X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 21 lutego 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda myślę że Helenka potrzebuje tego by być blisko mamy :)
    Mam znajomą która czasami w nocy nie może odłożyć dziecka bo krzyk, musi chodzić CAŁĄ NOC i bujać, jak usiądzie krzyk, nawet karmić czasem musi na chodząco bujając :(

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, też myślę, że to przez to że nie karmię jej cyckiem.
    Noce od kilku dni są koszmarne, bo cały czas ją musimy na rękach trzymać, a ja jeszcze w międzyczasie muszę sobie cycki odciągać i w tą noc mąż się trochę zdenerwował na mnie, że nie chcę przejść na mm tylko się katuję.
    Ale jak ja mam mu to wytłumaczyć, że chce jak najdłużej wisieć na tym laktatorze jednak?
    Dodatkowo ja tego mleka mam na styk na jej porcje, w nocy mi nie raz brakuje i chciałam ją dokarmiać mm to się krzywi jakbym jej niesamowitą krzywdę robiła.
    W ogóle w nocy ma tak wilczy apetyt, aż totalnie do porzygu.
    A u nas na samym początku nie chcieliśmy jej brać do łóżka, a teraz nawet jakbyśmy chcieli to i tak to nic nie pomaga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a nie wystarszyla sie kiedys czegos w nocy?
    Np obudzila sie i byla sama w lozeczku i teraz np nie chce zeby ja odkladac albo cos

    Albo tak jak pisza dziewczyny moze poprostu potrzebuje bliskosci mamy i taty skoro u taty tez jest spokojna to raczej nie chodzi o wtulenie sie tu w piers tylko moze sama taka blikosc

    Jej nie mam pojecia moze jak dalej tak bd zapytaj lekarza co moze byc przyczyna...
    Moze cos doradzi 🤯🤯


    W sumie dziwne tez to ze nawet jak ja polozysz ze soba w lozku to tez placz ze tylko noszona nie placze

    U nas poki co tak nie bylo wiec nie mam pojecia co doradzic

    Byly poczatki kolek ale naszczescie udalo sie opanowac

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda moze Zanetka ma racje, ze warto lekarza czy położnej sie poradzic gdyby tak dalej bylo..
    Ja niestety sie nie znam.. ale juz wiem, ze za nim urodze to bede wiedziala duzo dzieki Wam ❤

    Z tymi zabkami to powinnam byla je zrobic po prostu miedzy jedna ciaza a druga a ja zanim zadzwonilam w pazdzierniku to termin na styczen.. a tu wyszedł kolejny test pozytywny. Sama jestem na siebie zla.
    Ale ginekolog wpisal mi w karte pozwolenie, bo mówił, ze duzo gorzej chodzic z chorym zebem...
    Ale strachu mi Ci dentysci narobili. Niby w tej klinice zgodzili sie ale tylko przez ten zapis ginekologa. Tak to widac, ze sie nie podejmuja.......
    Mam wizyte 26.02 u ginekologa to jeszcze raz go dopytam.. moze poleci mi jakiegos pewnego, gdzie wie ze robily juz zeby pacjentki..

    Na fiolecie dziewczyny mnie troche uspokoily, bo mialy usuwane w pierwszej ciazy... ale wiadome teraz strach jest..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga, strzał w dziesiątkę!!!
    Dziękuję za radę! ❤️
    3776ebe6f865.jpg

    Asia ja też żeby leczyć żeby musiałam miec zaświadczenie od gina.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2020, 14:46

    Kaga, Stookrotka, megson91, Kaś28 lubią tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda jakie slodkosci 🥰🥰🥰

    A ja chcialam obejrzec pierwszy odcinek tej serii o Niemowlętach na Netflix. A tu d.. internet wyczerpany 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda nie dawalas jej wczesniej smoczka? ☺️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, bo gdzieś się naczytalam że najlepiej po 6 tygodniu życia.
    Teraz zaczęła nam marudzić i od razu spokój.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja od poczatku podawalam zeby sobie ssal
    W sumie nikt mi nie zwrocil uwagi zeby nie ani polozna ani nikt
    W sumie w szpitalu juz mial 🤯

    Najlepsze jest to ze on wogole nie wypluwa wogole jest tak nauczony juz chyba bo sam usteczka otwiera zeby mu wlozyc ☺️

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde Ruda Twoja mała to naprawdę 100% mąż :D super, że smoczek podziałał.

    Asia ja właśnie team Choda, ale po tych szaleństwach to chyba już team żadna haha

    Słabo z tymi zębami, ale chyba lepiej wyrwać, ja bym posłuchała ginekologa. przecież prowadzi ciąże i ma największą wiedzę, dentysta nie chce bo dla niego to nie jest standardowy przypadek.

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mnie to samo pani dentystka powiedziała, że oni jako stomatolodzy nie mają w ogóle wiedzy z zakresu ginekologii, a z kolei lekarze ginekolodzy mają wiedzę co można, a czego nie w ciąży.
    Dodatkowo pani mi kazała zaświadczenie od ginekologa, że może podać mi znieczulenie, dodała, że teraz znieczulenie jest bezpieczne i nie dochodzi do malucha, bo jest stosowane miejscowo, ale musi mieć taki "dupochron" od ginekologa.
    A sam lekarz mi powiedział, że najlepiej jakbym leczyła żeby w 2 trymestrze, a w trzecim już nie dotykała, bo może to przyspieszyć poród.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te zaswiadczenia to wiecie taki wlasnie dupochron bo w razie jakichkolwiek komplikacji czy cokolwiek to za dupe ciagna gina ze wystawil taka zgode stomatolog jest czysty

    Nada ja jesli chodzi i cwiczenia i podejscie wolalam lewandowska
    Ale stwierdzam ze chodakowska ma zajebista serie kosmetykow w rossmanie
    Duzo mi podeszlo

    Smieszny mem wpadl mi w oczy

    bd169573cf43.jpg

    ☺️

    megson91, joana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Żanetka, mówił Ci coś gin o powrocie do aktywności seksualnej?
    Czy odłożył to sobie na kolejną wizytę?

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Ruda jak miło mi się zrobiło, że pomogłam. ❤️ Ja też nie chciałam dawać smoczka, nie chcialam jej przyzywczajac. Ale w pewnym momencie zauważyłam, że ona wcale tyle nie chce jeść, tylko ona smoczek od butelki traktuje jako swój uspokajacz i stąd to przejedzenie i wymioty. Tylko że niestety nauczenie na ten smoczek długo nam zajęło, więc cieszę się, że u Was szybko poszło. ☺️

    Pierwsze trzy miesiące dużo osób nazywa czwartym trymestrzem i faktycznie, moja mała chciała być ciągle ze mną i się tulić, ale teraz jak jej dam smoczek to sama zasypia. W ogóle przez to odciąganie mleka nauczyłam ja, że co dwie godziny musi mieć drzemkę 15 minut i ona mi co 2 h pada na te drzemkę 15 minut. A teraz śpi już 2 h na rękach 😳 ewidentnie skończył się jej ten skok rozwojowy. Od wczoraj jest taka spokojna. 💞 Ale ja bardzo potrzebuje dziś odpoczynku. Pies po tej kastracji cierpiał całą noc...

    Czekam aż mąż wróci z pracy i odpalam tego Netflixa, bo mega chce obejrzeć ten serial. Ale to on go znalazł i on tak samo chce, więc muszę czekać. 😁

    Ja tam nadal jestem Choda team ☺️ lubię jej dietę, lubię jej programy i dla mnie ta akcja jest grubymi nicmi szyta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda wczoraj to byla taka szybka wizyta bo szczerze mowiac to wcisnal mnie miedzy pacjentki 😅

    Ale za 2 tyg mam zrobic badania i isc na wizyte i napewno zagadam z nim

    Wiesz jak wszystko tam bedzie ok i wogole to napewno mozna juz ☺️
    Nie wiem jak to bedzie pierwszy raz bo teraz tak troche dziewiczo sie czuje

    Smiejemy sie z mezem ze to bedzie taki moj drugi pierwszy raz 😅

    Duzo tez od psychiki zalezy wiesz czasem mlode matki malo mysla o sexie bo zmeczone bo zle sie czuja w ciele po porodzie bo cycki pelne itp

    Ja szczerze mowiac to czekam az bedzie to zielone swiatlo bo calkiem mi dziwnie bez tego ☺️

    No i o jakiejs anty musze pogadac ja jestem nastawiona na krazki zobaczymy co mi poleci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, nigdy nie stosowałam krążków.
    W ogóle wydaje mi się, że jak wcześniej trochę miałam problem z zajściem, tak teraz pewnie w momencie kiedy chcemy sobie zrobić przerwę od rozmnażania to zaszłabym od strzała.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 21 lutego 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie tez mi sie wydaje, ze to taki dupochron. A wiecie wkurza mnie. Szukam prywatnie i to nie dzwonilam do pierwszego lepszego tylko tych drozszych. Nawet kurde kliniki jak dla gwiazda, bo ceny sa z kosmosu. A oni jakby to byl problem nawet jak mowilam o tym zaswiadczeniu.
    Mi tez sie wydaje, ze oni zwyczajnie tez wola wlozyc u kogos innego plombe niz meczyc sie z wyrywaniem.

    A co do chodej. Kiedys lubilam, ale zwyczajnie pozniej juz mnie meczylo jej bycie w social mediach itp. Cwiczen nigdy zbytnio nie lubilam. Diety jeszcze nie znam ale mimo ze mnie drazni ona to diete chce sprobowac.
    Wole Lewa, bo zwyczajnie wole nawet jej spokojniejszy rytm profili. I to, ze jest tam cieplej rodzinniej. Nawet pod wzg rodzicielstwa typu programy dla mamy. Wiadome doskonaly PR. Ale mi bardziej to pasuje. Diete mialam jest super, ale minus ze teraz takiej typowo dla ciezarnych czy mam nie ma. Cwiczenia tez bardzo lubie i mialam wykupione.
    A jako ludzi ich nie oceniam i mysle, ze te wszystkie afery gwiazdek to nieraz bardziej media i ludzie nakręcaja. Takze nie oceniam ich przez ten pryzmat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2020, 18:56

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna a moze da rade przeczekac z tymi zębami czy one Cie jakoś bola bardzo?

    Ja nie naleze do teamu ćwiczyłam z choda ale ćwiczenia z nią wydawały mi się bardzo obciążające jadlam tez te jej batoniki smakowaly mi aczkolwiek teraz bardziej przemawia do mnie Lewandowska moze dlatego że jest w 2 ciąży nie wiem chodz drugiej tez tego zycze.
    Żanetko to wracasz do staraczek niedlugo? Moze tym razem pojdzie szybciej.
    U mnie katar dalej jest ale po tabletce objawy alergii trochę ustąpily. Zaraz ide wykonać ćwiczenia własnie z Anna Lewandowska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2020, 19:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa czy nie dlugo nie wiem ☺️

    W planie mamy za rok moze i pod koniec tego

    A kiedy sie uda zycie pokaze

    Jej jakos nie wyobrazam sobie od nowa tego wszystkiego 😅

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa wlasnie wogole mnie to nie boli ani nic. Tylko boje sie, ze to moze zle wplywac na dziecko teraz glownie..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
‹‹ 908 909 910 911 912 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ