X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    mam nadzieję , że to będzie jedno z forum na którym pozostanę dłużej niż kilka dni . bo na większości wkoło te same laski starały się być w centrum zainteresowania i tematy wkoło te same . ale cóż mam nadzieję , że tutaj każda z nas zostanie wysłuchana i nie pojawią się gwiazdeczki chcące być w centrum uwagi .
    U mnie tempka dzisiaj wyższa niż w ostatnich dniach . Biorę luteinę na wywołanie i mam nadzieję , że nie przyjdzie moja @ ;D
    Mam taką nadzieję że zostaniesz i na pewno każda zostanie wysłuchana bez obaw...
    Kada witamy:)

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Hej . Iza swietny pomysl bo tamten watek upada.! :-)
    Zgadzam się:)

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze doradzicie? Mam taki sluz wodnisto bialy taki lekko rozciagliwy a owulka ma byc środa czwartek czyto plodny sluz? Rano on byl przezrocyysty lepki ale malo :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam teraz taki sluz hehe tyle ze nie rozciągliwy a lepki i biały.

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    ja mam teraz taki sluz hehe tyle ze nie rozciągliwy a lepki i biały.
    On śie lekko rozciaga i przerywa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka tez chcialam zapytac o sluz ;D za to ja mam taki kremowy galaretowaty co to oznacza? nie jest lepki tylko taka galaretka ;D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Ci ze ja na tych śluzach sie nie znam pare dni temu nawet wygladał jak płodny co mnie zdziwiło gdyż byłam juz po płodnych...powiem wam że każda ma inaczej:)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Ewelinka tez chcialam zapytac o sluz ;D za to ja mam taki kremowy galaretowaty co to oznacza? nie jest lepki tylko taka galaretka ;D
    Oj kochana niewiem bo takiego u siebie nie widzialam nigdy :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja galaretki tez nigdy nie miałam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Oj kochana niewiem bo takiego u siebie nie widzialam nigdy :-/


    zawsze wiedzialam ze jestem ewenement ;D
    hehe
    to jakby polaczenie kremowego rozciagliwego i wodnistego ;D
    a dodam to moj 24 dzien cyklu ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze to od luteiny to zabarwienie kremowe ;D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    powiem Ci ze ja na tych śluzach sie nie znam pare dni temu nawet wygladał jak płodny co mnie zdziwiło gdyż byłam juz po płodnych...powiem wam że każda ma inaczej:)

    u mnie to niby w tym miesiacu to plodnego praktycznie nie bylo ale przytulalismy sie w ciemno noz widelec moze wyszlo ;DDD
    5 sie okaze ;D

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    W sumie nic. @ nie ma, ale tempka spada, gdybym nie poroniła miałabym już ładny brzuszek, a tak to znowu wpadam w jakąś durną obsesję :| Nie chcę tak. Poza tym denerwuję się, bo za godzinę mam ważną rozmowę w pracy, a nie mogę się skupić na materiale, który powinnam przygotować :|
    Trzymam kciuki za rozmowe oby przeszla pozytywnie tule monco i nie smutaj moze jutro tempka odbije i bedzie lepiej
    Nadzieja umiera ostatnia a jak nie ma @ to musi byc nawet taka malutka <3

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • PERELKA175 Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny:) Ewelina 23- chyba zaczyna Ci się płodny śluz..ale nawet jeżeli do końca się nie rozkręcił to nie zaszkodzi się poprzytulac:) W końcu plemniki nie żyją tylko 24 godz.:) A galaretka chyba tez jest - płodna tak coś mi się zdaję:)
    Dzisiaj mój mąż jest pierwszy dzień w nowej pracy i cały czas się zastanawiam jak mu tam idzie..:) Pewnie się bardziej stresuje niż on znając życie, hehe:)

    Karolcia23369 lubi tę wiadomość

    PERELKA175
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no izus dobry pomysl ;) ja tez dolaczam ale nie testuje ;) bo nei chce się podwojnie rozczarować mam dostać 7ego albo 9tego zależy jaki cykl teraz bedzie

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochana. <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PERELKA175 wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Ewelina 23- chyba zaczyna Ci się płodny śluz..ale nawet jeżeli do końca się nie rozkręcił to nie zaszkodzi się poprzytulac:) W końcu plemniki nie żyją tylko 24 godz.:) A galaretka chyba tez jest - płodna tak coś mi się zdaję:)
    Dzisiaj mój mąż jest pierwszy dzień w nowej pracy i cały czas się zastanawiam jak mu tam idzie..:) Pewnie się bardziej stresuje niż on znając życie, hehe:)
    3mamy za niego kciuki ;D
    ja tez zawsze sie stresuje wszystkim co dotyczy mojego ukochanego ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zimno musze isc gotować obiad a tak mi sie nie chce :D dzis rosołek:D

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia na tamtym watku ci gratulowali czy ze zaszlas? hehe bo nie jestem w temacie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    ale zimno musze isc gotować obiad a tak mi sie nie chce :D dzis rosołek:D
    noo too kurde gratuluje :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ