X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas spełnienia marzeń! 💐🥂

    Joana Wasz wielki dzień już tak blisko 😊 cieszcie się nim na maxa, bo jest jedyny w swoim rodzaju.

    Milenka w Nowy Rok wchodzisz mocnym krokiem. Jest na co czekać 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się dołączam do życzeń 😊
    Zdrówka zdrówka i wiele lat w szczęściu 😘😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś i ode mnie, żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia! 😍
    No i przede wszystkim dużo zdrowia, bo dopóki jest zdrowie to można wszystko!
    I oczywiście jak najszybszych dwóch kresek! ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga cieszymy sie na maksa i każdym mebelkiem też 😁
    Pierwsze wspolne swieta, dekorowanie choinki, pierwsze meble i decyzje juz bardzo poważne 😊 coraz blizej przeprowadzka a zaraz po niej ślub 😍

    Kaga lubi tę wiadomość

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny❤😍

    Znacie skuteczną dietę na redukcję tłuszczu?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas detoks cukrowy 🤯

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek ale extra avatar 😎

    Ruda właśnie jak tam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio odstawilam cukier itp, nabiał i produkty z glutenem... juz po tygodniu widzialam, ze mam mniej wzdety brzuch.. i ogolnie czulam sie tak lzej...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My od rana siedzimy z małą w szpitalu na SORze, bo w pięciu przychodniach nie było pediatry i odmówili nam przyjęcia. Z dwumiesięcznym dzieckiem siedzimy tu już prawie 5 h. To jest kurwa możliwe tylko w tym kartonowym kraju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 12:21

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, co z malutką? To jest chore żeby z malutkim dzieckiem tyle czekać..

    Ja odebrałam wyniki badań.. Tsh 4,81(0,27-4,2)! Czyli jeszcze dojdzie mi pewnie euthyrox, dobrze że jutro mam lekarza.. Ft3 3,59 (2,04-4,40), ft4 1,37(0,93-1,71), glukoza 84(70-105) a insuliny nie mam bo pani mi wrzuciła na ksero nie to co trzeba i mam przez to 3 kopie tarczycy i nawet jednej insuliny..

    Kaga lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:51

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, to jest totalnie chore, ja w środę czekałam też 5 godzin na przyjęcie, ale to dlatego, że to jest szpital położniczo-ginekologiczny i na pierszeństwo nie miałam co liczyć, bo tu same ciężarne. Jak byłam z kolką, to mnie wzięli od razu w innym szpitalu. Ale coś za coś.
    Ja jestem dorosła i mogę wytrzymać czekanie, ale z takim maluchem? Jakie to przykre...

    Ja jestem po wizycie, ciśnienie mi tak skacze, że cały czas czuję się, jakbym była pijana. Taka totalnie ciężka głowa, ale podobno to normalne przy zwiększeniu dawki tego leku i organizm się musi przyzwyczaić.
    A co do szyjki? Nie ma jeszcze wymazów z dróg rodnych i nie może paść taka decyzja, wynik musi być ujemny, żeby mogli mi coś założyć, żeby nie pogorszyć. W ogóle wyszła mi jakaś bakteria w moczu i będą mi podawać antybiotyk.
    Nie miałam śmiałości nawet pytać kiedy mnie wypuszczą.

    Kaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Ruda biedaku 😭😭😭

    Kaga co tam z małą się dzieje?

    Milenka no z tym tsh to poszalalas...
    Ale wiesz mi raz tsh wyszło prawie 6 🤯🤯🤯
    Dostałam euthyrox 50 i w Msc spadło do 1.2
    I później miałam dawkę 25 bo na 50 nadal spadło nisko i prawie wpadłam w nadczynność
    W ciąży nadal biorę ale znowu powróciłam do dawki 50

    Milenka może przez to tsh takie zawirowania cyklu Tez były? Dłuższe cykle itp
    Zawsze to jakiś punkt zaczepienia może akurat jak zbijesz jeszcze tsh to bd coraz lepiej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/6543076185104.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    https://zapodaj.net/6543076185104.jpg.html

    A cóż to?

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda współczuję... Ale zniesiesz dla niej wszytko ♥️

    Mi się mała nie podobała już od wczoraj, miałam takie przeczucie, że coś jest nie tak (to chyba ta matczyna intuicja). Dziś rano zaczęła nam wymiotować żółcią i tak parę razy a do tego brzuch jak kamień itp. Nie chcieliśmy jechać na SOR, bo wiem jaka jest ich idea i rozumiem, że najpierw powinnismy iść do pediatry. Nasz przez telefon nam powiedział, że mamy na nic nie czekać, tylko iść do przychodni jakiejś, żeby nas przyjęli. Obdzwonilismy pięć i wszędzie to samo - nie przyjmą nas teraz, więc zwatpilismy (mieszkamy w mieście wojewódzkim). Pojechaliśmy na ten SOR, tam na dzień dobry ofc pytanie czemu nie pojechaliśmy do pediatry... Ale przyjęli nas w miarę szybko nawet, miała USG brzuszka i glowki, no ale później zabiło nas czekanie na wyniki z krwi. Normalnie człowiek by wytrzymał, ale z takim maluchem, który płacze jest naprawdę ciezko. Ja nawet nie mam pretensji do tego szpitala czy lekarzy. Mam pretensje, że są tysiące dla polityków, dla Rydzyka a nie ma na szpitale, dla lekarzy itd. Na razie wróciliśmy do domu, ale musimy ją obsereowac i jak coś to wracać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    A cóż to?


    Ruda w trakcie starań, miałam kontakt z taką dziewczyna. Oni również mieli meski problem ale żeby nie zasmiecac forum pisalysmy na priv itp, nawet wymienilysmy się numer tel ( ta sama klinika z badaniami itp) wiec fajnie było gadać, nawet rozwazalysmy spotkanie...

    A dzisiaj dostałam taka oto wiadomość...


    Kaga zdrówka dla małej

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewcze chyba ma problem ale trochę natury psychicznej... ja rozumiem że jej ciężko ale kuzwa nie jedna przechodziła przez to samo. Dla mnie ciążę tutaj sa promykami nadziei😊😊

    Kaga a jaka diagnoza?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie obstawiałam, że to jakaś dziewczyna z naszego wątku, bo u nas to dziewczyny się przede wszystkim wszystkie wspierają bez względu na jakim etapie są, a co najważniejsze SZANUJĄ!

    Kaga, oby szybko przeszło waszej Malutkiej! Trzymam kciuki 🤞

    Kaga lubi tę wiadomość

‹‹ 728 729 730 731 732 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ