X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 25 lutego 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy was w ciąży tez męczyły albo męczą migreny? Ja wczoraj prawie zwymiotowałam z bólu... poszłam spać o 22

    Samosiowa to teraz miesiąc czekania? Kurde ale niepoważni ludzie :/ człowiek tyle czeka a i tak dupa. Eh. Współczuje

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ja mialam takie bole migrenowe 😳
    A cienienie kontrolujesz czy nie od tego?

    Samosiowa kurde Tobie zawsze odwoluja wszystkie badania 😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Nada ja mialam takie bole migrenowe 😳
    A cienienie kontrolujesz czy nie od tego?

    Samosiowa kurde Tobie zawsze odwoluja wszystkie badania 😅
    Ja to mam takie szczescie powiem Wam czasami mysle ze kazda chwila nie odpowiednia na ciaze a to studia a to praca a to cos a teraz zabieg i jeszcze czy oby napewno teraz dobra chwila na starania bo ten wirus w Europie..
    Plan dzisiejszego dnia to 12.30 fryzjer cwiczenia i seksy wieczorem skoro nie ma ;)

    Zabieg przelozony za 2 tyg wiec naszczescie nie jest zle ale badania drugi raz bede robic te same.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 09:09

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ja mam od soboty takie bole 😪 az wymiotuje albo tak mnie mdli, ze nic nie jem.... ☹
    Cisnienie mam oki, bo np wczoraj przed kawa 103/65, puls chyba cos 80.. po kawie nie badalam, ale zawsze sprawdzam i tylko wzrasta tak tak do 115 maksymalnie...

    Super z ta matka chrzestna 😊

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 lutego 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada jakby nie migreny to bym chyba nawet pierwszego trymestru nie poczuła. Nic mi się nie działo a migrenę miałam dzień w dzień. Wymiotowałam z jej powodu, miałam mdłości... U mnie ciśnienie było wtedy w normie. W 12 tyg przeszło jak ręką odjął.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolała głowa często, ale ja po tym poznawałam, że mam ciśnienie wysokie.
    Nada, skontroluj sobie ciśnienie, bo z tym nie ma żartów.
    I właśnie boli tak jak na migrenę, pulsujący ból na skroniach.

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja mam to ryzyko stanu przedrzucawkowego faktycznie. Zobaczymy jak będzie dzisiaj. Najgorzej, że nie mam aparatu do mierzenia ciśnienia :// dobrze, że wam napisałam. Nie powiązałabym tego z ciśnieniem!

    Byłam dzisiaj na zajęciach jogi w ciąży :D było bardzo spoko! I nawet troszkę się zmęczyłam. Ćwiczyłyśmy tez dużo oddech do porodu hehe

    PplPp1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, można nam na L4 na takie zajęcia wychodzić? 🤔 Ale bym chciała na coś takiego się wybrać 💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pracuje :P wrocilam do pracy na razie. A tak to musisz zapytać lekarza. Mi pozwolił. Te moje zajęcia sa raz w tygodniu. Ale chyba chciałabym wiecej cwiczyć. Gosia Mostowska ma fajne filmiki, popraktykuje sobie.

    Megson a ćwiczyłaś wcześniej jogę?

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizytę 3.03 to zapytam 💜
    Ja przed zajściem w ciąże chodziłam tylko na pilates 2-3x w tygodniu 🤔

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, oby to jednak nie było od ciśnienia!
    Trzymam kciuki!

    Mi ciśnienie pojawiło się około 20 tc., może miałam już wcześniej, a nawet nie byłam tego świadoma, bo ciśnienie miałam na granicy, a lekarz twierdził, że taka moja uroda, później było tylko gorzej.
    Cukrzyca, często idzie też w parze z nadciśnieniem, no ale bóle głowy w ciąży to też czasem normalna rzecz.

    Jejku, mnie to od rana strasznie kłuje jakby jajnik z prawej strony jak podczas owulacji. Za tydzień wizyta u gina i zobaczymy co tam się dzieje, krwawić chyba powoli przestaje, bo mam tylko takie plamienie w kolorze takim pomarańczowym, położna mówiła że tak jest przy końcówce odchodów połogowych. Ale to by było mega szybko.

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😙
    Muszę się z Wami czymś podzielić.. W naszym życiu następuje pewien przełom.. Pamiętacie może jak kiedyś Wam się żaliłam na męża, jak mieliśmy kryzys o alko i że zachowuje się nieodpowiedzialnie?
    W sobotę mieliśmy bardzo poważną rozmowę. Wyznał mi że czuje że ma problem z %%% że sobie z tym nie radzi. Nie potrafi komuś odmówić, a gdy zacznie nie umie przestać pić.. Oświadczył mi że chce się zaszyć.. Wiecie, byłam w ciężkim szoku po takim wyznaniu. Oczywiście uważam że zaszywka w tym przypadku nie jest rozwiązaniem, bo problem jest głębiej, siedzi w głowie. Mój mąż ma problemy z radzeniem sobie w trudnych sytuacjach, wpada czasem w jakby Stany depresyjne i nie potrafi rozmawiać ze mną ani nikim innym o problemach. Postanowiłam go wysłać do psychologa. W piątek wizyta, mam nadzieję że mu pomoże i się nie podda.. W ogóle to powiedział mi że najlepiej by było gdybym się z nim rozwiodła bo nie chce mi zniszczyć życia, pękło mi wtedy serce..

    megson91 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka, super że Twój mąż zgodził się na pójście do psychologa. Po tym co piszesz, można wnioskować, że Twój mąż ma problem, nie alkoholowy, a emocjonalny. Choć żadna z nas tu nie jest ekspertem.
    Musisz go teraz bardzo wspierać, bo tylko wtedy kiedy człowiek ma wsparcie w najbliższej osobie jest w stanie poradzić sobie z problemami.
    Tak jak piszesz, zszywka nic nie da, ale może jest właśnie pierwszym krokiem, kiedy nie będzie mógł topić problemy w alkoholu to zacznie się nimi dzielić?
    Milenko, trzymam za was kciuki! Dacie ze wszystkim radę.
    Będzie dobrze, może nie łatwo, ale poradzicie sobie. Razem można wszystko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 14:17

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka to musiala byc bardzo ciezka rozmowa. Ale mydle, ze to super ze wspierasz meza i jeszcze super decyzja z psychologiem.
    U mnie moj brat mial problem (choc on to juz wogole szkoda slow) ale zaszycie nic nie pomoglo. To jest efekt na pol roku czy rok. A psycholog czy jakas terapia wlasnie leczy problem u sedna.
    Oby szybko przynioslo u Was to dobre skutki ❤ i zycze Wam duzo sily 😘
    Choc to ze maz sam sie przyznal, ze ma taki problem to brawo. Musialo go to duzo kosztowac.

    Ja tez jutro mam zamiar zapytac lekarza czy migreny moga byc przy znowu niskim ciśnieniu. Dzis po kawie 99/65...

    Mi na cwiczenia na zwolnieniu lekarz pozwolil ale takie w domu.. i bez jakichs ciezkich. Np powiedzial, ze super rozwiazaniem sa kije.. (smiac mi sie chcialo jak to powiedzial- juz widzialam siebie z tesciowa 😂😂😂😂😂).

    Dzis zobaczyl +2 kg na wadze i to juz postanowione... popoludniu kupuje diete...

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenko brawo dla meza za to ze potrafil sie przyznac do swojej slabosci i za to ze chce z tym problemem walczyc...
    Psycholog dobry kierunek mam nadzieje ze cos pomoze
    Twoj maz to napewno silny facet i poradzi sobie z tym a z twoja pomoca to juz napewno dacie rade i przejdziecie przez to
    Trzymam kciuki ✊

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 25 lutego 2020, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena, super! Uważam, że taki pierwszy krok jest najgorszy. Teraz już będzie łatwiej.

    Megson u mnie miłość do jogi wzięła się z pilatesu hehe. Też kiedyś dużo chodziłam, ale joga jednak u mnie weszła bardziej :) Jak szukałam zajęć to widziałam też dużo pilatesów w ciąży. Może coś takiego? Myślę, że lekarz pozwoli, jak nie ma jakiś przeciwwskazań dużych, mi nawet po tym krwiaku pozwolił. A tak się poruszać to jednak dobrze. Mi kręgosłup od tego braku wysiłku pada... Jutro idę na rehabilitacje i zabiegi, bo ostatnio bardzo pomogło. Myślę, że to razem z jogą to w ogóle cudo będzie ;).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 15:53

    megson91 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 lutego 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka dobrze że sobie z mężem porozmawialiscie, dobrze że przyznał sam ze ma problem i chce coś z tym zrobic- to bardzo dużo :)
    Na pewno wszystko będzie dobrze, ja trzymam za Ciebie mocno kciuki 😘😘😘

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny dzisiaj bylam u fryzjerki zrobic sobie wloski i tez poprawic sobie nastroj. Co sie okazalo moja fryzjerka w ciazy pochwalila mi sie nie jest do unikniecia ta zazdrosc jaka towarzyszy staraczkom ale postaralam sie aby nie bylo po mnie nic widac ze zadroszcze nie bylo wyjscia co mialam uciec z fotela ...na koniec ja przytulilam i zyczylam zdrowka ale to nie w moim w ogole stylu wiec nie wiem skad te przytulenie :D
    Milenko dobry kierunek obraliscie ja ogladam na youtobie ta Monike Szadkowska ma pare filmikow jest coachingiem płodności.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 17:08

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co fajnego mogę kupić na chrzciny dla 7 misiescznego bobasa ? Dziewczynka. Tak do 200-250 zł. Proszę o pomoc <3

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża rodziny by to nie przeszło, chciała jego kuzyna wziąć mnie na matkę chrzestną, ale byłam w ciąży i wiecie zabobony 😂🤦‍♀️
    Nada, nie pomogę, bo ja chrześniakowi dałam pieniądze, ale to było prawie 8 la temu. Wiem m, że dziewczynkom często kupują jakieś łańcuszki czy kolczyki.
    Teraz pytanie czy chcesz, żeby zostało coś na pamiątkę czy coś co się przyda na teraz maluchowi.

‹‹ 912 913 914 915 916 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ