X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu kto ?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem :)

    gann3e3k07a442mt.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już miałam pisać, że nikogo nie ma, ale przypomniałam sobie że trzeba odświeżyć stronkę :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie looknęłam na twój wykresik Agnieszka no i powiem ci, że wręcz zazdroszczę :) Zawsze masz taką długą fl ?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem :) wykres prowadzę dopiero 1 cykl porządnie bo poprzednio od połowy i kompletnie nic mi nie mówi ;) traz mierzylam też temp i mam 37,1. Ale jutro spodziewam się @ i pewnie tak będzie

    gann3e3k07a442mt.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to dobrze czy źle że tak mam tą fl? Wybacz moje pytania ale jestem w tym jeszcze zielona :)

    gann3e3k07a442mt.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie ładny wykresik, taki fasolkowy :) Ale co ma być to będzie..
    Ja muszę czekać do @ jeszcze ponad tydzień i już mnie dobija to wieczne czekanie, mogłoby się to wszystko jakoś prężniej odbywać :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie :) dla mnie to 2 cykl starań i nawet nie myślę ze się mogło udać, w zeszłym cyklu miałam wszystkie objawy ciąży ;) a w tym staram się o tym nie myśleć i cierpliwie sibie czekam... Zresztą od dziś zaczynam dietę żeby stracić kg po świętach ;)

    gann3e3k07a442mt.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to teraz jeszcze bardziej ci zazdroszczę ;) My już dwa lata, szmat czasu i już się delikatna schiza przyplątała, ale w tym cyklu walczę z tym i żadnych objawów nie szukam, tylko to czekanie męczy. I dziś mnie wyjątkowo męczy ochota na piwko przed snem, chociaż kapkę...

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde, to faktycznie, ja mam jakieś dziwne przeczucie że u nas też to będzie długo trwało, bo zawsze mam tak że jak czegoś bardzo chcę to dupa :/ podziwiam takie dziewczyny jak Ty dla mnie i z moją psycha pewnie skoncyloby się na zaprzestaniu starań i pewnie na rozwodzie bo bym się wyladowywala na moim M za wszystko.

    gann3e3k07a442mt.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, że mój też nie ma lekko, chociaż trochę lepiej od czasu jak zrobił badania i wyszły nieźle. Staram się hamować, bo widać bardziej moja wina.. Poleciał na starszą to teraz cierpi.. A psycha jak to psycha, okres załamania mam już za sobą (mam nadzieję). W sierpniu wydawało mi się, że zaskoczyło, wszystko na to wskazywało i dupa.. Troszkę mnie to przybiło, ale ja się nie umiem długo dołować. Jestem typ, który jakby źle nie było i ile razy by nie upadał to i tak się podniesie.

    Trochę szkoda, bo tym co się nad sobą użalają zawsze łatwiej w życiu, bo się wszyscy nad nimi litują. No ale niestety tak nie umiem.

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem coś o tym bo ja też należę raczej do tych które się kopie po dupie a nie glaszcze po głowie, potrafię się uśmiechać na zewnątrz a w środku mnie chcę rozwalić, niby wszystko ok a mojemu M potrafię potem piekło zrobić na ziemi :) dlatego nie chce się nastawiac a jest to mega ciężkie, tym bardziej że mam wrażenie ze teraz co druga chodzi w ciąży i non stop na nie wpadam jakaś masakra :)

    Tak to bywa właśnie jak się w życiu czegoś chce, ale nie mamy na to wpływu i mnie chyba najbardziej to wkurwia, że nie mam na to wpływu żeby pewne rzeczy się udały, ale cóż... Nie można się uzalac, tak jak piszesz, trzeba brać życie za rogi i iść do przodu, dlatego mimo diety wrabalam właśnie 5 czekoladek i spokojnie czekam na @ :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymać :)
    W ogóle dobry pomysł, chyba zapodam sobie czekoladkę :)

    Dziś już uciekam, więc mam nadzieję że do jutra :)
    Kuleje to forum troszkę, bo nam dziewczyny pozaciążały, no ale myślę że przetrwamy jakoś.

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musimy :) mnie też tu chwilę nie było bo nie chciałam się nakrecac, ale...to chyba żadna gwarancja :) do jutra zatem ;) dobrej nocy spadam do M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2014, 21:36

    iza30 lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
  • Amber85 Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja bym chciala dolaczyc:) mam 28 lat, prawie 2letnia corke, w sierpniu stracilam dziecko w 16tc. Staramy sie od pazdziernika 2013, narazie bez skutku.w 2009 stwierdzone pco, leczone metformaxem500, zaszlam w ciaze w czerwcu 2011 (w pierwszym cyklu staran). Obecnie 4cs, 3dc, biore cyclodynon na wyrownanie cykli, inofolic na owulacje (bo z nia bylo roznie ostatnio) i od dzis olej z wiesiolka oeparol. Troche sie boje, ale jak czytam tu pozytywne historie to i moze mi uda sie do nich dolaczyc:)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny !! :)Jestem tu nowa i mam pytanie
    Cykle mam zazwyczaj 31 dniowe ostanią miesiączkę miałam 9.12.2013 r
    6.01.14 zrobiłam test odziwo pozytywny więc poszłam na badanie z krwi i :
    09.01.2014 b-hcg - 67,96 mlU/ml
    13.01.14 dzisiaj b-hcg - 339,60 mlU/ml
    Czy ten przyrost jest prawidłowy?? W środę mam zamiar powtórzyc b-hcg ...
    Martwie się że coś jest nie tak bo niby mieszczę się ale w dolnych granicach i nie wiem czy z fasolką bedzie wszystko ok
    Prosze o pomoc !!!

  • Amber85 Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, najwazniejsze ze bhcg wzrasta. Teraz tylko wizyta u ginekologa w celu wypatrzenia pecherzyka ciazowego:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh niestety mam wizyte dopiero 30.01 bo mój gin na urlop pojechał :(
    a to czekanie najgorsze ..
    W środę ide powtórzyc betę mam nadzieje że przyrośnie !!:):)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Czekolada na dzień dobry i jazda..
    No prawi, bo śpię na stojąco (właściwie siedząco, ale nikt nie musi wiedzieć).

    Witam nowe dziewczyny, cieszę się że do nas dołączycie.
    Izmelka coś mi się zdaję, że tobie to trzeba już gratulować i pewnie długo tutaj nie zagościsz :)

    Która wstała, bo nie będę sama piła kawy? :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja ja wstalam juz nie spie spijam kawke i podczytuje forum a dziekowac bogu mialam male zaleglosci ;-) to olus pijemy!!!! witam nowe dziewczyny!!!!

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ