X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula przykro mi :( ale teraz głowa do góry macica musi sie zregenerowac do przyjęcia fasolki aby słaba nie była.Trzymam mocno kciukaski:*

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Jestem Karolina mam 26 lat mieszkam od nie całego roku w Tychach a pochodzę z Zakopaneg.Męzatka jestem od 21 wrzesnia 2013r wiec nie długo:D starałam sie 2 cykle , z 6 lat temu jedna ciąze straciłam.Nie pracuje i siedze sobie w domku:)
    Ja tez kocham polskie gory szkoda ze mam do nich tak daleko :/

    Kasiula09 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam naimie Ewelina mam 23lata. Staramy sie juz prawie rok w styczniu mielismy mala przerwe . Z ovu jestem juz 3 cykl . Wciaz czekam na owulacje mam nadzieje ze sie pojawi :-) w sobote jade na kolejna wizyte do gina i po wyniki badan hormonalnych. Na poczatku przestalismy sie zabezpieczac kochalismy sie czesto ale nic z tego nie bylo a od 3 cyklu sie przykladamy bardziej :-)

    iza30, Kasiula09 lubią tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    KAsiu strasznie mi przykro z powodu straty dzidzusia :( ale w koncu sie uda i wtedy bedziesz sie cieszyc swoim szczesciem.
    Trzymam kciuki obys szybko mogla znowu zaczac starnka i oby sie szybciutko udalo, fajnie ze dolaczylas do nas :)

    Też mam nadzieje że szybko zaczniemy starania. A ten wątek jest super bo w końcu od poczatku wiem co sie dzieje a nie jak w niektórych nie wiadomo o co chodzi i te same dziewczyny rozmawiaja tylko miedzy sobą

    Ewelina23, Karolcia23369, iza30, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Oj dokladnie Ewelina ja tez teraz odkad mam ovu zaczełam zauwazac rozne dziwne rzeczy a cylk kazdy inny
    No zobacze co bedzie dalej :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko i się uda Życzę wam tego z całego SERCA i z każdej osobna:* fajnie mieć wsparcie w was zawsze można pogadać wyplakać sie :*

    A TAK W OGÓLE WYSYŁAM WIRUSKI:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 15:14

    Kasiula09, Ewelina23, iza30, Nusia1989, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazywam się Gosia, mam 23 lata. Od 18 sierpnia 2013r jestem szczęśliwą mężatką. Mam za sobą 4 miesiące nieudanych starań, mimo tego nie tracę nadziei. Kocham dzieci więc do całkowitego spełnienia brakuje nam tylko powiększenia naszej dwuosobowej rodziny. Mam nadzieję że niebawem doczekamy się tej wspaniałej chwili :)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia a jakieś wspomagacze typu testy owulacyjne itp stosujesz?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko to Twoje zdjęcie??w awatarze?

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Mam naimie Ewelina mam 23lata. Staramy sie juz prawie rok w styczniu mielismy mala przerwe . Z ovu jestem juz 3 cykl . Wciaz czekam na owulacje mam nadzieje ze sie pojawi :-) w sobote jade na kolejna wizyte do gina i po wyniki badan hormonalnych. Na poczatku przestalismy sie zabezpieczac kochalismy sie czesto ale nic z tego nie bylo a od 3 cyklu sie przykladamy bardziej :-)
    Trzymam kciuki Kochana za same dobre wiesci od gina <3

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Nazywam się Gosia, mam 23 lata. Od 18 sierpnia 2013r jestem szczęśliwą mężatką. Mam za sobą 4 miesiące nieudanych starań, mimo tego nie tracę nadziei. Kocham dzieci więc do całkowitego spełnienia brakuje nam tylko powiększenia naszej dwuosobowej rodziny. Mam nadzieję że niebawem doczekamy się tej wspaniałej chwili :)


    jak tak czytałam to mi się łezka w oku zakręciła tak pozytywnie życzę wam tego;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczyny nie wiem czy chcecie ale mi koleżanka poleciła Castagnus lek ziołowy wspomaga cykle ay były regularne oraz wspomaga zajść w ciąże,Ja to brałam i jak widać chyba pomogło.Jest to lek bez recepty i kosztuje 17,50

    iza30, edytka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    Ewelinko to Twoje zdjęcie??w awatarze?
    Tak kochana :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    Gosia a jakieś wspomagacze typu testy owulacyjne itp stosujesz?

    Jedyną pomocą którą stosuję jest temperatura. Leków nie używam, zawsze stawiałam na naturalność, i do tej pory jakoś się tego trzymam. Z owulacją wszystko ok, bo sama miałam monitoring ale starania były odłożone z powodu wymrażania nadżerki więc dlatego w listopadzie się nie udało. Teraz planujemy sie przyłożyć, zobaczymy czy to da jakiś sens

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Tak kochana :-)


    fajne modeleczka:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Trzymam kciuki Kochana za same dobre wiesci od gina <3
    Dziekuje Izus. A ty sie kuruj szybciutko i odpoczywaj abys z podwojna sila roszyla do staran <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Jedyną pomocą którą stosuję jest temperatura. Leków nie używam, zawsze stawiałam na naturalność, i do tej pory jakoś się tego trzymam. Z owulacją wszystko ok, bo sama miałam monitoring ale starania były odłożone z powodu wymrażania nadżerki więc dlatego w listopadzie się nie udało. Teraz planujemy sie przyłożyć, zobaczymy czy to da jakiś sens
    Trzymam kciuki <3

    Nusia1989 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia23369 wrote:
    fajne modeleczka:)
    Dziekuje. Tu robilam sesje zdjeciowa bo chcialam dac Piotrkowi swoje zdjecia na nasze pierwsze walentynki bo nie wiedzialam co mu kupic a to byly poczatki jak bylismy razem :-)

    Karolcia23369, iza30 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dziekuje Izus. A ty sie kuruj szybciutko i odpoczywaj abys z podwojna sila roszyla do staran <3
    dziekuje Kochana <3 buziaczki

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    Jedyną pomocą którą stosuję jest temperatura. Leków nie używam, zawsze stawiałam na naturalność, i do tej pory jakoś się tego trzymam. Z owulacją wszystko ok, bo sama miałam monitoring ale starania były odłożone z powodu wymrażania nadżerki więc dlatego w listopadzie się nie udało. Teraz planujemy sie przyłożyć, zobaczymy czy to da jakiś sens

    To powodzenia i trzymam kciuki żeby się udało:)

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ