X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, gratulacje!!! Nie wyprowadzaj się tak szybko, to Julek będzie miał kolegę - sąsiada😘

    nada lubi tę wiadomość

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada gratuluję synka 😃 świetny informacyjny prezent dla tatusia hihi 😉

    Żanetka Cudeńko 😍 może i mi przepowiesz przyszłość? 😜

    nada lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko u ciebie też syn 🤣🤣

    Milenko dziękuję 😉
    To fakt jest kochany 💙

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieee mój w takim razie wygrał 😂 bo obstawia synka a ja córkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze zdrówko dziewczyny 😉

    A ten tam u góry wie najlepiej kogo wam zesłać ☺️

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada super wieści :) gratuluję synka 😊

    Zanetka Fabianek jest przeuroczy 😍😍😍
    Ja też chciałam sesje noworodkową ale wyszło jak wyszło :/ ale na roczek na pewno zrobimy 😊

    Milenka powodzenia w klinice jutro :) ja tak mocno trzymam kciuki za Was, jesteś tak pozytywną osobą i na pewno niebawem zobaczysz te dwie kreseczki jak ja rok temu 😘😘😘

    My po rehabilitacji :) pani rehabilitantka powiedziała że Amelka super się rozwija i gdyby nie wiedziala o jej chorobie to by nas wygoniła z tej rehabilitacji :D bardzo mnie to cieszy 😊 zasugerowała również żeby pomyśleć o wizycie u epileptologa w Warszawie...

    Żanetka93, MilusińskaMilena, emdar, nada, joana lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam strasznie bolesne skurcze po lewej stronie jakby na wysokości jajnika. Łapie mnie jak strasznie bolesna kolka na kilka sekund co kilka minut 🥴 wzięłam dodatkowo 2 tabletki magne b6 forte, nie wiem czy nie jechać na ujastek z tymi bólami, czy przesadzam? 🥴

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss dziękuję 😘
    Widzisz jakie super wieści? Twoja malutka rozwija się prawidłowo, tak się cieszę ❤️ bardzo Wam kibicuję 😙

    O matko złapałam turbodrzemke i jakieś dziwne rzeczy mi się śniły, a jakie mi zimno ❄️
    A od jutra mam wolne, będę odpoczywać. No i może w końcu posprzątam w domu bo chyba mi jakieś tornado przeszło 😅

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, a promieniuje Ci do pleców ten ból?

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada gratuluję synka! 🥰

    Nie wiem czemu ale mam takie same typy u Megson i Iskierki jak Żanetka 🙂 ale to racja najważniejsze żeby było zdrowe.

    Żanetka mega zdjęcie ❤️ my takiej stricte noworodkowej nie robiliśmy, ale może teraz coś pomyślimy.

    Megson mama ma rację ☹️ wiem, że ciężko ale zobaczysz, że się Wam ułoży. My tu jesteśmy takie czarownice i będziemy trzymać kciuki i zaklinać rzeczywistość.

    Ruda to teraz będziesz bliżej mnie i Why 😁 mam przyjaciółkę w DG, która rodzi na dniach. Kocham tereny Pogorii i okolic, w lecie robimy sobie tam grilla nad jeziorem, czasami mam ochotę się tam wynieść. Z tym przemysłem na Śląsku i w Zagłębiu to już nie do końca tak jest jak było, trochę ta łatka przylgnęła, wiele się zmieniło, ale na bank znajdziesz pracę. A życie jednak trochę tańsze niz w Krakowie, zwłaszcza jeżeli chodzi o nieruchomości.

    Miss widzisz jaka masz dzielna dziewczynkę 🥰

    U nas dziś takie przeboje z karmieniem. Nie dość, że ciągle ściągam mleko ręcznie, to jeszcze muszę ją karmic albo na stojąco, albo podskakując na piłce. 🤦 W dodatku gdy skacze na piłce i ją karmie to pies myśli, że to zabawa i wskakuje na mnie. 🤦🤦 Oszaaaaaalałeeem.

    I kupiłam dziś tę dietę Bebio, ale kurde przy karmieniu nie ma opcji wyboru odchudzania 😒 ta ilość kcal jest przerażająca. Zobaczę jak to będzie wyglądało i jak mi się nie spodoba to odznacze, że karmię, chociaz to głupie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 18:32

    nada, MissKathy92, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, bo tam są jakby dwie fazy karmienia i przy tej pierwszej nie można się odchudzać, a przy tej drugiej można.
    W ogóle mi się wydaje tego jedzenia mega dużo, przecież ja nie dam rady zjeść 4 kromek chleba 😂😂😂

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie do tej pory jak miałam tam diety to jakieś 1500 kcal zazwyczaj i jak przyszło mi zjeść te ilość kaszy to odpadalam. 😳😳 Więc nie wyobrażam sobie tych 2400 czy ile to tam wyszło (w piątek mam dostać rozpiskę).

    No ale może ma to sens, lepiej zapchać się wartościową kaszą niż podjadac Oreo* w chwilach kryzysu.
    Najwyżej zaznaczę sobie tę drugą fazę karmienia. 😁

    *Wiecie, że Oreo to oryginalne jako jedna z niewielu słodyczy na rynku nie zawiera mleka ani nic z mleka. Wolę nie wiedzieć co to to białe jest w środku. 😳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 18:41

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada gratulacje 😍😍

    Żanetka ja zdjęcia nie widziałam, aj buuu😭😭😭

    A co do mnie macie jakieś wróżby?

    Ruda to będę mieć do Ciebie bliżej 😋😋

    nada lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • emdar Autorytet
    Postów: 3417 6193

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziewczyny, mam strasznie bolesne skurcze po lewej stronie jakby na wysokości jajnika. Łapie mnie jak strasznie bolesna kolka na kilka sekund co kilka minut 🥴 wzięłam dodatkowo 2 tabletki magne b6 forte, nie wiem czy nie jechać na ujastek z tymi bólami, czy przesadzam? 🥴
    Megson, a tak jak pisze Ruda promieniuje Ci ból na plecy? A może to jelita? Ja dwa razy miałam w ciąży kolkę jelitową - polecam nospę i herbatka z kopru włoskiego. Kiedy byłaś w toalecie na 2? Zjadlas coś ciężkostrawnego? Jak Ci po Nospie nie przejdzie, to ja bym jednak pojechala do szpitala, jak to mi ostatnio powiedziała położna "w ciąży nie ma ryzykantek".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2020, 18:47

    42 lata
    08.03.2019 puste jajo płodowe💔
    17.02.2020 Julek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tak łapała na samym początku kolka nerkowa, więc dlatego pytam czy promieniuje na plecy. Jelita też mogą być, albo rozciągająca się macica.

    Kaga, wiedziałam o tych Oreo, bo to taki klasyk dla wegan.
    Ja dzisiaj z mężem pojechałam specjalnie do Lidla, bo jest tydzień amerykański i najmocniej na świecie zapragnęłam tego masła orzechowego z Lidla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka wiadomo że zdrowie najważniejsze i nie ważne co będzie bo już je kocham od chwili dwóch kresek na teście ale pomarzyć można 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [url=

    Kas specjalnie dla ciebie jeszcze raz 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2020, 12:40

    joana, Why.Not.Now, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko pewnie ze można 🤣

    Ja też zawsze jakoś tak cicho marzyłam ale ze z względu na to że zawsze chcieliśmy dwójkę to marzyła się nam parka

    Ale jak już trafiło się to pierwsze to tak ciuchutko marzyłam aby to byl synek
    Bo co jak co ale znam się tylko na mężczyznach 🤣🤣

    No i się to spełniło chociaż wiem że gdyby była coreczka to bym szalala na punkcie dziewczynki 🤣

    Tak to jest ze w momencie gdy człowiek dowiaduje się o płci to nie wyobraża już sobie usłyszeć innej wersji ☺️

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson nie wiem jak mocny ten ból ale bóle ogólnie w początkowej ciąży podobno są normalne. Mnie ostatnio ciągnie trochę po bokach.

    Dzięki dziewczyny <3 ale się mąż obśmiał na tego eklerkowego peniska ;D

    Kaga ja na szczęście nie lubię oreo ale brzmi to fuj :o

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mam smaki na słone masło albo na czekoladę wawel kokosową 🙈🙈🙈

‹‹ 858 859 860 861 862 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ