X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też nie, ale co tydzień oglądamy kolejkę.
    Często też chodziliśmy na mecze, ale to dlatego, że tam jest taka fajna atmosfera.
    Ja chodziłam na mecze już nim poznałam męża, a jak go poznałam lata temu, to od tego zaczęła się nasza rozmowa jak wracałam z rynku nawalona w cztery de zaczęłam krzyczeć do męża, że "nigdy nie zejdę na psy" 😂😂
    Mąż rzecz jasna był w pracy wtedy na służbie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2020, 13:56

    joana, megson91 lubią tę wiadomość

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za opinie o butlach :) również słyszałam o tej Suavinex zero zero.
    A jeśli nie dokarmiacie butelka to co robicie z tym mlekiem z nawału pokarmu? Które ściąganie z laktatora?

    Ruda mistrz 😂 bardzo fajna historia poznania męża 🙈

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez popatrzymy albo sprawdzamy wynik

    Ale meza bardziej jara liga mistrzow

    Twierdzi ze w polsce nie ma dobrej pilki noznej 😅

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokorotka to co zostanie dolewam do wody da kapieli malego
    Na sutki super dziala nasze mleko jak sa podraznione lepiej niz te masci naprawde
    Ja sobie tez takie oklady robilam

    A jak jest za duzo to coz poprostu wylewam no bo co

    Raz na probe zamrozilam i jak to wyciaglam to dla mnie to bylo poprostu oblesne i smierdzace

    😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Matka na wychodnym 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:32

    Sisska, megson91 lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Żanetka, my z mężem tez za Wisełką 🙈😂

    Ruda, naprawdę się tak poznaliście? 💜 wow szok! 💜 jak to się dalej potoczyło? 😁💜

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 20 lutego 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to możliwe że bedzie druga owulacja? Owulacje miałam w 11 dc a teraz test owulacyjny prawie pokazuje owulacje. Jestem w 15dc, wklejam fote. https://zapodaj.net/c050eec891544.jpg.html

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena a owulacja w 11 dc byla potwierdzona monitoringiem?
    Dla mnie tutaj testowa jest jasniejsza.. wiec albo poziom lh jeszcze spada po owulacji, wiec nie musi byc blada. Albo dopiero owulacja bedzie ale to jeszcze nie jest pozytywny owulak.
    A jakie testy wychodziły miedzy 11 a 15 dc?

    Magdalena 😀 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Magdalena 😀 Autorytet
    Postów: 382 910

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    Magdalena a owulacja w 11 dc byla potwierdzona monitoringiem?
    Dla mnie tutaj testowa jest jasniejsza.. wiec albo poziom lh jeszcze spada po owulacji, wiec nie musi byc blada. Albo dopiero owulacja bedzie ale to jeszcze nie jest pozytywny owulak.
    A jakie testy wychodziły miedzy 11 a 15 dc?

    Owulacja w 11 dc nie była potwierdzona monitoringiem. Miałam śluz płodny, ból owulacyjny i test owulacyjny też wskazał owulacje. Poniżej test z 11dc.
    https://zapodaj.net/25462834d834e.jpg.html
    Zgadza się testowa jest jasniejsza od kontrolnej. Ale robiłam po owulacji test i była zdecydowana jasniejsza. A dziś znów robi się ciemniejsza. Zastanawiam się czy organizm nie robi psikusa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson, to było jak mnie zostawił mój były po 3,5 roku związku, stało się to 11 lutego.
    15 lutego poszłam z koleżankami na picie z rozpaczy, męża spotkałam na służbie, pijana mu powtykałam tak jak pisałam wyżej i powinnam zostać ukarana za zaśmiecanie, ale jakoś obeszło się bez.
    Mąż znalazł mnie na fejsie, zaczęliśmy coś tam pisać i 24 lutego umówiliśmy się w Ambasadzie śledzia na niezobowiązujące picie (podkreślam, że wtedy to jeszcze miałam siano w głowie, ale to było lata temu).
    W sumie wtedy go uważałam za buraka i spotkałam się z nim tylko dla zabicia czasu.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam jednak dzis u tego lekarza i tak to jest okres

    Lekarz stwierdzil ze te cykle moga byc teraz rozne nawet nieregularne ale ze tak ze to co dzis sie zaczelo mozna podpisac pod okres i stwierdzil ze widzial juz takie przypadki ze tak wczas...

    Dostalam rozpiske badan jakie mam zrobic niedlugo dostalam witwminki zalecenia rozne itp

    A za msc bede miec wizyte taka kontrolna i wtedy pogadamy o tych krazkach

    Powiedzial zebym na nastepna wizyte przysla z synkiem i tata bo chce z malym zdjecie (on sobie robi foty z dzieciakami co ciaze prowadzil) 😅

    No i tyle

    Wracam bo sie stesknilam ❣️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 20 lutego 2020, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena czyli pozostaje zbadac proga tak po 7-8dpo owu tej domniemanej 11dc.
    Co do testu to zawsze mozesz powtorzyc jeszcze dwa dni.
    Ale dla mnie owulacje za dzien czy dwa zapowiadal ten z 11dc..
    Ale mi psikusy testy nieraz robily.
    Temp mierzysz?
    Ona mnie nigdy nie zrobila w konia..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak dzisiaj sie czujecie ale strasznie mnie głowa boli. Iczywiscie w pracy byly pączki w sumie zjaslam 4 na tym zakoncze i tak o 3 za duzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, strasznie szybko ten okres, ale to może świadczy, że tam u Ciebie wszystko dobrze działa, nie wiem.

    Ja dzisiaj zjadłam dwa pączki 🥯

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bardzo szybko
    Jeszcze przy karmieniu co kobiety miesiacami nie maja

    No coz wazne ze to nie nic innego

    Zobaczymy kiedy bedzie nastepny i juz ✊


    Dzis kolezanka mi pisze ze dobrze ze juz jutro piatek

    I ja sobie wlasnie wtedy uswiadomilam ze ostatnio nie mam wogole swiadomosci jaki jest dzien tygodnia 😅

    Maz mi juz malego wykapal przed pojsciem do pracy i zrobil kolacje

    Kochany maz ❣️

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 lutego 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka ale laska :D

    Ruda rozwaliłaś mnie tą historią :d

    Samosiowa ja zjadłam 3, ale kupiłam kolejne 3 (żebyśmy sobie zjedli w domu) więc wejdzie 1,5 :P

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy zostaliśmy parą to nawet nie pamiętam.
    Pamiętam jeszcze jak na następny dzień po drugiej randce (byliśmy w kinie na jakimś Pit Bull) mówiłam do mojej przyjaciółki, że nic z tego nie będzie, bo jest strasznym burakiem i jak mnie odwoził do domu to leciało mu disco polo w samochodzie.
    Kolejnym razem poprosiłam go o naprawienie kranu w mieszkaniu, mieszkałam sama i potrzebowałam męskiej ręki.

    I tekst mojej przyjaciółki, żebym się dalej z nim umawiała, bo przynajmniej jak mnie gdzieś zaprosi to sobie pojem za darmo 😂😂😂

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 20 lutego 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku a mnie dziś tak głowa boli że masakra :(
    Musiałam dziś tachac ten swój wóz bo z Amelka dziś byłyśmy u chirurga :/ ech już mam dość, czekam aż przyjdzie nam spacerówka i przekladam dziecko.... W zasadzie mój pulpecik już jest na styk w gondoli 🙈

    Co do butelek, my mamy też z Aventa i polecam :) próbowaliśmy z Lovi ale jednak Avent Natural wygrał :)

    Zanetka a może to nie okres tylko jakieś pozostałości poporodowe? Czytałam kiedyś że w połogu może tak być że krwawienie ustąpi np po 2 tyg ale po tygodniu znowu można zacząć krwawic... A po CC nie koniecznie krwawienie jest mniejsze :( ja się czyściłam przez cały połóg niestety, pod koniec już takie plamienie było ale jednak było :/ później miesiąc "wolnego" i przyszedł normalny okres :) także ten...

    Kaga ja się zastanawiam nad organizerem xl z Beztroski :) ja używałam też torby od wózka 2w1 ale jak mi się karabińczyk polamal to kupiłam na allegro inna torbę do wozka, niby fajna ale to jednak nie to :( chyba się szarpne i kupię właśnie ta z Beztroski ;)

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahah ruda dobre z tym zarciem 😅

    Ja z moim tez tak sie spotykalam ale wiedzialam ze to straszny babiarz jest (znaczy byl) 😅😅

    I tez mi sie nie usmiechalo to bardzo

    Ale seks byl mega 😅

    Az mnie zapytal wtedy na czym stoi wkoncu itp

    I tak jakos wyszlo ze mozemy sprobowac

    A om serio sie wtedy odmienil latal za mna strasznie nawet koledzy wtedy stwierdzili ze jak nie on 😅

    No i teraz jest moj maz ☺️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 20 lutego 2020, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, śmiem twierdzić że u mnie owu jednak nie było i raczej już nie będzie.. Chyba to ta sama historia jak na clo. Też w 2 cyklu na clo wszystko wskazywało na owulacje a jej zwyczajnie nie było. Dziś tempka 36,15, szyjka zamknięta, test owu negatywny, śluz kremowy..

    W ogóle to przespałam popołudnie 😱 dobrze że mnie mama telefonem obudziła.. Czuję się jak zdechly flak przez to przeziębienie, ledwie funkcjonuje przez to. A teściowa to chyba jednak mnie kocha (na ile można kochać synową), wczoraj wieczorem przyniosła syrop na kaszel a dziś po pracy obstawiła mnie innymi lekami. W pracy jedynie są zadowoleni bo przynajmniej jest cicho bo głos straciłam 😅

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
‹‹ 906 907 908 909 910 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ