Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria może to spadek na zagnieżdżenie? Oby 😘 kiedy testujesz?

    Ja dziś jestem przerażona, rano wyszła mi dosłownie cała garść włosów, wczoraj po myciu to samo.. Nie dość że nie jestem obdarzona przez naturę gęstymi włosami to mi chyba wylecą całkiem..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    No właśnie ja nie miałam zalecenia bycia naczczo, a ta dziewczyna miała. Wiec była bez śniadania nawet, a do badania podeszłyśmy po 13. Ja się załapałam na obiad przed. I chyba tylko dlatego nie zemdlałam, bo ogólnie nie zniosłam tego badania dobrze (mimo naprawdę pozytywnego nastawienia przed). No ale mi wyszła niedrożność z prawej strony, a lewa ledwo przeszła. Wiec na pewno dlatego.

    Milena a długie są bardzo? Włos chyba ma określona długość życia, nie?

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie przejmuj się, dziewczyny dobrze znoszą to badanie, ja po prostu miałam zrosty. Wiec nie ma co się bac. dają zastrzyk przed. Twój ginekolog będzie robił Ci badanie? Masz zlecone sono czy zwykle?

    W ogóle nie rozumiem trochę czemu moja gin nie zleci laparoskopii, ale mówi, ze nie widzi wskazań.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, ja to mam problem z włosami.
    Kiedyś miałam piękne, gęste włosy, to zaczęłam je farbować i koniec.
    Teraz nawet jak mam naturalne, tylko końce rozjaśnione w ombre, to włosy lichawe.
    Ale faktem jest, że szybko rosną.
    Tylko suche, łamliwe, a czasami znajduję takie pojedyńcze twarde i chropowate.

    No i 26 lat, a siwe się pojawiają...

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:17

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaczęłam 55cykl.

    Kończymy starania. Taka decyzję podjęliśmy po wspólnej rozmowie.

    Trzymam za Was kciuki ❤

    PJUR lubi tę wiadomość

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia a wiec powodzenia i szczescia na innych falach zycia ;*

    Co do wlosow mi tak lecialy w kwietniu
    Nie wiem czy po zimie czy co
    Mylam zwyklym szamponem z czarnej rzepy i lykalam biotebal ;)
    Minelo ;)

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie do dziewczyn w ciąży :)
    Czy ból piersi jaki miałyście po zajściu w ciąże był porównywalny do tego przed @? Słyszałam, ze ten ból jest zupełnie inny , bardziej intensywny i czasami nie do zniesienia.

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka mnie zawsze przed miesiaczka bolaly piersi a w cyklu udanym bardziej sutki
    Tak jakby piekly ;)

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    Maria może to spadek na zagnieżdżenie? Oby 😘 kiedy testujesz?

    Ja dziś jestem przerażona, rano wyszła mi dosłownie cała garść włosów, wczoraj po myciu to samo.. Nie dość że nie jestem obdarzona przez naturę gęstymi włosami to mi chyba wylecą całkiem..

    Oj, nie, 4-5 dpo to za wcześnie na zagnieżdżenie ;)
    Mogę testować dopiero w 13 dpo, jak ovitrelle już zniknie z organizmu.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia mam nadzieję że Wasz czas nadejdzie 😍
    Ja dziś dalej nie mam okresu, chyba po zabiegu się przesunelo wszystko...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phiczek wrote:
    A ja zaczęłam 55cykl.

    Kończymy starania. Taka decyzję podjęliśmy po wspólnej rozmowie.

    Trzymam za Was kciuki ❤
    Phiczek trzymam za Ciebie kciuki odpocznij kochana i ciesz sie zyciem nawet jeslibyscie mieli byc w 2 to moze byc cudownie a moze jeszcze szczescie zawita do Was w najmniej spodziewanym momencie tez starania zakonczylismy to nasza decyzja byla pp tylu latach warto zrobic cos dla siebie dla meza

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka dla mnie ten ból był nieporównywalny. Sutki po prostu piekły jak szalone, nie byłam w stanie założyć ubrania. I u mnie ten ból nie był przed @ a jakieś 4-5 dni po owulacji wspomaganej zastrzykiem. Przed @ zniknął.

    Tak samo jak np zawsze przed @ obserwowałam piersi i ich wygląd. Nie raz na siłę szukałam powiększonych żyłek, ciemnych sutków itd. I one faktycznie się pojawiały, ale jako jeden z objawów @. Czym są żyły na cyckach i ciemne brodawki dowiedziałam się chyba dopiero w 15 TC, kiedy widać je było z kilometra. Ale u niektórych ciężarnych pojawiają się dużo wcześniej.

    Po prostu nie ma reguły chyba niestety. :( Co u jednej jest objawem ciąży, u innej to @.

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ja również życzę powodzenia i szczęścia :* cieszcie się życiem a może niespodziewanie ono Was zaskoczy :)

    Stokrotka u mnie w sumie było jak w każdym normalnym cyklu ale bardziej sutki piekły jak nigdy :)

    Co do włosów to ja też mam z nimi problem, wypadają i mam już sporo siwych ale u mnie to genetyczne :/ teraz w ciąży jest poprawa ale podobno po może być masakra- zobaczymy :)

    Jak Wam mija niedziela? Ja pół nocy nie spałam bo było parno i w końcu burza z deszczem przyszła :) jest trochę lepiej, teraz wypoczywamy na działce :) teraz ma być 2 dni takiej lżejszej pogody więc jutro z samego rana jadę do labu na badania w tym muszę zrobić krzywą cukrową :/ mam nadzieję że nie poplyne w tym labie :D

    Stookrotka lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Stokrotka dla mnie ten ból był nieporównywalny. Sutki po prostu piekły jak szalone, nie byłam w stanie założyć ubrania. I u mnie ten ból nie był przed @ a jakieś 4-5 dni po owulacji wspomaganej zastrzykiem. Przed @ zniknął.

    Tak samo jak np zawsze przed @ obserwowałam piersi i ich wygląd. Nie raz na siłę szukałam powiększonych żyłek, ciemnych sutków itd. I one faktycznie się pojawiały, ale jako jeden z objawów @. Czym są żyły na cyckach i ciemne brodawki dowiedziałam się chyba dopiero w 15 TC, kiedy widać je było z kilometra. Ale u niektórych ciężarnych pojawiają się dużo wcześniej.

    Po prostu nie ma reguły chyba niestety. :( Co u jednej jest objawem ciąży, u innej to @.

    Kaga, a tak z innej beczki - pokazałabyś swój wykres ciążowy? :)

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia w takim razie życzę żebyście byli szczęśliwi i niespodzianki w firmie maluszka 😘

    Maria, wiele dziewczyn na tych szczęśliwych wykresach miało spadek w 4/5dc. Oczywiście nie chce Cię zadreczac ale życzę Ci dwóch kreseczek 🙂

    Ogólnie to ja swego czasu nie wiedziałam co to wypadanie włosów.. Dopiero w klasie maturalnej jak zaczęły wypadac to non stop. Ustepowalo gdy brałam jakieś suple typu biotebal czy merz special. Aaa jeszcze w tym cyklu kiedy brałam metę i ovarin też się uspokoiło. Potem odstawil am jedno i drugie i wypadanie wróciło, więc kupiłam znowu ovarin bo o stawiała że to dzięki niemu. Dodatkowo wspomagam się Biotyną ale od kilku dni wypadają bardziej niż zwykle.. Może to od upałów? W pracy też mamy ponad 30stopni i wiatraki, może to od tego? Włosy mam za ramiona bo obcielam niedawno

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się wydaje, że często na wypadanie włosów ma tarczyca. Moja mama ma Hashimoto i walczy o każdy włos, a brwi to prawie w ogóle nie ma. Ja mam w miarę gęste, ale też wypadają bardzo. A brwi to w ogóle ubożeją - pewnie też przez nieodpowiednią regulację przez kosmetyczki. Ostatnio strasznie się wkurzyłam, bo tyle mi tego wyrwała, że masakra i muszę tym bardziej domalowywać kreskę cieniem, ech.

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nie bolały sutki, a piersi urosły o rozmiar większe i twarde jak głaz, takie jakby składały się z dwóch warst, tej normalnej z tłuszczu i w środku jakby kamień. Bardzo bolące i ciężkie.

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 16 czerwca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie brwi też mi wypadają.. Ja rzadko reguluje brwi bo po prostu jest ich niewiele, taka moja uroda, moja mama też ma takie.. Ale żeby wypadały? A może wtedy kiedy widziałam poprawę jak brałam metę i ovarin to wpływ miała właśnie meta? Może dzięki niej włosy wypadały mniej..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 379 380 381 382 383 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ