X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś to będziemy trzymać kciuki!

    Ja powiem wam, że jak wróciłam po zwolnieniu lekarskim i urlopie teraz to jakby lepiej.
    Mój kierownik mnie zastępował 3 tygodnie i chyba zrozumiał ile mam na głowie.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 18:49

    Phiczek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam do siostry chcesz te male ciuszki bo my porzadek robimy i wiecie co mi napisala na chwile obecna nie zeby nie zapeszac smiech na sali a mi caly strych wyjebali rzeczami :D

  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6077 4460

    Wysłany: 21 maja 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa staraczka wrote:
    Napisalam do siostry chcesz te male ciuszki bo my porzadek robimy i wiecie co mi napisala na chwile obecna nie zeby nie zapeszac smiech na sali a mi caly strych wyjebali rzeczami :D
    Hahaha dobra jest. Nie zapędzać. Wiesz co bym zrobiła spakowalakabym ciuszki i zostawiła pod drzwiami

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cale kontenery PcK zawalone ale znalazlam obok inne naszczescie zostaly mi jeszcze wanienki i sie zatsanawiam co zrobic uzywalam ich do prania zeby podlogi na strychu nie zalewala i co teraz z tym zrobic ,ayrzymac czy tez wyrzucic?
    Kasztanek fobrze ze ksiazeczki nie kupilas jesli zajde w ciaze to w ogole bede sie bala cokolwiek kupic

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 21 maja 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę Wam coś polecić na trudne chwile w staraniach o dzieciątko to ja kupiłam sobie książkę „chcę mieć dziecko” Monika Szadkowska.
    Dopiero zaczęłam czytać ale już zauważam dużo fajnych pomysłów na radzenie sobie ze stresem :) Ta książka dużo tłumaczy, uczy sobie radzić z emocjami i z relacjami z najbliższymi, z mijającymi ciężarnymi, z płaczem gdy zobaczymy @...
    Naprawę polecam ;)

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza ja nie zycze siostrze zle niech ma i wychowuje niespodziewalam sie takiego obrotu sytuacji tym bardziej ze jej dziecko ciagle jest u nas my nie mamy intymnosci a oni sobie fruwaja naszczescie sie wyprowadzaja do innego miasta moze wtedy nam sie uda bo mamy ciagle przeboje z mezem chcemy sprzedac w przyslosci dom i kupic inny bo ten ma zbyt wiele negatywnych emocji :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 14:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się jeszcze łudzę cały czas, że nie wyszło, bo w owulację jest tylko 30% szans u zdrowych ludzi i że do października się uda.
    Chociaż idę do Pani doktor się dowiedzieć jaki ona na nas ma plan, ma spore doświadczenie w leczeniu niepłodności, więc może szybko nas zdiagnozuje.
    Ona specjalizuje się właśnie w niepłodności, endometriozie itp. Dlatego nawet jak się jeszcze nie starałam, to ona mi kazała pousuwać mięśniaki, żeby nie myśleć o tym, jak zechcę być mamą.

    Samosiowa, co do domu to myślę, że dobry pomysł. Jeśli jest naładowany złą energią to będziesz się zawsze w nim czuć jak więzień i głowa będzie cierpieć. A może to tu jest też blokada?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie zaczelam sprzatac rzeczy na poczatku nie mialam.z tym problemu chcialam po smierci mamy uprzatnac ale moj tata nie pozwolil a teraz gdy pozwolil mi sie ciezko pozbyc tego.. dodatkowo te rzwczy dzievi mowolam.mezowi zebysmy to wszystko wywalili i tak czekalo to az w koncu co zalamanie to wyrzywalam sie na strychu i wywalalam dzisiaj juz malo co zostalo 2 wanienki i alkohol zchowany przez mame na chrzciny gdyby ona wiedziala jakie mamy problemy chociaz czasem mam wrazenie ze wie bo sni mi sie jak cos zlego ma mnie spotkac.

    Ruda sprobuj narazie monitoring i jesli masz taka okazje to ovitrelle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2019, 15:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi może to śmieszne, ale jak poznałam mojego obecnego męża i miałam wątpliwości czy się z nim spotykać śniła się babcia i we śnie mi powiedziała: To jest dobry chłopak.
    A z babcią byłam mega blisko, bo właściwie to ona mnie wychowała.
    Zamówiłam po tym wszystkim mszę. I chyba mój mąż to najlepsze co mnie w życiu spotkało, choć jest specyficznym człowiekiem i bardzo trudnym.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka dzieki za ksiazke poczytam mam juz tyle tych ksiazek na pozycji ze nie wiem kiedy to ogarne :D kupilam ebook za 15 zl ;)

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 21 maja 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 18:49

    nada, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mi zmarly uratowal zycie bylam w cp bylam w szpiatalu nie rozpoznali sie na tym odeslali mnie domu on mi sie przysnil i wiedzialam zeby isc zmienic lekarza tego samego dnia pojawilam sie u lekarza w klinice przyjal mnie bez zapisow. To samo z samochodem i ta cudowna wiadomoscia snil mi sie ten znajomy mama babcia i juz wiedzialam ze cos bedzie nie tak tego dnia uwazalam na siebie nic nie pilam i juz sie nie opalalam a tu przyjazd i od razu problemy moja mama zawsze mowila ze jej na problemy snila sie ciocia i to jej sie sprawdzalo ze ja ostrzegala.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 21 maja 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A też do biura rachunkowego, zobaczymy jak to będzie 😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    A też do biura rachunkowego, zobaczymy jak to będzie 😊

    A idziesz na tą rozmowę tak o bo idziesz, czy Ci zależy?

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 22 maja 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek wrote:
    Może to głupie, ale sobie obiecałam, że pierwszą rzeczą, którą kupię dla naszego dziecka będzie książeczka. Kocham czytać i pomyślałam, że wtedy to będzie ta pierwsza dla niego. Specjalna. Tyle czasu minęło, a ja nadal nie mogę tego robić. Miałam myśli, by kupić ją już teraz, na później. Ale na szczęście się powstrzymałam. Wiem, że w końcu bym ją wyrzuciła, żeby mi nie przypominała porażek. Kiedyś przeczytałam wypowiedź jakiejś psycholog, że nie jest dobrze trzymać rzeczy na zaś, kupować coś dla dziecka, gdy go nie ma, bo walczymy. To mocno obciąża.
    Co do książek...
    Mam ponad 120 małych książeczek dla dzieci.
    Mama zobaczyła w tv reklamę bajek i zaczęła prenumerowac. Z myślą o wnukach. I tak znosze je do domu hehe... Komody mi zaraz zabraknie.

    Co do ciuchów mam duzy strych i szwagierka chce mi dac na przetrzymanie większość rzeczy bo oni nie maja gdzie tego trzymac. Nooo... I co to za problem. Ja tego nie rozumiem.
    Bd potrzebne dla 2 malucha w rodzinie to bedzie co wybierac hehe...

    Laski mam czasami wrazenie ze przesadzacie. No takie moje odczucie.
    Czytam was ale nie raz nawet nie odp...
    Zycie sie toczy i trzeba sie cieszyc tym :D

    Jeszcze jakis czas temu reagowalam na te glupie komentarze typu kiedy wy? Czas na was??? A teraz mam to serdecznie w dupie nie powinno obchodzić to ludzi czemu my dzieci nie mam.

    Ostatnio zle sie czulam bo zoladek mi swirowal. To wiecie co ludzie gadali ze ja w ciazy jestem. Nie zaprzeczalam niech sb gadaja. Nooo ludzie potrafia haha... Ubaw mialam tylko z tego bo nawet do szefa to doszlo i pytal co jest na rzeczy hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 07:19

    Salome lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek jak chcesz to trzymaj ciuszki zabawki itp to indywidualna decyzja ja sie pozbylam i czuje sie lzejsza a nawpewno przydadza sie innym nam aktualnie nie wiwc jesli ktos bedzie Wam wpychal rzeczy na sile to ja bym sie nie zgodzila mialam takie podejscie jak Ty przeciez mi to nie zawadza wiec moze lezec, teraz nie mogalabym zyc z mysla ze nie bedziemy miec dziecka a rzeczy gdzies tam w domu beda czekac z tego co wiem nie powinno sie zabierac rzeczy bo ponoc to przynosi nieszczescie siostra jakos nie wziela teraz rzeczy bo nie chce u siebie zapeszyc donoszenia ciazy wiec cos w tym jest. Moja kolezanka mi mowila ze jej kumpela pokoik do dziecka urzadzila po slubie nie wiem po co niby no i zajsc nie umiala potem to wszystko w piernik zlikwidowala.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 maja 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa tak jak piszesz to indywidualna kwestia ale kurcze musimy nauczyć się żyć dalej.. Chcemy mieć dziecko, ale jeśli nie wyjdzie nie będę obwiniac całego świata bo ktoś zaszedł a ja nie. Jesteśmy dorośli i trzeba podejść do sprawy równie dorosle.. Rozumiem że nie każdy jest w stanie wiele znieść, ale (wybacz Samosiowa) obrażanie się na siostrę że ona zaszła a ja nie jest wg mnie po prostu dziecinne. Jasne, zgodzę się z Tobą że szwagier zachował się jak dupek, ale ludzie.. Dla mnie rodzina jest swietoscią i nie wyobrażam sobie z takiego powodu zerwać z nią kontakt..

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 22 maja 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa
    To racja ze indywidualna sprawa. Tu sie z tb zgodze.

    Poprostu ja chce przekazac tylko to ze trzeba czasami sie z niektorymi rzeczami pogodzic. Poukladac sb w glowie i wtedy naprawde jest lzej.

    Ja poprostu nie umiala bym nie miec kontaktu z mlodymi. No kuzwa to takie slodziaki ze szok ❤

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 22 maja 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie. 20dc na prawym jajniku pecherzyk 13mm, za tydzień kolejna wizyta. Jeśli chodzi o wyniki to mam zabójcze amh 9,63(!!) a estradiol większy w 4dc niż w 13dc..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 312 313 314 315 316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ