X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę trochę pozytywnego myślenia :D zobaczycie że się uda :) kurczę w dzisiejszych czasach nawet beznadziejne przypadki daje się jakoś podciągnąć i się udaje więc i nam wszystkim się uda :) tylko musimy niestety uzbroić się w cierpliwość kobietki :)

    Ja raz robiłam bete jak mi temperatura się utrzymywała i byłam pewna że sie udało- prędzej dostalam okres niż wynik bety :D A tempka spadła 3 dni później dopiero... u mnie najtaniej bete można zrobić za 20zl :) ale ja robiłam w diagnostyce za 38 :/

    Ja właśnie czekam na wizytę u rodzinnej :) Boże sami chorzy ludzie, obym się nie zarazila :P A na 20 gin :) już się nastawilam na źle wieści że w ogóle owu nie było lub endo za słabe na ciąże :/ zobaczymy co on powie :) wypytam o hsg

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dokładnie tak... Lajni o której wizyta? Ja w sumie o 17 będę wyjeżdżać bo jeszcze do bankomatu i później dojazd.
    Też na 18.15... Ojj będzie dzisiaj się tutaj działo :) jeszcze Miss o 20 :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 10:33

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 10:33

  • Uniki Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Chciałabym do Was dołączyć ;)
    Mam na imię Klaudia i mam 27 lat. Staramy się od 3 miesięcy o dziecko. Tak intensywniej dopiero od miesiąca - który zaraz się skończy. Chciałabym Was zapytać jakie badania zalecacie zrobić , tak na początek.
    Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie ! ;*

  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na Was dziewczyny! Musi się udać i nie ma innej opcji! Każdą z nas będzie mama w tym roku i tego się trzymamy

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Lajni a który Ty masz DC? Ja dopiero 12, i skończyła się chyba pierwsza faza czyli spokoju :)
    Hehe u mnie spokój, dzisiaj 7dc. Raczej kontrolna wizyta, czy się wyczyscilam i będziemy planować co dalej.

    Cycki mi jeszcze zostały po tej mojej "ciąży", więc jakiś pozytyw jest :-D

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 10:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znac jak tam wizyty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia88 wrote:
    Czekam na Was dziewczyny! Musi się udać i nie ma innej opcji! Każdą z nas będzie mama w tym roku i tego się trzymamy
    Tak musimy mówić i tego się trzymać!

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uniki witaj i się rozgosc :)

    Ja już po rodzinnej :/ tylko mnie wkurwila i już mi się nawet nie chce do tego gina iść bo pewnie też coś będzie nie tak...
    Podobno moje badania na nietolerancje są gowno warte bo coś tam coś tam i mam się do niech nie stosować... nosz kurwa ręce mi opadły :/ pokazywałam te badania wszystkim lekarzom i tylko ta z doskoku rodzinna (do mojej nie mogłam się umówić bo miała już zapisany cały grafik a mi chodziło tylko o receptę) powiedziała że są do dupy... bo jeżeli robione w zwykłym labie to może wszystko wyjść- trzeba robić w poradni alergologicznej... I w ogóle się zdziwiła po co robiłam skoro żadnych objawów nie mam a mój jedyny objaw to podwyzszone przeciwciała tarczycowe...

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne bo myślałam że jeśli laboratorium ma badanie u siebie to wykonuje je jak każde inne.. Dziwna jakaś baba

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2020, 10:33

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie denerwuj sie MissKathy, szkoda nerwow. Ja swoje też ostatnio przeszłam, przez opinie jednej lekarki, która za bardzo wzielam sobie do serca.

    Ja ostatnio mam jakis spadek formy. Mam wrazenie jakby przestało mi zależeć... Moze to po prostu zmęczenie tym wszytkim. Za duzo badan, diagnoz i wszystkiego...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie jutro będę miala okazje sie przekonać jak skuteczne są te testy owulacyjne. Wczoraj mialam pozytyw a jutro monitoring. Czasami im kompletnie nie wierzę.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę wiecie co? mi normalnie po tej wizycie się odechciało w ogóle po lekarzach chodzić... bo kurde człowiek się stara, lata, robi te badania żeby na końcu usłyszeć że są nie potrzebne -,- wkurzyłam się... Ale powiedziałam wprost że te wyniki widziało już 3 lekarzy przed nią I nikt nic nie powiedział :/ więc sorry...
    A rada żeby jeść wszystko normalnie też z dupy wzięta- bo skoro w tych nawet niepotrzebnych wynikach coś wyszło to znaczy że jakiś wpływ ma te jedzenie na organizm :/ W innym przypadku wszystko wyszło by że jest dozwolone... macie rację, nie ma co się przejmować :) ale tak mi przykro się zrobiło... jeszcze na koniec powiedziała mi że przy takiej diecie to ja na pewno w ciąże nie zajde :( ja na to: już w ogóle wątpię czy kiedykolwiek uda się zajść... to powiedziała że się uda na pewno a ja ze łzami w oczach wyszłam :/
    Jeszcze obok przychodzi mojej przyjmuje pediatra i w poczekalni 2 takie malutkie dzieciątka i chyba z 3 takie biegajace... szlag mnie trafił dosłownie :(
    Jeszcze dziś u gina spotkam pewnie parę ciężarnych to w ogóle się dobije :/

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss Kathy nie warto się denerwować ta lekarka, skoro inni lekarze widzieli i nic nie stwierdzili to powinno być dobrze. A swojej rodzinnej pokazywałeś te wyniki ? Bo jak tak to warto się trzymać tego co ona mówi bo pewnie zna Cię lepiej :) Mi tez jest ciężko jak idę na wizytę do gina i tam albo kobitki w ciąży albo brzdzace latające.

    Abi - mi w weekend przychodziły takie myśli ze nigdy się nie uda, chyba po prostu czasem zdarza się taki słabszy dzień i spadek chęci na wszystko.

    Teraz czekam na @ bo zbliża się wielkimi krokami.

    Witaj Uniki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 17:36

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alexandra88 wrote:
    Miss Kathy nie warto się denerwować ta lekarka, skoro inni lekarze widzieli i nic nie stwierdzili to powinno być dobrze. A swojej rodzinnej pokazywałeś te wyniki ? Bo jak tak to warto się trzymać tego co ona mówi bo pewnie zna Cię lepiej :) Mi tez jest ciężko jak idę na wizytę do gina i tam albo kobitki w ciąży albo brzdzace latające.

    Abi - mi w weekend przychodziły takie myśli ze nigdy się nie uda, chyba po prostu czasem zdarza się taki słabszy dzień i spadek chęci na wszystko. Teraz czekam na @ bo zbliża się wielkimi krokami.

    Witaj Uniki :)
    Tak, moja rodzinna widziała te wyniki i powiedziała żeby wyeliminować w miarę możliwości te produkty które wyszły że są niedozwolone :/ wiadomo, nie dam rady wyeliminowac wszystkiego (np. jajek nie jem tylko w takiej postaci typu jajecznica itp ale już jakoś składnik czegoś to jem bo w wielu produktach są jajka) ale zawsze warto spróbować :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Tak, moja rodzinna widziała te wyniki i powiedziała żeby wyeliminować w miarę możliwości te produkty które wyszły że są niedozwolone :/ wiadomo, nie dam rady wyeliminowac wszystkiego (np. jajek nie jem tylko w takiej postaci typu jajecznica itp ale już jakoś składnik czegoś to jem bo w wielu produktach są jajka) ale zawsze warto spróbować :)

    Wiadomo nie da się zawsze wszystkiego wyeliminować we warto próbować tak jak mówisz :)

    Nie przejmuj się ta lekarka - głowa do góry ;)

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny takie zwątpienia są normalne, zwłaszcza jak człowiek się nastawia na coś np. na nowego lekarza, jakieś badanie, jakiś nowy lek itd. a potem to nie wygląda tak jakbyśmy chciały to jest rozczarowanie.. Ale trzeba jakoś się pozbierać i dalej walczyć i czekać.. Niestety starania to wielka szkoła cierpliwości..

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ