X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyslec ze jeszcze jakis czas temu te wszystkie zdejcia byly jakims odleglym marzeniem ❤️

    joana lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko ale sie cieszę ❤
    Rzeczywiscie do 17.03 jest mnostwo czasu, wiec tez myslalabym o wizycie prywatnie 😁
    U mnie teraz tez wizyta 26.02 a kolejna za jakies 3 tyg. A mi trudno sie doczekac na kazda 😋

    Ruda nie moge doczekac sie tej przemiany z fotki z dzidzie 🥰 gorzej jak pomysle o tylu godzinach porodu 😂😳

    Abi kazda z nas rozumie, ze potrzebowalas oddechu. Sama niedawno przez to usuwalam konto, bo musialam odpoczac od tematu staran..
    Ale kazda z nas mocno wierzy, ze i Ciebie spotka to szczescie ❤
    Nie rozumiem tylko czemu ktos jak tak bardzo chce to tyle musi przejsc ☹

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana dziękuję 😘 na pewno umowie wizytę szybciej.

    Jak myślicie kiedy najszybciej mogłabym poznać płeć? Ile poczekać by zapisać się ba wizytę?

    Ja zawsze te czekanie tłumaczyłam sobie tym że nasze Szczęścia są wielkie dlatego idą do nas małymi kroczkami i dlatego tak długo musiałyśmy na nie czekać 😉

    joana lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko co do poznania plci wiele zalezy od ulozenia dziecka...

    Sa kobiety jak np ja czy nada gdzie po pierwszych prenatalnych byla pewna plec

    A jest tak ze dzidzia np jest tak ulozona ze nie widac nic i sa przypadki gdzie nawet 4 czy 5 msc bylo potwierdzenie

    Sprzet tez jest wazny ale jak za przeporszeniem dzidzia sie wypnie do nas tylkiem to trzeba czekac 😆😆

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko dobre wytlumaczenie 😊

    Mi pomagalo w ostatnim czasie jak maz wolal: przestan smucic. Przeciez Ci mowie, ze w przeciagu pół roku bedziesz w ciąży 😊
    I serio mowil to tak pewnym tonem, ze mnie uspokajal 😊

    Nawet mielismy zakład, ze jesli ma racje to wieszamy taka półkę . No i powiesilismy😂

    Iskierka87, megson91 lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie jak juz sie uda, a pozniej sie tuli to malenstwo i wogole to jest latwiej uwierzyc ze tak jest...

    A w czasie gdy kolejny raz sie nie udaje ma sie odczucie ze ten swiat to jakas pomylka i ze to chyba nigdy nie nastapi...

    Eh tak przypomnialy mi sie te nie udane miesiace i to okropne samopoczucie

    I tez zal do siebie do Boga do swiata...

    Mam nadzieje ze nastepnym razem pojdzie latwiej i ze nie trzeba bd przez to przechodzic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko super ❤️❤️
    Ja bym poczekała do 17tego w sumie to 3 tyg wiec może już by coś było widac. Rzadko do 4go mcs coś widać ☺️ Ja płeć na 100% poznałam w 16tyg 😊 ale tez czekałam na każda wizytę czy już coś będzie widać ☺️
    Moja kropka z usg siedzi mi na kolanach i gryzie róg ajfona jak pisze na forum 🤣 płacze ze śmiechu

    Zrobiłam na kolacje carpaccio z buraka. Ale znając mojego męża za godzinę będzie szykal jedzenia w lodowce 🤦🏼‍♀️

    Iskierka87, joana, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie ten mój lekarz jest taki specyficzny że jak chce coś się dowiedzieć to muszę sama pytać i ciągnąć go za język. Sprzęt też ma taki sobie. Przywykłam po prostu do lepszego gdy chodziłam prywatnie i jestem pewna że mój były lekarz by mi powiedział już na tym etapie. Ten 5 razy mnie pytał o imię 🤦‍♀️ no bez jaj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko wiem ze to taka straszna ciekawosc i chcialoby sie wiedziec
    Ale czasem lepiej uslyszec pozniej a juz pewnie
    Niz np jak nagle by się miało odmienić 😅

    Ja mam wizje

    Stawiam na corke 😅😅

    Iskierka87, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak jestem bardzo niecierpliwa a i moja mama nie może się doczekać by się dowiedzieć bo zapewne już by chciała przyjechać do mnie z małym podarunkiem dla dziecka 😉

    Bardzo bym chciała córeczkę ❤️ na wizytę prywatna zapisze się jakoś za około dwa tygodnie to może wtedy się już dowiem a będzie szybciej niż 17 marca 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, u mnie widać było dopiero po 20tc, mimo dobrego sprzętu, mała nie chciała pokazać, więc to też zależy od ułożenia dzidziusia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Jak się nie dowiem to chociaż fotkę 3D cyknie i bd miała na pamiątkę 😉

  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 18 lutego 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko , Emdar gratulacje 😍😍😍😍

    Cudem jest jak te małe kropki tuli sie w rekach i one sie usmiechaja, placza, sikaja i robia najgorszs kupy swiata😁😁

    Odnośnie tego tekstu, że to forum dla Staraczek to myślę , że dziewczyna chciała dać upust emocjom i tyle. Ja dalej jestem staraczka a uwilebiam patrzeć na te male cudy i wiedzieć, że w końcu sie udaje😘

    Iskierka87, joana lubią tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas a jak u Ciebie z mezem i wogole??

    Why zaraz bede na kolacje, jesli cos zostalo 😋

    Oj tak Zanetka.. napewno zycie kazdej staraczki byloby łatwiejsze gdyby jakas magia mogla nam dac na 100% odpowiedź, ze kiedys napewno sie uda lub nie... moze wtedy latwiej byloby przez to przechodzic. A tak to kazdy miesiac dobija czlowieka i traci sie wiare, ze kiedys to nastapi..
    Ale kiedys juz to tu pisal.. ciaze i dzieci wkolo nas sa i beda.. mimo, ze to przypomina nam o tym, ze my tego moze nigdy nie bedziemy miec. Niestety tego nie zmienimy i trzeba jakos sobie z tym radzic..

    Ale jak zawsze powtarzam wiara czyni cuda ❤ a los lubi platac figle i robic wszystko wg swojego a nie naszego planu..
    I jestem tego doskonalym przykladem 😊

    Iskierka ja tez nie moge doczekac sie fotki 3d😅

    Zanetka sprawdzimy Twoje wrozby niedlugo 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 20:58

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po fotce 3D stwierdzam, że mała się urodziła bardzo podobna do tej z fotki ☺️

    joana, megson91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda a ile płaciłaś za wizytę z usg 3D?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka87 wrote:
    Ruda a ile płaciłaś za wizytę z usg 3D?
    230 zł

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze te ceny powalaja, ale za to, ze zobacze juz dzidzie to warto 🥰

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za foty 3D / 4D
    Placilam 250 zl

    Ale fota mega 🥰

    megson91, joana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze przystępnie. U nas ceny są jak widzę od 300 wzwyż. A za ciążę bliźniacze to sobie podwójnie liczą 😵

‹‹ 901 902 903 904 905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ