Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nic nie pokazuje mężowi, najpierw betka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2019, 19:29

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek bardzo chętnie przygarne taką istotę 🙂❤️ nawet jutro zamierzam skinąć na testa ale wiem że i tak będzie królować biel w polu testowym.

    Ruda trądzik to i mnie okropnie wywalilo, nie tylko na twarzy co też na dekolcie i plecach 😱 ale to może przez ten spiek okropny...

    Ruda, tak bardzo się cieszę Waszym małym szczęściem ❤️❤️❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda siknij jeszcze rano po nocy aa poniej szybko na bete i popoludniu juz bedziemy wszystki wiedziec ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie teraz zaczelo sypac...
    Na poczatku piekly mnie sutki i mialam sluz i tyle...
    Teraz sutki juz nie pieka piersi ciezkie a zaczely mi sie robic takie podskorne syfy
    Hormony buzuja i to dlatego dla mnie to nowosc bo zawsze mialam gladka cere...
    No coz dzieciak odbiera urode :D

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ponoć dziewczynki odbierają urodę 🙂
    Mnie wysypuje ale najbardziej jak już @ się kończy, choć co cykl to inaczej więc nie ma co gdybać.. Ja już myślami jestem przy hsg 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też to słyszałam, że dziewczynki odbierają urodę, a na chłopców się pięknieje.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ważne, pryszczate, zmęczone i w ogóle.. Wszystkie będziemy najpiękniejszymi mamuśkami pod słońcem 😁 ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda, słyszałam też że ❤️ blisko owu to będzie chłopiec, a kilka dni przed to dziewczynka i jakoś się nie sprawdza 😁 ale fajnie tak posłuchać wierzeń naszych babć 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Żanetka, Ty piszesz, że miałaś dużo śluzu, a ja praktycznie nic, suchutko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak ja wcale nie narzekam wrecz uwielbiam te pryszcze hehe
    Hormony szaleja
    Powiem wam ze tsh mi poszlo w gore u musialam zwiekszyc dawke euthyroxu ;)

    Milenka powodzenia na hsg
    Podobno po sa zwiekszone szanse hehe

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Żanetko 🙂 chciałabym żeby to pomogło bo już nie mam pomysłu co może być nie tak. Jasne owulki mam bardzo późno, ale mam, mąż nasienie ma super, hormony w normie... Już nie wiem co dalej.. Ale jestem dobrej myśli. W końcu musi się udać

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, a ja wierzę, że każdej z nas się uda ❤️

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też w to wierzę. Dużo łatwiej by nam było gdybyśmy znały termin kiedy się uda 🙂 ehh czemu to nie może być takie proste 🙂

    Ruda nie mogę się doczekać tej Twojej bety, jakby to była moja beta 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się nie mogę doczekać, diagnostykę otwierają o 7:30. Punkt ta godzina tam będę.
    Przy moim mężczyźnie na razie udaje takiego twardziela, ale głos mi się co chwilę załamuje i mówię, że boli mnie stopa, jestem zmęczona i zła po rozmowie o pracę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda sluz to nie wyznacznik...
    Dziewczyny tutaj pisaly ze tez praktycznie nie mialy...
    Ja sama nie wiem czy to objaw ciazy byl czy te globulki haha

    Wazne zeby beta byla hehe

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź twarda 😘
    Właśnie, jak rozmowa? 😘

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A trochę lipa, bo nawet nie ogarniałam co Ci ludzie do mnie mówią. Podziękowałam.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przejmuj się, teraz to i tak nie jest istotne 🙂 najważniejsza jest ta istotka która kształtuje Ci się w brzuszku ❤️

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/e3def99ee1c4f.png.html

    Od meza <3

    nick nieaktualny, MilusińskaMilena, Kaga, MissKathy92, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    https://zapodaj.net/e3def99ee1c4f.png.html

    Od meza <3

    Jakie kochane! ❤️❤️❤️

    Mój mąż kiedyś powiedział, że jak się uda to jedziemy na mszę do Kalwarii, być może będzie miał okazję w tę niedzielę.

‹‹ 357 358 359 360 361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ