X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zęby to drogi biznes jednak!
    Obym w kolejnym życiu była mądrzejsza i została dentystą 😂😂😂

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam wyniki bety 16dpo!! 💜💜💜

    943d09ed4499a58c.jpg

    Beta HCG 460,5 mlU/ml 💜💜💜
    Przyrost 153,6 % 💜💜💜

    MilusińskaMilena, Why_not_now87, Żanetka93, MissKathy92, Kaś28, emdar, joana_aska89, Jane208 lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson super przyrost. Kiedy idziesz do gin? Podobno dopiero od tysiąca coś tam widać. Ja miałam pierwsze usg przy becie 10tys wiec nie podpowiem kiedy najwcześniej można

    Kas ale Ci współczuje. Tyle bólu i jeszcze tyle kasy :/ ja byłam u notariusza wczoraj i zostawiłam 720 zł... tez bolało. No ale trzeba. Teraz jeszcze konta mamy pozamykać muszę i poinformować urząd stanu skarbowy o tym "wzbogaceniu"

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nada wrote:
    Megson super przyrost. Kiedy idziesz do gin? Podobno dopiero od tysiąca coś tam widać. Ja miałam pierwsze usg przy becie 10tys wiec nie podpowiem kiedy najwcześniej można

    Kas ale Ci współczuje. Tyle bólu i jeszcze tyle kasy :/ ja byłam u notariusza wczoraj i zostawiłam 720 zł... tez bolało. No ale trzeba. Teraz jeszcze konta mamy pozamykać muszę i poinformować urząd stanu skarbowy o tym "wzbogaceniu"

    Do ginekologa mam wstępnie umówioną wizytę na 20.12 w piątek ☺️ Ginekolog powiedział, że jak przyrost bety będzie prawidłowy, to mam zadzwonić 19.12 i umówimy się na konkretną godzinkę 🤞🏻☺️

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda w takich chwilach nie mogę sobie wybaczyć, że dostałam się na stomatologię i nie chciałam na nią iść 😁 może w następnym życiu też będę mądrzejsza.

    Żanetka jeżeli się da to posprzątaj sobie na zapas. Ja dziś od rana doprowadzam nasze mieszkanie do użyteczności 😁 po całym tygodniu niesprzatania wygląda strasznie. 🤯 Nic mnie tak nie boli jak ten syf.

    No i mimo że świąt nie spędzamy u siebie to ubrałam dziś choinkę 🎄🎄

    Ale powiem Wam to nie ten klimat co w rodzinnym domu, gdzie pachnie pieczonym przez mamę ciastem, gdzie z babcią ubieram choinkę, brat ozdabia dom, jest głośno i radośnie. Czekam z niecierpliwością na wyjazd. ❄️☃️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/94261f402f3c8.jpg.html

    Kaga mamo to tak apropos sprzątania 😜😂😂

    Kas no kasy poszło no ale jak trzeba to trzeba
    Macie rację to drogi biznes 🤦‍♀️
    Ważne żeby nie bolało zeby to cholerstwo😊

    Megson super 👍👍

    megson91, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś28 wrote:
    Jestem po. Prawie 2 h w gabinecie. 500zl mniej 2 portfelu i to nie koniec . Jesli ząb nie zacznie boleć to 18 ide na zakonczenie leczenia a później dopiero styczeń ... ja to sie chyba pochlastam
    Kaś ja mialam tez kanalowke w czwartek robiona zostawilam tak jak Ty sporo kasy a to dopiero 2/3 leczenia.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie było kanalowego. Czyszczenie, lekarstwo, konsultacja. Jesli ząb nie bedzie boleć to w środę koniec leczenia

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 14 grudnia 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:01

  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś współczuję z zębem.
    Nie dość że boli oby już przestał to odrazu portfel lżejszy.

    Ja już 3 dzień męczę się chorym gardłem, katarem i kichaniem na cały głos heh...

    Wgl śniły mi się szczury i wypadający ząb. Ehhh... To nie wróży nic dobrego ...

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Magson to idealnie przed świetami. Ja się zastanawiam czy się nie wepchnąć jeszcze 23 na wizytę żeby mieć jakieś nowsze usg dla rodziny... ale może już wytrwam do tego 27

    No zęby drogi i bolesny biznes

    Phiczek ja tez ciagle kicham. Ale gardło na szczęście nie boli. Współczuje snów :/ mi się śniło, że kuzyn męża wrócił z podróży poślubnej i mu się przyznaliśmy, że jestem w ciąży. I że potem tak żałowaliśmy bo chcieliśmy żeby rodzice pierwsi się dowiedzieli. Dziwny sen. Ja ostatnio ciagle mam takie 🤷🏼‍♀️

    Dzisiaj święto kina i idziemy na Jokera. Trochę się boje, że mi zryje psychikę ten film :p

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joker fajny 😃 bylismy tydzień przed porodem 😅
    Witam się w leniwa niedziele z kawa 😘

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z góry przepraszam, ale będzie to taki żal post, ale nie mam się komu wyżalić.
    Owszem, wyżaliłam się już mężowi, ale on jedynie potrafił mnie pocieszyć w ten sposób, że rodzina to jestem ja, on i ten maluch w brzuszku.
    Otóż, jestem dzisiaj 12ty dzień w szpitalu, moi rodzice byli u mnie w zeszłym tygodniu w sobotę, cały tydzień obiecywali, że przyjadą w niedzielę, nastawiłam się mocno, a rano telefon od mamy, że nie przyjadą, bo mój brat, który z nimi mieszka poprosił ich żeby nie jechali, bo poświęcają mu mało czasu i tego typu wymówki. Jeszcze mama z tekstem, że ten tydzień on praktycznie sam siedział w domu, a mi to w sumie krzywda się nie dzieje, nic nie potrzebuje, a jeśli nawet to mam przy sobie pieniądze i mogę sobie kupić w sklepiku.
    Przepraszam za określenie, ale jest mi tak w ch*j przykro, że nie jestem w stanie tego opisać.
    Dodam, że mój brat ma 19 lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😍

    Nada może myśli masz dużo i snisz?

    Why smacznej kawki i oby ciepła była 😂

    Ruda nie fajnie, też by mi było przykro...
    Przecież mogliby go zabrać prawda?
    Brat też by mógł odwiedzić siostrę i siostrzenice w szpitalu...

    Pamiętam jak pisałas kiedyś że twój brat choruje ale kurcze...
    No ja też byłabym wściekła...

    Ale twoj mąż ma rację
    Rodzina numer jeden teraz to cała wasza trójka 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2019, 09:45

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda domyślam się jak Ci przykro :( a nie mogli wszyscy razem przyjechać? Pamietam, że wspominałaś że brat chory ale kurczę :( no ale zgodzę się z Twoim mężem, że rodzina to wasza trójka przede wszystkim.

    Why zazdroszczę. Mi kawa już nie smakuje :(( co jest mega smutne dla mnie bo byłam kawoszem strasznym i byłam przekonana że mnie taka niechęć nie spotka.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada głowa do góry 😘 mnie tez odrzuciło od kawy i dopiero miesiąc po porodzie zaczęła „smakowac”, chocia trzeba się przyzwyczaić ze tylko kilka łyków to goraca kawa. Kolejne to już ice 😂

    Ruda przykro mi 🥺 smutno zwłaszcza ze się nastawilas a wiadomo ze pieniądze i kupienie czegoś to nie to samo co czas z bliskimi osobami.
    Ale bądź silna, niebawem wyjdziesz i będziesz w domku przy mężu ❤️

  • Kasztanek Autorytet
    Postów: 2293 1523

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2020, 14:01

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę Ruda... 😞😘 jak najbardziej ma prawo być Ci przykro. Ja to bym się chyba popłakała w takiej sytuacji i nie mogłabym przestać 😞😞😞 co to za problem spakować brata w auto i przyjechać do Was razem? Mogli by upiec dwie pieczenie na jednym ogniu 😞

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit. Chyba przemyśleli sprawę, bo mama dzwoniła, że są już w Krakowie, ale najpierw jadą sobie pochodzić po galerii i pytała czy czegoś nie potrzebuje.
    Ale to co się popłakałam to mogli mi oszczędzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2019, 12:23

    Kasztanek, Żanetka93, megson91, nada, Why_not_now87, Stookrotka, MissKathy92 lubią tę wiadomość

‹‹ 745 746 747 748 749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ