X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :-)
    Ja mam cały dzień dziś na uczelni A poszlabym spać więc myślę że jak tu się zerwać:-). Poniedziałku będę lenilam ssie u rodziców przez tydzień.

    Witam wszystkie nowe i 3mam kciuki!
    Dobrego weekendu+

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja odebrałam wyniki tsh i prolaktyny. Są beznadziejne :/
    Tsh mi skoczyło z 0,1 na 3,44.
    A prolaktyne mam gorszą jak przed braniem bromergonu :/

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka92 skonsultuj wyniki z lekarzem.

    Tasia88 to przed Tobą super perspektywa tygodnia, odpoczywaj ile tylko możesz :) Jak się w ogóle czujesz? :)

    U mnie spokojna sobota, pospaliśmy do 10tej, w ogóle ostatnio w weekend dużo śpimy, chyba nadrabiamy ten cały tygodniowy niedobór. A teraz zabieram się za sprzątanie a Męża wysłałam na zakupy :) Dobrze, że są te weekendy! Postanowiłam też strać się jak najmniej (albo w ogóle) mówić o temacie starań/dziecka, żebyśmy też trochę złapali oddechu z Mężem, po tym ostatnim bardzo ciężkim dla nas i intensywnym czasie :) będzie dobrze, musi!

    Esti lubi tę wiadomość

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Dziewczyny a ja odebrałam wyniki tsh i prolaktyny. Są beznadziejne :/
    Tsh mi skoczyło z 0,1 na 3,44.
    A prolaktyne mam gorszą jak przed braniem bromergonu :/

    Kurcze wszystkim to tsh teraz skacze :/ ciekawe z tą prolaktyną że podskoczyła mimo brania leku. Kiedy masz jakąś wizytę kontrolną?

  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Myślałam ze się dzisiaj wyspie ale już od 7:30 spać nie mogę :-P jak mam możliwość wyspania to zawsze wcześniej wstanę - taki zrządzenie losu :-P
    Mąż właśnie się zbiera na basen, a ja skocze sobie na jakieś zakupy i wrócę spacerkiem do domku :)

    Witam również Nowe Staraczki :)

    Esti lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Kurcze wszystkim to tsh teraz skacze :/ ciekawe z tą prolaktyną że podskoczyła mimo brania leku. Kiedy masz jakąś wizytę kontrolną?

    To racja, dużo osób ma z tym problem :/

    Wizyta na szczęście już niedługo :) 28 stycznia :) my chyba wizytujemy u lekarza tego samego dnia ;)

    blair. lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti mam do zrobienia kwas foliowy, wit. B12, bialko s, białko c i homocysteinę. Jezeli tutaj będzie coś źle to diagnostyka będzie poszerzana i lekarz zdecyduje co będę miała badane i jakie będzie leczenie.

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Plamka92 skonsultuj wyniki z lekarzem.

    Tasia88 to przed Tobą super perspektywa tygodnia, odpoczywaj ile tylko możesz :) Jak się w ogóle czujesz? :)

    U mnie spokojna sobota, pospaliśmy do 10tej, w ogóle ostatnio w weekend dużo śpimy, chyba nadrabiamy ten cały tygodniowy niedobór. A teraz zabieram się za sprzątanie a Męża wysłałam na zakupy :) Dobrze, że są te weekendy! Postanowiłam też strać się jak najmniej (albo w ogóle) mówić o temacie starań/dziecka, żebyśmy też trochę złapali oddechu z Mężem, po tym ostatnim bardzo ciężkim dla nas i intensywnym czasie :) będzie dobrze, musi!

    Tak czuje że wyjadę z 10kg na plusie :-)
    Zaczynam 6tydzien. Czuje czasem mdłości, szybko się męczę i czasem kłuje mnie w dole brzucha. I nie czuje smaków.. Tak to jest dobrze dużo odpoczywam. Ale przy każdej wizycie w wc boję się czy nie zobaczę krwi..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2019, 13:19

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka może prolaktyna poszła tak w górę przez tarczycę?

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    To racja, dużo osób ma z tym problem :/

    Wizyta na szczęście już niedługo :) 28 stycznia :) my chyba wizytujemy u lekarza tego samego dnia ;)

    Tak, już pamiętam, wizytujemy tego samego dnia! No i z tymi samymi problemami, tsh i prolaktyna :/ mam nadzieję że szybko nas dobrze lekarze ustawią :)

    Alexandra udanych zakupów :)

    Tasia, przede wszystkim się nie stresuj, na pewno wszystko jest dobrze z Twoją ciążą :)

    Plamka_92, Tasia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia88 wrote:
    Tak czuje że wyjadę z 10kg na plusie :-)
    Zaczynam 6tydzien. Czuje czasem mdłości, szybko się męczę i czasem kłuje mnie w dole brzucha. I nie czuje smaków.. Tak to jest dobrze dużo odpoczywam. Ale przy każdej wizycie w wc boję się czy nie zobaczę krwi..


    Spokojnie! Będzie dobrze, jesteś pod opieką lekarza! Odpoczywaj i staraj się pozytywnie nastawić :)

    Tasia88 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Plamka kochana co to się dzieje z tym tsh? Co bierzesz i w jakiej dawce? I jaki czas minął od tego wyniku niskiego do ponad 3? Ja teraz odespalam ranną pobudkę i się boję wejść na stronę diagnostyki i sprawdzić wyniki :(
    A ile masz tej prolaktyny?

    Edit.
    Zajrzałam na wynik... tsh wprawdzie spadlo z 2.66 na 1.41 w 5 tygodni ale cukier mnie powalił...
    Glukoza naczczo- 96 - przy regularnym braniu glucophage 2x750 i diecie bezcukrowej :( pięknie... normalnie ręce opadają :( jeszcze tak złego wyniku przy braniu leku nie miałam... zawsze było poniżej 90... ja już nie wiem co mogłabym jeszcze w tej kwestii zrobić :( jak już robię wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2019, 13:52

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam o waszych lekarzach to chciałabym trafić w końcu na takiego lekarza który mnie sprawdzi i wyprowadzi. A tak BTW ile Wy placicie za wizytę lekarska u swoich gin? Pytam bo jestem ciekawa mimo że nie wiem skąd jesteście ale u nas za tych lepszych to 200zl ale też 150 zł biorą

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Plamka może prolaktyna poszła tak w górę przez tarczycę?

    Hmmm jest to możliwe. Zobaczę co lekarz mi powie

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blair. wrote:
    Tak, już pamiętam, wizytujemy tego samego dnia! No i z tymi samymi problemami, tsh i prolaktyna :/ mam nadzieję że szybko nas dobrze lekarze ustawią :)

    Alexandra udanych zakupów :)

    Tasia, przede wszystkim się nie stresuj, na pewno wszystko jest dobrze z Twoją ciążą :)

    Też mam taką nadzieję :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ojej Plamka kochana co to się dzieje z tym tsh? Co bierzesz i w jakiej dawce? I jaki czas minął od tego wyniku niskiego do ponad 3? Ja teraz odespalam ranną pobudkę i się boję wejść na stronę diagnostyki i sprawdzić wyniki :(
    A ile masz tej prolaktyny?

    Edit.
    Zajrzałam na wynik... tsh wprawdzie spadlo z 2.66 na 1.41 w 5 tygodni ale cukier mnie powalił...
    Glukoza naczczo- 96 - przy regularnym braniu glucophage 2x750 i diecie bezcukrowej :( pięknie... normalnie ręce opadają :( jeszcze tak złego wyniku przy braniu leku nie miałam... zawsze było poniżej 90... ja już nie wiem co mogłabym jeszcze w tej kwestii zrobić :( jak już robię wszystko

    Miss tsh w końcu masz ładne :)
    Ale z tą glukozą to kiepsko :( kurcze nic nam te leki nie dają :/

    Nie pamiętam dokładnie wyniku prolaktyny, napiszę Ci na priv jak wróce do domu. A na tsh nic nie biorę :( brałam przez krótki okres euthyrox najniższą dawkę i doprowadził mnie do takiej nadczynności w szybkim czasie, że moja doktor endokrynolog powiedziała, że więcej mi euthyroxu nie przepisze :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam w duzym mieście, płacę ok 200 zl za wizyte z USG. Bez wzgledu czy super lekarz czy partacz.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Miss tsh w końcu masz ładne :)
    Ale z tą glukozą to kiepsko :( kurcze nic nam te leki nie dają :/

    Nie pamiętam dokładnie wyniku prolaktyny, napiszę Ci na priv jak wróce do domu. A na tsh nic nie biorę :( brałam przez krótki okres euthyrox najniższą dawkę i doprowadził mnie do takiej nadczynności w szybkim czasie, że moja doktor endokrynolog powiedziała, że więcej mi euthyroxu nie przepisze :(
    No właśnie tak coś kojarzyłam że chyba nic nie bierzesz teraz :/ ale cholerstwo jak skacze...
    A u mnie to pewnie jakaś cisza przed burzą z tym tsh :/ już raz mi ładnie spadlo do 1.45 A później nagle znowu prawie 3 :( ech czemu te leki Nie mogą normalnie działać? coś jest za duże, bierzesz i jest w normie... A z glukozą to mi ręce opadają i nie wiem co dalej robić :/ w poniedziałek mam dietetyczke (na pewno każe się trzymać jej rozpiski a nie co sobie wymyślę) a we wtorek rodzinną i wieczorem gina... z rodzinną o tym pogadam może :/ bo endo aż w czerwcu mam

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ceny wizyt- u mnie przeważnie biorą 150zl i jest usg a jak potrzeba to i cytologia w cenie oczywiście raz na rok :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To całkiem całkiem cena!

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ