X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    Samosiowa wlasnie wogole mnie to nie boli ani nic. Tylko boje sie, ze to moze zle wplywac na dziecko teraz glownie..
    To zostaw to ;) jejku przypomnialo mi sie jak jednwgo roku 3 zeby wyrwalam w tym 8 ze stanem zapalnym i kieszenia ten zab zle wspominam bo latalam po scianach tak bolalo :/

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 22 lutego 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry 😘💜

    joana lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!
    Właśnie matka ma wychodne po raz pierwszy i tata został sam z córunią, ale skończyły mi się leki na serce, które dostałam po szpitalu, a dodatkowo muszę sobie pojechać i kupić z dwie pary dżinsów.
    Wszystkie te sprzed ciąży lecą mi z dupska.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry 😅
    Ja jeszcze w lozku 😅
    Wstyd 🙈🙈

    Zaraz wstaje wstawiam pranie

    Musimy pomyslec o jakiejs suszarce bo odkad jest maly to stoja nam w mieszkaniu 3 suszarki w tym nasza tylko jedna 🤦‍♀️

    Maz zarzadzil ze dzis jemy na miescie wiec nie gotujemy 🙈
    Fabi sie naje to sie zabierzemy na spacerek a pozniej ma jedzonko

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 lutego 2020, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa pogadam z dentysta, ale jesli to ma nie zaszkodzic dziecku to wole to zrobic i miec wolna glowe. Pozniej podlecze dwa zabki i bedzie cacy, o ile cos nie bedzie sie psulo.

    My tez mielismy dzis jechac na zakupy, ale meza cos rozklada. Za tydzien mamy urodziny u chrzesnicy meza i nie mam co zalozyc 🤷‍♀️ bede musiala zamowic przez net i liczyc, ze mi dojdzie...

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia moim zdaniem tez lepiek zadbac o to teraz

    Bo co jak nagle zaczna bolec na ostatnim etapie ciazy gdzie bd np slaba?

    Albo pozniej gdzie czas twoj pochlonie co innego i nagle jeszcze dojda zeby to juz bylaby masakra ☺️

    joana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny my dzięki skoczkowi przespaliśmy całą noc tylko z jedną pobudką i zaraz po zjedzeniu i odbiciu dostała go i zasnęła od razu.
    Widocznie jej brakuje cycka.

    Teraz wróciłam juz i wynagradzam jej rozłąkę i mama trzyma ją na rękach 🥰

    joana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda ja nie pisalam o smoczku by bylam pewna ze podajecie od poczatku ☺️
    Dobrze ze pomoglo 🥰

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    823f36f29960.jpg

    RudaMaruda25, Magdalena 😀, Esti, joana, megson91, Stookrotka, Why.Not.Now, Kaś28, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    823f36f29960.jpg
    ❤️❤️❤️

    Żanetka93, Kaś28 lubią tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 lutego 2020, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Istna mamusia ❤

    Tez tak mysle, a jeszcze gorzej jak pojdzie jakies zakazenie do organizmu...

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Asia w ciąży naprawiałam zęby, bo dokładnie tego samego się bałam, poza tym nie zdążyłam przed ciążą.

    joana lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 22 lutego 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem tak jest.
    A czasem niektorym dopiero sypia sie w ciąży.
    Tak czy inaczej jak ginekolog powie napewno, ze to bezpieczne to sie zdecyduje. Tylko Ci dentysci mnie tak zmartwili. Ale jak ginekolog pozwoli to droga wolna. Tylko dopytam go zwyczajnie o wszystko jakie znieczulenie itp moge.. no i po gdyby bolalo..

    A co do dnia dzisiejszego.. dobrze, ze nigdzie nie pojechalismy, bo od poludnia umieram.. a od 15 do 20 wymiotowalam..

    Nie wiem czy cos zjadlam czy wirus.. czy nagle znow objawy ciazy i stad te wymioty.. ale 2 tyg juz mialam bez mdlosci.
    Temperatura w normie.

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej 😘 melduje się szybko z nowościami :
    Obracamy się a nawet turlamy 😀 i przebił się nam ząbek dolny 😍
    Gdyby nie ból na palcu po „ugryzieniu” to nawet bym się nie zorientowała - bezobjawowo.
    A i odkryłam nowa cechę Maksia - empatia 😍
    Jak udaję ze płaczę to robi podkuwkę i tez zaczyna płakać ☺️ jutro jedziemy na cały dzień do dziadków ale nadrobię Was 🤩 obiecuje.
    No i chyba mamy kupca na nasze „felerne cholerne” auto. Na pytanie czemu mąż sprzedaje odpowiedział : nie mam do niego już sił😅 wymienił co naprawiliśmy (chyba już wszystko prócz tego bagażnika) i tamten chętny obejrzeć hahaha.

    Żanetka, Ruda same słodkości wasze 😍

    Dobrej przesłanej nocy Kochane 💜

    megson91, MilusińskaMilena, joana, Esti lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why umiejetny chlopak, brawo dla Maxia 🥰

    My dzis leniuchujemy caly dzien
    Nawet nie wystawiamy nosa nigdzie

    Wczoraj tesciowie robili takie troche spoznione imieniny
    Moj maz mial ostatnia nocke ale mowie do niego ze to ma skocze z malym sama na chwilke zeby bylo im milo
    Wpakowalam malego w nosidlo wsadzilam do auta pojechalismy
    I to byl najwiekszy blad
    Wchodzimy do tesciow a tam siedza te ciotki wujki itp i tego naszego malego jak jakas malpe 😳
    Ogladaja dotykac chca zdjecia robia
    Maly w pewnym momencie sie chyba wystarszyl tego sajgonu wokol niego bo tak zaczal plakac ze jak go uspakajalam w drugim pokoju to sie caly az trzasl
    Bylam taka na siebie zla ze pojechalismy
    Jak sie uspokoil to czekalam jeszcze chwilke pozniej ubralam i wracalismy
    Herbaty wypilam moze pol prezent gdzies tam lezy zostawiony
    Tyle z imienin 😅

    Spal ze mna cala noc mama tak go tulila i przepraszala ze go tak wywiozla 😥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna myslalam ze Ty chcesz wyrwac zęba ale jesli chodzi o leczenie to jestem za tym bardziej ze dentystka mowila ze stany zapalne dostaja sie do krwioobiegu czy tez prochnica jest niebezpieczna ale decyzja nalezy do Ciebie ja wszystkie zeby wyleczylam ale strasznie mi sie zeby psuja.

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 23 lutego 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Why super, ze znazalby sie kupic 😁 a i empatia super cecha 🥰 brawka za zabek ❤

    Samowsiowa tak dobrze rozumialas 😘 chce wyrwac dwa ale i dwa sa do wyleczenia.
    Zobacze co powie ginekolog ale jak uspokoi mnie ze jest bezpoeczne to to zrobie. I tak juz mialam dosyc tego tematu, wiec bede miala za soba.
    A nauczke mam zeby wszystko dokladnie wyleczyc miedzy ta a kolejna ciaza 😊 a mysle tez po ciazy o aparacie na zabki. Meza tez namawiam 😅

    Zapomnialam napisac, ze wczoraj mi sie snilo, ze podczas usg wyszlo, ze to dziewczynka 😁 takze zobaczymy 😜
    A dzis znow chyba prze temat zebow, ze wyszla mi jedynka 🤷‍♀️🤦‍♀️

    Zanetka wspolczuje 😔 to musialo byc straszne dla Fabiego.. ale pamietaj, ze nie wiedzialas, ze tam tyle gosci 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 11:44

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    Why super, ze znazalby sie kupic 😁 a i empatia super cecha 🥰 brawka za zabek ❤

    Samowsiowa tak dobrze rozumialas 😘 chce wyrwac dwa ale i dwa sa do wyleczenia.
    Zobacze co powie ginekolog ale jak uspokoi mnie ze jest bezpoeczne to to zrobie. I tak juz mialam dosyc tego tematu, wiec bede miala za soba.
    A nauczke mam zeby wszystko dokladnie wyleczyc miedzy ta a kolejna ciaza 😊 a mysle tez po ciazy o aparacie na zabki. Meza tez namawiam 😅

    Zapomnialam napisac, ze wczoraj mi sie snilo, ze podczas usg wyszlo, ze to dziewczynka 😁 takze zobaczymy 😜
    A dzis znow chyba prze temat zebow, ze wyszla mi jedynka 🤷‍♀️🤦‍♀️

    Zanetka wspolczuje 😔 to musialo byc straszne dla Fabiego.. ale pamietaj, ze nie wiedzialas, ze tam tyle gosci 😘
    No to wyrywac bym sie nie podjela ale zaleczyc je tak owczem jestem za wyrywanie to chyba bez zniecuzlenia w przypadku ciazy zastanow sie ja po znieczuleniu mialam armagedon a co dopiero bez nie wyobrazam sobie zreszta u dentysty nie pamietam kiedy bylam bez znieczulenia bo i kanalowe l3czenie jest tez ciezkie.
    U mnie dzisiaj deszczowo. Lezing w domu idziemy tez do taty oraz do kosciolka. Jutro za to intensywny dzien i konsultacja u anestezjologa. Co do diety tak przeliczylam i niestety nie moge sobie pozwolic na 100 % diete od niej bo jak policzyłam koszty to 800 zl na tydzien :( niestety.
    A moj wlasnie wrocil z pieskiem ze spaceru caly z blota wrócil bo spotkał kolege i się razem bawili :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 12:28

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciazy mozna miec znieczulenie. Jest taki rodzaj ktory dziala miejscowo i nie zagraza dziecku. Tsk samo w ciazy moga robic zdjecia rtg.
    Akurat tych zebow nie da sie zaleczyc. Gdyby tak bylo to napewno wybralabym leczenie a nie wyrwanie plus koszt wstawienia jakiegos implantu.
    A tak jak powiedzial moj ginekolog prochnica moze spowodować przedwczesny poród.

    Mowisz o diecie od Lewej??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 12:34

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joana wrote:
    W ciazy mozna miec znieczulenie. Jest taki rodzaj ktory dziala miejscowo i nie zagraza dziecku. Tsk samo w ciazy moga robic zdjecia rtg.
    Akurat tych zebow nie da sie zaleczyc. Gdyby tak bylo to napewno wybralabym leczenie a nie wyrwanie plus koszt wstawienia jakiegos implantu.
    A tak jak powiedzial moj ginekolog prochnica moze spowodować przedwczesny poród.

    Mowisz o diecie od Lewej??
    Tak od lewandowskiej

‹‹ 909 910 911 912 913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ