X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też był dzis na zakupach sam, pierwszy raz nie dałam mu listy. 😛
    Tak że tego... Jutro idę na poprawke, bo nie bardzo mamy co jeść. 😂 Dobrze że jest handlowa.

    Żanetka ja mam już chyba miliard zdjęć. ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jest handel?
    Aaa nawet nie wiedziałam 🤣
    To będzie Sajgon obok nas pod Ikea

    Ja Teraz siedzę z maseczka na włosach robię sobie spa
    Bo po tym porodzie to Wygladalam okropnie ☺️

    Trzeba jakoś funkcjonować nie można się tylko wkoło martwić cyckami 😌😌

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z odkładaniem pieniędzy to jest b.dobry pomysł.
    Również 500+ mu odkładamy, dodatkowo moi rodzice również mu założyli jakieś oszczędnościowe.
    Kiedyś może kupi sobie autko, albo może i jakaś kawalerkę 😀

    My dziś cały dzień u dziadków, moich rodziców 🙂 odpoczęłam a nawet pospalam po obiedzie 🙂 i zaraz wracamy. Zjadłam chyba z 6 kawałków Karpatki aaaaa 🙈😯

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why ty jesteś za elegancka żeby Ci te 6 kawałków w jakiś sposób zaszkodziły 🤣🤣🤣

    Kaga, Why.Not.Now lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i why już się widzę co tydzień w tej kawalerce jak przychodzić na obczaję czy jakieś podejrzane panny się tam nie obracają 🤣🤣🤣

    megson91, Why.Not.Now lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, my byliśmy dzisiaj w Galerii Bronowice i byłam zdziwiona ze tak mało samochodów, dopiero później do mnie dotarło, że przecież wszyscy ruszą jutro.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneka dokładnie Why mogłaby wszytko wsunąć i byłoby ok 🤣 jakbyśmy się przypadkiem miały na tym basenie spotkać to mam motywację do zrzucenia tych 5 kg 🤣🤣

    Miałam taką kumpele w Krakowie i ona mieszkała w okolicach Ikei. Co przyjedzalam do niej to ona mnie zawsze po tej Ikei musiała ciągać 😛 a gówniary byłyśmy i co najwyżej nas było stać na wzięcie sobie ołówka. Ja więcej razy byłam tam w Ikei niż u nas.

    W ogóle Ikea to sklep gdzie zawsze są tłumy. Piątek, świątek, niedziela, rano, wieczorem, zawsze, dlatego nie przepadam za nim.

    Kurde Siska tak mi się zachciało tych naleśników, że smażę. Dla siebie wersję bez mleka, dla męża z mlekiem. Nie pamiętam kiedy jadłam naleśniki. Chyba na ten basen nie pójdę 😂

    Sisska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, ja pamiętam na studiach mieszkałam blisko Ikei i z koleżanką jedyne co to chodziłyśmy właśnie po ołówki, kupić sobie świeczkę, albo zjeść hot doga za złotówkę 😂😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to w sumie byliście całkiem niedaleko nas 😌😌😌

    Kaga ty z why macie niedaleko siebie to w tej kawalerce Maxa może i kiedyś Madzia zagości 🤣🤣
    Były by jaka jak po latach forumowe psiapsie zostają ala teściowymi 🤣
    A maxio jest przystojny gość a Magdalena to mała polska Angelina także szanse są 🤣

    Co do Ikei raz stałam godzinę i 20 minut w kolejce z dwoma kocami i poszewkami ale ze akurat te poszewki musieliśmy mieć to się stało
    A ile razy się tam zgubilismy 🤣🤣

    Kaga, megson91, Why.Not.Now lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ołówki i metry zawsze wynosiliśmy z Liroya albo z Castoramy 🤣🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy w Galerii Bronowice, bo mąż potrzebował buty zimowe, bo w tych co chodził na co dzień do pracy zalał sobie olejem napędowym na stacji benzynowej i kazałam mu je od razu wyrzucić.
    A on strasznie lubi akurat tę galerię, dodatkowo chciałam zrobić zakupy w Auchanie.

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez planujemy taka lokate, zeby odkladac kase z 500+ poki jest plus jakies chrzciny, urodziny itp..

    A beza mi nie wyszła.... co z bialkami bylo i dupa 😄 co prawda i tak ja jutro podam, ale nie jest niestety ladna jak zwykle 🙄

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że ja nigdy nie jadłam nic z Ikei, nawet tego hotdoga sławnego a mąż mi mówił, że jakis jego kumpel to co drugi dzień jeździł 15 km na jakieś klopsy. 😁 W ogóle zawsze mnie dziwią tłumy w tej części z jedzeniem.

    Haha no wszytko możliwe z tymi naszymi dziećmi 😁 mogliby sobie przynajmniej urodziny organizować razem. 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w sumie nie jadłam w Ikei
    My zawsze po zakupach uderzaliśmy na pizze hut
    Uwielbiam 😌

    Ruda ja uwielbiam Auchana 😌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2020, 19:50

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciliśmy od pradziadków Amelki :)
    Oczywiście zachwyceni małą, ona taka grzeczna jest, do wszystkich się śmieje :)
    Babcia nawet na rączki wzięła bubusia i mamy na pamiatke zdjęcie ❤️

    Co do lokaty, mój mąż i siostra mieli takie od rodziców :) odkładali na wesela ;) my też planujemy niedługo małej coś zalozyc, narazie wszystkie jej pieniążki trzymamy, niedługo będziemy jej nową furę kupować to będzie ;)

    Teraz mąż siedzi z dzidzią a mama robi kolację z diety :) mam motywacje bo w pierwszym tygodniu diety spadło 1.2kg :) mam nadzieję że się wdrożę w dietę i co tydzień będzie mnie mniej o pół kilo bo taki mam plan :D

    MilusińskaMilena, nada lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss super to trzymam kciuki za efekty 😊

    Ja wzięłam kąpiel wymasowalam cycki po prysznicem tatuś w tym czasie przewinął dziecko i zrobił żonie herbatke i tosty a teraz zamiana mąż pod prysznic a ja karmienie 🤣🤣🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wzięłam prysznic, mąż się zbiera do pracy na nockę, więc będę dzisiaj spała samotnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak tam Nada 🤯
    Nic nie pisuje jak się ma dziś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogole coś wam dziewczyny się zwierzę ale się nie śmiejecie

    Jeszcze jak byłam w ciąży to nieraz sobie myślałam że przecież nie raz mały zostanie z tatą to sobie wyskoczę na spokojnie na zakupy że przecież będę mogła wyjść na godzinę na kawke z koleżanką wieczorkiem że spokojnie iść do fryzjera że wcale się nie "uwiezie"

    A teraz? Ja chce być uwięziona 🤣

    Jak mały się pojawił to idę pod prysznic i ledwo się zacznę myć już chce z niego wychodzić żeby go widzieć

    A jak Wczoraj szłam do apteki to dwa razy się wracam raz zza drzwi a później jak byłam już dwa piętra niżej ale wracam szybko żeby sprawdzić czy się nie obudził🤣

    A w aptece przebierałam nogami żeby szybko iść 🤣

    Nie wyobrażam go sobie zostawic na dłuższą chwilę

    A maz miał dziś iść na siłkę z kolegą i nie poszedł bo mowi że nas nie zostawi a miało to być tylko godzina poza domem 🤣🤣

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie chyba choroba rozkłada po wizycie na ujastku na tych warsztatach 😞 ale warsztaty super! 💜 jestem tak zadowolona, że szok! 💜💜💜

    a2cc5de7df91d448.jpg

    joana, MissKathy92, Żanetka93, Kaga, Why.Not.Now, Stookrotka, emdar lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
‹‹ 844 845 846 847 848 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ