Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼
Odpowiedz

W styczniu🥂💏seksik dla rozgrzania, wrześniem dzidziuś do bujania👶🏼🤱🏼

Oceń ten wątek:
  • Blondyna.B Autorytet
    Postów: 5636 7001

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dastiny wrote:
    Dzień dobry dziewczyny. Niestety zgłaszam biel na teście :(
    Jeszcze mam mała nadzieje ze owulacja była później niż przewidywał lekarz ale to jest taka nadzieja głupich
    Po Twoim wykresie wynika, że dopiero 8dpo więc jeszcze bardzo wcześnie ;)

    👩🏼28 lat
    👦🏻28 lat

    👶🏼11.12.2022 Noemi ❤️

    09.01.2021 - Terminacja w 23tc, rozległy rozszczep kręgosłupa z wodogłowiem
    05.2021 - ciąża biochemiczna
    09.2021 - poronienie zatrzymane ciąża bliźniacza
    02.2022 - ciąża biochemiczna

    age.png
  • Hermiona5 Autorytet
    Postów: 764 915

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem czy dotrwam do testowania, bo właśnie obudziłam się z dziwnym plemieniem ;( mam nadzieję, że okaże się, że jest to plamienie implantacyjne i że się nie rozkręci w @.
    Jakby się jednak rozkręciło to jest to 7 dni za szybko, ale mam w styczniu dużo stresów, więc nie byłabym zszokowana 😞

    Trzymajcie za mnie kciuki! Jeszcze mam nadzieję :)

    94’ 👫 94’
    03.2023 córeczka 💖

    29.07.2025 ⏸️ 12dpo
    20.08.2025 5mm 🦐
    25.11.2025 (20+2) 340g - połówkowe - dziewczynka 💖
    11.04.2026 (39+6) witaj maluszku 🥳🥳🥳

    age.png
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ale wczoraj postów natrzaskałyście 🙈
    Trochę nadrobiłam, ale ciężko bo ostatnio mnie tu mniej, mam więcej pracy…

    Domi bardzo mi przykro, że taka diagnoza zapadła, jednak wierzę, że nie wszystko stracone, tak jak dziewczyny pisały, według mnie warto skonsultować się jeszcze z innym lekarzem.

    Dziewczyny gratuluje ładnych bet, trzymam kciuki za dzisiaj testujące i życzę miłego dnia 🤗

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Marchewka Ekspertka
    Postów: 140 161

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hermiona trzymam kciuki :-)

    Hermiona5 lubi tę wiadomość

  • Pani Miśka Autorytet
    Postów: 1011 1078

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 18:39

  • Pani Miśka Autorytet
    Postów: 1011 1078

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2022, 18:39

  • Olo323 Autorytet
    Postów: 1375 2545

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi_naturelover wrote:
    Dziewczyny, jest dramatycznie…
    Oba jajowody niedrożne.
    Jestem aktualnie załamana, nie będzie żadnych kresek, ani serduszka na urodziny. Czuję jakbym spadła na beton.
    Lekarz powiedział, że 3 miesiące i przygotowanie do in vitro… Udrażnianie odradził, mówiąc że ryzyko pozamacicznej.
    Niech mnie ktoś poskleja, bo rozpadłam się na kawałki 🥺

    Tule mocno♥️
    Bez zbędnych słów- jesteśmy z Tobą, będzie pięknie!🥰♥️

    Domi_naturelover lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 31 lat
    👩- hashimoto, PCOS
    👨‍🦰- okaz zdrowia
    2019r - 19 tc 💔
    11.2022 - 💙👶 (12cs)

    06.2025- PROJEKT- RODZEŃSTWO ❤️

    24.12 - ⏸️🥹
    29.12- beta: 439 prog. 17,60
    31.12- beta: 841
    26.01- 2 cm fasolki 😍
    17.02- 4,98 cm dzidziorka 🥰
    20.02- I prenatalne idealnie, 5,46 cm dziewczynki (?) 💝🥹
    10.03- 180g zdrowej Dziewczynki 💖
    7.04- 280g Akrobatki 👧
    16.04- II prenatalne- 384g zdrowej Dziewczynki ♥️
    13.05- 780g Dziewczyny 😁
    2.06- 997g Dzidziulka 🌸

    preg.png
  • Milixx Autorytet
    Postów: 2109 4225

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka82 trzymam kciuki za dobre wyniki ✊🏼💚 Musi być dobrze 🍀

    Pani Miśka głowa do góry 💚 Jeszcze nic straconego. Myślę, że ten Wasz wyjazd nad morze przyniesie piękne zakończenie, za to trzymam mocno kciuki ✊🏼✊🏼

    Dastiny jesteś prawdopodobnie dopiero 8dpo więc jeszcze masz czas na II kreseczki. Zatestuj za 3/4 dni.

    Hermiona5 póki nie ma wrednej 🐒 to jest nadzieja ✊🏼

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 09:23

    Pani Miśka, Hermiona5, Koteczka82, Patinka.k lubią tę wiadomość

    age.png

    13.12.22➡ Alicja już z nami 🧡

    Córka 2017 (8cs)👧🏼
    Syn 2019 (1cs)👦🏼
    11.2021 - (5tc) cb💔
    Córka 2022 (7cs)👶🏼
  • Marchewka Ekspertka
    Postów: 140 161

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety boli mnie ewidentnie na okres ... typowy bol całej macicy

    Bardzo się martwię :-( biorę duphaston

    Czy to normalne ? Czy mogę coś jeszcze zrobic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Kurcze to strasznie długa masz faze lutealna jak do grudnia musisz czekać 🤭😂😂

    Hahah, jeszcze chyba zyje zeszym rokiem, albo nie powinnam juz pisac postow o tej godzinie🤣 w ostatnich cyklach faze lutealna mialam za krotka, a teraz sama widzisz. To na pewno przez te ziolka🤣

    31.01🙏🏼

  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 398 436

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, strasznie mi przykro. Nie wiem w sumie co Ci napisać. Tak jak dziewczyny pisały, najważniejsze że wiesz gdzie jest problem.. Jeśli chodzi i laparoskopie to moja znajoma miała robioną właśnie w Białymstoku. W ciążę zaszła w pierwszym cyklu po udrożnieniu 🤗🤗 teraz Marysia ma już 3 miesiące.

    Trzymam kciuki żeby Wam też się wszystko udało 😘

    Domi_naturelover, Olo323 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Ulalala Autorytet
    Postów: 581 653

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewka wrote:
    Kobiety boli mnie ewidentnie na okres ... typowy bol całej macicy

    Bardzo się martwię :-( biorę duphaston

    Czy to normalne ? Czy mogę coś jeszcze zrobic
    Ja też czuje się jak przed @, mnie to zawsze w krzyżu boli i teraz też. Ale nie jest to nic złego moim zdaniem. Na początku przeważnie objawy @ i ciążowe są bardzo podobne :-)

    Patinka.k, Olo323 lubią tę wiadomość


    3jgxs65gycn0347u.png
  • Zamieszana93 Autorytet
    Postów: 310 801

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam wczoraj u gina i przepisał mi Duphaston od 16 dnia cyklu, bo mam ostatnio bardzo długie i nieregularne cykle, ale doczytałam później w domu o możliwości wstrzymywania owulacji przez Dupka. Tymczasem jestem niemal pewna, że moja owulacja będzie później niż 16 dnia cyklu i nie wiem czy tego Dupka brać... Czy któraś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

    Gin wie, że się staramy i wiedział, że mam 11 dzień cyklu i sam stwierdził, że jajniki są owulacyjne, ale tutaj do owulacji to jeszcze trochę czekania, bo faktycznie widać na USG, że u mnie faza owulacyjna jest bardziej opóźniona niż można by się spodziewać po 11 dniu cyklu. 😕

    👩‍💼 30 lat
    💊 Prenacaps OVI💊Letrox 37,5 mcg💊Olej z wiesiołka 💊Pueria UNO💊NAC (3-7dc)

    👨‍💼30 lat
    💊Fertistim💊NAC


    01.2022 - (5tc) cb 🤍
    02.2022 - ⏸️(w 5 cyklu starań)
    11.2022 - 🩵👶

    01.2024 początek starań o 2 👶
    01.2024 - (4/5tc) cb 🤍
  • Margolciaa Autorytet
    Postów: 398 436

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawił się już ból piersi i ból brzucha typowo okresowe. Więc czekam grzecznie na @. Chyba nie chce zobaczyć bieli na teście znowu 🤦‍♀️

    Magdaalena91 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego bobasa od 06.2021
    03.22 - poronienie 7tc 💔

    👩 28
    AMH - 4,61
    Hashimoto, owulacje są potwierdzone.

    10.22 Drożność jajowodów ✅
    Od 11.22 3x IUI ❌

    03.2023 IVF - Ovaleap 125, Orgalutran, Gonapeptyl, IMSI +HBA
    27.03 punkcja - 12 komórek (6 zapł., 6 mrozimy).


    🧑 29
    Hormony, USG jąder, posiewy ✅
    Morfologia : 2.22 0% --> 5.22 1% --> 12.12 0%
  • Zamieszana93 Autorytet
    Postów: 310 801

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewka wrote:
    Kobiety boli mnie ewidentnie na okres ... typowy bol całej macicy

    Bardzo się martwię :-( biorę duphaston

    Czy to normalne ? Czy mogę coś jeszcze zrobic
    Na pocieszenie mogę powiedzieć, że jak mnie przestało boleć to okazało się, że beta spada, a wcześniej też czułam się jak na okres.

    👩‍💼 30 lat
    💊 Prenacaps OVI💊Letrox 37,5 mcg💊Olej z wiesiołka 💊Pueria UNO💊NAC (3-7dc)

    👨‍💼30 lat
    💊Fertistim💊NAC


    01.2022 - (5tc) cb 🤍
    02.2022 - ⏸️(w 5 cyklu starań)
    11.2022 - 🩵👶

    01.2024 początek starań o 2 👶
    01.2024 - (4/5tc) cb 🤍
  • Dastiny Autorytet
    Postów: 869 525

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondyna.B wrote:
    Po Twoim wykresie wynika, że dopiero 8dpo więc jeszcze bardzo wcześnie ;)
    I to jest ta moja mała nadzieja bo na monitoringu w środę 5 stycznia pęcherzyk miał już 21 mm wiec gin przewidywał pęknięcie w sobotę 8.01 wiec dziś było by 12 dpo. Jednak dolegliwości wskazują ze była jednak później.

    To już mój 3 rok starań i każdy wykres wyglada podobnie choć teraz już nie mierze temperatury ale raczej jak w zegarku przychodzi @ :(

    Pcos
    Insulinoopornosc

    Luty 2020 cb
    Październik 2020 cb
    3x UIU ❌

    2024 kwalifikacja do programu invi
    Kariotyp ok☑️
    Marzec 2025 💉🥚
    4 zarodki ❄️❄️❄️❄️

    16.03 2026 transfer 5.1.1
    Progesteron 5 ng/ml
    Besins, cyclogest, prolutex, estrofem
    5dpt pozytywny test
    7dpt beta 23,7 mlu/ml prog 23,73 ng/ml
    9dpt beta 24 mlu/ml prod 24,70
    11dpt ❌
    badania trombofilia rozszerzona białko s 99,4
    białko c 138,4
    Tsh 1,8
    Ft3 2,57
    Ft4 1.0
    MTHFR C677T C/T
    P/c p. Beta 2 glicoproteine
    IgM i IgG negatywne
    Nie stwierdzono obecności LA
    APTT i PTT-LA lekko poniżej normy

    16.04
    Progesteron 19,10ng/ml
    Estradiol 109 pg/ml
    Estrofem 3x1
    Agolutin 1x1
    Cyclogest 2x1

    17.04
    Transfer 4BB ❌
    18.05
    Transfer 6BB
    6dpt cień na facelle
    7dpt beta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamieszana93 wrote:
    Dziewczyny, byłam wczoraj u gina i przepisał mi Duphaston od 16 dnia cyklu, bo mam ostatnio bardzo długie i nieregularne cykle, ale doczytałam później w domu o możliwości wstrzymywania owulacji przez Dupka. Tymczasem jestem niemal pewna, że moja owulacja będzie później niż 16 dnia cyklu i nie wiem czy tego Dupka brać... Czy któraś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

    Gin wie, że się staramy i wiedział, że mam 11 dzień cyklu i sam stwierdził, że jajniki są owulacyjne, ale tutaj do owulacji to jeszcze trochę czekania, bo faktycznie widać na USG, że u mnie faza owulacyjna jest bardziej opóźniona niż można by się spodziewać po 11 dniu cyklu. 😕

    Mi tez wlasnie ginekolog tak powiedzial na poczatku, ale pozniej wspomnialam, ze mam pozniejsze owulacje i potwierdzil aby brac od dnia po owulacji, nie wazne ktorego dnia bedzie. To piereszy cykl kiedy mam taka idealnie kalendarzykowa owulacje i w tym cyklu faktycznie wezme od jutro - 16dc. Moze dopytaj sie jeszcze raz? Abys nie zahamowala sobie nim potencjalnej owulacji, rozne czytam opinie, niektorzy pisza, ze taka dawka na pewno nie zahamuje w razie czego, a inni ze tak zrobi🤔

    Zamieszana93 lubi tę wiadomość

  • Lexia Autorytet
    Postów: 1977 4059

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Wynik jest wporzadku jak dla mnie, a inne rzeczy badała typu cukry? Czasem IO potrafi przyblokować owulację, wysoka prolaktyna też. A może po prostu pęcherzyki jej nie pekaja tylko sie wchlaniaja, typowy luf. Na monitoringi chodzi żeby chociaż potwierdzić, że sa jakieś pęcherzyki?

    Dzięki abra za podpowiedzi ❤️ na cukry ją właśnie wysyłam, do tego musi zmienić gina, bo "leczenie" to przez 3msc dupek od 20dc, a potem do kliniki leczenia niepłodności 🤦🏼‍♀️ monitoringu nie miała, widać po wykresie, że to nie luf- temp nie rośnie. Cykle są bezowulacyjne, jednofazowe, co potwierdza prog w 22 dc (poniżej 1), około 30dc przychodzi okres. Prolaktyna w normie. Mam nadzieję, że nowa gin ogarnie, bo mam wrażenie, że brakuje po prostu pokierowania i dobrego ginekologa.

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 👱🏼‍♀️+🧑🏻‍🦱+👧🏼+👶🏼+🐈+🐈+🐈‍⬛

    Pierworodna (4cs):
    event.png

    Drugorodna (1cs):
    event.png
  • Lexia Autorytet
    Postów: 1977 4059

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamieszana93 wrote:
    Dziewczyny, byłam wczoraj u gina i przepisał mi Duphaston od 16 dnia cyklu, bo mam ostatnio bardzo długie i nieregularne cykle, ale doczytałam później w domu o możliwości wstrzymywania owulacji przez Dupka. Tymczasem jestem niemal pewna, że moja owulacja będzie później niż 16 dnia cyklu i nie wiem czy tego Dupka brać... Czy któraś ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

    Gin wie, że się staramy i wiedział, że mam 11 dzień cyklu i sam stwierdził, że jajniki są owulacyjne, ale tutaj do owulacji to jeszcze trochę czekania, bo faktycznie widać na USG, że u mnie faza owulacyjna jest bardziej opóźniona niż można by się spodziewać po 11 dniu cyklu. 😕


    Duphaston bierze się PO owulacji, potwierdzonej wykresem lub monitoringiem. Branie go od jakiegoś wyimaginowanego dnia cyklu jest bez sensu, bo owulacja w każdym cyklu może być w innym dc. Jak potwierdzisz owu skokiem temp i wyższą temperaturą przez kolejne 2 dni po skoku, to wtedy można brać duphaston. W inny sposób możesz owu przyblokować i tyle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 11:09

    Zamieszana93, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️&👨🏼‍🦱'94
    Rodzinka 👱🏼‍♀️+🧑🏻‍🦱+👧🏼+👶🏼+🐈+🐈+🐈‍⬛

    Pierworodna (4cs):
    event.png

    Drugorodna (1cs):
    event.png
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3674 3490

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dziękuję za wsparcie. Badanie pobrane wyniki dzisiaj po 17 dam znać. Trzymajcie kciuki...

    milam, Livka, Kluska95, pluto_nova, Olo323 lubią tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ