci ze niemam bo jak bym siknela to bym wiedziala ale znajac mnie to nawet jak wyjdzie jedna pozostaje nadzieja bo moze byl za wczesnie ;-D

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam, niestety..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chciala miec w domu usg i jakies urzadzenie co powie mi juz na7dzien po owulce ze sie udalo ;-)

    olka30, iza30, ~Agnieszka lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre marzenie, podobno już takie robią, ale w hameryce..
    Tyle, że trzeba by jeszcze umieć z tego odczytać takie małe fasolinki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 09:17

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Amber85 Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie jest najgorsze, a wiadomo ze im dluzej sie czeka tym bardziej sie czlowiek nakreca...w pierwszej ciazy tydzien po zaplodnieniu mialam plamienie implantacyjne wiec juz sie domyslalam co sie kroi;), w drugiej w ogole nic nie podejrzewalam i zorientowalam sie dopiero jak mi sie okres spoznial 4 dni. A teraz to planowanie i czekanie najpierw na owulacje czy w ogole bedzie, a potem na okres, masakra jakas...czeka mnie maly wyjazd, wiec moze oderwe sie troche od tego myslenia i liczenia:)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amber85 wrote:
    Czekanie jest najgorsze, a wiadomo ze im dluzej sie czeka tym bardziej sie czlowiek nakreca...w pierwszej ciazy tydzien po zaplodnieniu mialam plamienie implantacyjne wiec juz sie domyslalam co sie kroi;), w drugiej w ogole nic nie podejrzewalam i zorientowalam sie dopiero jak mi sie okres spoznial 4 dni. A teraz to planowanie i czekanie najpierw na owulacje czy w ogole bedzie, a potem na okres, masakra jakas...czeka mnie maly wyjazd, wiec moze oderwe sie troche od tego myslenia i liczenia:)
    ja w pierwszej ciazy niemialam zadnych objawow nawet ba nie podejrzewalam jej ;-) to bylo zaskoczenie jak poszlam do ginka bo okres mi sie spoznia a ona ze jestem w 5 tygodniu ciazy!!!! <3 to bylo mega super!!!! kochane musimy czekac i pisac se na naszym forum wtedy moze odbiegniemy od myslenia o ciazy i zmienimy temata ;-) a gdzie wyjezdzasz??? moze zabierzemy sie z toba ?? ;-D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Dobre marzenie, podobno już takie robią, ale w hameryce..
    Tyle, że trzeba by jeszcze umieć z tego odczytać takie małe fasolinki :)
    oj bysmy sie nauczyly odczytywac uwierz mi ;-)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, już teraz jak idę do jakiegokolwiek lekarza to czasem mam wrażenie że więcej wiem o temacie niż on :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj spac mega spac mi sie chce :-( a jeszcze mialam dziwny okres..mialam w jeden dzien mocniej,na drugi slabiej na trzeci wieczorem plamienie i na czwarty i piaty juz nic :-( troszke mnie to martwi bo zawsze mialam duzej mocniej a i plamienie nieraz sie ciaglo..czy tak szybko wylecialo co mialo wyleciec???

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Pewnie tak, już teraz jak idę do jakiegokolwiek lekarza to czasem mam wrażenie że więcej wiem o temacie niż on :)
    ha ha ha to my tak chyba wszystkie wiemy ;-) ja sie smialam do swojego ze jak sie by udalo to nawet powiem ginkowi z ktorego serduszkowania sie udalo ;-D

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    oj spac mega spac mi sie chce :-( a jeszcze mialam dziwny okres..mialam w jeden dzien mocniej,na drugi slabiej na trzeci wieczorem plamienie i na czwarty i piaty juz nic :-( troszke mnie to martwi bo zawsze mialam duzej mocniej a i plamienie nieraz sie ciaglo..czy tak szybko wylecialo co mialo wyleciec???

    Hm rybka nie wiem, dziwne, a bierzesz jakieś wspomagacze?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Hm rybka nie wiem, dziwne, a bierzesz jakieś wspomagacze?
    Nie nic nie biore nawet kwasu se jeszcze nie dokupilam bo mi sie skonczyl ...niewiem co jest grane ale moze faktycznie wylecialo wszystko co mialo i mam juz spokoj..pierwszy raz tez mialam okres bez skrzepow sorrki za szczegoly ;-) wybaczcie ;-)

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ