X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    A mialas monitoring? Może owulacje miałaś trochę później :)

    Nie miałam, możliwe ale nawet jeśli sie przesunęła a ostatni stosunek mieliśmy 7.01 to musiałyby byc bardzo walecznr zeby tyle przetrwać. Od tamtej pory przez az do wtorku mialam sporo śluzu, bolały mnie okropnie sutki.. ale czas pokaże, w sumie to nir planowaliśmy ale jeśli by sie udało faktycznie to super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 20:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w miejscymu gdzie robilas badanie nie maja wpisanego raportu z przeprowadzonego badania?

    Oprocz wydruku ktory powinien do ciebie dotrzec powinno tez to gdzies istniec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Ehhh współczuję... Mam nadzieję, że zrobią na cito.. Szkoda pisać co za matołek..
    Najgorzej, ze znowu czas niepewności i czekania na wynik, poza tym mi głupio było przed lekarzem.. heh.. zachęcał 3 razy, ale jednak moj komfort najważniejszy ;) w środe podjade, chyba tez moj Maz ma dosyć jeżdżenia ze mną do lekarza i chyba zacznę sama to ogarniać...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wasi mężowie jezdza z Wami do lekarzy? Chce im się? :P Mój mnie wspiera, zrobił badania, bierze witaminy, ale do lekarza go nigdy nie brałam. Tak samo jak ja z nim tez nigdzie nie poszłam. :P

  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Wasi mężowie jezdza z Wami do lekarzy? Chce im się? :P Mój mnie wspiera, zrobił badania, bierze witaminy, ale do lekarza go nigdy nie brałam. Tak samo jak ja z nim tez nigdzie nie poszłam. :P
    Mój jeździ, bo lubi być w temacie i się cieszy, że lekarz z Nim też rozmawia :) za pierwszym razem tylko wybuchnąl śmiechem jak mnie zobaczył w jednorazowej przezroczystej spodniczce i kapcioszkach :p ja z Nim na badania nie jeżdżę, bo tak mu lepiej :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Najgorzej, ze znowu czas niepewności i czekania na wynik, poza tym mi głupio było przed lekarzem.. heh.. zachęcał 3 razy, ale jednak moj komfort najważniejszy ;) w środe podjade, chyba tez moj Maz ma dosyć jeżdżenia ze mną do lekarza i chyba zacznę sama to ogarniać...
    Będzie dobrze, zobaczysz :) ja też czekam, ale to dłużej potrwa :)

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • Lajni85 Autorytet
    Postów: 541 535

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Nie miałam, możliwe ale nawet jeśli sie przesunęła a ostatni stosunek mieliśmy 7.01 to musiałyby byc bardzo walecznr zeby tyle przetrwać. Od tamtej pory przez az do wtorku mialam sporo śluzu, bolały mnie okropnie sutki.. ale czas pokaże, w sumie to nir planowaliśmy ale jeśli by sie udało faktycznie to super
    Trzymam kciuki!!!

    01.11.2019 Filip ❤
    27.01.2021 Mikołaj ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajni85 wrote:
    Będzie dobrze, zobaczysz :) ja też czekam, ale to dłużej potrwa :)

    Dziękuję :) Mam nadzieję, że jakoś to będzie .. póki co zła jestem na siebie/ tego kuriera/ i w ogóle mi się odechciało wszystkiego..

    Mój Mąż ze mną jeździ żeby było mi raźniej, zwłaszcza jak wokół siedzi pełno kobiet w ciąży, chociaż ja staram się zawsze wybierać godziny w stylu 20tej i wtedy czasem mi się udaje nie spotkać żadnej ciężarnej.

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mnie wozi a chodzę sama :) chyba bym się źle czuła jakby mąż był ze mną u gina :/ A on czułby się jeszcze gorzej :/ co innego w ciazy :D wtedy będę go brała na każdą wizytę :) tak szczerze jeszcze nigdy nie widziałam dziewczyny żeby z facetem szła do gina nie będąc w ciazy ale u mnie to za male miasto żeby tak robić chyba... U nas dziewczyna w widocznej ciąży się pyta czy można męża wpuścić

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez jezdzi ;)
    Po badaniu lekarz go wola i rozmawiamy wspolnie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój zostaje w poczekalni albo samochodzie (ostatnio) .. ale od następnej wizyty chyba sama będę jeździć.Jak się nie staraliśmy to sama jeździłam/ chodziłam i było ok.

  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też sama chodzę jakoś mi tak dziwnie było go zabierać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2019, 22:02

    Kaga lubi tę wiadomość

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia88 no coś Ty :) ja chyba zrezygnuje, bo jednak to już trochę trwa, a też szkoda mi czasu mojego Męża żeby tak tracił, dziś czekał prawie godzinę, a miało być szybko..

  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio byłam u lekarza i uwaga miałam wizytę 21.30 to był lekarz taki którego nie znam tylko usg chciałam. Ale przyjmowała też Pani doktor i przyszła pacjentka i pyta która godzina weszła usłyszała o 21.30 że jest opóźnienie 2godziny :-)

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • Tasia88 Ekspertka
    Postów: 125 96

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak on miał iść do lekarza to też sam wolał tylko musiałam mu pisać o co ma pytać żeby nie zapomniał ;-)

    10.01 beta 16,3
    11.01 beta 34,3
    14.01 beta 202,2
    22.01 beta 7315,7
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tasia wow, niezłe godziny wizyt, i jeszcze z takim opóźnieniem.

    Przy staraniach to mąż jak tylko może to jest ze mną :) ale jak np. tylko monitoring to nie, bez sensu. Na jego wizyty do urologa też razem chodziliśmy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj sam chcial isc wiec szedl:D

    Twierdzi ze dotyczy to nas oboje ;)

    Znaczy ja ide zalatwiam swoje sprawy a jak przychodzi czas rozwowy to maz jest wolany bo wtedy rozmawiamy o.tym co dalej tymbardziej ze chodzi tez o nasienie meza w tych rozmowach ;D

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Mi dziś się śniło że gadalam z bratową która jest w ciąży o staraniach i że powiedziała że 23cykle się starali :/ wiem że długo też się starali tak naprawdę a nie we śnie :) Ogólnie we śnie było mi tak samo smutno jak na jawie :(

    U mnie dziś 11dpo i temp dalej w górze :) dziś nawet mocniej cycki bolą ale to u mnie żaden objaw bo zawsze pobolewaja przed okresem :/ W środę powinnam dostać @

    Kurczę miałam coś jeszcze Wam napisać ale zapomniałam co :P jak przypomnę to napisze :)

    A teraz życzę miłego dzionka kochane :*

    Edit. Już pamiętam :D dzwoniłam wczoraj do mamy i powiedziała że moja siostra cioteczna w ciąży drugiej- po 6 latach przerwy :/ nie sądzę że taką przerwę z chęci robili :/ A oboje szczuplutcy i zdrowi :) A sąsiadka mamy niziutka i okrągła, jej facet też a od razu w ciąże zaszła i teraz 2x większa i jakoś tusza nie przeszkadzała w zajściu ani zrobieniu dziecka :/ to tak apropo jakby lekarze zwalali wszystko na wagę... wiadomo nadwaga/otyłośc nie jest zdrowa nawet bez ciąży i trzeba się jej pozbyć dla siebie a nie dla dziecka co nie zmienia faktu że kobiety z nadwagą też zachodzą w zdrowe ciąże :) każdy przypadek jest indywidualny i to że kobieta ma kilka kilo więcej nie znaczy że jest nieplodna :) ale wiadomo- najlepiej mieć prawidłową wagę :) sama do niej dąże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 07:30

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Kathy pchamy ten sam wozek bo ja tez okres we srode ;D

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy ja znam dużo naprawdę otyłych kobiet, ktore rodza dzieci. Codziennie spotykam takie w pracy. Ja nie mam nawet nadwagi a mimo to wiecie co mi ostatnio ta babka ginekolog powiedziala... Ze wszytko jest winą moich 4-5 zbednych kilogramów. Prawie 3 juz zrzucilam w miesiąc i owulacji nadal nie ma. Zrzuce te kolejne 3 i udowodnie, ze nie miala racji. Na szczęście moj nowy ginekolog ma troche wiecej oleju w głowie i powiedzial, ze w moim przypadku waga nie ma znaczenia, bo jest prawidlowa.

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ