X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no tak, albo sobie nową wersję dopowiedzą, że może poroniłam

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska olej poprsotu ☺️
    Nie masz obowiązku się tłumaczyć czemu cię nie ma w pracy
    Równie dobrze możesz teraz leżeć na Malediwach i h*j ich to interesuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dalej będą gadać różne historie to powiedz wprost że bardzo Ci przykro że ich życie jest aż tak nieciekawe skoro muszą interesowac się twoim

    W takich sytuacjach trzeba mieć mocna gębę tak najprościej mówiac bo inaczej nie dasz sobie z nimi rady 😉

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska ja bym napisała że z każdym dniem coraz lepiej, dziękuję. Nie wyprowadzałabym ich z błędu niech ich zżera ciekawość 😁

    Tak jak pisałam wczoraj też mam często takie sytuacje w pracy. Jesienią jak mnie złapał ból kręgosłupa i wzięłam zwolnienie to koleżanka specjalnie powiedziała takiej plotkarze że Mileny nie będzie długo w pracy. A tamta od razu podchwyciła temat "o naprawdę? No nareszcie. Przecież już są aż rok po ślubie". Oczywiście dziewczyny miały z niej dobry ubaw bo nikt przecież o ciąży nie wspominał a ja też powiedziałam żeby jej z błędu nie wyprowadzać. Oczywiście ploteczka poszła dalej, babki przychodziły do mojej przyjaciółki wypytywać czy to prawda, a jak się czuje a który miesiąc itd. Jak Monia powiedziała zwyczajnie że nie zna szczegółów to zaczęły gadać że "takie przyjaciółki a nic jej nie powiedziała". Uwierzcie mi że miną tego babska gdy mnie zobaczyła w pracy parę tygodni później była bezcenna i zrekompensowała mi wszystko 😁

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tego co napisała Żanetka, że każdy sobie wraca do domu a rodzice zostają z bakteriami przypomniała mi się jedna sytuacja.

    Wigilia. Mnóstwo osób. I każdy chce małą nosić, tulić, głaskać, całować. Żeby ją trochę chronić w końcu się mega wkurzyłam i związałam ja do chusty. Prosiłam, że jeszcze wigilia przed nami, dużo wrażeń, zawsze ma tylko nas a teraz nagle tłum. Nie pomogło. Wyniosłam ja na piętro, zostawiłam mężowi i mówię, żeby się trochę wyciszyła. Już za chwilę teściowa zawinęła dupę i do niego poleciała. Za chwilę kolejna ciotka. Parę innych osob. I drą ryje, przekładają z rąk do rąk, już słyszę placz. Ale się wkurzyłam, jak tam wpadłam to rozwalilam całe towarzystwo.

    Po Wigilii oni siedzieli na pełnym luzie, później poszli spać a my... Pierwszy raz nie potrafiliśmy sobie poradzić z jej płaczem i histerią. Była tak przebodzowana, że uspakajalismy ja ok 5 h. A wtedy rodzinka nagle miała ja w nosie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga Przypomniałam sobie sytuację z kiedyś jak zjechały się ciotki na jakies imieniny i była też moja siostra że swoim synkiem

    Siostra prosiła zeby go nie napychac

    A jedną ciotka zjedz jajo druga a masz kinderka to pokryjomu jakieś przekąski ze stolu

    Tłumaczenie było no zobacz jaki szczęśliwy jak cudnie je

    Coz około 23 ciotki się zebrały i pojechaly na chatę a siostra męczyła się z bólem brzucha i wybudzaniem przez 15 minut do dobrej 8 rano 🤣

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziś taka glowa boli, że az na wymioty ciągnie.

    Żanetko tak 7 lutego wchodzi do kin i idę z mężem 😁😁😁😁 książka mega mi się podoba a maz ske śmieje że 2 wieczory i po książce 😁😁

    A z tym smoczkiem, to ja mam odruch że idę umyć pod wodą albo przelać gotowana z czajnika ale nie oblizac bo mnie obrzydza...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas ja to się dziś czuje jak taki nowoczesny smartfon w którym padła bateria 🤣

    Mierzyłam ciśnienie i 90 na 70 także chyba mam odpowiedź czemu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale teraz młody jedz pojedzony i poszedł z tatą na balkon póki jest ładne słoneczko więc jak zaśnie mocnym snem to chyba będę musiała się przespać też

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak wpychanie jedzenia, w każdego na jakichś zjazdach Rodzinnych. Ja ogólnie mało jem, szczególnie w gościach. Ale nie, ciągle tylko każda ciotka, starsza kuzynka "czemu nie jesz? no weź sobie salatki, którą Ci nalożyć" i się przekrzykują co mam zjeść.. a jak mowię, że jak będę chciała to sobie wezmę, to nie, one wiedzą lepiej.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam tak samo jak jedziemy do teściów, nie chce jeść, a teściowa: To chociaż skosztuj.
    Jakbym chciała to bym sobie wzięła.

    Za tydzień teściowa robi imieniny, pewnie nie pójdziemy. Mam nadzieję, że będę się czuła jeszcze dobrze, ale to sobie zasymuluję złe samopoczucie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tego nie lubię 🤣
    Ja nie mówię zawsze coś tam zjem ale oni zawsze żebym nałożyła więcej
    A na więcej nie chce
    No ale to jak grochem i ścianę 🤣🤣

    Przespałam się godzinkę takim mocnym snem i czuję się świetnie heh
    Obudziły mnie bolące pragnące odciągania cycki

    Wogole zapomniałam wam pisać ale powiedzieliśmy sobie z mężem ze jak mały się urodzi to założymy taka lokatę gdzie co Msc będziemy wpłacać dana kwotę
    I jak będzie już miał trochę lat to te pieniążki będzie mógł sobie wybrac i przeznaczyc na coś
    I jest zaznaczone ze tylko on może ta lokatę wyplacic najwcześniej w wieku 16 lat ☺️
    I właśnie w poniedziałek musimy to ogarnąć

    Jak tam wasz weekend?
    Jakie plany 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy taki zamiar odkładania pieniążków dla małej, początkowo póki jest będzie to 500+, ale jak program się skończy to będziemy tak dalej.

    W ogóle moi rodzice mają ten zasiłek pielęgnacyjny na brata i jakieś inne świadczenie i też mu co miesiąc odkładają, teraz on ma rentę to też mu spływa na to konto.
    Chcą go zabezpieczyć w momencie kiedy będą już starzy, niedołężni i nie będą w stanie go utrzymywać.

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Żanetka, to samo mówiłam mężowi, jakoś po ślubie, że jak pojawią się dzieci, to każdemu zakładamy lokatę i odkładamy jakąś kwotę co miesiąc, i później np. na 18 urodziny wręczymy im dostęp do takiego konta :)

    Ja ugotowałam rosół, nasmażyłam naleśników, posprzątałam i teraz siedzę i odpoczywam i czekam na męża. Poźniej chyba wskoczę do wanny na relaks :) a jutro nie wiem kompletnie, ja bym przeleżała cały dzień, ale pewnie mój bedzie chciał gdzieś jechać czy coś..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od rodziców na 18 stke dostałam hajs na prawo jazdy
    Może nie było to znowu nie wiadomo jak dawno bo nie całe 10 lat
    Ale mimo to byly to czasy gdzie zrobić sobie prawko w wieku 18 lat to było coś 🤣

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat z uzbieranych pieniędzy z 18nastki gdzieś tam od rodziców, dziadków też robiłam prawo jazdy.

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś mamy kompletnego lenia. Nie pamiętam kiedy spędziliśmy tak bezproduktywnie dzień 😁
    nikomu nie pozwolilismy dziś wpaść itd.

    Byliśmy na wspólnym spacerze a od powrotu ogladamy znów Sex Education na Netflixie 😛
    Ale potrzebowałam takiego nic nie robienia, ostatnio żyjemy na pełnych obrotach.

    No i zjadłam jogurt na zlecenie pediatry, zaczynam sprawdzać jak mała reaguje na BMK i czy dieta ma sens.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sobie spałam po południu, ale jestem z siebie dumna, bo że starym dałam radę chociaż pojechać na zakupy do Auchana.
    I dzięki temu mam w miarę sensowne produkty żywnościowe na ten tydzień.

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam taki plan z taka lokata, z tym że ja to bym chciała przeznaczyć na prezent slubny dla dziecka lub wakacje życia 😊😊 więc ja mam plan trochę dłużej odkładać 😊 plus oczywiście jesli bedzie to możliwe to pieniądze ze chrzcin i komuni też dam dołożyć 😊😊 ja wiem co miałam w głowie w wieku lat 18 to jedynie impreza byla w głowie i markowe ciuchy, taka trochę pustka i próżność. Ogarnęłam sie jak chłopak zaczął ograniczać nasze spotkania, w sumie weszłam w toksyczny związek a później on zerwal ze mna a ja spotkałam meza 😁

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja nakarmilam syna który po tym spał z tatusiem na łóżku a ja w tym czasie pomalowałam paznokcie 🤣
    Jestem elegancka matka 🤣🤣
    Teraz ja przejęłam warte a maz pojechał z listą Wlansie na zakupy ☺️

    Wogole moje dziecko ma nie cały tydzień a ja już nie mam prawie pamięci w telefonie 🤣
    Cały czas fotografuję to moje dziecko 🤣

‹‹ 843 844 845 846 847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ