X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena to piąteczka, ja dzisiaj też nie wstaję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Gdzie oni mnie tak szykują?
    Aaaa na spacer 😉😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2020, 15:04

    MilusińskaMilena, megson91, Sisska, Why.Not.Now, emdar, PJUR, MissKathy92, Kaga, joana, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda to razem leniuchujemy dzisiaj ❤️
    Włączyłam sobie na netflixie Sabrinę i będę oglądać dziś cały dzień 🙂

    Żanetko jaki słodziaczek ❤️

    Ależ mi się zajady porobiły w kącikach ust..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My również cały dzień w łóżku 😊 uwielbiam takie dni 😊

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka chyba masz mega braki witamin w organizmie

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka przy braniu metforminy należy pamiętać o suplementacji Wit z gr B, zwłaszcza B12. A zajady to najczęściej brak Wit B2.

    Ale Wam zazdroszczę tych leniwych niedziel. Ja mam znow gości... I to teściowa...

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaś, łykam suple, jem dużo owoców i warzyw.. Może faktycznie jestem przemęczona.. Nie mam pojęcia..

    Z pęcherzem już trochę lepiej choć nadal pojawiają się śladowe ilości krwi w moczu i wciąż boli..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pij dużo płynów żeby wyplukiwac bakterie.
    A może to zapalenie to efekt badania na wrogość? Ja zawsze po jak już wstanę to muszę iść pod prysznic, żeby sie opłukać.

    Ja w drodze do filharmoni, a tak mi się nie chce, tak dobrze leżało sie z mężem przed tv

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, jestem, jestem, wszystko ok(no prawie😲);pięknie dziękuję za troskę 😘Przepraszam, że tak nagle przepadłam, ale po paru dniach mega samopoczucia i nastroju i w ogóle cud, miód i orzeszki, dopadł mnie tryb.... BYLE PRZETRWAĆ. W dodatku miałam trochę typowo ciążowych stresów (Julek mi się jednego dnia zaczął mocno mniej ruszać, zaczęła mnie swędzieć skóra) i nie chciałam tu na wątku smęcić typowo ciążowo(dlatego pisałam na fiolecie w temacie typowo ciężarnym). Wszystko z Julkiem ok, ale ja słuchajcie jestem na serio u kresu sił, głównie psychicznych😒 Naprawdę nie sądziłam że końcowka ciąży tak mi siądzie na głowę... Z jednej strony chciałabym aby mały już był, a z drugiej myślę "kurde niech siedzi jak najdłużej", cieszę się ogromnie że już zaraz zaraz, i boję się jednocześnie jak to będzie itd itp... No normalnie czuję że hormony mi tak wariują, że masakra. Wszystko mnie wkurwia, a za chwilę się śmieję, jestem głodna, a jak coś jem to po trzech gryzach staje mi w gardle.. Już pomijam fakt mega wielkiego brzucha, i tego ze żeby się wyspać to potrzebuję na to 5 czy 6 poduszek, i znacznie więcej czasu niż noc(zasypiam koło 3, budzę się co godzinę na siku, wstaję koło 9-10, zjem coś i idę dalej spać, wstaję koło 13-14,pokręcę się, i obowiązkowo drzemka koło 17-18),sluchajcie normalnie Dzień Świra 😉Aaa, jestem już na etapie że każdy pisze/dzwoni jak się czuję, a ja mam juz ochotę odpowiadać " a weź spier.. aj" 😉żartuję oczywiście, ale momentami naprawdę jestem blisko. Na cale szczęście w tym wszystkim, mąż jest naprawdę wyrozumiały i cierpliwy, i dzielnie mnie znosi, i dogadza jak może❤️ No to tak w skrócie co u mnie, czyli w sumie ok, a w szczegółach to już nie koniecznie. Aha, do końca 40 tc zostało mi równo 3 tygodnie, więc naprawdę mocno liczę na to że jednak jeszcze poczuje tzw. stan błogoslawiony...
    Obiecuje ze juz doWas wracam😘zaraz nadrobię Wasze wpisy z tych paru dni 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 17:47

    megson91 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar 😅 jak my mamusie rozumiemy te Twoje „a weź spier..” 😅
    Moja bratowa pisała do mnie podczas porodu jak byłam na sali przy porodówce. Jak przestałam odp to pisała do męża jak moje rozwarcie 😂 także tego 😂 Emdar Ruda już tak blisko do spotkania z maluszkami ❤️

    My dziś spacer 2h, przyjechała moja mama bo się od wczoraj za Maksem stęskniła a ja mogłam trochę ogarnąć w domu.

    b395cdbc00b3.jpg

    emdar, MilusińskaMilena, Żanetka93, megson91, Sisska, MissKathy92, Kaga, nada, joana, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam Was :)
    Why, no już od teraz wiem że odzywając się do kobiet w 9 miesiącu ciąży, to trzeba uważać o co pytać😉
    Kas, zazdroszczę filharmonii! Wieki całe nie byłam. Korzystaj poki możesz, z całego serca wierzę że "Zaraz" będziesz w ciąży, to już nie będziesz miała główy do takich atrakcji😘
    Kaga, gości to i jeszcze, ale teściowej to nie zazdroszczę nic a nic🙄 pamiętaj że tryb PRZETRWAĆ można zastosować w każdej sytuacji!
    Milenka, mialam parę razy zapalenie pęcherza moczowego... Łączę się w bólu kochana, ale skoro już sikasz z krwią to chyba bez lekarza i antybiotyku się nie obejdzie. I będziesz musiała mega na siebie uważać w ciąży, bo bardzo często zapalenie pęcherza się przyczepia(ja całą ciążę brałam suplement Żuravit, i odpukać nic mi się nie przyplątało, a mam tendencję niestety 😥)
    Żanetka93, super że tak sobie pięknie radzicie z Fabiankiem❤️Jak Cię czytam, to aż mi się lepiej robi na myśl, że cały mój teraźniejszy mega chu.. owy stan zaraz minie, i będę zdawać takie relacje jak Ty nam😘
    Ruda, z Tobą to odczuwam wyjątkową wspólną dolę, bo jedziemy "na tym samym wózku". Mówię Ci, tryb PRZETRWAĆ nie jest taki do bani😘A masz jakies zalecenia od lekarza gdyby Ci tak to ciśnienie skakało? Masz może opcje żeby ktoś (koleżanka, przyjaciółka) spała u Ciebie jak mąż idzie na noc do pracy?
    Nada, jak się czujesz? Jak to krwawienie,przeszlo Ci? Pomyśl moze o tym L4, moze nie już do końca ciąży, ale na parę tygodni? Odpoczniesz na maksa, wyśpisz się, polenisz na całego.
    Megson, Joana, a Wy jak się czujecie? Czujecie już "stan błogosławiony" w pełni (czyt. brak sił, senność, itd itp.. 😘😘😘)
    Siska, nie kojarzę już, Wy na teraz jaki plan? Mąż zapisany do androloga? Budowa idzie pełną parą już?
    Miss, mam nadzieję że Twoja mała jak zacznie chodzic i biegać to nie raz się "odwdzięczy" sąsiadom za pobudki😘
    A w ogóle, to jeszcze w temacie narzekania co to za pogoda jest, się pytam??? Gdzie jest albo prawdziwa zima, albo wiosna? Nie cierpię braku słońca, a już w tym roku to wyjątkowo mi do doskwiera😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 18:45

    Kaga lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa u nas była moja mama ☺️
    Fabi się tak uśmiechal u niej na rączkach
    No babcia to jednak niezastąpiona instytucja ☺️
    No pod warunkiem że to nie teściowa 🤣🤣🤣

    My byliśmy dziś na pierwszym spacerku specjalnie zabraliśmy się po nim po karmieniu jak mały bd spał
    Wygladal on tak
    Zamykamy mieszkanie wychodzą sąsiedzi
    No więc stoimy bo pytali jak tak jak po porodzie jak mały
    Ok minęło 15 minut
    Schodzimy już do dołu wchodzą do bloku następnego dwie osoby i to samo gadanie jak tam
    Milenko drugie 15 minut a więc pół godziny z głowy
    Dobra wkoncu idziemy...
    Minęło następne 15 i mały zrobił kupę 🤣
    No i trzebabylo wraca bo on jest taki że jak zrobi kupe to cały świat by wywrocil dopóki go nie przebierzesz 🤣🤣🤣

    Także spacer był krótki ale Cudny

    Może jutro się uda bez niepotrzebnych parkingów

    A teraz co wieczorny rytuał czyli masaż cyckow odciaganie a o 19 kąpiemy małego karmienie i spanko ☺️

    Milenko dobrze ze juz lepiej
    Eh a te kąciki to są okropne smaruj sobie

    megson91, Kaga lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, co na biegunkę w ciąży? 😞

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson smecta jest bezpieczna
    I pamiętał żeby uzupełnić elektrolity

    Eh co ten mąż dał dobrego rosolu 🤣

    megson91 lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahahahah, dzięki Żanetka 😘
    Zjadłam melona przed chwilą i coś nie weszło 🥴

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aczkolwiek przed każdym lekiem lepiej się skonsultować
    Ale ja raz miałam taka atrakcje i lekarz mi pozwolił właśnie smecte

    No i elektrolity uzupełnić i nawadniać się

    megson91 lubi tę wiadomość

  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, gotowana marchewka najlepsza podobno. I banany. A z leków to nie wiem czy coś można w sumie. Ja to raczej "team zaparcia" niz "team biegunka". Moze dziewczyny coś więcej doradzą. Aa, no na pewno wody dużo pij, ale to wiesz na pewno.

    megson91 lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska, doczytałam Twoje posty, w temacie L4 i plotek a pracy;wiesz co ja bym odpisała koleżance co się pyta jak się czuje ciężarna?"Dziękuję, już lepiej. Ale jedyny ciezar jaki mi obecnie ciąży to plotki. Pozdrawiam". Ludzie to serio nie mają czasem za grosz wyczucia.
    I trzymam kciuki za wizytę 07.02 w Wawie✊✊✊Wolski (bo do niego chyba jedziecie) to podobno naprawdę cudotwórca w męskich problemach.

    Żanetka93, megson91, Sisska lubią tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mnie chyba porodówka wezwie wcześniej, mam przeczucie ze może na dniach...

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 26 stycznia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson w ciąży można smecte lub węgiel. Jeżeli będziesz musiała zażyć jakieś inne leki (jakiekolwiek inne) to zrób że 2 h przerwy między lekami przeciwbiegunkowym a tymi lekami, bo mogą zmienić ich wchłanianie.

    Na resztę odp później, bo chwilowo nie mam czasu. 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2020, 19:22

    megson91 lubi tę wiadomość

‹‹ 846 847 848 849 850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ