X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...

    Żanetka super komoda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja 2020, 21:53

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson ogromne gratulacje ❤❤❤
    Pięknie oglądać takie zdjęcia 😊 oby ten nadchodzący nowy rok przyniósł ich na naszym wątku jak najwięcej 🤗
    A dla Was dużo zdrówka, rosnijcie sobie powoli i nudnej ciąży 😘

    megson91 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo, każde dziecko to cud, ale ja nie wiem czy byłabym szczęśliwa, gdyby np. teraz moja mama miała dziecko.
    Z tym, że tamta pani ma 45 lat, moja ma 53 i przechodzi menopauzę, więc nawet by to nie było możliwe 🙉

    Ogląda może któraś z was Watahę?
    Ja sobie odświeżam drugi sezon i biorę się za odcinek trzeciego, mąż mi mówił, że sztos.

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, gratulacje!!!
    Mamy 2 nowe ciążowe brzuszki na forum ♥️♥️
    Magiczny grudzień 🎅🏻 i czas cudów 😊

    megson91 lubi tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Megson wow cóż za wiadomość ❣️❣️❣️

    Opowiadaj jak się skończyła ta wasza historia z nasieniem?
    Poprawiło się czy cud natury?

    Wielkke gratulacje ❤️

    U nas skończyło się tak, że Małż łykał od groma suplementów, które nam poleciła Krąsi z forum <3
    Dlatego śmiejemy się, że jest matką chrzestną tego poczęcia :D
    Oprócz tego Mąż brał zastrzyki z Pergnylu 5000j. osiem sztuk - 2x w tygodniu po jednym zastrzyku.
    Do tej pory Clostylbegyt 1 tabletka co drugi dzień i to wszystko :)
    Zrobiliśmy powtórkę badań seminogramu i uwaga udało się zrobić rozszerzony seminogram :D
    Chociaż ilość nie była za bardzo imponująca, a morfologia 2% ale udało się <3

    Jane208 lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Megson tak bardzo gratuuuluję! Niesamowicie się cieszę, kolejny maluch w drodze tu u nas! ❤️ ❤️ ❤️
    Tak coś czułam, że wam się szybciutko teraz uda!

    Ja leżę w Ujastku, z kolką nerkow leżałam w Narutowiczu z kolei, ale to była jedna, wielka porażka. Rodzić też mam zamiar w Ujastku i wszystkie wcześniejsze zabiegi tu miałam.
    Wtedy pojechałam do Narutowicza, bo tu się długo czeka na IP, a ból nerki był nie do zniesienia.

    Ja też właśnie myślę intensywnie nad Ujastkiem. Moim lekarzem prowadzącym jest zastępca ordynatora P.W., kojarzysz go może z Ujastka? :) Jest dosyć specyficzny ale totalnie mu ufam :D

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Wiadomo, każde dziecko to cud, ale ja nie wiem czy byłabym szczęśliwa, gdyby np. teraz moja mama miała dziecko.
    Z tym, że tamta pani ma 45 lat, moja ma 53 i przechodzi menopauzę, więc nawet by to nie było możliwe 🙉

    Ogląda może któraś z was Watahę?
    Ja sobie odświeżam drugi sezon i biorę się za odcinek trzeciego, mąż mi mówił, że sztos.

    Mój teściu ogląda Watahę i właśnie mówił ostatnio żebyśmy i my zaczęli oglądać :P Polecasz zacząć Ruda? :D

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson no super wiadomość naprawdę 😊
    Bardzo się cieszę i ogromne gratulacje 💝💝💝

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam lekarza, dwa razy wykonywał mi zabieg, bo on jest tu operatorem i dzięki dobrze przeprowadzonym ostatnio zabiegu, minęło pół roku, a zobaczyłam dwiw kreski.
    Osobiście nie wyobrażam sobie, aby ten pan doktor nie robił mi cesarki.

    Lekarz bardzo specyficzny, niektórzy uważają, że dosyć gburowaty i z wyglądu też takie sprawia wrażenie, ale specjalistą chyba jest dobrym.

    Poza tym Megson, znam ten szpital trochę, jak każdy ma wady i zalety. Polecać nie będę, bo to każdego kwestia indywidualna, ale dla spuentuje to tak, że do tego szpitala w Krakowie mam najdalej.

    A co do Watahy, to moje klimaty, Bieszczady ❤️ ukochane miejsce na świecie!
    Ja polecam mocno!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 15:04

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny, wyszła mi w wymazach ureaplasma :/ ona jest odpowiedzialna za tą moją skracjącą się szyjkę!
    Dzięki Bogu jestem z tym w szpitalu, bo jak czytałam o powikłaniach to włos się jeży! Chociaż wciąż to szpital...

    Lekarz dzisiaj mi oznajmił, że jutro na czczo zaczynamy z nią walczyć antybiotykiem, więc pobyt all invlusive wydłuża mi się o kolejne 6 dni.
    Zwariuję.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda nie czytaj internetu! Masz lekarzy, oni wiedza co robią 🙂

    Kurde dziewczyny powiem Wam i same oceńcie czy przesadzam czy co. Moja mama oszalała na punkcie wnuczki, ciągle jej coś kupuje itd o nas bardzo dba. Na Mikołaja kupiła jej bujaczek za 300 zł (chociaż akurat prosiłam by nie przesadzała z kasą), bo mówi że jej wnuczce niczego nie może brakować.
    Teściowa od wczoraj mnie torpeduje telefonami, że chce przylezc na mikołajki. Przyszła z pustymi rękoma a mają 3x więcej kasy niż moja mama. Kurde nie chodzi o drogie prezenty, ale jest mi zwyczajnie przykro, że moja córka ma taką beznadziejna babkę, bo na miano babci nie zasługuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 15:33

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:57

    Kaga, RudaMaruda25, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a jaki stopień tej bakteri?
    I jak to teraz to jakoś złapalac w tym czasie czy mogło to być już wcześniej?
    I nie czytaj internetu słuchaj lekarzy✊✊✊

    Kaga wiesz ja zawsze powtarzam że najwięcej się podzieli ten co nie ma niż ten co ma...
    I tu wcale nie chodzi o kasę ale sama świadomość chęci...
    Ja znam parę osób z wyższych sfer i Sa tak chytrzy że szok...
    Jak raz organizowalismy zbiórkę świąteczną na paczki dla biedniejszych rodzin to ludzie tacy zwykli ktorzy żyli poprostu z miesiąca na miesiąc potrafili przynosic różne rzeczy a ci biegacze łaskawie rzucili 10 zł...

    U nas jeszcze mały nie jest na świecie a np moja mama znosi różne prezenty, kupuje, szuka tak oszalała na punkcie wnuka...
    Ostatnio pojechała do fryzjera i wzięła sobie dana kwotę... Spotkała pościel plus podusie rozumiecie że je kupiła i wróciła do domu a fryzjera przełożyła?

    A moi teście co na biedę nie mogą narzekać to również a po co wam to a po co wam tamto to jest zbyteczne a to jest drogie... (na siebie oczywiście obiad za 200 zł to jest norma)

    Dlatego ja tak doceniam tych ludzi którzy mają mniej a widać w nich taka dobroc, chęć pomocy, wszystko by dali sobie odmawiając...
    A widzę że im więcej ktoś ma tym bardziej jest jakis taki... Zawziety ;D

    Kaga, RudaMaruda25 lubią tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Kasztanku chyba trafiłaś w samo sedno. Chciałabym poczuć, że ona jest dla nich tak samo ważna jak dla mojej mamy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u mnie i mama i teściowa szaleją, z tym, że moja mama ma tak, że woli kupić jedną rzecz, a porządniejszą, a teściowa z kolei sto tysięcy, ale takich gorszych. Kwotowo w efekcie wychodzi tak samo. Może dlatego oszalały, bo zarówno dla pierwszej i drugiej to pierwszy raz w roli babci, więc nasza Mała, na pewno będzie wydmuchana i wychuchana.
    Ja mam dobrą teściową, tak jak pisałam, ZA dobrą, nadgoliwą, chce dla nas dobrze, chyba właśnie czasem aż nadto.
    Moja mama sama mi kiedyś powiedziała, że nie mam co narzekać, bo to jaka mi się trafiła teściowa to mam szczęście. Teraz też mnie cały czas pyta, czy rosołku ugotować, byli u mnie już raz, pogotowała Tomkowi, zdeklarowała, że mi dom na święta wysprząta, no i codziennie do mnie dzwoni.
    Ale powiem wam, że taka nadgorliwość jest męcząca, ale czasami to tak miło, że jednak obca osoba - bo nie oszukujmy się, teściowa to obca osoba, chce dobrze.
    Moi teściowie żyją bardzo skromnie, chociaż są właścicielami kamienicy w Krakowie, którą w całości wynajmują i mają z tego kokosy, oprócz normalnej pracy. Ale kupują wszystko najtańsze i każdy grosz w skarpetę, zwłaszcza tata Tomka.

    A co do bakterii, to nie wiem, powiedzieli mi, że wyszła w posiewie i że od jutra antybiotyk i hospitalizacja jeszcze przez conajmniej 6 dni. Ja muszę jutro zapytać lekarza czy jest szansa, że mój mąż ją też ma, bo właściwie do tej pory regularnie współżyliśmy. Dzisiaj wypadło mi to z głowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 16:08

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson gratulacje :) co za strzał :D trzymam kciuki za przyrosty :D

    Kaga trochę dziwnie, ale z drugiej strony może lepiej tak niż żeby zalewała Cię falą plastiku i przynosiła jakieś plastikowe zabawki, ubranka słabej jakości itd. Ja się trochę tego boję :o bo z drugiej strony co powiesz? Trzeba by to było jakoś ładnie w słowa ubrać.

    Ja się chyba doprosiłam objawów bo od wczoraj bolą i swędzą mnie cycki :o dziwne uczucie. A do ciągłej senności już przywykłam. Non stop usypiam na filmach jak oglądamy, albo z książka. Tyle z moich objawów.

    Ruda ale dobrze ze znaleźli przyczynę. Teraz będą leczyć i przed świetami wyjdziesz. Co do watachy to ja oglądałam dwa sezony i bardzo mi się podobało :D super słyszeć, że i trzeci trzyma poziom. A oglądacie Żmijowisko? Ja bym chciała, czytałam książkę i była świetna :D

    W ogóle macie już prezenty? Ja jeszcze nic :o

    Kaga, megson91 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 13:57

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga uważam że nie przesadzasz. U mnie teściowie bardzo mocno dbają o wnuczke, naprawdę jakbym powiedziała że coś mała potrzebuje to by od razu kupili bez względu na koszty (ale ja sama wszystko jej kupuje żeby nikogo nie wykorzystywać czy coś)... A moja mama to trochę porażka... to jest po obu stronach pierwsza wnuczka, moja mama jest na emeryturze, wiadomo nie ma jej zbyt wiele (teściowie oboje pracują) ale wiedziała że za 9 miesięcy się dziecko urodzi, nie odlozyla dla niej na jakiś fajny prezent nawet złotówki... przyniosła jej skarpetki z pepco i ciuszki kupione w sh... po postu tak mi było wstyd wobec męża i ogólnie że masakra :/ to nie chodzi o to żeby kupowała Bóg wie co za Bóg wie ile ale skarpetki i stare ciuchy? serio? dla pierwszej wnuczki takiej wyczekanej i wymodlonej? nawet jakiś komplecik za góra 50zl byłby spoko, jakiś pluszak na kiedys ale tego się nie spodziewałam :( I też mi było mega przykro więc nie, nie przesadzasz...

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to nada, z tym plastikiem, chińszczyzną, jeszcze się boję o głośne zabawki i syfskie słodycze!
    Bo to będzie bardzo w stylu mojej teściowej.

    Ja się cieszę, że znaleźli przyczynę, naprawdę. Choć bardzo chciałabym wrócić do domu, to wytrzymam każdy jeden dzień, wiedząc, że moje dziecko jest bezpieczne pod sercem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie to jest taki cięzki temat
    Bo każda z nas wie że tu nie chodzi o kasę ale o chec...
    Dla mnie np ważniejsze jest to jak będą traktować moje dziecko
    Poświęcony czas, pomoc i okazywana milosc jest więcej warta niż nawet najdroższy prezent
    Wiecie czasem ktoś przynosi różne rzeczy a niestety materialne rzeczy nie zastąpią czasu poświęconego wnuczcze czy corce itp...
    Czasem ktoś też chcę się pokazać z jak najlepszej strony i wywala prezent w kosmos czasem drugiej stronie tej biedniejszej robi się przykro że np nie jest w stanie ale wtedy liczw się Wlansie te inne rzeczy a nie pierdoly które dziecko nawet nie będzie pamiętalo

    Ja sama chce dać swojemu dziecku co najlepsze bardzo doceniam jak ktoś nam pomaga
    Kiedys jak bd większy będę chciała żeby kojarzył dziadków z miłością niż z prezentami więc ja tez do nie wiadomo jakich upominków podchodzę dość sceptycznie....

    No ale drugie dno jest takie że Wlansie trzeba odróżnić jak ktoś naprawdę może a nie chce i naznosi coś okropnego albo widać że na coś innego szasta a na coś porządnego dla dziecka żałuję albo jak się słucha że jak można kupować takie drogie rzeczy jak można by taniej gdy akurat chodzi np o bezpieczeństwo maleństwa..


    Nada no znos ciaze jak najlepiej 😊
    Co do prezentów coś tam już masz jeszcze pakowanie zostało 🤗

‹‹ 731 732 733 734 735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ