X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szkoda się dołować patrząc na takie pato-pary, które mają jedno dziecko za drugim albo na te co katują swoje dzieci. Takie rzeczy zawsze niestety będą miały miejsce a sprawiedliwość nigdy nie zaistnieje w tej kwestii. 😢 Tylko tych dzieci szkoda. ☹️

    Rany po raz pierwszy od trzech dni czuje, że żyje. Jeżeli którąkolwiek z Was dotkną w ciąży bóle kręgosłupa to migiem do fizjoterapeuty a nie się meczyc. Zrobił mi masaż, obkleil taśmami i w końcu ten potworny ból zniknął.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 15 lipca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się muszę wybrać na masaż bo kręgosłup mi niestety daje się mocno we znaki. Tylko boje się trochę bo w tamtym roku po masażach wylądowała na 3tygodniowym L4. Pracuję fizycznie a po takim zabiegu najlepiej jest nie dźwigać 😑

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 16 lipca 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😊

    Dziś 10dpo i czysta biel😊 więcej testów nie robie bo tylko potwierdziło się to, że nic z tego. Żadnych objawów czyli wiem, że okres przyjdzie😊

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś nie rób więcej, niepotrzebnie się będziesz nakręcać, więc dopiero jak @ się zacznie spóźniać.

    Ja nie miałam żadnych objawów, a w tych cyklach w których nic się nie wydarzyło moje głowa działała tak, że miałam wszystkie objawy, więc to nie jest reguła. No może piersi mnie bolał, ale to jak zawsze przed @.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim

    Kaś przykro mi ale póki @ nie ma jeszcze jest nadzieja 😘

    A ja dziś 5dc i końcówka @ więc zaczynam z Dongiem przygodę 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem w pracy brzuch boli niesamowicie wczoraj dostalam biegunki. Wiecie co powiem Wam ze jesli uda mi sie to przetrwac nigdy nie bede sie wyrzywac na mlodych ktorzy przyvhodza do pracy teraz widze jakie cwaniary sa niektore kobiety a zawsze bronilam tego zawodu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Dzień dobry 😊

    Dziś 10dpo i czysta biel😊 więcej testów nie robie bo tylko potwierdziło się to, że nic z tego. Żadnych objawów czyli wiem, że okres przyjdzie😊
    Odczekaj 2 /3 dninpowtorz test mi wyszedl dopiero 15 dpo w pierwszej ciazy.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, wiem, że będzie kusiło, ale ja już bym nie testowała jeśli @ nie będzie Ci się spóźniać.
    Najgorzej się nakręcić i rozczarować.
    Życzę Ci z całego serduszka dwóch kresek, ale skoro w tym cyklu się nie spodziewasz, to może odpuść już testowanie, lepiej się mile zaskoczyć, niż kolejny raz rozczarować.

    Ściskam!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dziewczyny a ja mam proga, owulacja potwierdzona monitoringiem ale prog tylko 11,3ng/ml, taki sam poziom miałam przy CB więc nie wróży to nic dobrego i raczej cykl do skreślenia :/
    Przytulam wirtualnie kochana u mnie tez raczej watpie zeby cokolwiek wyszlo
    Z moim psiakiem znowu tragedia dzwonilismy dzisiaj do innego wterynarza ma takie fazy ze boli to piszczy i nie potrafi nic zjesc potem na drugi dzien jest ok ale ma bardzo duzo guzow i weterynarz inny chce juz go uspic tamta dawala antybiotyki ktore w ogole nic nie pomogly. Ja sie juz chyba nie zdecyduje na psa ani innego zwierzaka bo rozstania sa najgorsze.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    A ja jadę na globulkach :/ także mój cykl lipcowy raczej do skreślenia. Bez sensu wzięłam trochę to clo... ale jak zaczynałam to nie wiedziałam, ze przerwa do października u mojej gin, a potem poszłam już za ciosem. Biorę 1/4 ta letli to tez. Ie jest jakoś dużo. Wizytę w klinice mam po owulacji. Także lipiec yolo.

    Kurczę samosiowa współczuje Ci :( może warto rozważyć zmianę? Bo się tam zameczysz.

    PplPp1.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie napalałam się i chyba nawet trochę udało mi się wyluzować . Test robiłam tylko po to, żeby mieć pewność przed dzisiejszą rozmową . Dzwoniłam do firmy, potwierdzili moje zatrudnienie :) od 1 września zaczynam na 3 miesięcznym okresie próbnym :)

    nada lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś a co to za nowa praca?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Hej!

    A ja jadę na globulkach :/ także mój cykl lipcowy raczej do skreślenia. Bez sensu wzięłam trochę to clo... ale jak zaczynałam to nie wiedziałam, ze przerwa do października u mojej gin, a potem poszłam już za ciosem. Biorę 1/4 ta letli to tez. Ie jest jakoś dużo. Wizytę w klinice mam po owulacji. Także lipiec yolo.

    Kurczę samosiowa współczuje Ci :( może warto rozważyć zmianę? Bo się tam zameczysz.
    Powiem Ci ze jest taka jedna ze jej wszystko nie pasuje i ona mnie mega stresuje jak sie zapytam o cos to udaje ze nie slyszy no dramat... i juz wiem ze dziewczyny mialy podteksty abym sie pewnymi osobami nie przejmowala chodzilo o nia dzisiaj wziela mnie na rozmowe skad biore ciuchy na przebranie bo dwa razy w tej samej kiecce bylam czerwonej tylko nie zwrocila uwagi ze jedna byla mniejsza a dzisiaj mam luzniejsza mamy ciuchy na bloku ze szpitala. Mowie Wam takich pierdul sie czepia potrafi zjebac jak psa a potem sloneczko i minka i usmieszek teraz wiem ze jest nie szczera i nie powinna uczyc bo sama bledy popelnia dzisiaj spadla klapa z kosza jakie szczescie ze mnie tam nie bylo bo byloby na mnie a tak nic nie powiedziala jak gdyby nigdy nic gfybym ja to otwierala byloby na mnie... rozwazam zmiane pracy choc sa osoby bardzo mile to jedna osoba potrafi zniszczyc wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    No nie napalałam się i chyba nawet trochę udało mi się wyluzować . Test robiłam tylko po to, żeby mieć pewność przed dzisiejszą rozmową . Dzwoniłam do firmy, potwierdzili moje zatrudnienie :) od 1 września zaczynam na 3 miesięcznym okresie próbnym :)
    Kas zycze Ci abys na fajnych ludzi natrafila bo w dzisiejszych czasach to jest najwaxniejsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa nie daj się tej babie! Jak ona Tobie tak to Ty jej tak samo a przynajmniej spróbuj grać jak ona wiesz: jak zwróci Ci uwagę to Ty z uśmiechem to rób bo nic tak nie denerwuje jak uprzejmość :D serio ;)

    Samosiowa88 lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 06:15

    Samosiowa88 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2020, 19:50

    Samosiowa88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż strasznie mnie namawia na owczarka niemieckiego, ale ja po prostu nie chcę zwierzaka. Nie dlatego, że nie lubię, ale dlatego, że to ogromna odpowiedzialność.

    Kasztanku, mam to samo, ja straciłam swoją Husky. Choć ostatnie lata spędziła u rodziców, to strata mnie zabolała bardzo.

    Jeszcze jak byłam blond :D
    5fddeb55efce.png

    Kaś, a w obecnej pracy dałaś już wypowiedzenie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2019, 09:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda świetny psiak, zawsze jest przykro i smutno kiedy odchodzi nasz ukochany przyjaciel ;( U moich rodziców mam 13 letniego jamnika którego przygarnęłam z ulicy i też już ma swoje lata staruszek a u siebie mam 9 miesięczną suczkę pinczera miniaturowego ;)

‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ