X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka jaki słodziutki bobas ❤️
    Jejku kiedy mój dzidziuś był taki malutki 😭
    Mam nadzieję że każda z Was doświadczy tego wszystkiego jako mama 🥰

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prześliczny Fabianek ❤️❤️❤️

    Milenka w takim razie kciuki za Ciebie jutro. Kiedyś czytałam, że to że nie widać śluzu to nie znaczy, że go nie ma. Ja nie miałam ani śladu śluzu w cyklu w którym zaszłam. Jest brzuszek do przejęcia, może akurat na urodziny? 🙂

    Miss a jak z lekami w przypadku ząbkowania? Lekarz zgodził się na podanie paracetamolu lub ibuprofenu? Czy tylko w ostateczności?

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetko, ja również gratuluje Ci z całego serca! ❤️ masz przepięknego i zdrowego syna!!!! 😊 Na pewno „zaraz” Was wypuszcza do domku to nam porobisz więcej zdjęć :)
    Przez Twój poród zaczęłam myśleć o moim 🙈 strasznie boje się tego bólu a jeszcze bardziej o zdrowie małej, żeby wszystko poszło bez komplikacji :)
    Ja dzisiaj trafiłam na pierwsze KTG w życiu bo w nocy malutka zaczęła się bardzo gwałtownie ruszać przez chwile, na szczęście wszystko ok ;) USG dobre , KTG tez ok. Ufff , przewrażliwiona matka 😁

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson wspolczuje glukozy 😳 ja mialam badana raz... jakos poszlo.. dopiero jak wracalam z badania to juz bylam tak glodna, ze az mi zrobilo sie niedobrze.
    Ale podejdz zadaniowo i jest do przezycia 😊

    Zanetka najslodsze widoki tych Waszych maluszkow takich ❤

    Milenka ja w sierpniu tez nie mialam sluzu przy owu a jednak zaskoczylo 😊 co do czestotliwosci to slyszalam, ze najlepiej co drugi dzien. Ale my w grudniu mielismy codziennie i jakosc nie spadla 😂

    Sisska ciesze sie z Toba 😊 tez juz przegladam strony od nowa, zeby znalezc pomysl na gore domu. Niby podlogi, drzwi juz zamowione. Mrble do sypialni zlozyc. Ale jeszcze duzo dekoratorskich bedzie do zrobienia. No i pokoj dziecka. Jaram sie 😁

    Miss wspolczuje takiego zycia w stresie ❤ ale mocno wierze, ze caly czas wszystko bedzie dobrze 😘😘😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:17

    megson91, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, dzięki 🙂 no zobaczymy jak z tym śluzem. Próbuję ratować się siemieniem lnianym. Ale zapowiada się że letrozol będzie działał na mnie tak jak clo czyli szyjka praktycznie zamknięta cały cykl, a śluzu plodnego brak. W cyklach bez stymulacji nie mam z tym problemu, bywało że śluz płodny pojawiał się już na ok 10dni przed owu..

    A orientujecie się może co w sytuacji gdy ten test na wrogość śluzu wyjdzie źle? Jakieś leki czy iui? W ogóle jestem zielona. No i zastanawiam się co lekarz powie na to usg tarczycy co mi wyszło. Wszystko ok, jedynie malutka torbiel 1,2mm na jednym płacie.. To może nie będę musiała brać nic na zbicie tsh? Jestem zielona..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa 😊

    AA Ruda rozmiar 56 takkie mamy pokupione
    Trochę lejby ale coś się podwinie 🤯🤯

    Kochane ja już na dzisiaj uciekam muszę odpocząć od telefonów itp i poprostu go wyłączam

    Cały czas są jeszcze we mnie emocje i wogole
    Męża wygnalam też aby wzięł prysznic i parę rzeczy jeszcze musi dowieść no i podkłady dla mnie kupić...

    Uczymy się siebie i cieszymy każda chwila

    Wracam niedługo ☺️

    Kocham Was Caly świat kocham hehe

    MilusińskaMilena, megson91, MissKathy92, joana, emdar, Stookrotka, Iskierka87, Kaś28 lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Megson, czemu kazali Ci zrobić tak szybko badanie na glukoze?

    Mam IO i cukrzyce typu 2 😘

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaMaruda25 wrote:
    Ja myślałam że nie będą mnie tak długi trzymać, ale ta Pani doktor powiedziała, że oni zakładają ze nie będzie się dziać nic, a wiadomo gdyby co to jestem zabezpieczona po konsultacji tym, że jak wcześniej mnie złapie to mnie nie odeślą i mam pierwszeństwo w szpitalu.
    Jutro jadę do mojej pani doktor i jej wszystko powiem i dopytam.
    No i miałam do wyboru albo 17 luty po południu i stawić się do szpitala w tym samym dniu, albo 18 z samego rana jako pierwsza i stawić się w szpitalu dzień wcześniej.

    Teraz dotrwać tylko, a chce walczyć o każdy dzień dla niej! Bo każdy na wagę złota!

    Ruda, będziecie mieć piękna datę urodzenia 💜
    My z mężem 18.02 mamy rocznice naszego związku 🙈💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle Ruda, teraz tak rozkminiam.. Zanetce urodził się Fabianek.. Wspominałam że mam bratanka o tym imieniu, co prawda ma już 16 lat ale jest super chłopakiem. Ten mój Fabianek ma starszą siostrę która jest właśnie z 18.02. Przypadek? 😁❤️

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga nam powiedzieli żeby leków jak najmniej ale w przypadku gorączki od razu zbijać :(
    Nie czekać, nie dzwonić, nie umawiać się tylko podawać lek przeciwgorączkowy, bo to bardzo ważne przy padaczce żeby nie wywołac tym napadów :(
    Dlatego mnie te ząbkowanie tak martwi...
    Teraz dzidziuś jakby przeziębiony a ja już mam czarne myśli :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Ruda, będziecie mieć piękna datę urodzenia 💜
    My z mężem 18.02 mamy rocznice naszego związku 🙈💜

    My mamy rocznicę związku 24.02., więc też lutowi!

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka mialam identycznie. Na cyklach z clo sluzu zero, owu zreszta tez. Ale na letrozolu tez zero sluzu.
    A teraz po poronieniu od razu wiedzialam, ze jest owu bo mialam ladny ksiazkowy sluz plodny. Moze nie bylo go duzo ale byl.
    I tez polecam siemnie lniane bo mi bardzo pomagalo. Bralam tez do polowy cyklu wiesolek, bo balam sie czy ta owu rzeczywiście jest dopiero 23dc.
    Co do tarczycy czy sluzu nie poradze.
    Ale gdyby jedynym problemem byl brak sluzu annie wrogosc to czasem dziewczyny uzywaly zel wspomagajacy dla plemników.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilusińskaMilena wrote:
    W ogóle Ruda, teraz tak rozkminiam.. Zanetce urodził się Fabianek.. Wspominałam że mam bratanka o tym imieniu, co prawda ma już 16 lat ale jest super chłopakiem. Ten mój Fabianek ma starszą siostrę która jest właśnie z 18.02. Przypadek? 😁❤️

    Aaaaaa, to faktycznie zbieg okoliczność, ale ja wierzę, że nic bez przyczyny się nie dzieje.
    Oby kolejnym przypadkiem do kompletu był fakt, że Żanetka na urodziny zwolniła Ci brzuszek!
    Trzymam kciuki!

    Ja nie wierzę, że to tylko 29 dni! Ale ten czas leci, za niedługo jeszcze dzidzia od Emdar - i tu zobaczymy kto pierwszy czy Helenka czy Julek 😊

    Dziewczyny, że mnie totalnie zeszło ciśnienie, jakoś się tak uspokoiłam, zeszło ciśnienie.
    Chce tylko wytrzymać do 18stego, żeby Malutka mogła rosnąć jak najdłużej.
    Oby mi moje ciśnienie nie przeszkodziło...

    W ogóle zrobili mi usg i mała ma ułożenie miednicowe, a Pani doktor powiedziała że raczej już bez szans na obrót. Nie ma to znaczenia, bo i tak miałam mieć cc, ale widocznie nawet dziecko nie chce przechodzić tamtędy, którędy weszło 😂😂😂

    megson91, emdar lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena przy wrogości śluzu to chyba tylko iui albo invitro. Jeszcze czytałam o abstynencji przez rok i jakiś lekach. Ja w końcu nie robiłam tego badania. A o inseminacji ostatnio czytałam, że to naciąganie na kasę. Chociaż ja nie wiem, niektóre kobiety tak zachodzą w ciążę. No i na NFZ za darmo można się starać, wiec czemu nie.

    Haha co za zbiegi okoliczności. Ja mam uro 23 lutego (31 😳) i rocznice ślubu 14.02

    Magson ja jutro tez chyba idę. Tak mi się nie chce.... 2h z życia... ale mam diabetologa 22 wiec muszę. No chyba, że przełożę. Moja jedyna rada to bierz cytrynową. Jest znośniejsza.

    No i super Ruda z tym terminem, inaczej się czeka jak już wiesz co kiedy i o której. Głowa spokojniejsza.

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka teraz to już musisz założyć instagrama i wrzucać fotki dzieciaczka.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam zwykłą i powiem wam, że jakoś mi weszło, tylko później czułam się jakbym była pijana i przespałam cały dzień.
    Dobrowolnie bym tego nie powtórzyła!

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wy też macie tak tragiczny dzień dzisiaj? 🤯🥴

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson dziś blue monday, najbardziej depresyjny dzień w roku podobno :) u mnie był chyba wczoraj :)
    A poza tym dziś jest jakieś wysokie ciśnienie więc może to być ciężko dzień :)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka ja czytałam, że jeśli wrogość śluzu wychodzi to dana inseminacje bo to cewnikiem wprowadza się nasienie więc nie ma styczność ze sluzem szyjkowym.


    Nada rok czekania? Chyba te kto pisał ten artykuł nie starał sie o dziecko dłużej niż ³ miesiące .

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zmierzyłam sobie właśnie ciśnienie 😳

    818b927b4c1a4ab4.jpg

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
‹‹ 819 820 821 822 823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ