X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko paracetamol na mnie totalnie nie działa, jedynie ibuprofem....

  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 4 września 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, może poradzicie. Dzisiaj, 5 dc badanie LH wyszło 14,28, w normie powinno być 2,4 do 12,6. Martwić się czy nie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 21:24

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 4 września 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Tylko paracetamol na mnie totalnie nie działa, jedynie ibuprofem....
    Mam to samo
    Mogę wziąć 3 paracetamole i nic, a od jednego nurofenu nowy człowiek.

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi lekarz też napisał, że ładny postęp i zaprosił mnie jutro na wizytę. Mam nadzieję, ze coś uda się zobaczyć co mnie uspokoi do reszty 😁 powoli zaczyna do mnie docierać, że to dzieje się naprawdę 😊

    Co do podziału domu to mamy dla siebie oddzielną kuchnie (oddzielna kuchnia to byl dla mnie warunek) i salon z jadalnią na ich piętrze. A góra domu go już będą tylko nasze pokoje. No i jedyny minus to wspólne wejście, łazienki i oczywiście podwórko czy ogród...
    A niestety ja jestem pedantyczna a o tesciach nie moge tego powiedziec.
    I temat, ktory nzjgorzej mnie wkurza to rodzenstwo Pawla. Oni sa duzo starsi i kazde z nich ma dzieci juz. I wszyscy zawsze te dzieci zwoza do dziadkow kiedy im sie pofoba, czesto bez uprzedzenia. Tak samo ich nocowania.
    A niestety ale jak my tam zamieszkamy to tesciom zostanie pokoj i kuchnia. Wiec malo miejsca do nocowania 6 wnukow...
    I wkurza mnie mysl, ze oni beda ich tak zwozic a tesciowa bedzie nalegac zebysmy to my ich nocowali......
    A te dzieciaki to diably... jedna uwaza sie za corke hitlera... a kolejna dwojka hobby to bicie doroslycj. Ostatnio najmlodszy to mnie naparzal piesciami po brzuchu.........

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:57

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🙂
    Jadę właśnie na monit, ciekawe co tam się okaże. A potem rtg nieszczęsne..

    Jeśli chodzi o teściów i rodzinkę.. Teściowa czasem irytuje, miewa głupie teksty czasem w moim kierunku (ona myśli że jest zabawna) ale nie jest najgorsza (jeszcze). Szwagierkę mam bardzo w porządku. A dzieci? Cóż nie zabronie im przychodzić do babci, nie siedzą u nas, chyba że się ich zaprosi. Młody jest bardzo za moim mężem, chyba nawet bardziej niż za ojcem. A starsza to już duża dziewczyna, 12lat, czasem pomagam jej w lekcjach bo z rodzicami nie chce odrabiać 😁
    Niestety wejście mamy jedno co mnie boli, ale chyba przeżyje..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana, a kiedy masz tą wizytę?
    Bo mi lekarz powiedział, że cokolwiek widać przy becie powyżej 1000.

    Teraz doczytałam, że jutro, więc pewnie będzie po endometrium tylko widać, że ciąża jest i ciałko żółte, natomiast na malucha będziesz musiała jeszcze troszkę raczej poczekać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 07:17

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziwna sprawa, bardzo dziwna. Wg usg, jest już po zawodach, owu już była. Ale kiedy? Skoku temp brak, szyjke wczoraj spr to była raczej zamknięta, śluzu też było jak kot napłakał.. To ja zamówiłam żel, miałam dziś do męża mówić "stary zdejmij majtki, będzie sex" a tu o, już.. Tzn się sex i tak będzie ale ostatnie sexy to w poniedziałek były..

    Aaa no i mu powiedzialam że mam zrobić dziś rtg i odp że nie widzi problemu, jeśli trzeba.. No to ok.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 🙂

    Wstaje kawę robić i do pracy. Pogoda całkiem fajna. Co do teściów to ja mam już tylko teściową ale mieszkamy od siebie 100km więc jest ok. Ja bardzo lubię swoją teściową a teść był dla mnie jak ojciec więc złego słowa o nich nie powiem.

    Joana 3mam kciuki za wizytę niech beta rośnie wysoko 🙂

    Milenka obyś miała taką niespodzianke na koniec cyklu jak teraz z tą ovu 😉

    Ruda pytanko do Ciebie jak wyglądały u Ciebie @ przed i po operacji? Tzn chodzi mi o to czy były skąpe, mocno krwawe, ze skrzepami, bólami itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2019, 07:42

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka chyba jednak trzeba zaufać usg
    Jesli tam już widać że po ptakach to tak musi być

    Ciesz się marzyłas o wcześniejszych owulkach

    Może przez ten kręgosłup poprostu nie zwróciłas uwgai itp

    A tempka podobno moze skoczyć do 3 dni po owu
    A z tempka jak z tempka może być zafalszowana
    Np jak leki bralas albo coś

    Trzymam kciuki 😘

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, przecież nic już nie zmienię.. Zastanawiam się kiedy mogła być.. Może wczoraj bo mnie chyba bolał jajnik.. Cieszę się że jest wcześniej tylko nie spodziewałam się że aż tak wcześnie będzie. Wczoraj zrobiłam owulaka, wyszedł niemal pozytywny, dziś już była słabsza kreska. Hahah to mnie natura w balona zrobiła, ale to i lepiej. Pewnie i tak nic z tego bo wątpię żeby żołnierzyki z poniedziałku były tak silne, poza tym to rtg i w ogóle.. Co ma być to będzie. Na nic już nie mam wpływu 🙂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka czasem z takich zaskokow są najlepsze niespodziank

    Trzymam kciuki aby tak było u ciebie 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, na pewno były lżejsze niż przed.
    Przed miałam bardzo obfite i bolesne, a zaraz po zabiegu jakby ręką odjął, może dlatego, że od razu miałam tabletki antykoncepcyjne, a one też trochę łagodzą miesiączki.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 5 września 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    Boze skonczyla nam sie kawa. Dramat :O zamowiłam juz, mam nadzieje, ze dojdzie do weekendu.

    Milena współczuje!!!! Może dysk Ci wypadł? Kiedy robisz to badanie? dawaj znać co tam wyszło.

    Ja bym oszalała zarówno z teściami i rodzicami. A z tymi dzieciakami, to w ogóle przegięcie.

    Asia gratuluje bety.

    Dziewczyny mam taki cienki okres, chyba endometrium od clo było słabe :/ musze pogadać z gin.

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 💙

    Joanna - gratulacje beta rośnie ❤️

    Ja wczoraj znów ostry dyżur.. z bólem brzucha ( chyba żołądka ale nie byłam pewna)..
    na szczęście łożysko i dzidzia ok, muszę się oszczędzać. Ktg wykryło pojedyncze skurcze ale nie rodzę jeszcze 🙂 dziś wizyta u mojego lekarza, porównam wyniki z tymi z nocy.
    W życiu nie mialam tak bolesnego badania palcami jak dziś - myslalam ze mi do migdałek dojdzie 🙈

    Miłego dnia ☀️☀️

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no bo kurcze mnie to zastanawia trochę. Wcześniej miałam raczej skąpe @ a teraz coraz silniejsze. Tzn ból jest znosny i w sumie tak jak wcześniej ale teraz są bardziej krwawe niż przedtem. W tym cyklu to już wgl nawet małe skrzepy.

    Nada clo uposledza endo polecam migdały i winko ;) ale chyba jest jeszcze jakiś lek który przyjmuje się z clo właśnie na endo tylko nie pamiętam nazwy.

    Why ojoj to się strachu najadłaś, współczuję. Na szczęście wszystko w porządku z dzidzią. Zdrówka Wam życzę 💕

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie co mnie zastanawia? Teraz zerknelam jeszcze raz na zdjęcie usg. Nie widać ciałka żółtego. Moje jajniki wyglądają jak na początku cyklu. Ale lepsze jest to że endo mi spadło. Czy to możliwe? W poniedziałek 12,9mm dziś 0,83? Ok owu pewnie była, bo jest ślad płynu za macicą ale to endo i obraz jajników mi się nie podoba.. Dziwne..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:58

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 5 września 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki racja, mój błąd 😁 0,83cm 😂

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:58

‹‹ 575 576 577 578 579 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ