X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson ale ten Twój teść to niedorozwój 🤦‍♀️ czekam na wieści i wierzę że będzie dobrze 🍀

    Sisska wiem że ciężko ale nie przejmuj się. Tule Cię mocno. U mnie w pracy jest to samo, gdy zaraz po weselu wzięłam 2tyg urlopu, pojechaliśmy w góry to były zakłady czy wrócę do pracy czy z brzuchem. Taa a ja wtedy byłam po c.b. Jak tylko mam wolne, coś mnie boli, jestem na l4 to od razu jest bo Milena w ciąży.. Niestety ludzie nie mają ogłady i nie zastanowią się że czegoś zwyczajnie nie wypada..

    A my dziś poprawiliśmy. Mąż wrócił z pracy, zamknął drzwi do sypialni i mówi "bedziemy się produkować". Po wszystkim ja leżę z nogami na ścianie, nadrabiam forum a mąż się mnie pyta czy czuję kijanki 🙈
    Chyba podbudował go wczorajszy widok swoich żołnierzyków na żywo. W końcu nie każdy ma szansę podglądnąć jak wygląda jego męskość 😅

    Ale ja też jestem głupia. Na tej nocce jakiś tak mi się smutno zrobiło bo te plemniki z próbki śluzu umarły i nie będą miały szansy.. Chyba już jestem przepracowana 🤦‍♀️

    Boże tak rozmawiacie o tych ćwiczeniach i jest mi tak głupio bo miałam zacząć ćwiczyć i brakuje mi czasu i siły 😥

    Kaga, megson91 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda może masz racje, nie ma co być bohaterem. Dzieciaczek najważniejszy. Liczę, że doktor będzie spoko bo to jakiś nowy...

    Haha Milena <3 myśle że im nie jest smutno. Poświeciły się w słusznej sprawie.

    A ja władam co chwile żeby zobaczyć co z megson i cisza :/

    PplPp1.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mój mąż wchodzi do domu i mówi, że wygrał w pracy tv za prawie 2 koła 😂 myślę sobie, że robi sobie jaja a on go wnosi do pokoju 😂 a kiedyś wygrał samsunga s9.

    Milenka ciągle trzymam kciuki!!! Nie łam się. Będziesz brała też Duphaston czy nie?

    MilusińskaMilena, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha co!! Jak?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to z tym bohaterem, poza tym nikt nam orderu na pracownika roku za to nie da, a mi Pani doktor mówiła, że jak się coś stanie to będę sobie płuc w brodę.
    Oczywiście to też wiele zależy od specyfiki pracy.

    Ja też wyczekuję na Megson ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż właśnie pojechał po kebsa, powiem wam, że się skusiłam, namówił mnie 😂

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga no super, ależ on musi mieć szczęście 🙂 może w totka niech próbuje? 🍀

    Nada nie zgrywaj bohaterki, dziecię i Ty jesteście najważniejsze ❤️

    Dziewczyny, serio w pewnym momencie wyobraziłam sobie takie usychające, smutne plemniki umierające w samotności, jeden nawet wyciągnął rączkę jak w grafikach w necie 😂😂😂 chyba naprawdę ze mną źle 🙈

    Kaga dziękuję ❤️ ale coś czuję że to by było zbyt piękne gdyby się teraz ot tak po prostu udało. Jakoś trudno mi uwierzyć że miałby się wydarzyć taki cud.

    W ogóle zobaczcie hitowy filmik jaki króluje w naszej pracy od wczoraj
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3056904754547228&id=1438404543063932

    RudaMaruda25, Kaga lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga humana w kroplach
    Po 4 kropelki na dobe

    Haha Milenka rozwaliłaś mnie

    Eh mały płakał 30 minut i nie chcial się uspokoic cyca tez nie chcial

    A zaczął na spaniu

    Możliwe że już coś mu się śniło 😲😲😲


    Moje biedne dziecko geh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2020, 17:58

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny! 💜
    Z Sezamkiem wszystko w porządku 💜💜💜
    Nadrobił wzrostem i jest tylko jeden dzień do tyłu jeżeli chodzi o termin z OM 💜
    CRL 3.31 cm 💜💜💜 kawał człowieczka 💜💜💜
    W ogóle miałam łzy szczęścia podczas USG 💜💜💜
    Maluch robił fikołki i machał rączkami i nóżkami 💜💜💜
    Ginekolog w końcu założył mi kartę ciąży 💜💜💜
    Mam termin porodu wyznaczony z OM na 20.08.2020, natomiast z USG 21.08.2020 💜💜💜
    Jestem taka szczęśliwa 💜💜💜💜💜💜

    e35c6945c07b0c03.jpg

    MilusińskaMilena, RudaMaruda25, nada, Żanetka93, joana, Kaga, Iskierka87, Why.Not.Now, MissKathy92, Stookrotka, Phiczek, Kaś28 lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson 🥰🥰🥰

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson Super!! A tak się martwiłaś biedna.

    U mnie serduszko bije, a Pan doktor się pukał w głowę na mój powrót do pracy. Mam leżeć. Nawet mi zaznaczył leżące zwolnienie. I 10 lutego mój ginekolog prowadzący zadecyduje co dalej. Także nawet spacer z psem odpada.

    megson91, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson wzruszyłam się heh

    Przypomniałam sobie te pierwsze zdjęcia Fabiego 💙

    Gratuluję Ci bardzo
    Rośnijcie zdrowo ☺️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, dokładnie taka sama historia jak u mnie, pani doktor wtedy też rozkładała ręce jak jej powiedziałam, że nie jestem na zwolnieniu.
    Tak myślałam, że da Ci zwolnienie lekarskie.
    Więc relaksuj się w domu, wszystko będzie dobrze!
    Dzidziuś najważniejszy! ❤️

    megson91, nada lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson ❤️❤️❤️ cudny maluszek. Nie mogę wyjść z podziwu jakie to wszystko jest piękne, jak to sobie natura wymyśliła. Ciąża to prawdziwy cud stworzenia ❤️❤️❤️

    Nada to nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zastosować się do zaleceń lekarza. Wasze zdrowie jest najważniejsze, choć domyślam się że czujesz się więźniem we własnym domu. Tulę mocno 🍀

    Żanetka93, joana, megson91, nada lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson cudny widok 😍❤️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka nie ma się co nastawiac, wiaodmo. Nawet najzdrowsze pary nie zachodzą w pierwszym cyklu czasami. Grunt, że jesteście na dobrej drodze. 🙂

    Nada no jakaś tam firma im sponsorowała w zamian za zrobienie pewnej inwestycji i się załapał. To tylko głupi tv, ale tak się ucieszyłam. Odkad kupiliśmy mieszkanie mamy milion rzeczy na liście do kupienia. Tv możemy odhaczyc (do tej pory mieliśmy taki wysłużony). 😁 Aczkolwiek teraz przy małej prawie go nie włączamy, bo ciągle szuka go wzrokiem...
    Słuchaj się lekarza i już! Praca nie zając, dzidziuś najważniejszy. 😊 Wiem, że Ci ciężko, mi było bardzo ciężko nic nie robić, ale jak mus to mus.

    Megson co tu dużo mówić. Gratuluję! ❤️❤️❤️ A jeszcze niedawno ja dostałam takie zdjęcie. 😪

    Żanetka93, megson91, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga no ja się wzruszyłam jak zobaczyłam usg Megson

    Przypomniałam sobie jak Fabi taki był hehe

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie udalo mi sie Was nadrobic 😁

    Wiec tak :
    Megson tak sie ciesze z Tobą ❤

    A tesciowi to zwrocilabym uwage. Jak mozna mowic takie rzeczy?? Chyba milosc Was pokierowala biorac slub, wiec i ona dalaby Sas moc po stracie. Gdzie eigole skad takie pomysły, ze tak moze byc 🤦‍♀️ tak stresowac czarnowidztwem 😳
    To co Pawel tez nie powinien brac slubu ze mna po poronieniu?
    Mam np kuzynke. Urodziła martwa coreczke. Niestety tu wina bhl szpital, bo miala dzidzie juz po terminie i oni ja odsylali, a jak juz przyszla w wyznaczonym terminie to cos poszlo nie tak przy porodzie. I dzidzia zmarla...
    Oczywiscie nie chce straszyc przyszlych mam. Ale niestety podobno opieka w Anglii ciezarnych jest fatalna i stad taka historia.
    Wracając do sprawy.. czy narzeczony ja zostawil choc po drodze bylo poronienie i te martwe dziecko? Nie.. wzieli slub i po drodze planowania slubu okazalo sie, ze jest w ciazy. A teraz sa szczesliwymi rodzicami 😍

    Takze Megson nie słuchaj glupot tescia tylko ciesz die ta ciaza 😘 bedzie dobrze 🥰


    Nada kochana ciąża czasem jest slodka a czasem nie. Ale ja wiem, ze dasz rade to przetrwać 😘 jestes silna i droga w staraniach pokazala jak mocno 🥰 bedziesz najlepsza mama dla swojej fasolki 😊
    A teraz wazne to lezakuj i odpoczywaj. Pozniej przyjdzie lepszy okres ciazy i bedzie lepiej 😘

    Sisska gadanie ludzi moze wkurzyc... zawsze mowilam, ze obcy to bardziej interesuja sie zyciem czyims niz swoim.....
    Np mnie ostatnio uwielbiaja komentowac jak to szybki strzal mial Pawel i latwo nam sie udalo a tyle par ma tak trudno. A nam tak latwo poszlo..... 🤦‍♀️

    Ruda dzia 😘 ja kiedyś juz interesowalam sie ta dietka, więc napewno zamowie po kolejnej wizycie u gina 😊 tylko bylam ciekawa jak to jest z ciezarnymi 😅

    Tak sobie patrze na te Wasze dzidziulki, ze juz coraz mocniej nie moge sie doczekac az pojawi sie nasza fasolka. A tu dopiero poczatek 😅😁

    Milenka moj to nazywal "zalewaniem formy" 😅😂 ostatnio sie smialam, ze uzyl ciezkiego cementu bo az mnie mdli caly czas 😁 i to pewnie forma na chlopaka 😂

    megson91, nada lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja porządkuje za małe ubranka i wrzucam je do worka. Ryczę jak głupia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    "Czy myślałaś kiedyś, mamo,
    Kiedy ziarno me zasiałaś,
    Kiedy tchnęłaś we mnie życie
    I jak rosnę, doglądałaś,
    W swych marzeniach o mnie, mamo,
    Rozpatrzonych tak dokładnie
    I w oczekiwaniach długich,
    Aż w twe serce się zakradnę,
    Czy myślałaś wtedy, mamo,
    Że i ja cię planowałem
    I na własną mamę właśnie
    Ciebie upatrzyłem?
    Mamę, która słodko pachnie
    I ma śliczne białe dłonie,
    Która czuła jest, kochana
    I potrafi lęk odgonić?
    Kiedy nadszedł czas porodu,
    Czy postało w twojej głowie,
    Że gdy ty myślałaś o mnie
    Ja pragnolem ożyć w tobie?
    I jak leżę w twych ramionach,
    Czy wiedziałaś, sama nie wiem,
    Że gdy tak mnie poczynałaś,
    To ja wybierałem ciebie"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 13:11

    megson91, MilusińskaMilena, Iskierka87, Why.Not.Now, RudaMaruda25, nada, MissKathy92, Stookrotka, Sisska lubią tę wiadomość

‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ