X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 26 września 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jakiś taki turbo wrażliwy z Allegro. Ale może kupie ten rosmanowy faktycznie. Ale wiecie co mam wszystkie objawy przedokresowe które u mnie są dość specyficzne (wszystko mnie swędzi i 0 śluzu) wiec nie sadze ze coś z tego wyszło...

    Kolega z pracy u męża pochwalił się ze żona w ciąży. W pierwszym miesiącu jej ciąży. Bo uwaga zmienia auto. Eh. nie powiem ze jacyś bliscy nam ludzie, ale trochę się znamy. Jestem w wszoku ze wyjechał z takim wyznaniem, ledwo test wysikała. Nie ogarniam ludzi.

    Jeju jak mi się chce spać :| u was tez taka pogoda slaba? Co do okresu to w sobotę ma być, jak mam włazić na Etnę. Czy któraś z was miała może ta przyjemnosc wchodzenia tam? Ruda ty jesteś prawie Włoszką :D

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada, niestety nie wchodziłam :( ciągle planuję urlop na wyspach, ale to nie był "mój" rejon Włoch,
    ja mam obcykaną północ Włoch, 3 lata mieszkałam w Alessandrii, ok. 100 km od Turynu.
    Jeśli chodzi o wakacje we Włoszech to nad morze latałam do Pescary lub Rimini.
    Natomiast najpiękniejsze, najbardziej magiczne miejsce we Włoszech dla mnie to jezioro Garda - no jestem zakochana! Gdyby któraś z was kiedyś się wybierała to polecam miejscowość Riva del Garda, cisza, spokój, piękne widoki. Góry, jezioro z krystaliczną wodą, taki nietypowy kierunek we Włoszech, ale wrażenie robi okropne, sam dojazd tam, my akurat jechaliśmy samochodem, no robi robotę!
    A co do Etny, to znajomi jeszcze z pracy mi opowiadali, choć pewnie to oceny subiektywne, że wyjście wcale nie jest takie proste i dla takich ludzi, co nigdy nie byli w górach stwarza to problem, zwłaszcza, że tam temperatura się zwiększa o jakieś minimum 10 stopni, no i kremik z mocnym filtrem to konieczność.
    Zazdroszczę bardzo! Kocham Włochy i wszystko co włoskie. Tylko tak jak wspominałam, moja miłość to te Włochy północne, tam gdzie spędziłam najpiękniejsze lata życia.
    Baw się Nada dobrze! A okres? Mam nadzieję, że jednak go mieć nie będziesz :)

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 26 września 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, wydała dziś w Rossmannie 200zl 😳 ale kupiłam kilka rzeczy które chce wypróbować a normalnie są za drogie 😜
    Nie wiem czy pisałam, ale mąż zrobił badanie inhibiny b, 2 tyg czekania na wynik. Chciałbym już moc zobaczyć co wyszło, no ale trzeba poczekać.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska a co to za badanie 🙈

    Co do kosmetyków pomysl sobie ze za normalne ceny wydałabys drugie tyle to będzie Ci lżej 😂

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 26 września 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka androlog kazał zbadać, normalne badanie z krwi, ma pokazać czy kanaliki nasienne są drozne, i czy wogole plemniki powstają. Coś podobnego jak badanie amh u kobiet, oczywiście inhibine kobiety też mogą zbadać 🙂

    Dokladnie tak sobie to tłumacze 😂 ale ileż można oszczędzać, czasem można zaszaleć i kupić sobie coś a nie ciągle tylko odmawiać i odkładać pieniądze. Niestety już mam tak zaprogramowane, że zanim coś kupię to się zastanawiam długo, wolę pieniądze przelać na konto oszczędnościowe. Ale przychodzi czasem moment, że idę na zakupy i szaleje bo w końcu po to pracuje, żeby móc wydawać 😃

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 26 września 2019, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda dzięki :)

    W ogóle oszukalam was niechcący, okres dopiero w pon. Nie wiem skad mi się ta sobota wzięła. Może z samopoczucia przedokresowego.

    Co kupiłaś na promce? Mi się udało wczoraj wylicytować lokówkę do włosów XD ta co sama kręci. Jestem ciekawa :oo

    PplPp1.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 26 września 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dwa podkłady, Max factory facefinity i
    Loreal Paris True match, mam nadzieję że dobrze sobie kolor dobralam 😂 słyszałam o nich wiele dobrego i w końcu postanowiłam wypróbować. Wzięłam też puder ryżowy i bananowy z Lovely, i korektor również Lovely. Dorwalam jakiś tusz do rzęs i kilka rzeczy już nie promocyjnych, a musiałam wziąć. Wgl jestem hardkor bo wzięłam sobie jakiś nowy dezodorant perfumowany z nike, zapach mi się podobał ale mam katar i nie wiem czy go dobrze odczuwam 😂 okaże się jak wyzdrowieje 😃

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem przeszczęsliwa, bo dzisiaj własnie spłaciliśmy ostatnią ratę kredytu za dom!
    W naszym związku było tak, że to z mojego konta była pobierana rata, a z męża konta pozostałe opłaty.
    I wypłatę, którą dostanę w poniedziałek mogę sobie w całości rozwalić na głupoty!

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 26 września 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:59

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 26 września 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu spokojnie😁

    Ruda ale Ci zazdroszcze. Ja przeżywam raty za tv ale one na szczęście koncza sie w listopadzie. Dziewczyny znacie jakis zdrowy substytut czekolady? 😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, ja stosuję tę metodę:

    3a48e2f2c204.png

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 26 września 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczyny mam tak słaby dzień dzisiaj. Do tego chyba mam pms. Chyba ze ciąża jest jak pms 🤷🏼‍♀️ Zaginęła mi paczka i wkurwił mnie typ w urzędzie. Jeszcze pies się nam zsikał w mieszkaniu, nie wiem czemu. Byłam z nią rano u weterynarza i dostała zastrzyk. Może przez to? Ale jestem taka zła.

    No to super ze dobre wyniki Kasztanek. Mojej koleżance przy Hashimoto pomógł post dąbrowskiej. Tylko 2 tyg zrobiła ale mądrze wyszła i podobno jest lepiej.

    Kupiłam te testy rosmanowe, ale coś nie widzę tego.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Ale tu spokojnie😁

    Ruda ale Ci zazdroszcze. Ja przeżywam raty za tv ale one na szczęście koncza sie w listopadzie. Dziewczyny znacie jakis zdrowy substytut czekolady? 😁
    Pączek :D dzisiaj zjadlam 2 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Ruda dzięki :)

    W ogóle oszukalam was niechcący, okres dopiero w pon. Nie wiem skad mi się ta sobota wzięła. Może z samopoczucia przedokresowego.

    Co kupiłaś na promce? Mi się udało wczoraj wylicytować lokówkę do włosów XD ta co sama kręci. Jestem ciekawa :oo

    Mam tą lokówkę 😊 polecam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas za zdrowe czekolady ale to nie dokonca... Czekolady

    Nie oszukujmy się smaku milki nic nie zastąpi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie otworzyłam sobie Milkę Oreo, ale najpierw musiałam wysłać starego do sklepu osiedlowego :D

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 26 września 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2020, 17:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanku ja też zajadam się owsianka ale z malinami 😊😊😊

    Kasztanek lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 26 września 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ostatnia rata kredytu to na razie brzmi u mnie jak wyprawa na księżyc. ;p

    Nada trzymam kciuki za test :)

    Jejku wy o takich słodkościach mówicie a ja głodna. Wylądowałam dziś w szpitalu :( nagle zwymiotowalam w domu i zaczęłam się źle czuc. Zmierzylam ciśnienie a tam ponad 160/85 a całą ciążę nie miałam wiecej niż 130. W szpitalu już dobiło do 180. I leżę nafaszerowana lekami a że już dawno po kolacji mnie przyjeli to musialam sie zadowolić batonem BeRaw. Na szczęście z malutka jest ok, lekarka po zrobieniu USG i ktg mówi, że studenci mogliby się na mnie uczyć wzorcowej ciąży, bo rzadko widzi tak idealnie ułożone dziecko. Jak się nie uspokoi to ciśnienie to może mi rozwiążą ciaze wcześniej. :/ Ale raczej to tylko obserwacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga jak malutka ułożona idealnie to aż żal nie rodzic naturalnie - wiec trzymam kciuki. 🙏🏻❤️ Jesteś pod dobra opieką 🙂
    Nie wiem czy już pisalas ale zapytam czy imię wybrane? 😊

    Ja przeżywam koszmar z blokada w pachwinach, w sumie tylko w lewej. Ale kroku nie da się zrobić i ból straszny.

‹‹ 609 610 611 612 613 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ