X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro paczusie 🍩🍩🍩

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 19 lutego 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh mam nadzieję że to nic złego.. Że ten cykl to tylko jeden taki dziwny, bo przecież nie zawsze muszą być takie same. A wyniki że po prostu powtórzymy cytologie i będzie okej. Zapisze się do lekarza jak @ się skończy.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 lutego 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jest moje ulubione święto w całym roku ❤️

    W ogóle moje gorsze samopoczucie ma swoją pozytywną stronę. Zaczęłam regularnie ćwiczyć. Może to nie są mordercze treningi trwające godzinę ale sprawiają mi tyle frajdy. No i jestem z siebie mega dumna że mimo choroby, koszmarnego bólu głowy, wstaję i robię trening.

    A co do mojego cyklu. Mieliśmy ❤️ w Walentynki, to było zaraz po @, potem w niedzielę no i dziś nad ranem..
    Rzeczywiście, bolały mnie jajniki, zwłaszcza lewy ale pomyślałam sobie że to pewnie przez to że pęcherzyk rośnie. Robiłam testy owu, w poniedziałek były mocne 2 kreski, choć testowa była minimalnie jaśniejsza. Wczoraj był już typowy pozytyw, więc pomyślałam że dziś lub jutro będzie owulacja a tu zonk, niespodzianka.. No i dziś już jajnik mnie nie boli, więc może faktycznie owu była a ja zajęta przeziębieniem nie zwróciłam na to uwagi..

    Sisska, tak jak dziewczyny piszą, najlepiej jak zobaczy to lekarz.

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka więc mozna myśleć, ze owu bylo tak we wtorek. Ja po owu mialam i kilka dni testy pozytywne..
    Takze mysle, ze liczba serduszek chyba jest obiecujaca ✊✊✊
    No albo jest i opcja, ze lekarz sie kopnal.. skoro nie znalazl lewego jajnika. A moze to z niego dopiero nastapi owu? Albo lekarz uwazal, ze po owu bo byla dzis? A widok byl podobny jak by bylo juz po..
    Mysle, ze najlepiej jakbyscie dzis powtorzyli ❤

    Na jednym watku byla historia, ze dziewczyna poszla po owu na potwierdzenie a lekarka powiedziala, ze owu nie bylo. Tylko zrobil sie torbiel. A pozniej okazalo sie, ze owu bylo ale pozniej i z drugiego jajnika... no i byla zaskoczona, ze jest ciaza 🤷‍♀️😁

    Co do Tlustego... to mnie nie kreci wogole a wrecz slodycze mnie odpychaja 😂

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia gdybym ja nie lubiła słodyczy to moje życie byłoby o wiele prostsze 😅 no uwielbiam ❤️

    No mniejsza o tą owu, niech się dzieje co chce. Owu była czy nie, wszystko jedno.. W każdym razie staramy się do lata, najpóźniej do listopada i potem odpuszczamy. Ja będę musiała raczej zmienić pracę bo w tej sytuacja jest nieciekawa a umowę mam do końca listopada tylko..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super, że zajrzalyscie 🙂 ja nieustannie i wciąż czekam na dobre wiadomości od Was ❤️

    Jejku ja mnie ten tłusty czwartek denerwuje, bo ciągle trzymam dietę a jutro pewnie zjem pączki, bo przecież trzeba. Swoją drogą zawsze mnie bawi, że w tym kraju tłusty czwartek to wszyscy obchodza, ale w środę popielcowa post trzyma mało kto. 😅 W ogóle moja przyjaciółka powiedziała mi dziś, że bardzo schudłam, więc zmotywowała mnie do dalszego trzymania diety 💪

    Milenka super, że ćwiczysz 🙂🙂 dzięki wysiłkowi poprawisz sobie gospodarkę cukrów w organizmie i wszytko będzie lepiej pracować. ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj chlebek pieklam postanowilismy z mezem ze bedziemy piec teraz w domku przez jakis czas. A slodycze odstawiam najgorzej jtro bo tlusty czwartek paczki uwielbiam ale po slodyczach czesto dostaje wysypki wiec mi ewidentnie nie sluza ostatnio bylo w pytaniu na sniadanie ze slodycze bardzo nie korzystnie wplywaja zapalnie na organizm :/

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 19 lutego 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga a jak dieta? Fsjnie, ze tak sie trzymasz 😊

    Co do slodyczy to kochalam je 😋 bardziej niz meza chyba 😂 dobrze ze tego nie czyta 😅😅😅 zart.
    Ale uwielbiałam, od liscia salaty nie mam nadwagi. Tylko teraz ta fasolka nie lubi i to ona kaze mi nie jesc 😜

    A co do owu Milenka, masz racje 😊 co ma byc to bedzie 😘 dobre podejście dla glowy... a my i tak czekamy z zacisnietymi kciukami ✊😜

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 19 lutego 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana ja mam dietę kupiona na BeBio czyli dietę od Chodakowskiej 🙂 niestety nie mogę sobie pozwolić na drastyczne obcięcie kalorii ze względu, że chce jeszcze pokarmic swoim mlekiem, więc mam ustawioną opcję dla matek karmiących. Dla mnie ta dieta jest prosta, smaczna, przyjemna i co najważniejsze - jak mi jakieś danie nie pasuje to wymieniam na inne o podobnej kaloryczności. No i w ogóle nie mam ochoty na słodycze, ew zjem kostkę gorzkiej czekolady i mam dość.

    Joana w ciąży się wszytko może pozmieniać 😁 ja tak miałam z Pepsi i Coca-Cola. Nie pije tego wcale, dla mnie tona cukru rozpuszczona w udrażniaczu do rur. A w ciąży chciało mi się non stop Pepsi, sama sobie ją kupowałam. Po porodzie już ani łyka nie zrobiłam (a w domu zawsze jest bo mąż uwielbia niestety).

    joana lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 19 lutego 2020, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga cos w tym jest... bylam kiedys weganka a teraz boczek mi sie sni 😅 i co do coli mam identycznie..

    Na diete bebio wkoncu jeszcze sie nie zdecydowalam.. wiecie namawiam tez meza, bo jemu tez przydalaby sie dieta. A zawsze wygodniej z ta dieta dla par 😊 oby szybko sie udalo 😊

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga bo takie swieto gdzie jest okazja do nazarcia sie to kazdy lubi 😅

    Ja lubie slodycze ale potrafie bez nich zyc
    W sensie od czasu do czasu cos wpadnie ale zadko

    Ostatnio napilam sie coli bo byli mi cos niedobrze i malemu potem wyszly takie czerwone plamki na ciele 🤦‍♀️
    Chyba od cukru bo jak nie jem slodkiego i nie pije to jest ok a to byl jeden jedyny raz

    Milenka super z tymi cwiczeniami
    Bedzie forma 😅
    Chociaz ze zdj kojarze ze ty chudzinka jestes

    Ale cwiczenia wciagaja
    Ja juz sie nie moge doczekac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, widzę, że nie tylko my nie śpimy 😂

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha nie spimy byla pobudka o 4 na zarlo i na przewijanie
    Mlody usnal a ja juz nie moge spac ☺️
    Aaa czekam na meza bo zaraz wroci z nocki 😅

    Samos88 tymczasowo;) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wykupilam diete od Anny Lewandowskiej oraz cwiczenia. Cwiczenia spoko podobaja mi sie co do diety roznie z nia bywa jest to napewno czasochlonne i szukanie tych produktow zajmuje czas druga kwestia ciezko pogodzic 2 rozne obiady wiec robie tak ze niektore przepisy razy 2 dla meza.
    W tym roku bardzo sie poswiecilam jesli chodzi o starania juz sam zabieg to dla mnje wyzwanie
    Postanowilam wiecej wody pic
    Bielizne wymienilam na biala :/ fuck nie lubie
    Wymienilam paste do zebow ma bez fluoru
    Wyleczylam wwzystkie zeby
    Kosmetyki zredukowalam i przechodze na te dezodoranty bez aluminium
    Zaczelam cwiczyc
    I przeszlam na diete
    Odstawilam laktoze
    No musi sie udac.... Milenko i jeszcze jedno u mnie tez sa szybsze owulacje nie wiem czy to dobrze czy zle maks mam 14 dc ale zdarza sie tez 11 i 10 martwi mnie natomiast czas po owulacji nie trwa dluzej jak 11 dni i zawsze przychodzi @ wiec zdarzaja sie miesiace ze mam 25 dc okres a czasami 23

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 06:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Miesiac za nami 💘

    Byles naszym najwiekszym marzeniem syneczku 💙

    W objeciach jednej reki dales nam tyyyyyyleeee sily ❣️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2020, 13:45

    Samos88 tymczasowo;), Iskierka87, Magdalena 😀, RudaMaruda25, Stookrotka, joana, Kaś28, megson91, Kaga, Sisska, Why.Not.Now, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Żanetka , jak to szybko minęło 😊 Nie tak dawno pisałaś, że zaczynasz rodzić 😱

    Mamusie, jakie polecacie butelki do karmienia dziecka? Dużo dobrych opinii słyszałam o Doctor Brown albo Chicco która ma smoczek podobny do piersi mamy :) Zależy mi żeby dobrać dobrą butelkę NEW BORN bo czasami dzieci dokarmiane butlą nie chcą ssać później piersi ze względu na większy wysiłek przy jedzeniu 🙈

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie spaliśmy od 1:30 do 6tej, mała nie płakała, ale znów się do mnie przylepiła, a nie chciałam jej brać do nas do łóżka, żeby z nami spała, więc wisiała na mamie.
    Braliśmy już ją do łóżka, zaśnie, a jak ja przenoszę to momentalnie się budzi.
    Ale jak się obudziłam o 8., to już miałam na stoliku świeżego pączka i kawę ❤️
    Jejku, mój mąż ma wolne do pierwszego marca, ja chyba bez niego zginę z maluchem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, moja piję z Avent Natural i jest całkiem ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, tak w ogóle znalazłam taki obrazem idealnie obrazujący to o czym pisałyśmy wcześniej 😂😂
    a6bd7c6992c6.png

    megson91, Stookrotka, Kaga, joana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka moja polozna bardzo poleca te butelki Chicco
    Maja trzy rodzaje smoczka podajze dla noworodka nsjlepszy jest podobno ten ukosny smoczek
    One maja chyba tez ten system antykolkowy bo zapobiegaja lapaniu powietrza
    I rzeczywiscie one sa tak skonstruowane ze sa tak jakby podobne do ksztaltu piersi te smoczki i na nich podobno dzieco czasem ssa i piers i te butle ze nie przyzwyczajaja sie tylko do butelki

    My ja mamy chociaz nie korzystamy moze pare z niej jadl jak mialam zapalenie bo mnie bolalo ale takto tylko cyc

    Aaa ja bym zjadla paczka ☺️
    Ale nie jem bo mam wrazenie ze jak zjem slodkie to maly ma potem takie plamy czerwone na ciele

    Robie sobie za to mus jablkowy z ryzem

    Ruda ja tez myslalam ze bedzie ciezej jak maz wrocil do pracy ale jest ok wszystko idzie ogarnac

    Pierwsze dwa tygodnie gdzie wszystko trzebabylo sie nauczyc itp to bylo razniej ale teraz juz wpadlismy w rytm i radze sobie mysle ze super
    Dziecko jest ogarniete mieszkanie jest ogarniete jedzenie zrobione spacery zaliczone

    Jak maz ma dniowki to wieczorem malego kapie i smaruje i spedza z nim czas

    A jak ma nocki to w dzien duzo pomaga i jak sie wyspi to go ogarnoa na spacer ida czy cos

    Zawsze jest jakas chwila ktora mam dla siebie zeby siebie ogarnac 😅

    Chociaz dzis w nocy bylam sama maly sie obudzil przed 4 z placzem glodny i za przeproszeniem caly posrany hehe
    Nie wiedzialam czy najpierw dac mu jesc czy przewijac haha

    A wiec przewijalam machalam mu cyckiem nad przewijakiem on juz sie uspokajal wytarlam owinelam w koc i szybko na poduche i do karmienia

    Na koniec posiusial koc ale zasnal i spal do 9 🤯🤯😅

    Stookrotka, MilusińskaMilena lubią tę wiadomość

‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ