X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1984 wrote:
    Megson musi, musi być dobrze. Innej opcji nie ma. Napisz mi proszę jak oczywiście zechcesz z ktorej części Zamościa jesteś. Ja Nowe Miasto.

    Moi rodzice wyprowadzili się z Zamościa do Udrycz 2 lata temu, także tam jestem jak uda mi się ich odwiedzić, a na codzień mieszkamy z mężem w Krakowie na Nowej Hucie 💜

    Aga1984 lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ma racje, miałam to pisać.
    Ciąża to nie choroba i wychodzić możesz. Owszem mogłby mieć pretensje jakbyś poleciała na wakacje ale o takie coś sapać jprdl. Niektórzy pracodawcy to gorzej jak hitler

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, ale jak to od stycznia? Mamy prawie koniec maja! A gdybyś nie miała z czego żyć? To wina pracodawcy czy ZUS Ci robi jakieś problemy?

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, już doczytałam;co za kawał chama z tego pracodawcy. Kaś ma rację, też bym już to zgłosila do pip-u, no bez jaj...

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kaś i Why tak zrobię. Póki co poczekam do 29 tak jak mówiła babka w zusie a jeśli nadal nic to pójdę do pipu bo mam już dosyć tej sytuacji.

    Poza tym wyszłam bo prosili mi się stawić w zusie osobiście więc tym bardziej nie rozumiem tego zastraszania z jego strony bo nie poszłam byle gdzie a do zusu właśnie. Nie dosyć że umowa kiepska bo tylko na 1/4 etatu, marne grosze mi się należą to i jeszcze tego nie mam bo problemy są z nim. Po prostu brak mi sił na to ale poczekam jeszcze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emdar wrote:
    Iskierka, już doczytałam;co za kawał chama z tego pracodawcy. Kaś ma rację, też bym już to zgłosila do pip-u, no bez jaj...


    No niestety akurat trafiłam na bogatego gnoja i jego cwaną żonkę . Szczerze to dużo by o tym pisać ... Mam tylko nadzieję że odzyskam swoje pieniądze a nie chce ich dla siebie jak dla swojej córki.

  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 21 maja 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, to już nawet nie chodzi o to na co masz zamiar wydać te pieniądze, możesz je nawet z balkonu rozrzucić;ale łaski Ci kawał gbura nie robi! Nie cierpię takich "biznesmenów"

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniła do mnie Pani z zus (wcześniej prosiła o e-mail do niej jeśli pracodawca poda mi date i rodzaj wysyłki dokumentów) Okazało się że do niej też dzwonił i tłumaczył się że wszystko zostało wysłane w piątek czyli tak samo jak mi powiedział, natomiast babeczka z zusu poprosiła o skany ponieważ danych dokumentów nadal nie otrzymała więc ponoć jej przesłał. Mi zaraz też napisał smsa że wysłał skany do zusu. Kobitka mi mówi że jak tylko dostanie te dokumenty zaczyna działać w mojej sprawie. Zobaczymy co i kiedy się wyjaśni

    megson91, emdar, Why.Not.Now, joana, nada lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 maja 2020, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka co za cham... Tak jak dziewczyny pisały, łaski Ci nie robi, kasa Ci się nalezy... Poza tym pracodawca płaci tylko za pierwsze 33dni zwolnienia, później płaci ZUS więc nie kumam o co biega 🤷 mi mój szef też powiedział że mam iść na zwolnienie, on zapłaci za mnie te 33 dni i ma mnie z glowy... Nie wiem jak to dokładnie jest, mówię tylko co mi mój pracodawca powiedział 😉
    Ale kurde jakich chamem trzeba być żeby kobiecie w ciąży nie płacić a raczej nie wysłać głupiego papierka żeby ZUS mógł płacić 😠
    Z dala od takich pracodawców !

    Iskierka87, emdar, megson91, joana lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie jak piszesz Miss pracodawca płaci tylko za pierwszy miesiąc zwolnienia później sprawa płatności przechodzi na zus automatycznie ale niestety bez tego Z3 nic nie dostanę. Teraz niby zostały przesłane skany tych zaświadczeń do zus a pracodawca zwala że to poczta nawaliła i dlatego wysłał skany do zusu bo na pocztę nie ma co czekać, masakra. Natomiast sprawa wychodzenia z domu (moje wyjście do zusu) napisałam to dokładnie tej Pani z zusu w e-maili i jak zadzwoniła do mnie to powiedziała że aż się uśmiała z tego co jej napisałam i żebym absolutnie nie wierzyła w to co mi pracodawca wmawia bo mam prawo do wychodzenia z domu a jeszcze tym bardziej jeśli sprawa dotyczyła zusu i zus sam mnie prosił bym stawiła się osobiście.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 maja 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko to co Twój pracodawca robi w sensie to straszenie bo wyszłaś z domu to podlega pod mobing i pip. Uwierz, mi że jak przychodzi kontrola z pip to kazdy pracodawca trzesie portami bo oni czepiają się szczegółów. Jeśli masz korespondencję z Nim, w której dopytujesz o swoje l4 czemu nie masz kasy itd i to sie powtarzalo a on nic z tym nie zrobil, to pokaż to w zus a i swoją drogą idz z tym do pip.

    Iskierka87, joana, emdar, megson91 lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 21 maja 2020, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze.. Nie wchodzilam kilka dni na wątek i takie cuda nagle.. Wiem, że temat zakończony, ale chciałbym tylko się dowiedzieć o co chodziło co do mnie? Kaga w jednym poście wspomniała, że Żanetka powinna mnie za coś przeprosić? Na forum nic mi nie pisała.. Na grupie mnie nie ma. Może mi ktoś coś powiedzieć? Przykro, że tak wyszło z tą osobą, bo ją lubiłam, chociaż czasem tymi swoimi postami mnie wkurzała, ale mniejsza o to.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 21 maja 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ręce opadaja na takich pracodawcow. Jestes w ciazy a on robi Ci takie stresy.
    Super, ze udaje sie jakos z tematem ruszyc i tu tez dziewczyny maja racje.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2020, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana dokładnie aż brak słów na to wszystko 😩 mam tylko nadzieję że teraz to ruszy.

    Tak dziękuję dziewczyny za pomoc i dobrą radę. Jestem wdzięczna za wsparcie każdej z Was 🤗😘

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 21 maja 2020, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska , chyba chodziło o to , że „Żanetka” radziła Ci jak leczyć problem z nasieniem męża (ale nie jestem pewna).

    Kaga, Sisska lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 21 maja 2020, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stookrotka wrote:
    Sisska , chyba chodziło o to , że „Żanetka” radziła Ci jak leczyć problem z nasieniem męża (ale nie jestem pewna).
    Też o tym tak myślałam

    Kaga, Sisska lubią tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 21 maja 2020, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam już się chwilowo nie udzielać, ale jeszcze Ci odpisze Siska. Nie martw się, nigdzie Cię nie obrażała. Dobrze dziewczyny piszą, miałam na myśli to, że ona ciągle dawała Ci złote rady jak macie sobie radzić ze swoim problemem. Przepraszam, być może Tobie to nie robi różnicy, ale dla mnie jest to tak słabe, że mało co mnie tak zdenerwowało w całej tej historii jak właśnie udzielanie rad parom z męskim problemem a później pisanie, że cudowny antybiotyk wyleczył ich w miesiąc i od razu zaszła w ciążę.
    Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia.

    Sisska, megson91, joana lubią tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 22 maja 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś totalnie mi to wyleciało z głowy.. Faktycznie wtedy mi podsunęła ten pomysł, że może to bakteria w nasieniu ale później ten kariotyp wyszedł zły to już przestałam myśleć o tym co ona mówiła. Kobieta ma problem i musi go wyleczyć, a później walczyć dalej o dziecko, bo są takie czasy, że nie jest to niemożliwe.. Na naszym choćby przykładzie. Jak nie drzwiami to oknami. I pomimo, że nie bedzie biologiczne mojego męża, ale i tak on je będzie kochał jak własne. Już pomału dojrzewamy do tego. No ale nie zaprzątam forum, bo temat 'Żanetki' jest zakończony.

    Kaga, emdar, megson91, RudaMaruda25, joana, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • emdar Autorytet
    Postów: 3422 6201

    Wysłany: 22 maja 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska, ostatnie zdanie bardzo celne ❤️
    Uda Wam się, mocno w to wierzę i z całych sił Wam kibicuję. Jeszcze długa droga zapewne przed Wami, ale jesteście zdeterminowani i gotowi na walkę, a to jest najważniejsze!!!

    Sisska lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, miałam już się nie odzywać chwilowo na forum, ale stwierdziłam, że głupio odejść bez słowa.
    Nie zamykam sobie furtki, nie usuwam profilu, ale ostatnie wydarzenia, trochę mnie zniechęciły do dzielenia się tu swoim kawałkiem życia.
    Chciałabym każdej mamie z osobna życzyć mnóstwo radości i wytrwałości, ciężarówką pomyślnego rozwiązania, a staraczką, żeby w końcu dotarły do celu, którym jest upragnioną ciąża i największe szczęście jakim jest dziecko.
    Mocno dziewczyny was wspieram całym serduchem i kbicuję.

    Jednocześnie chciałabym wam wszystkim podziękować za ostatnie miesiące, ogromnego wsparcia, zrozumienia i po części towarzystwa.

    Z częścią dziewczyn będę się regularnie spotykać na naszej Facebookwej grupie, was również w wolnej chwili będę podczytywać.
    Iskierko, wszystkiego co najlepsze, oby drogi najpierw ciąży i później macierzyństwa były usłane różami. Twój przypadek był mi szczególnie bliski i bardzo Ci kibicowałam.
    Emdar, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Julka, pozdrawiamy go razem z koleżanką starszą o kilkanaście dni - Helenką.
    Sisska, walczcie! Mam nadzieję, że niebawem przeczytam tu najwspanialszą wiadomość!

    Trzymajcie się dziewczyny ciepło ❤️😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2020, 14:24

    Iskierka87, Stookrotka, megson91, joana, emdar, Syrena lubią tę wiadomość

‹‹ 1013 1014 1015 1016 1017 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ