X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nowy wynik bety: 290, 7 mlU/ml w niedziele byl 80,4. Chyba moze byc? Pisalam wynik do lekarza to zobaczymy co powie..

    A co do teściów to niestety stać byłoby nas teraz kupic dom czy mieszkanie i chcemy spróbować takiego rozwiązania. Większość domu ma być nasza a tylko część teściów. I mamy z Pawłem ustalone, ze jesli bedzie słabo mi sie mieszkało to bierzemy kredyt i budujemy coś swojego...

    Żanetka93, MissKathy92, Szynszylek3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ładna beta! ❤️

    Faktem jest, że mieszkanie z teściami ma ten plus, że można jednak odłożyć coś.
    Ja przynajmniej sporo pracowałam i się z nimi mijałam, no i miałam obiad podany do stołu, ale w gruncie rzeczy to jednak różnica pokoleń.

    Przy czym tata od Tomka jest strasznie oszczędny, przesadnie i raziło go w oczy nasze wydawanie na przyjemności, o to głównie były afery.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam z teściową. Tylko mój warunek był taki że muszę mieć swoją kuchnie i łazienkę. Mamy swoje piętro. Choć długo byliśmy na garnuszku teściowej, to wywalczyłam swoje i teraz gotuję sama. Choć zdarzy się że zjemy u teściowej albo ja gotuję i znoszę jej.
    Mimo że teściowa nie jest zła to jednak czasem są konflikty. Również trudno mi było się przestawić, do tej pory nie do końca czuję się tu swobodnie ale jest coraz lepiej..

    Joana nie znam się na tym ale wydaje mi się przyrost ok.

    Wykanczam się dziewczyny z tym kręgosłupem. Boli mnie w tej chwili wszystko. Głowa pęka, zawroty głowy, drżenie rąk i nóg, nawet jeść za bardzo nie mogę (choć to akurat dobrze). Ciągle czuję jakby mnie coś uciskało, aż w mostku mnie boli.. 😑 Czy ja już jestem stara? 👵

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka nie fajnie to brzmi :(
    Jak najprędzej do lekarza

    Ruda ja póki co wchodzę że wszystko w co wychodziłam tyle że na brzuchu jest opiete
    No gorzej se spodniami wdziac wdzieje ale nie zapne się

    Ale kupiłam sobie dżinsy ciążowe a takto chodzę w dresach lub leginsach
    A do pracy w sukienkach

    A niedługo jak bd już zimno zakupie rajstopy kryjące ciążowe i bd mykac w sukienkach swetrowych dużo teraz takich oversize także myślę że nie ma tragedii z ubiorem ;ł

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja właśnie mam problem ze spodniami, bo zapiąć - zapnę, ale tak na siłę, a nie chcę obciskać brzucha.
    I ja w ogóle lubiłam takie ubrania na styk, obcisłe, więc teraz zostaje mi kilka na krzyż, które tak bardzo nie opinają.
    Teraz też chodzę w sukienkach, a spodnie by mi się jednak jakieś przydały.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja gdybym miała wybierać to i tak wolałabym tak jak Ty Szynszylku, z teściami, niż z rodzicami.
    Z tatą jakoś bym przeżyła, z mamą nie.
    A mój mąż to pewnie by się ze mną rozwiódł jakby mu przyszło mieszkać z moimi rodzicami.

    Moja mama lubi się go po prostu czepiać i robić z niego nieudacznika i lekkoducha, przy czym ja wiem, że tak nie jest, a on nie ma potrzeby udowadniania nic mojej mamie, dlatego ją to irytuje, że jej docinki go nie ruszają.
    Jeszcze teraz gadka, że ja jestem w ciąży, a on chodzi na piłkę.
    A ja bardzo chcę żeby chodził, każdy potrzebuje luzu, na mnie napatrzy się jeszcze całe życie, a wyjść rozerwać mu się 1-2 razy w tygodniu zdecydowanie mu się należy. Poza tym wolę, żeby chodził na piłkę, boks czy siłownię niż miałby z kolegami na wódkę i dupy chodzić 😂

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:01

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u lekarza w przychodni. Dostałam L4 do soboty, skierowanie na rtg odcinka piersiowego i leki. Wiem że na jedne tabletki muszę uważać albo je całkiem odstawić bo strasznie mi spada ciśnienie po tego typu lekach 😑 zwłaszcza jeśli nie dostanę L4 na dłużej i będę musiała wrócić do pracy. Pracuję przy maszynach a po tym leku mnie ściana z nóg dosłownie.. Jutro jadę zrobić rtg, zobaczymy co tam siedzi i czy w ogóle coś siedzi.. Jutro mam też monit rano.. Ehh masakra.. 😑

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka duzo zdrowka.
    Ja tez cos nie bardzo pozatykaly mi sie uszy i prWie noc nie slysze nie wiem czy nie bede musiala isc do laryngologa mam tylko nadzieje ze to tylko przeziebienie u nas dosyc mocno dziala w pravy tez transformator ale czy to od tego taki dyskomfort :(

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 4 września 2019, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dalej dusi i mam chrype...
    Milenka biedulko.
    Ruda teraz dużo sukienek takich, że wystarczy pasek dać i już masz jakąś lepszą. Zamiast spodni zakładaj legginsy bo te po ciąży będziesz pewnie nosić ciągle 😋

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku, bez leku tak mam. Jeszcze nie zdążyłam go wziąć, bo przed samym snem mam wziąć pierwszą tabletkę. Ale zawsze się boję je brac bo ciśnienie mi spada do poziomu ok 80/50. Zawsze się boję że się nie obudzę jak go wezmę 😑
    W ogóle zastanawiam się czy jest sens brać w ogóle te leki, bo w tamtym roku taki zestaw mi nie pomógł 😑 a dr nie przepisze mi nic innego bez badań..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 4 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie dziewczyny że nie jestem z Wami na bieżąco ale niestety końcówka ciąży nie jest dla mnie łaskawa :( muszę dużo odpoczywać i się nie denerwować, odcinam się od neta żeby nie czytać głupot i się nie nakręcać :/ jeszcze dwa tyg i będzie pięknie donoszona :) mam nadzieję że doczekam do tego czasu i wszystko będzie ok :)

    Konstruktorko bardzo mi przykro z powodu spadku bety :( bądź silna, jeśli potrzebujesz to się wypłacz a potem wstań i działaj dalej :) wierzę że jak raz się udało to i się kolejny raz uda zajść ale teraz już na dobre 9 miesięcy :) I tego Ci życzę i wszystkim dziewczynom tutaj :)

    Joana ładny przyrost :) na pewno będzie wszystko ok :)

    Dziewczyny ja cały czas jestem z Wami myślami i trzymam za Was kciuki mimo że się mniej udzielam :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:02

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mydocalm, wcześniej brałam też Sirdalud. Oba są na rozluźnienie mięśni i tak kiepsko się po nich czuję. Poza tym mam jeszcze Nimesil i Nalgesin Forte ale to już przeciwbólowe i przeciwzapalne, tylko praktycznie nie działają..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:02

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doreta dostała moja mama i strasznie źle się po tym czuła a na ból też nie pomagał nic.. No noc, nie pozostaje mi nic innego jak tylko zrobić rtg i czekać..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim największym koszmarem jaki teraz mógłby mi się przydarzyć to gdyby zaczął boleć mnie ząb, ani tabletki wziąć, ani nic.
    Ale w poniedziałek byłam u dentysty i muszę wypluć te słowa.

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:02

‹‹ 574 575 576 577 578 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ