X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiula09 wrote:
    To powodzenia i trzymam kciuki żeby się udało:)

    No ja też za ciebie trzymam kciuki :)

    Kasiula09, Angelinaaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    TO moja kolej mam na imię Kinga mam 22 lata jestem z Warszawy .
    O dzidziusia staramy sie tak serio serio to 5 cykli . Mam pcos .

    nieregularne miesiaczki ale mam nadzieje na grudniowe testowanko a jesli nie wypali to trudno bo wiem ze mam kochajacego i cudownego mezczyzne u boku z ktorym kochamy sie jak nastolatkowie <3

    Nusia1989, Kasiula09, iza30, Paulia87, Ladybird:) lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej Mam na imię Paulina lat 27 zapasem szczęśliwa mężatka od 18.08.2012 r razem jesteśmy od 12 lat, jestem z Łodzi... 27 cs za mną w tym 2 poronienia jedno 2011r 6 tc a drugie 13tc z bliźniaczkami 05.04.2013r.. Po odczekaniu 3 miesięcy wróciliśmy pełni nadziej do starań jest to 4 cykl z ovu...:)
    Fanie że Was poznaje bo np o Gosi wiedziałam mało:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 15:37

    Kasiula09, Karolcia23369, iza30, Ewelina23, Ladybird:), Kaśka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    TO moja kolej mam na imię Kinga mam 22 lata jestem z Warszawy .
    O dzidziusia staramy sie tak serio serio to 5 cykli . Mam pcos .

    nieregularne miesiaczki ale mam nadzieje na grudniowe testowanko a jesli nie wypali to trudno bo wiem ze mam kochajacego i cudownego mezczyzne u boku z ktorym kochamy sie jak nastolatkowie <3



    Tak jak ja tez mam najwspanialszego męża na swiecie;) a za fasolkujecie życze wam tego:D i abyś miała regularne;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martyna lat 19 od 6 czerwca mezatka staranka rok juz mam 2letnia corcie z owu 2cykl jak dostane malpe za pare dni oby nie .. 2lata po cc po zapaleniu przydatkow po zapalenie otrzewnej macicy .. trzymam kciuki za wszystkie zeby sie wkoncu udalo

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczesliwy zwiazek badz malzenstwo to juz sukces <3 wiec cieszmy sie tym co mamy juz u boku ;D :*

    Kasiula09, Paulia87, iza30, Nusia1989, Karolcia23369, Ladybird:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    TO moja kolej mam na imię Kinga mam 22 lata jestem z Warszawy .
    O dzidziusia staramy sie tak serio serio to 5 cykli . Mam pcos .

    nieregularne miesiaczki ale mam nadzieje na grudniowe testowanko a jesli nie wypali to trudno bo wiem ze mam kochajacego i cudownego mezczyzne u boku z ktorym kochamy sie jak nastolatkowie <3

    Moi rodzice mieszkają w Warszawie :P
    A o ciąże się nie martw jesteś młodziutka i jestem pewna, że za moment się uda !!!

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, będę do Was zaglądać, dobrze? Mam 30 lat, za sobą 9 miesięcy starań o pierwszego dzidziusia. Na ovu właśnie zaczęłam 7 cykl więc jestem już prawie weteranką :)

    iza30, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    TO moja kolej mam na imię Kinga mam 22 lata jestem z Warszawy .
    O dzidziusia staramy sie tak serio serio to 5 cykli . Mam pcos .

    nieregularne miesiaczki ale mam nadzieje na grudniowe testowanko a jesli nie wypali to trudno bo wiem ze mam kochajacego i cudownego mezczyzne u boku z ktorym kochamy sie jak nastolatkowie <3
    trzymam kciuki obys szybciutko sie doczekala + na tescie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2013, 15:40

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam na imię Patrycja. Mam 26 lat, jestem żoną od 1.5 roku. Od maja tego roku staramy się o fasolkę. Udało nam się za pierwszym razem, ale nie cieszyliśmy się długo. Teraz, po zabiegu, jestem w 5 cyklu, a w 4 cyklu starań. Od połowy poprzedniego cyklu na ovu. Ten cykl z wiesiołkiem i dziurawcem - mam nadzieję, że będzie już szczęśliwy.
    Witam Was wszystkie :)

    Kasiula09, Paulia87, Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Cześć Dziewczyny, będę do Was zaglądać, dobrze? Mam 30 lat, za sobą 9 miesięcy starań o pierwszego dzidziusia. Na ovu właśnie zaczęłam 7 cykl więc jestem już prawie weteranką :)

    Zapraszamy im nas tu wiecej tym lepiej:)

    Paulia87 lubi tę wiadomość

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga ale takie maleństwo by Nam się przydało my z mężem po 12 latach razem byśmy byli najszczęśliwsi na świecie... byliśmy przez 13tygodni...A teraz chcemy całe życie mając siebie i bobaska:)

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kibicuje kazdej z nas. <3 trzymam kciuki kochane zeby ten mikolaj dal nam to o co pragniemy tak bardzo <3

    Ciapulinka, Paulia87, Nusia1989, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki kochane laseczki ;D :* <3
    ja tam ciagle wierze ze sie uda ;D
    moj ukochany zawsze mi to powtarza ze jak nie teraz to pozniej ;D

    Ciapulinka, Paulia87, Ewelina23, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Kinga ale takie maleństwo by Nam się przydało my z mężem po 12 latach razem byśmy byli najszczęśliwsi na świecie... byliśmy przez 13tygodni...A teraz chcemy całe życie mając siebie i bobaska:)

    Zycze z calego serduszko wiadomo ze malenstwo by zblizylo odzywilo milosc ale tam jestescie mlode piekne fajne laski wiec wszystko w najblizszym czasie ;D

    Paulia87, iza30 lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Cześć Dziewczyny, będę do Was zaglądać, dobrze? Mam 30 lat, za sobą 9 miesięcy starań o pierwszego dzidziusia. Na ovu właśnie zaczęłam 7 cykl więc jestem już prawie weteranką :)
    Zapraszamy do wspolnej rozmowy :) oby nas bylo tu wiecej i oby sie tu dobrze z wami gadalo :)
    Wlasnie zjadlam obiadek Kapusniak, w koncu sama ugotowalam obiadek od zlamania nogi :P

    Ciapulinka lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Cześć Dziewczyny, będę do Was zaglądać, dobrze? Mam 30 lat, za sobą 9 miesięcy starań o pierwszego dzidziusia. Na ovu właśnie zaczęłam 7 cykl więc jestem już prawie weteranką :)
    Zaglądaj dołączaj i pisz będzie Nam raźniej:)

    Ciapulinka lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje malenstwo bedzie mialo fajne ovu cioteczki ;DD ! i wierze ze jeszcze w tym cyklu zostaniecie ciociami ;D!

    Ewelina23, Paulia87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Hej hej Mam na imię Paulina lat 27 zapasem szczęśliwa mężatka od 18.08.2012 r razem jesteśmy od 12 lat, jestem z Łodzi... 27 cs za mną w tym 2 poronienia jedno 2011r 6 tc a drugie 13tc z bliźniaczkami 05.04.2013r.. Po odczekaniu 3 miesięcy wróciliśmy pełni nadziej do starań jest to 4 cykl z ovu...:)
    Fanie że Was poznaje bo np o Gosi wiedziałam mało:)

    Widzisz kochana, człowieka poznaje się całe życie :)
    W sumie też o tobie mało wiedziałam, ale teraz nie musimy się o to martwić, mamy super wątek i dzięki niemu napewno się lepiej poznamy :)

    Paulia87 lubi tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    Zycze z calego serduszko wiadomo ze malenstwo by zblizylo odzywilo milosc ale tam jestescie mlode piekne fajne laski wiec wszystko w najblizszym czasie ;D
    Takie pozytywne nastawienie jest tu Nam potrzebne bo nie raz załmki mną targają:)

    Ewelina23, Kasiula09 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ