X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko, trzymam najmocniej jak się da! 🤞

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emdar GRATULACJE ❤️❤️❤️❤️
    Julek punktualny od samego początku 🥰
    Duzo zdrówka dla najmłodszego członka naszej forumowej rodzinki 😘

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka będzie dobrze ❤️ bez stresu

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko trzymamy kciuki ✊

    Fabianek tez trzyma bardzo mocno i ani mysli puszczac tak zacisnal raczki 😅

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko kciuki zacisniete z calych sil ❤

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie wyzalic..
    Ale zrobiło mi się przykro...
    Ostatnio ktoras z Was miala podobna sytuacje.
    Oprocz tego watku bylsm tez na tym o letrozolu i po poronieniach.
    Kurcze, wiem, ze dla staraczek to ciezkie jak piszemy o ciazy czy np mamusie o dzieciach.
    Dlatego staram robic sie tego najmniej. Wchodze tam dalej jak tu, bo jestem tak zzyta z dziewczynami..
    A dzis jedna napisala w skrocie " ze moglybysmy sobie darowac opisy ciazy, bo jest tego za duzo. A to watek staraczkowy"....
    Kurcze zrobilo mi sie tak przykro... bo kto powie mi czy tej ciazy tez nie strace i czy zaraz znow nie bede team staraczka a nie ciezarna.....
    To nie bylo tylko do mnie tylko ogolnie ciezarnych.. ale nawet jak pisalysmy cos o ciazy to dlatego, ze ktos zapytal jak mija.. lub ktoras np zalila sie po zlej wizycie..

    Nie sadzilam, ze na tym forum jest taka zazdrosc i podlosc..
    Szczerze nigdy zadnej z Was nie zazdroscilam.. nigdy.. cieszylam sie z każdej ciazy.
    Nawet jak usunelam konto to podczytywalam..
    Pamietam jak Iskierka napisala.. to pojawila sie u mnie taka radosc i nadzieja, ze moze mi tez sie uda...

    Nie mialam latwej drogi do tej ciazy.... ale nigdy nie zrozumiem drugiej staraczki, która traktuje byla staraczke czy mamuske jak tredowata, bo jej sie udalo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 15:32

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh Asia tak to jest. Ja tez się cieszyłam z każdej ciąży. Ogólnie uważam, że taka zazdrość nie musi być zła ale trzeba nad nią panować. To normalne, że odczuwa się takie emocje. A ktoś faktycznie tyle pisał? Czy tak po prostu się odezwała? Ja tez się zżyłam i nie umiem sobie tak wyobrazić, że zaszłam w ciąże i powiem narazie. Normalne, że się człowiek udziela.

    Iskierka będzie dobrze! Dawaj znać jak wyniki i może już płeć poznasz :D

    Magson a ty kiedy teraz do lekarza? Ja idę na wizytę 3 marca. Muszę pamiętać żeby wykonać trochę badan przed. Kolejny raz karzą mocz badać. Zdziwiłam się.

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada podobno moja kolezanka na kazda wizyte miala skierowanie na mocz i morfologie. Takze pewnie to zalezy od lekarza..
    Mi moj np teraz nic nie zlecil.

    A co do tego pisania to wlasnie nie bylo duzo tego. Dzis pierwszy raz jakas na pytanie jak ciaza napisala o ubraniach ciazowych. Ja odpisałam, ze nie mam tego problemu bo wybieram miedzy legginsami w domu.
    Ale ogolnie to tylko pisalo sie o ciazy jak staraczki lub inne ciezarne zapytaly ale to tez ogolnikiem nawet po wizycie.
    I chyba to ja ruszyło, ze my dzis o tych ubraniach wspomnialysmy.. raz.. gdzie zawsze piszemy o letrozole itp.. i doradzamy staraczkom..
    A ona na to napisała, ze to watek staraczkowy.. i ze ranimy innych.. i to watek o letrozole..
    Ogolnie zrobilo mi sie przykro..

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia kobiety😅

    Wiesz owszem ja rozumiem ta druga strone
    Gdy tak bardzo chcesz a nie wychodzi a ktos pisze o ciuszkach wozkach dzieciach i wszystkiemu z tym zwiazanym

    Ale tak jak pisalas jesli jest sie tu juz jakis czas a nie wpadlo na chwile to jakos sie zzywa z dziewczynami

    I mimo ze kazda ma juz troche inny etap to nie rozumie czemu nie mozna nadal tej "znajomosci" ciagnac

    Roznie w zyciu bywa za chwile sie do nich moze usmiechnac los i co?

    Zmienia sie zycie i zmienia sie temat, trzebabyloby calkiem zniknac zeby kogos czyms nie urazic

    Zazdrosc o ile jest zdrowa jest zrozumiana

    Ale np dziewczyn ktore dogryzaja, wrecz nagle traktuja cie jak powietrze bo przeciez masz dziecko a ja nie wiec jestes jakas nijaka, jakby ci nie wychodzilo to bylabus super - takich nie zrozumiem

    Uwazam ze niektore slowa sa wrecz nie na miejscu ale tak to jest jak szczescie innych razi w oczy w zlym kierunku

    Nie przejmowac sie robic swoje karawana jedzie dalej 😅

    Tak to juz jest w babincu ze nie moze byc idealnie 😅

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 18 lutego 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka masz racje...

    Zwyczajnie mi przykro, bo wlasnie to pierwszy raz byl rzucony taki tekst.. nie bylo innych razy, zeby mowic typowo o ciazy.. ewentualnie wspomniane lekko na pytanie jak sie czujemy albo czy po wizycie jest oki..

    Nie wyobrazam sobie, zeby ktos teraz tu mial mi czy Nadzie czy Iskierce albo Megson napisac idzcie bo jestescie w ciazy.. albo Wam bo jestescie mamami..

    Mysle, ze nasze ciaze swiadcza, ze kazdemu wreszcie sie uda. Niewiadomo jaka droga czy to po leczeniu, czy naturalnie,po zabiegu czy invitro...
    A Wasze maluchy pokazuja, ze te dzieci rodza sie i sa zdrowe 🥰

    A po drodze mozemy dzielic sie swoim doswiadczeniem w staraniach, w problemach ciazowych czy jako swieza mama...

    Mysle, ze swiat bylby lepszy gdyby kobiety przestaly sobie tak zazdroscic. A to zle uczucie przeksztalcily zwyczajnie w prawdziwe wsparcie..

    megson91 lubi tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • Stookrotka Autorytet
    Postów: 373 310

    Wysłany: 18 lutego 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Stokrotka mi wody odeszly w sobote i zaczela sie 1 faza porodu a mlody sie urodzil w poniedzialek po 2 w nocy 🤯

    Ja weszla 3 faza i parcia to juz poszlo mimo ze obrocil glowe i musieli nacinac

    Ale te pierwsze fazy u mnie trwaly prawie 2 doby i rowniez jak emdar nie wiedzialam jak sie nazywam 😅😅😅

    Żanetkaaa 😱😱😱🙈🙈🙈
    Ja ostatnio rozmawiałam ze szwagierka która urodziła pierwsze dziecko w 4 godziny - BEZ ZNIECZULENIA bo się boi igieł 😂 O 23 odeszły jej wody, wzięła na spokojnie prysznic,
    Pojechała praktycznie bez skurczy a o 3 już mały był z nią. Chociaż fakt, miała wtedy 24 lata... ja mam 30! 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2020, 17:10

    megson91 lubi tę wiadomość

    8cs ❤️
    03.04.2020 Anastazja 💖
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu nie znam tamtego watku ani tamtych dziewczyn
    Ale kolezanka napewno was nie wyrzuca
    Jesli to watek o stymulacji to podejrzewam ze ktoras juz przeszla i nic z tego i moze poprostu wybuchla

    Mysle ze jak przemyslisz to na spokojnie to nawet ja zrozumiesz sama nie dawno zniklas zeby sie od roznych tematow odciac i kto wie kiedy bys wrocila gdyby nie ciaza

    Tutaj nikt nigdy tak nie napisal wiec jestesmy tu wszystkie pomieszane ale jesli tam u was komus jest przykro to np zalozcie sobie watek z dziewczynami ktorym sie udalo i piszcie o tematach ciazowych a np na starym watku wspierajcie tylko na tematy stymulacji i bedzie po problemie


    Tak to jest w babincu zawsze musi byc jakis spor 😅


    Stokrotko no roznie to jest
    Mi kazdy wrozyl szybki porod a troche sie nameczylam
    Ale dzis juz te bole to przeszlosc i dla tego widoku co mam teraz moglabym przez to przejsc jesCze nie raz

    Najgorszym wspomnieniem dla mnie z porodu jest masaz szyjki zeby sie szybciej rozwierala

    3 faza czyli parcia to juz bylo z gorki

    Stookrotka lubi tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 18 lutego 2020, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jestem w stanie zrozumieć i jedną i drugą stronę, sama nie raz zastanawiałam się czy nie robię przykrości dziewczynom, choć wiem że nasze dziewczyny są wspaniałe i żadna nie napisałaby tu czegoś takiego, za każdym razem boję się, że je to boli, ale tego nie napiszą.
    Tylko ja sobie nie wyobrażam sobie, żeby się nasz wątek tutaj posypał.
    Wydaje mi się, że po prostu spędzamy tu na tyle czasu, że podchodzimy do siebie już bardzo po kumpelsku, a nie anonimowo, zwłaszcza, że gdzieś tam już z kilkoma mamy się na portalach społecznościowych.
    Każdy przypadek każdej z nas był inny, zawsze się wspierałyśmy, mogłyśmy liczyć na radę, pocieszenie czy cokolwiek.
    Ja osobiście będę przeszczęśliwa jeśli nasze staraczki w końcu zobaczą dwie kreski, będę się cieszyć tak jak z własnego dziecka.
    Jestem pewna, że każda z nas albo ten moment ciąży czekał gdzieś tam na "ten" moment, albo jeszcze czeka.
    Wiadomo, przykre jest to jeśli czegoś bardzo się pragnie, a w chwili obecnej się tego nie ma.

    Dziewczyny podsumowując, każdą z was uwielbiam i każdej życzę wszystkiego co najwspanialsze, zarówno w macierzyństwie, staraniach, ciążach, jak i w innych aspektach życia! ❤️

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada, ja też mam kolejną wizytę 03.03 🙈🙈🙈
    Na 16:30 😂💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny w domu.
    Ogólnie dzidzia zdrowa ma 6,62cm słyszałam serduszko jak pięknie puka i jak fika fikołki 😍❤️ mąż nagrał filmik i sobie oglądam moje szczęście. Niestety płci jeszcze nie poznałam i nie wiem czy nie umówić się prywatnie jeszcze do innego lekarza bo ja do 17 marca to nie wytrzymam w tej niewiedzy 🙃 dostałam też skierowanie na pappe i od razu pojechaliśmy zrobić co by mieć z głowy. Jestem szczęśliwa bo ten widok był przecudny ☺️

    joana, Why.Not.Now, megson91, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze zdjatko mojego szczęścia 😍

    4c3da4b9415e.jpg

    Dziękuję wszystkim za kciuki 😘🤗

    Żanetka93, Why.Not.Now, Kaga, megson91, MissKathy92, Jane208 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierko juz kawal czlowieczka

    Cudne to Wasze szczescie❤️

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nim się obejrzycie te wasze zdjęcia usg zamienią się w:
    bfdc077b95e1.jpg

    Żanetka93, megson91, MissKathy92, Kaga lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Iskierko juz kawal czlowieczka

    Cudne to Wasze szczescie❤️

    Dziękuję Żanetko 😘 tak się cieszę że wszystko jest dobrze. Teraz bd spokojniejsza 🙂

‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ