X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana wbijaj. Buraki zostały 😍 szkoda ze wina nie można buu.
    Jak mówiłam ze będzie buszowanie po „przystawce” miałam racje 😂

    PS: trzymajcie proszę jutro kciuki żeby nasz wniosek na auto przeszedł w banku.

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj obchodzimy naszą 9 rocznicę związku 💜💜💜💜

    d21fc5f93d794072.jpg

    MissKathy92, Stookrotka, joana, Why.Not.Now, Kaga, Iskierka87, Żanetka93, nada, Jane208 lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam na zdjęcie 3D i okazało się, że mała jest tak obrócona, że nie ma opcji żeby je zrobić 🤷🏼‍♀️ Widać jej było tylko polowe buźki, jeszcze się rączka zasłaniała 🙈 Na następnym USG miała pępowinę obok noska i tez nie dało rady zrobić zdjęcia 😆 Ewidentnie chowa swoj czar 🙈

    My płeć znaliśmy już w 12tc :) byliśmy u bardzo dobrego lekarza z bardzo dobrym sprzętem USG, oczywiście powiedział, że na 70% dziewczynka 😊 nigdy nie mówią „na pewno”.

    Megson gratuluje! Ja z moim mężczyzną w tym roku mamy 12 rocznice związku ale w tym 2 rocznice ślubu :)

    Why.Not.Now, joana, megson91, nada lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Why uwielbism buraki 😊
    A co do buszowania to niczym moj mąż 😅
    A wino odbijemy sobie po calym karmieniu 😄
    Kciuki zacisniete✊✊✊

    Iskierka to maja zasady z ta ciaza blizniacza 😳😳😳

    Megson gratki, a fotka super 😘

    Stokrotka to szybko 🥰 tez tak chce 😋 ale zaslaniac sie zabraniam 😁 choc teraz lekarz tez chcial ciut podejrzec dzidzie 4d ale odwracala sie.....

    megson91 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka my tez 12 lat razem w czerwcu a we wrześniu 4 po ślubie 🙈 kiedy ten czas tak uciekł

    Megson super fotka 💜 następnych szczęśliwych lat już w większym gronie 😘

    megson91, Stookrotka lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson i pierwszą w trojeczke- widziałam na insta ❤️ pięknie

    Co do forum ja też rozumiem jedną i drugą strone, ja zawsze się cieszyłam jak koleżanki z forum mówiły o ciąży, wiadomo zawsze gdzieś przez myśl przeszło że fajnie by było żeby to mi tym razem się udało ale wiedziałam że kiedyś przyjdzie ten mój czas 😊 i też uważam że tamta dziewczyna po prostu pękła i tyle...

    Mój dzidziuch już ma 19 tygodni 🥰 pozdrawiamy e-ciocie 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 18:20

    Why.Not.Now, joana, Kaga, megson91, Iskierka87, Kaś28, Żanetka93, Stookrotka lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia jaka juz panienka i najslodszy widok przed snem 🥰

    Slodkich snow kochane ❤

    MissKathy92 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Burak to jedyne warzywo, które mnie nie przekonuje ☹️ może jak będziemy rozszerzać dietę to się przekonamy do niego. Wszytkie lubię, ale burak mi nie leży.

    Ojejku serio placilyscie za 3D? To mój ginekolog zawsze sprawdzał czy da się coś wydrukować i drukował, mam chyba z cztery naprawdę fajnej jakości.

    Płeć też znałam w 12 tygodniu, ale tak na 80 procent. Lekarz określił ja na podstawie wyrostka płciowego.

    Iskierko gratuluję ❤️

    Megson cudowny staż ❤️ wielu wspaniałych lat razem 😘

    Jejku 19 tygodni oznacza, że kończy się ten mega długi skok rozwojowy. 😁 Kurde moja mała jest ostatnio taką absorbujaca, że tak podczytuje Was 5/10. Od kilku dni łapie sobie butelkę i wsadza ja w usta, raz trafi w usta, raz w oko, jest taka śmieszna❤️ przez sen łapie się za stopy ❤️ dziś nagle zaczęła się obracać z brzucha na plecy, boje się że jutro zacznie biegać 🙈 niech ktoś te karuzele zatrzyma 🎠🎠🎠

    megson91, joana lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 18 lutego 2020, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga ja czuję się jakby ten skok miał się nigdy nie skończyć 🙈 ja już ją nawet się boje samą zostawiać jak idę do WC żeby czegoś nie zrobiła na diabła 😂 dzieci szybko rosną- nie ma co się oszukiwać 🙈

    Kaga lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 18 lutego 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ostatnio zaczęła łapać za ogon psa i wyciągać do niego ręce 🙈 a on zamiast się wkurzać to szaleje ze szczęścia, bo chyba nie mógł się już doczekać interakcji z nią 😂
    Planowaliśmy remont kuchni, ale chyba przeczekamy aż nam wszystko rozniosą 😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 🌞

    Śliczności z tych Waszych bobasów 🤩

    Ja wczoraj szukałam i znalazłam usg 3 i 4D za 220zl + film. To może się zapisze do tej babki bo sprzęt konkretny i być może się uda określić płeć jeśli dzidzia na to pozwoli 🙂

    Wczoraj znów mnie ząb zaczął boleć i muszę jechać do dentysty. Przesrane z tymi zębami. Tydzień temu byłam na pogotowiu i zrobiło mi tego zęba ale jak widać na krótko ☹️

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 19 lutego 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna a z mężem tematu nie było, dziś okres mi sie kończy, w piątek lecimy do znajomych. Oni na bank zapytają o dziecko to wtedy powiem, że to pytanie proszę kierować do męża. On nawet nie bierze witamin, które mu kupilam.
    Ostanio i tak mu powiedziałam, że swoim zachowaniem to on sprawia, że zamiast go kochać to tylko mnie odtraca i doprowadzi tego, że kiedyś wróci domu, w którym jedynym śladem po mnie będą jego wspomnienia

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 lutego 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Wczoraj napisałam pięknego posta i zamiast kliknąć odpowiedz kliknęłam numer strony i w pizdu poszło. A ze byłam śpiąca to nie miałam siły pisać jeszcze raz.

    Wiec dzisiaj od nowa.

    Iskierka ja byłam w mega szoku jak w 13tyg mi określili płeć :o a lekarz ledwo głowice przyłożył już pytał czy chce wiedzieć hehe śmiesznie było. Ale nie wiem czy to zasługa sprzętu czy umiejętności lekarza czy ułożenia dziecka 🤷🏼‍♀️ Pewnie wszystko po trochu.

    Ale jestem w szoku, że te usg tyle kosztują. Ja miałam w pakiecie. Teraz męża tez dopisałam do tego pakietu, za niego i dziecko w przyszłości będę płacić 70 zł miesięcznie wiec cena spoko. Nie jestem jakoś super zadowolona z lekarzy w medicover ale nie umiałabym się już umówić na NFZ.

    Megson piękny wynik, nam w ten piątek stuknęła 5 rocznica ślubu, a przed ślubem byliśmy 10 lat razem. Także 15 lat już. Powinnam medal dostać haha on zresztą też :p Śmiesznie, ze mamy tego samego dnia wizytę. Ja mam rano, o 9 chyba.

    A dzisiaj diabetolog i osteopata na plecki bo bolą ostatnio :(

    PplPp1.png
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 lutego 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaga wrote:
    Moja ostatnio zaczęła łapać za ogon psa i wyciągać do niego ręce 🙈 a on zamiast się wkurzać to szaleje ze szczęścia, bo chyba nie mógł się już doczekać interakcji z nią 😂
    Planowaliśmy remont kuchni, ale chyba przeczekamy aż nam wszystko rozniosą 😁

    Haha :D ale fajnie.

    Kaga lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, my jak się ogarniemy i przeprowadzimy tak jak mamy w zamiarze to też chciałabym mieć zwierzaka w domu, jakiegoś psiaka.
    Dzieci, które wychowują się ze zwierzęciem chyba są bardziej nauczone empatii.

    Poza tym jak tylko skończę 30 lat to staramy się o drugie dziecko, czyli jakoś za 3-4 lata. Teraz przez rok pobędę sobie w domu, chce wrócić do pracy i trochę przepracować, bo bardzo mi tego brakuje. A później, żeby nasza Helcia nie była jedynakiem.

    Ja właśnie piję kawę, która zrobiłam sobie o 7mej rano, młoda zjadła, ale cały czas wisiała mi na rękach. Jak tylko ją odłożyłam - płacz, jak ja wziął tata - też. Nawet wysikać się musiałam iść z nią na rękach. Teraz dopiero zasnęła, ale za pewne zaraz się obudzi na jedzenie.

    Kaga, megson91 lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 lutego 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psiaki są super. Ale taki szczeniak to jak małe dziecko, lepiej poczekać trochę jak mała podrośnie. No i teraz ta przeprowadzasz macie coś wybrane już?

    Kurde dostałam insulinę :( tzn mam dać sobie jeszcze 3 dni na unormowanie cukru rano i jak się nie uda to insulina w zastrzykach. Hyh. Ale ja już tak mam, taki metabolizm cukrów i tyle. Myślałam, że się uda bez tego bo wyniki miałam do 100 na czczo. A taka twarda granicą jest 90 :/

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero przed chwilą zasnęła z szyderczym uśmiechem.
    BTW. Tak jak pół rodziny matki, młodej zaczynają robić się rude włosy 😂
    0f05685c506e.jpg

    Stookrotka, Kaga, Żanetka93, Why.Not.Now, joana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2020, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, szukamy, oglądaliśmy dwa mieszkania, ale jakoś zaczniemy się tak totalnie rozglądać za 2-3 miesiące. Jak będziemy mogli jeździć z małą.
    To jedno mieszkanie było super, ale trochę małe, a drugiej z kolei duże, ale dzielnica była tragiczna.

  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 19 lutego 2020, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a pamietam, że tak się zarzekałaś, że nie chcesz więcej dzieci! 🙈 Patrz jak to się zmienia jak pojawia się mała kruszynka na świecie 😊 miłość nie do opisania ♥️ I chcesz więcej! Wszystkie ciążowe i porodowe problemy odchodzą na bok.

    Chociaż mam taka znajoma której synek był bardzo absorbujący, płaczliwy i „trudny” i nie chcieli mieć więcej dzieci... A tu po pół roku wpadeczka (myślała, ze jak karmi to nie zajdzie w ciąże) i pojawiła się Zosia 🙈 teraz są szczęśliwi chociaż ona z miła chęcią po roku wróciła do pracy 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2020, 10:24

    megson91, joana lubią tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • Mala_mi Przyjaciółka
    Postów: 88 52

    Wysłany: 19 lutego 2020, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Szybkie pytanie czy AMH 2,170 ng/ml to dobry wynik czy nie bardzo?

    „Jezu Ty się tym zajmij” 🙏
‹‹ 902 903 904 905 906 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ