X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis mam ambitny plan zeby jechać do mamy i bd kleic uszka plus ubierzemy już u mnie w rodzinnym domu choinkę...

    Maz dziś w pracy 24 h więc czymś trzeba się zająć...

    A w domu powiem wam że jak jestem teraz cały czas to jest i porządek bo wszystko ogarniam na bieżąco więc choćbym się chciała za coś wziąść to nie mam za co 😂

    Aaa zjem śniadanko ogarnę się pakuje się w auto i jadę 😊😊😊

    megson91 lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Megson jedynie jakby ludzie byli uprzejmi i cie poprostu przepuscili...

    Bo jako tako to nawet i ciężarne muszą odstac swoje, ja się np nie spotkałam z tym żeby wejść bez kolejki, zawsze czekałam 😊😊

    Udało się, wpuścili mnie 🥰
    Mieliśmy jechać na dzień otwarty Ujastka, ale złapaliśmy kapcia i siedzimy w wulkanizacji 😞
    Może uda nam się jeszcze zdążyć, w sumie dzień otwarty trwa do 12.

    Dziewczyny, macie może jakiś sposób na ból gardła?
    Coś mnie zaczyna drapać w migdałach 😞

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Żanetka jaki sen :D w ogóle magicznie macie z tymi snami. Mi teraz śnią się jakieś dziwne rzeczy ale nigdy nic takiego proroczego. Ale ostatnio mam więcej snów.

    Megson współczuje mdłości, mnie wczoraj tak bardzo bolała głowa, że poszłam spać przed 20. O 23:30 przeniosłam się do łóżka i spałam do 8 🤦‍♀️ W ogóle czuje się jak na wiecznym kacu ostatnio.

    Mielena ja do końca czułam się jak na okres. Razem ze wszystkimi objawami. Wiec to może być różnie. A lekarz faktycznie niepoważny. Co to za problem letrox wypisać. Nie ogarniam.

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, wiele nie straciliście, nic ciekawego.
    Ja sobie obeszłam, bo skoro i tak tu jestem.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasztanek polecam wizytę u osteopaty. To taki fizjoterapeuta po kursach. Na pewno pomoże odkryć miejsce problemu.

    W ogóle nie wiedziałam, że tyle was jest z Krakowa ;D byłam w Krakowie kilka razy. Super miasto :)

    Co do bólu gardła to chyba teraz za bardzo nic nie możesz :/ trzeba przeczekać najlepiej.

    megson91, Kasztanek lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, mi na gardło pomagało gorące mleko z łyżką masła (najlepiej prawdziwego) i miodkiem. Od dziecka często łapie mnie gardło i tracę głos i to był najlepszy, naturalny specyfik 🙂
    Zdrówka 😘

    Nada, chciałabym w to wierzyć ale skoro tempka już spadła to po ptakach.. Może ten Nowy Rok będzie szczęśliwszy ❤️ heh Żanetka mnie wyśniła więc musi się udać ❤️😁

    Żanetko zazdroszczę tego porządku, u mnie przez ten tydzień się taki bajzel zrobił że masakra, nawet nie miałam kiedy posprzątać przez te ciągłe wyjazdy i nocki..

    Wiecie jak się cieszę na cały miesiąc bez monitoringów, czuję taką ulgę..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Megson, wiele nie straciliście, nic ciekawego.
    Ja sobie obeszłam, bo skoro i tak tu jestem.

    Udało się zdążyliśmy! ☺️
    Czekam właśnie na oglądanie apartamentów 💜
    Moja kosmetyczka korzystała przy porodzie i bardzo sobie chwaliła 💜💜💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na 13 mam wizytę u dentysty. Rano robiłam test żeby wiedzieć co powiedzieć u dentysty jesli coś bedzie chciała robic i biel wizira. Okres też juz sie zaczyna .
    Mam nadzieję że leczenie kanałowe mnie ominie. W nocy ząb nie bolał, spałam jak dziecko.
    Dziś zanawiam testy owu, w poniedziałek umawiam wizyte u gina tym razem na nfz bo cytologie musze zrobić. Zapytam go o stymulacje bo chyba ona poprawia jakość owu a później drugi lek to na ewentualne zagniezdzenie żeby łatwiej poszło?
    Nada Ty miałaś drożność. Mialas kiedyś jakies problemy z przydatkami czy cos że okazalo sie ze jeden jest niedrozny?

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson zainwestuj w inhalator nebulizator 🙂 w ciąży jedynie to stosowałam z solą fizjologiczna a i na kiedyś się przyda. Poza tym oczywiście gorące mleko z czosnkiem (na miód mam uczulenie).
    Koleżanki stosowały tez tantum verde spray ale ja nie psikalam tym, wolałam coś naturalnego 😛

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka ja jest praca i wszystko to zawsze był grajdol i wielkie sprzątanie w weekend
    Ale wiesz jak siedzę na mieszkaniu to poprostu się nudzę więc efekt tych nudów to porządek 😂

    Megson prenalen polecam
    To specyfiki naturalne dla kobiet w ciąży
    Jest syrop ale są też tabletki na gardło także wypróbuj
    Tam wogole są takie naturalne skaldy moja koleżanka nawet to piła przy przeziębieniu nie będąc w ciazy ale ze chciała coś naturalnego to to spróbowała i pomogło
    Ja też to jadłam we wrześniu i piłam syrop bo miałam lekkie przeziębienie i minęło


    Megson Ruda jeszcze się spotkacie w szpitalu 😂😂

    Kasztanek nada dobrze mówi osteopata

    Kas powodzenia u dentysty ✊

    Kasztanek, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha, Żanetka ja tam spacerowałam niedaleko, z resztą spaceruję po całym szpitalu, więc bardzo możliwe, że się minęłyśmy z Megson 😂

    Megson, ja też na tych dniach otwartych poszłam sobie na te apartamenty, bo chciałam zobaczyć jak to wygląda, ale szkoda tylko, że jeden jest wolny i tylko ten można obejrzeć.
    Właściwie dla osób z zewnątrz takie dni otwarte spoko, dla mnie już niekoniecznie, bo będąc tu już 11 dni ja obeszłam ten szpital miliard razy chyba i zadałam miliard pytań paniom położnym.

    Kaś, bądź u dentysty twarda! Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 11:46

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Udało się zdążyliśmy! ☺️
    Czekam właśnie na oglądanie apartamentów 💜
    Moja kosmetyczka korzystała przy porodzie i bardzo sobie chwaliła 💜💜💜
    Jakich aprtamentow?

    Kasztanek ja byłam raz i tak mi super rozmasowala brzuc. Mówiła ze mam duże spięcia. I naprawdę byłam zadowolona. Później miałam procedurę i dużo zastrzyków wiec nie szlam do niej już. Ale chętnie wrócę. U mnie w pracy zachwalają. Koleżanka chodzi już X lat i polecała konkretny gabinet. Ale myśle, że w każdym mieście znajdziesz. Oni patrzą bardzo holistycznie. Nawet na starania coś pomogą.

    Kaś - nie miałam nigdy takiego zapalenia. Trzymam kciuki za dentystę. Żeby nie bolało :/

    PplPp1.png
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada, tu w szpitalu są takie specjalne pokoje tzw. Apartamenty, które się kupuje i mąż może sobie "zamieszkać" z rodzącą i dzidziusiem, a nie leży się na oddziale.
    Jest tam pełne wyżywienie, wszystkie potrzebne rzeczy, taki standard hotelowy.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie przed okresem i owu boli dół pleców jak przy rwie kulszowej, aż promieniuje do nogi i często utykam na tą nogę, a jak się pochyle to już się nie podniose 😅 starość? Już?

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam u dentysty..miałam być na 13 jest 13:30 prawie i sobie czekam
    Bardzo nie lubię czegoś takiego

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:01

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po. Prawie 2 h w gabinecie. 500zl mniej 2 portfelu i to nie koniec . Jesli ząb nie zacznie boleć to 18 ide na zakonczenie leczenia a później dopiero styczeń ... ja to sie chyba pochlastam

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
‹‹ 744 745 746 747 748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ