X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    800 zł na tydzień?
    To mega dużo, to przez to że produkty są wymagające sporego nakładu finansowego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ma zroznicowana diete a drogo pewnie dlatego ze ma tam dorsza lososia, kaczke ktore same w sobie sa drogie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa ja mialam diete od lewandowskiej ale nie wychodzilo az tyle
    Kazde produkty wazysz nie jest to tak ze wszystko zjadasz naraz
    A te zdrowe przyprawy i dodatki tez starczaja na dlugo
    A niektorych rzeczy mozna wprowadzac zamienniki

    Ja na jej diecie kiedys (tylko to byla taka dieta dla zdrowia nie ze chcialam chudnac) to mialam tak rozplanowane ze duzo rzeczy z jednego dnia wykorzystywalas w drugim

    Moze zalezy jaka tez dieta ale ja nie wspominam tego az tak drogo

    Sa tam rzeczy ktore ona poleca ze swojego sklepu (to owszem niektroe sa drogie) ale spokojnie mozna kupic zamiennik w jakims zdrowym sklepie 😉

    Ja w jej diecie mialam duzo koktajli, bykly owsianki, nalesniki czy omlety wiec nie bylo to jakos bardzo bogate

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje, że jak byłam na diecie z dr lifestyle to mniej wydawałam na jedzenie, bo były właśnie proste produkty, które wykorzystywane były codziennie do skończenia.
    800 zł to ja nie wiem czy nie wydajemy z mężem na wyżywienie, ale na miesiąc na dwie osoby.

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie wydawalam tyle na diecie lewandowskiej.. w sumie nie odczulam, zeby bylo wiecej. Choc ja ogolnie tak tego tez nie odczulam bo ja ogolnie kupuje duzo zdrowego jedzenia. A wtedy tez jeszcze blogowalam więc bardzo czesto mialam wiele tych skladnikow, bo uzywalam ich w przepisach na bloga.
    Diete mialam juz kilka razy. zawsze pakiet na dluzej niz miesiac. I efekty bylo szybko widac, nawet w takim uczuciu lekkosci w brzuchu.
    Mialam cel chudniecie i dodam, ze zawsze mialam ta opcje wojowniczki więc bez straczkow, nabialu i glutrnu itp. Czyli moim zdaniem najdrozsza.
    Tam jest wiele rzeczy ze sklepu jej ape ja wtedy bralam zamiennik czy nieraz bylo dopisane, ze to opcjonalny skladnik, wiec nie dodawalam.
    Co wiecej.. drogie obiady typu losos zamienialam na cos innego albo nieraz przepis jest z kaczka ale tez sa poddane zamienniki tylko tego a nie calego dania.
    Te drogie skladniki typu jakies kasze, nasiona chia itp tez kosztuja jak trzeba kupic wszystko ale to starcza na naprawde dlugo.
    A zaznaczam, ze czesto nie gotowalam tylko z tych przepisow ale powiekszalam porcje i jadl ze mna obiady czy kolacje tato. Sniadania nieraz robilam razy 2, bo moja kolezanka z pracy czesto mi podjadala.
    Na czym jedynie oszczedzilam( nie z tego z wzg to ominelam w diecie) to punkt posiłków po i przed treningami. Zwyczajnie dla mnie te porcje podstawowe i tak byly bardzo duze. I robilo sie za duzo dodajac kolejne posilki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 15:10

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 23 lutego 2020, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z racji tego, ze jestem trenerem to jeśli już wchodziłam na jakąś dietę to szłam do dietetyka, nie kupowałam diety z komercyjnych stron i nigdy takowych nie polecałam moim klientom.... naprawdę to lepsze dla Waszego zdrowia a myśle, ze niekiedy wychodzi taniej 😊 U dietetyka musisz zrobić badania krwi, zawsze masz zrobiony pomiar, dieta jest dopasowana do Twojego stylu życia i czasu jaki możesz poświecić w przygotowaniu posiłków. Zawsze będę polecać tą opcje 😊👍🏻

    Uwierzcie mi, ze źle dopasowana dieta potrafi bardzo popsuć np. nasz układ hormonalny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 15:54

    Żanetka93, joana lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Samosiowa ja mialam diete od lewandowskiej ale nie wychodzilo az tyle
    Kazde produkty wazysz nie jest to tak ze wszystko zjadasz naraz
    A te zdrowe przyprawy i dodatki tez starczaja na dlugo
    A niektorych rzeczy mozna wprowadzac zamienniki

    Ja na jej diecie kiedys (tylko to byla taka dieta dla zdrowia nie ze chcialam chudnac) to mialam tak rozplanowane ze duzo rzeczy z jednego dnia wykorzystywalas w drugim

    Moze zalezy jaka tez dieta ale ja nie wspominam tego az tak drogo

    Sa tam rzeczy ktore ona poleca ze swojego sklepu (to owszem niektroe sa drogie) ale spokojnie mozna kupic zamiennik w jakims zdrowym sklepie 😉

    Ja w jej diecie mialam duzo koktajli, bykly owsianki, nalesniki czy omlety wiec nie bylo to jakos bardzo bogate
    Niestety wychodzi drogo bo juz jestem na diecie jakis czas wiec napewno powyzej 1000 zl dla jendej osoby mowie o diecie z aplikacji która ma co drugi praktycznie dzien dorsz wiec to troche kosztuje produkty niektore nie do osiagniecia napewno nie wykupie juz takiej diety. To racja ze niektore profukty zostaja ale codzinie w jadlospisie jest cos innego wiec codziwnnie trzeba cos dokupic. Musze przemyslec sprawe bo czeka mnie tez leczenie oplata za studia fakt jest taki ze ma dobre produkty i widze roznice po samopoczuciu. Niektore natomiast rzeczy mi nie smakuja bo czesto laczy gorzaka czekolade na przyklad z truskawkami nie pamietam co to bylo.

    Stokrotka zgodze sie z Toba dieta u dietetyka jest inna u mnie dziewczyny schudly nawet 20 kg i nie jedt skomplikowana tylko zawsze czlowiek znakdzie wymowke i lepiej zajrzec do telefonu nic isc gdzies.

    Jesli chodzi o cwiczenia to Lewandowska lepiej do mnie przemawia niz chodakowska nie cwicze duzo nie cwicze tez az tak intensywnie i o to mi chodzilo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 16:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    To ja za mlodu 😅
    Przeglsdalismy zdjecia z dawiem dawma
    Co prawda nie jest ich duzo ale cos tam wpadlo w rece
    No coz chyba Fabi matki sie nie wyrzeknie 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:30

    joana, megson91, Esti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie Żanetka, młody to cała mama!
    U mnie z kolei odwrotnie, córka to żywy przykład, że testy na ojcostwo byłyby zbędne.

    Jejku, wszyscy mi mówili, że jak będę karmić to będę mieć apetyt na wszystko, a ja nie mam dzisiaj na nic. Zjadłam dzisiaj tylko dwie kromki chleba z masłem orzechowym z bananem na śniadanie i na kolacje pół kulki mozzarelli ze szpinakiem, pomidorem i do tego dwie zgillowane kromeczki na kolacje, a w międzyczasie jogurt naturalny.

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja tez jakos nie mam napadow glodu
    Szczerze to nawet nie mysle o jedzeniu
    Tak jem bo trzeba
    Jedyne co to staram sie tak w miare regularnie cos zjesc
    Ale za to straszmie mi sie pic chce
    Pije gdzies z dwie butelki takie duze dziennie 🤯

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny katar mam od nosa po same stopy
    A glowa to mi chce peknac 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! :)

    Już drugą noc z rzędu budzi mnie taki kłujący ból w podbrzuszu :/ trwa to może z 15 min... później udaje mi się zasnąć. Ogólnie takie krótkie bóle pojawiają się czasem w ciągu dnia. Nie jest to regularne.

    Czy to możliwe, że mała układa się w kanale rodnym albo ze to skurcze tak wcześnie przepowiadające? Może coś mi podpowiecie :(

    Jutro na szczęście mam wizytę u gin ale dzisiaj w nocy trochę się przestraszyłam :/

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka moze mala poprostu na cos uciska?
    Wiesz jest coraz wieksza rozpycha sie wiec moze przez to takie cos🙈

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotko, a to kłucie nie jest w momencie kiedy się gwałtownie ruszysz?
    Ja tak miałam pod koniec ciąży, że mnie kłuło chwilę jak się przekręciłam z boku na bok, a później przechodziło.
    W ogóle to na tej totalnej końcówce ciąży to życzę sporo wytrwałości, bo dolegliwości są już takie dosyć "trudne".
    W ogóle ja to wg miesiączki na dzisiaj miałam dopiero termin, a mam już 3 tygodniowe dziecko ❤️

    Dzisiaj ostatnia wizyta położnej, ma do nas przyjechać o 13:30.
    Zważy mi malucha i się cieszę, że to już ostatnia wizyta, bo to takie dosyć stresujące jak ma do nas przyjechać.

    Nam dziecko w tą noc dało popalić, od godziny 21 nie spała do 5tej, nie płakała tylko się kreciła i chrząkała, jedynie zaczynała płakać jak gasilismy światło. Smoczek nie pomógł, ale za skarby nie chciałam jej nosić na rękach, żeby jej nie przyzwyczaić, bo robi się coraz cięższa, a skoro nie płakała to nie trzeba było jej uspokajać, tylko siła rzeczy nie spaliśmy.
    Sprawdzam jej cały czas brzuszek, ale ma miękki, z kupą problemów nie ma,trochę jej pomasowałam, ale wydaje mi się, że gdyby ją bolał to jednak by płakała. A

    megson91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda my mamy taka lampke chmurke i ta lampka sie swieci w nocy nie gasimy zeby sie nie bal jak sie np wybudzi w byloby ciemno

    My mielismy dzis wizyte u lekarki maly przybral kilogram i pare gram w miesiac
    Wazy prawie 4.5 kg 🤦‍♀️

    megson91 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dzieciatka rosna 🥰

    Co do lampki to moja siostra tez taka miala.. i gwiazdki z deliatnych kolorach dzidzi krazyly po sificie i scianach.. cbyba nawet grala tak wyciszajaca cichutko melodyjka..
    Oni ja mieli do roku u siebie a z normalna spac nie chciali.. a mala jak gasili swoja to im plakala.. a ta duzo pomogla bo nic w spaniu nie przeszkadza.
    Sprawdzone bo jak siostra przyjechala to mala ma teraz 2 latka i spaly z tym ze mna w pokoju 😊

    Zanetka moze katar alergiczny bo ostatnio duzo osob narzeka? Ale ja zawsze i tak polecam masc majerankowa 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 11:14

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu masc majerankowa to podsatwa 😅

    My mamy taki projektor tez co wlansie lataja po scianie baranki pieski kotki i leci muzyczka
    Ale wiadomo na poczatku go takie cos nie interesowalo bo jeszcze za maly ale teraz zaczniemy tez mu to wlaczac

    Maz jedynie zamontowal na scianie taka lampke chmurke plus druga mamy przenosna no i zawsze w nocy sie swieci 😉

    Raz sie wybudzil jak bylo ciemno jej jaki byl wrzask wystarszyl sie 😥

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 24 lutego 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do masci polecam picie majeranku 😋 ale przy karmieniu nie wiem czy wolno...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 14:40

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :)

    A ja wczoraj oblewałam urodziny 🎉 (na lodach - bezcukrowych oczywiście). I zjadłam pyszne śniadanko z mężem :)

    Ah teściowe temat rzeka. Wkurza tym bardziej jak jest obok ciągle.

    A ja złapałam taką zamułę w pracy, poszłabym spać 🤦‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 17:20

    megson91, joana lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po wizycie położnej, mała waży już 3450 gr, dwa tygodnie temu we wtorek wyszłyśmy i ważyła 2760. Dziecko mi chyba idzie na rekord, bo Pani położna zaskoczona, że mi wczesniak tak ładnie przybiera.
    Cóż, o linie będzie dbała jak będzie starsza 😂

    Jejku, marzą mi się lody! 🍦 Chyba wyciągnę w weekend starego.

    W ogóle położna kazała mi spać przez dzień, bo jak będę zmęczona i nie wyspana to spadnie mi produkcja mleka, powiedziała że całkiem spoko odciągam, bo około 150 ml na sesję.
    Ale tak jak pisała Kaga, poczytałam tą grupę KPI na fejsie i sobie trochę rozkręciłam laktację.
    No i wydotykałami brzuch i stwierdziła, że macica mi się obkurczyła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2020, 15:56

    Kaga, megson91 lubią tę wiadomość

‹‹ 910 911 912 913 914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ