X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:56

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana kciuki 🍀

    Konstruktorko, daj znać po wizycie co powiedział gin. Mam nadzieję że to nie cp i wszystko skończy się happy endem 🙂

    Witaj Szynszylku, to szczęśliwe forum, rozgość się.

    A ja właśnie wróciłam od lekarza. Mam zwolnienie do soboty, skierowanie na rtg i leki. Dziś boli mniej ale myślałam że jajko zniosę w poczekalni, ciągle mnie coś uwierało, uciskało w tym kręgosłupie..

    Szynszylek3, joana_aska89 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 4 września 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milusinska Milena.... mnie się wydaje że jednak pozamaciczna... z tego co się naczytalam wszystko na to wskazuje... objawy itd swiadczylyby że może tak być.
    Modlę się żeby Nie, ale kurczę... wtedy już pecha strasznego byśmy mieli....

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 4 września 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedna jesteś Milena :( masz duży biust? Mi kiedyś znajoma fizjo powiedziała, że mnie boli od cycków. Ale ćwiczenia pomagają dużo. Polecam.

    Szynszyl no tak. Ma to sens. U mnie niby jeden działa ale wiadomo jak z tym hsg jest. A o takim udrożnianiu nie słyszałam. Poczytam. Kiedy podchodzicie do drugiej próby?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym biustem też słyszałam, że jak kobieta ma spory to mogą być problemy z kręgosłupem.
    Milenka, idziesz na to rtg?
    Bo starania staramiami, ale też jest chyba tak, że do dnia kolejnej miesiączki to ten zarodek w razie czegoś jest chroniony naturalnie.
    Najgorzej jednak, że rtg kręgosłupa to jednak te obszary.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada biust mam raczej normalny, miseczka c/d.. U mnie to może być tak że te problemy z kręgosłupem to w genach mamy. Moja mama, siostry, brat.. Cała rodzina kaleka 😂 a druga sprawa to praca fizyczna, trzeba się czasem nadźwigać, naszarpać i oto efekt..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 4 września 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to na pewno :( ale powiem Ci, że praca biurowa też szkodzi. Więc nie wiem jaki zawód najlepszy dla kręgosłupa hyh :P co do cyckow to ja mam g haha więc ciążą :P

    kurcze do Lublina troche daleko. Ale skoro tacy dobrzy. Ile trzeba odczekać zanim wznowi się starania? A w której klinice teraz podchodzicie?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,,,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 20:56

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 4 września 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jutro jadę na to rtg. Nawet gadałam wczoraj z mężem i doszliśmy do wniosku że nawet jeśli trzeba będzie zawiesić starania to muszę doprowadzić kręgosłup do ładu, bo to nie są żarty. Z drugiej jednak strony, po zwykłym hsg pozwolili nam się starać od razu, to tu też chyba nie będzie problemu.. Tym bardziej że owu jeszcze nie było, spodziewam się jej w piątek /sobotę dopiero.. Niech się dzieje co chce..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam dzień porządków, rano wróciliśmy z z mężem z domu moich rodziców na jeden dzień, bo on dzisiaj gra mecz.
    A ja sprzątam cały dzień.
    I jutro znów jedziemy z powrotem, bo pies nie może być długo sam.
    No i jutro podpisujemy umowę z orkiestrą na wesele.

    Całe szczęście, że rodzice wracają z tej Warmii w niedzielę, bo mam po dziurki w nosie jeżdzenie po 300 km tam i z powrotem.

    Gdzieś mi się przewinął temat teściowych.
    U mnie jest gorzej, bo ja mam wspaniałą teściową, a moja mama dla mojego męża jest straszna.
    Jestem pomiędzy mieczem, a kowadłem często, bo to jednak mama, a z drugiej strony mąż.
    Ale ja zawsze staję i stanę po stronie męża.

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 4 września 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna jak ta beta??

    No z tesciowymi różnie bywa. U nas na szczęście na razie nie ma problemu ale wiadomo czasem to się zmienia w ciągu jednego dnia... Ale cieszmy się dopóki jest dobrze.
    Też stanelabym po stronie męża. Taka nasza rola teraz ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moi rodzice są cudni uwielbiają mojego męża
    A jego rodzice uwielbiają mnie hehe

    Ale powiem tak jak się razem nie mieszka to jest znosnie
    Wpaść na kawę czy w odwiedziny to najs
    Ale podejrzewam że gdybym miała mieszkać z tesciami nie byłoby tak kolorowo bo mamy z teściową zupełnie inne poglądy funkcjonowania

    Wiec byłoby napewno różnie

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 4 września 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konstruktorko jaką miałaś wczoraj betę?

    My wczoraj złożyliśmy łóżko i śpimy znow normalnie a nie na podłodze, ale chociaż materac mam wrażenie że jakoś odzyl jeśli można tak to nazwać 😁
    Nada to biust masz spory, ja mam c i płacze bo mały ☹

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:01

  • Konstruktorka93 Ekspertka
    Postów: 210 56

    Wysłany: 4 września 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj była na poziomie sobotniej praktycznie , jestem w pracy nie pamiętam już jaka dokładnie bo odłożyłam wynik i chciałam już troszkę zacząć się przyzwyczajać z myślą że to koniec... I tylko przez chwilę mogłam się cieszyć dwoma kreseczkami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja posprzątałam, a teraz z tym małym stworkiem idziemy na zakupy, bo to przez niego matka już nie ma spodni, żeby się zmieścić.

    Obym tylko wypłaty nie wydała całej.

    79447f4dd408.jpg

    Szynszylek3, Stookrotka, Kaś28, Konstruktorka93, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada mocno przytulam 😘 wierzę, że kolejny cykl będzie szczęśliwy z dobrego jajnika 😘

    Beta dopiero za pół godziny najwcześniej...

    Ruda wyglądasz pięknie 😍

    Milenko dobra decyzja i trzymam mocno kciuki za szybki powrót do zdrowia 🍀

    Kaś wierzę w Ciebie i ze napewno dasz radę w nowej pracy ❤ Każdy potrzebuje czasu w nowym miejscu ✊

    Szynszylku witaj ✊❤

    A co do tematu teściów to lubilam moją do roku.... teraz z czasem jak coraz blizej mojej przeprowadzki tam to widzę jak ciężko będzie mi ją znosić.. niby kobieta o dobrym sercu nie mogę inaczej powiedzieć, ale tak uwielbia we wszystko sie wtrącać i rządzić......

    Szynszylek3 lubi tę wiadomość

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 4 września 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2020, 13:01

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkałam po ślubie kilka miesięcy kątem u teściów i chociaż uważam, że to wspaniali ludzie, to wiem, że są fajni, albo 30 km od nas, albo max. tydzień pod jednym dachem.

    Joana, może u Ciebie będzie inaczej, tego z całego serducha życzę. Ja np. u nich w domu nigdy nie czułam się jak u siebie, zawsze byłam w obcym miejscu.
    Całe szczęście trafiła się nam okazja z naszym domem, chociaż parę miesięcy temu gdybyśmy nie mieli ciąży mieliśmy w planach budowę większego, a tego wynajęcie. Jak to bywa, na planach się skończyło.

    Tak w ogóle na zakupach zdałam sobie sprawę, że już jestem grubaską, plus jest już po wyprzedażach, a wewnętrzny Janusz nie da mi wydać tyle kasy na ubrania, które przydarzą mi się nawet nie wiem ile. Chyba muszę zacząć polować na lumpach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2019, 17:01

    joana_aska89 lubi tę wiadomość

‹‹ 573 574 575 576 577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ