X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    Hi hi bardzo bardzo się ciesze że jestem tu z wami :)
    Rybka staram się :) po owulce robiłam to samo ale nie zawsze jest co :D:D jak juz wszystko w domu ogarniete obiadek zrobiony:D hi hi
    ja chyba dzisiaj pojde na dlugi spacer :P moze jakoś oderwe mysli od badan itp :D[/QUOT to idz se na spacer albo na zakupy ;-) kup se jakas bluzeczke :-) albo idz do kumpeli na herbatke niemasz tam zadnej co nie pracuje ;-) bo jak co to wpadaj do mnie ja mam balagan na kolkach zlew caly w naczyniach do mycia,itp ;-D zapraszam

    Izamelka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rybka :) jesli chodzi o zmywanie to może byc ciężko bo bardzo nie lubie tego robić :) wszystko inne moge ogarnąć :) hi hi
    zakupy spacer nie zła myśl :P hi hi
    A w jakim mieście Ty mieszkasz :P
    Bo ja w Łodzi :D

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    Oj Rybka :) jesli chodzi o zmywanie to może byc ciężko bo bardzo nie lubie tego robić :) wszystko inne moge ogarnąć :) hi hi
    zakupy spacer nie zła myśl :P hi hi
    A w jakim mieście Ty mieszkasz :P
    Bo ja w Łodzi :D
    ja w wielkopolska konin (blisko konina) a to wsadze naczynia do zmywarki,ciuchy do automatu szkoda ze niemam odkurzacza co sobie sam jezdzi ;-)

    Izamelka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to w sumie nie tak daleko :):)
    haha ! ale powiem Ci że już są takie odkurzacze bardziej roboty :)
    zawsze może Cię w kolejnej czynności wyręćzyć :)

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak powaznie myc naczynia lubie zmywarke wlanczam raz na pol roku( dostalismy w prezencie na parepetowke) ale jednego nienawidze brrrr...az mi sie wlosy jeza na glowie brrrr...az niemoge tego napisac ;-D a wiec niecierpie prasowania -napisalam to??? udalo sie ;-D mam dzis zajebisty humor o ja pitole ;-D niewiem czemu :-)

    Izamelka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    O to w sumie nie tak daleko :):)
    haha ! ale powiem Ci że już są takie odkurzacze bardziej roboty :)
    zawsze może Cię w kolejnej czynności wyręćzyć :)
    wiem ze sa i sie smialam bo bylam kiedys u kolezanki i dzwonila do niej mama pyta co robi a ona za sprzata - :-) zmywarka zalaczona,automat wlaczony i robot se sprzatal :-0 ale to nie dla mnie moze jak bede miala druzyne pilkarska( tyle dzieci) i niebede miala czasu usiasc

    Izamelka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka a ja wręcz przecinie
    UWIELBIAM PRASOWANIE :) to chyba jest jedyna czynnośc która mnie odpręża i relaksuje :P
    nie ważne dlaczego najważniejsze że jest :)
    ha to może podziel się tym humorem :)

    Moja zmywarka do dzisiaj stoi u mojej mamy bo jakos nie mieliśmy czasu przez 1,5 roku się tym zając :D:D

    Myslę że i wtedy też znajdziesz czas :) hi hi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 10:33

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka wrote:
    Rybka a ja wręcz przecinie
    UWIELBIAM PRASOWANIE :) to chyba jest jedyna czynnośc która mnie odpręża i relaksuje :P
    nie ważne dlaczego najważniejsze że jest :)
    ha to może podziel się tym humorem :)

    Moja zmywarka do dzisiaj stoi u mojej mamy bo jakos nie mieliśmy czasu przez 1,5 roku się tym zając :D:D
    aaaaaaa to wpadaj do mnie moze byc dzisiaj juz mam nazbierane pranie z dwoch automatow ;-) dobrze ze mamy tyle ciuchow ze niemusze szybko prasowac :-) o zgrozo ;-) duzo ciuchow a ja zawsze jak mamy gdzies wyjsc otwieram szafe ktora sie ugina od ciezaru ciuchow i stwierdzam do meza -NIE MAM W CO SIE UBRAC ;-D

    Izamelka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze ze masz suwaczek :-) ja jak bylam w tym tygodniu co ty dowiedzalam sie ze jestem w ciazy :-)

    Izamelka lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    tak powaznie myc naczynia lubie zmywarke wlanczam raz na pol roku( dostalismy w prezencie na parepetowke) ale jednego nienawidze brrrr...az mi sie wlosy jeza na glowie brrrr...az niemoge tego napisac ;-D a wiec niecierpie prasowania -napisalam to??? udalo sie ;-D mam dzis zajebisty humor o ja pitole ;-D niewiem czemu :-)
    Ja tez nie nawidze prasowac moge zmywac ale zelazko fuuu :/

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Ja tez nie nawidze prasowac moge zmywac ale zelazko fuuu :/
    to nasza kolezanka izamelka nam poprasuje ;-) podaj tylko jej swoj adres i przeslij ciuchy ;-)

    Izamelka lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izamelka to do mnie masz troche daleko bo ja w Irlandii mieszkam :)

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha ! skąd ja to znam też nigdy nie mam się w co ubrać :):) ale chyba większość z nas tak ma :):)

    no mam ten suwaczek :):)
    ja dowiedziałam się dość wcześcnie bo test miałam zrobić w ostatnim dniu brania duphastonu i w zależnosci od wyniku stosować dalej albo i nie :):)
    Myślę że żeby nie to wytrzymałabym jeszcze kilka dni :)

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra dziewoje moje swietnie ze dzis nasze forum zylo!!!! oby tak dalej :-) jestem z was dumna ze bylyscie dzis czynne ;-) ja zmykam bo wlasnie uswiadomilam sobie ze naprawde musze wziasc sie za porzadki bo niebawem po synola na przystanek bo przyjezdza ze szkoly a ni ma jeszcze nawet obiadu :-( potem wysylam go do kolegi,ja z siostrami na zakupy ;-) jak wroce to bedzie pozne popoludnie wiec dzis juz raczej nie zajrze ale jutro was nawiedze z samego rana i bede pisac ;-) buziaczki :-* milego dnia!!!! <3 <3 <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2014, 10:45

    Izamelka, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    to nasza kolezanka izamelka nam poprasuje ;-) podaj tylko jej swoj adres i przeslij ciuchy ;-)
    nie ma problemu podeślecie ja poprasuje :)
    heh szkoda że ja wam naczyń podesłac nie moge :D:D
    hahaha
    Iza30 paczka napewno dojdzie :D:D

    rybka, iza30 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Izamelka to do mnie masz troche daleko bo ja w Irlandii mieszkam :)
    tez to cie wywialo :-) dobra zmykam :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    dobra dziewoje moje swietnie ze dzis nasze forum zylo!!!! oby tak dalej :-) jestem z was dumna ze bylyscie dzis czynne ;-) ja zmykam bo wlasnie uswiadomilam sobie ze naprawde musze wziasc sie za porzadki bo niebawem po synola na przystanek bo przyjezdza ze szkoly a ni ma jeszcze nawet obiadu :-( potem wysylam go do kolegi,ja z siostrami na zakupy ;-) jak wroce to bedzie pozne popoludnie wiec dzis juz raczej nie zajrze ale jutro was nawiedze z samego rana i bede pisac ;-) buziaczki :-* milego dnia!!!! <3 <3 <3 <3 <3


    Miłego dnia !!! <3<3<3 do jutra !!!

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    tez to cie wywialo :-) dobra zmykam :-)
    no widzisz wywialo 8 lat temu i jakos nie chce mi sie wracac, kurde ja tez musze wziasc sie za odkurzanie a nie chce mi sie jak nie wiem :/ lenia mam

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja ide poodkurzac i do Was tu zajrze moze jeszcze ktosc bedzie trzeba korzystac jak A na silowni a syn w szkole :)

    rybka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ~Agnieszka Autorytet
    Postów: 278 348

    Wysłany: 14 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pewnie jak ja przyjde to wszystkie uciekają, cholera :)

    rybka lubi tę wiadomość

    gann3e3k07a442mt.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ