X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to trzymam kciuki:)
    a ja (nie) czekam na @..ehhh....

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 lipca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki.

    Zizia gin nasz kochany nagle zmienił zdanie i już nie daje mi dwóch cykli tylko trzy i oczywiście potem Kraków (jeszcze go wczoraj nie wyprowadzałam z błędu, ale w sierpniu jedziemy do Angeliusa i tam powypytuję co i jak i go przycisnę o zaświadczenie).. Tak poza tym to moje obawy się sprawdziły piękny wyhodowany na CLO pęcherzyk, który w 8 dc miał 18mm się obkurczył i dupa z niego, za to owulacja była z prawego jajnika (znowu!), na którym pęcherzyk musiał urosnąć po monitoringu, bo nic tam poprzednio ciekawego nie było. Natura tzw. zrobiła po swojemu (myślę, że nie potrzebnie faszeruję się tym Clo). Poza tym oczywiście znowu mi życzył powodzenia, mdłości itd. i już mnie to wkurza, głupie gadanie. Jeszcze wczoraj trafiłam na same ciężarne i czułam się tam wyjątkowo łyso w tej poczekalni.

    A później pojechałam do Textila kupić prezent dla bobasa znajomych i kupiłam bodziaka za 1,99 zł dla mojego hipotetycznego dziecka, żeby zagrać losowi na nosie. Nie mam dziecka ale mam słodkiego bodziaka i mam nadzieję że kiedyś go wykorzystam!

    zizia_a lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh...mnie tez najpierw mowił o 2 cyklach a potem powiedział ze 3...no to jeszcze masz szanse:) ja trzymam kciuki:) tez jestem bardziej nastawiona na Śląsk..nie wiem czemu Kraków tak jakoś mi nie siada..

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po urlopie tak a propos to jestem średnio zadowolona, chciałam nad polskie morze, wyszła Turcja i tylko sobie zepsułam wrażenia, jakie miałam po poprzednim pobycie w Turcji, już tam raczej nie pojadę.. Ale słońca nałapałam razem z wit. D co ponoć pomaga..

    Tyle, że właśnie odebrałam wyniki ANA1, które robiłam przed wyjazdem i załamka :( Wyszło, że mam przeciwciała przeciwjądrowe, czyli moje testy ciążowe może nie oszukiwały tylko fasolka nie miała żadnych szans :( Dupa blada, jak nie urok to sraczka. Od razu zapłaciłam za ANA 2 mają dorobić z tej samej próbki. Jeszcze się łudzę, że to moja tarczyca może, ale w głębi duszy czuję głębszy problem :( Dlaczego akurat ja mam zawsze pod górkę, co ja takiego komuś zaszkodziłam? A tak liczyłam, że może wyjazd pomoże..

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bu:(

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej.. w sumie nie znam sie na tym ale wierze ze bedzie dobrze. Moze pomylono wyniki?
    JA MAM PIETRA 16. dowiem sie jak sytuacja u mnie wyglada..
    czy kolejny rok beda mnie zwodzic.. taaak to juz 10 lat...

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 22 lipca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slonka witam sie z wami i was podczytuje :-) co sie dzieje ze was tak malo i tak malenko piszecie?? olka trzymam mocno kciuki aaa za was wszystkie trzymam mocno kciuki odezwe sie znowu w wolnej chwili ale brak ich ostatnio..tynko znowu mam brak na koncie czytaj mam 15 zl ale termin sie konta skonczyl..kupie karte dopiero po wyplacie to sie odezwe ale ty dupku sie odzywaj!!!! :-) :-* buziaki sle dla wszystkich!!!!! papapapapap <3

    olka30, zizia_a lubią tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 lipca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, przyszłam dziś do pracy, pierwszy raz po urlopie i na wstępie się zdenerwowałam. Znów mnie potraktowano jak osobę najmniej ważną w firmie, bo mnie nie było i teraz mnie trafia, że zrezygnowałam z tamtej pracy :( I tak będę szukać czegoś innego.

    Miłego dnia

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukaj. Napewno znajdziesz:).trzeba poszerzac horyzonty.
    a wgl to chodz na kawe i plotki..
    ja myslalam ze juz sie udalo.. ale wczorajsza wizyta u gina rozwiala moje nadzieje..
    glupia torbiel krwotoczna znowu tyle ze z obiawami ciazowymi.. zmeczenie sennodc mdlosci..
    i co lekasz mnie zapewnil ze to nic groznego.. ze sie samo wchlonie
    nie wiem jak to leczyc jak temu zapobiedz itd...
    Pomocy

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawa i plotki, to jest to..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilys moje torbiele krwotoczne to była endometrioza, patrzył ten twój dr pod tym kątem??

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poki co nie. . . On na niewiele rzeczy patrzy.. np wczoraj zrabal mnie za to ze za czesto przychodze... fakt co dwa cykle ale wole dmuchac na zimne..

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 lipca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się raz zrobiła torbiel krwotoczna to się mojemu nie spodobało, ale powiedział że poczekamy czy się wchłonie, ale jak drugi raz się coś mu nie spodobało, bo w którymś w pęcherzyku była krew od razu powiedział, że to endometrioza i trzeba dziada wyciąć. Wiem, że to lubi nawracać, ale choć przez chwilę jest spokój, a to na prawdę utrudnia zajście.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... znowu do jakiegos prywatnego magika musze pojsc i tyle..
    bo z tym nie widze przyszlosci...

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Cudowny" dzień w pracy dobiega końca, myślałam że nie wysiedzę.. Jeszcze pół godziny.. Coś tu pustki dzisiaj.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola nie tylko dzisiaj pustki.. wakacje..

    olka30 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 24 lipca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszczowo i mokro..

    Odpoczynek od upałów..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj deszczowo i mokro.. do tego smutno...

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 24 lipca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj smutno...@ znowu przyszła...ehh...czyli trzeba jednak poszukać kliniki:(




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 09:55

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobote lub niedziele dolaczy do mnie @. A juz teraz mam mord w oczach .. dobrze ze plemniki wyjezdzaja na weekend bo moglabym byc okropna.. ale kto mi zrobi herbatki...

‹‹ 419 420 421 422 423 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ