Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku
Odpowiedz

Walczymy o pierwsze maleństwo w 2019 roku

Oceń ten wątek:
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 marca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tocze walkę sama ze soba żeby odrzucić cukier... .

    Abi a w czym Ci ovarin pomaga?

    Milenko but ciekawy ale ja mam uraz do butów puma

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 marca 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:42

  • Kaga Autorytet
    Postów: 1744 1368

    Wysłany: 25 marca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi to na pewno ta sama 😂
    U nas też był serwisant i też mówił, że oni ten model od jakiejś tam firmy odkupili i mają zamiar wymienić ten bubel związany z brakiem wirowania.

    Nada też żałuję, że nie kupiliśmy z opcją suszenia, zwłaszcza przy dziecku by się to przydało. A taką lodówkę podwójną z robieniem lodu mam w domu rodzinnym z Samsunga, jest boska. ❤️

    Jejku biedne jesteście staraczki ☹️ przez tego wirusa wszytko stoi ☹️☹️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 11:48

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 25 marca 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś u ginekologa wreszcie z tą cytologia. Kurde uwielbiam tego gościa, wreszcie trafiłam na lekarza z powołania, wszystko wytłumaczy itp. I za wizytę zamiast 180 zł zmienił mi na 100 zł bo mówił że recepta będzie droga i faktycznie za 3 globulki 60 zł wyszło.. A co do cytologi mówi że to jest w porządku ale w razie W właśnie da mi te globulki na dosłownie 3 dni i tyle.

    Byłam jeszcze w Rossmannie i kurde szok, wszyscy klienci i pracownicy w maseczkach rękawiczkach.. A ja bez aż mi głupio było heh no ale ja ręce dezynfekuje co chwilę i pilnuje się żeby twarzy nie dotykać..

    nada lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 marca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pralkę samsunga, tą z dodatkowymi drzwiczkami.. Jest super, nigdy nie sądziłam że tak często będę z tych drzwiczek korzystać 😂
    Lodówkę mam z LG, też bardzo lubię.. A niestety resztę z Amici..

    Jestem z siebie dumna, poprasowałam stertę ubrań.. Miała z metr wysokości 😅

    Kaga, ja sobie władnie uświadomiłam że w sobotę @, a przede mną prawdopodobnie 2 cykle bez stymulacji.. Stoję w miejscu, a nie mam tyle czasu.. Starać się mogę jedynie do października, później kończy mi się umowa w pracy i znów będziemy musieli zrobić pauzę.. Znowu nachodzą mnie myśli że nigdy nie zajde w ciążę i nie doznam cudu bycia mamą..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1005 369

    Wysłany: 25 marca 2020, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski
    Powiem szczerze że mam zaufany sklep z AGD. Gościu nigdy nam szajsu nie sprzedał. Co się dziwić jak kupujemy tylko u niego. My, rodzice, wujek, sąsiadka itd.

    Mam lodówkę zmywarkę i kuchenkę gazową z Amica. Naprawdę nie mam na co narzekać. A mam już te sprzęty troszkę. Od przeprowadzki prawie.
    Kupowałam pralkę. Wszyscy mówili kup Bosch. Tylko 2lata gwarancji i po 2 latach wysiada. Gościu wiedział co mówił wtedy ( jego słowa z tym 2 latami) i zaproponował Beko. Kupiłam Beko wszyscy mowili najgorsze co może być. Wręcz przeciwnie.
    Moja mama kupiła Boscha i po 2 latach gwarancji jej wysiadła.

    Firma firmie nie równa. Ja trafiłam okej a są osoby które trafiły na coś felernego.
    Dlatego też wolę takie sprzęty kupować w zaufanych miejscach. Bo raz się nadzialam w sklepie typu media ekspert . Tam tylko ważne jest wciśnięcie klientowi. Takie moje zdanie.

    * IO
    * Hashimoto
    * Progesteron 💪
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022 (nie tego człowiek się spodziewał)
    * większość wyników w normie
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 25 marca 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:42

  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 marca 2020, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sobie już wygooglowałam i niebawem będę się wtajemniczać w te suple 🙂
    Myślę że w pierwszym cyklu owu będzie książkowo, ale boję się co z drugim cyklem bez stymulacji..

    Boże ile bym dała żeby wiedzieć co u nas nie gra.. Przecież owulki mam, nieważne czy w 13dc czy 34.. Mam i sienie udaje, mąż nasienie rewelacja.. Już nie wiem gdzie mam szukać przyczyny.. Gdybym tylko wiedziała z czym walczę, miała jakiś konkretny cel, jakiś punkt zaczepienia..

    Sorry dziewczyny za ten żalpost, po prostu czuję się zagubiona i nie wiem co mam zrobić dalej..

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 marca 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam czy nie ma jakiś badań stwierdzających czy dana para nie ma jakiegoś konfliktu ze sobą i komórka jajowa nie może połączyć sie z plemnikiem, wiecie coś w stylu jak konflikt serologiczny.

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 25 marca 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka a jakaś dieta płodności? Może akurat by pomogło? Kurcze nie wiem jak Ci pomóc, ale rozumiem Cie.. Ja mam za to stracha co wyjdzie po biopsji.. Chyba jednak też mi nie będzie dane być nigdy w ciąży, zostać mamą..

    Dziewczyny polecacie jakieś strony z torebkami, muszę jakaś nowa kupić, a na allegro większość z aliexpress towaru.. Tylko nie jakieś drogie.. Coś w miarę cenowo 😉

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny tak Wam wspolczuje... sama to przechodzilam.. te proby i dalej nic... a tu jeszcze takie klody pod nogi z tym korona☹
    Ale macie mi nie myslec ze sie nie uda.. pamietacie jak usunelam konto, bo stracilam nadzieje..... a tu byla niespodzianka.. nie obiecam, ze u Was to bedzie cykl ale wiem, ze na kazda z nas jest metoda, zeby sie udalo..
    Choc wiem jak kazdy następny cykl odbiera sily i nadziej 😫😫😫
    Ale jestem cala z Wami serduszkiem i wiara ❤❤❤

    A i ja w szczesliwym cyklu bralam ovarin i castangus.

    Mam nadzieje, ze nikogo nie uraze.. ani nie sprawie przykrosci 😔 mialam wizyte. Wszystko dobrze. 99% chłopiec...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 17:57

    Iskierka87, MilusińskaMilena, MissKathy92, Kaś28, megson91, Stookrotka, nada, Żanetka93, Kaga, Why.Not.Now lubią tę wiadomość

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MilusińskaMilena Autorytet
    Postów: 1667 900

    Wysłany: 25 marca 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska ja lubię torebki z Parfois, cena niezła i z jakości jestem zadowolona. To wprawdzie nie jest skóra naturalna ale jest ok 🙂

    Dieta myślę że nie na wiele się zda, może i pomoże ale dzięki niej nie zajde cudownie w ciążę..
    Wiecie co, zastanawiam się, czy hak to całe szaleństwo minie, nie spróbować iui.. Tylko nie wiem.. Nie do końca w to wierzę.. Nie mamy przecież problemów z jakością plemników, ja nie mam wrogiego śluzu, więc czy jest sens? Może laparo? Już sama nie wiem.. Czekam z utęsknieniem na maj, na wizytę u innego gina.. Czuję się bezsilna i pozostawiona sama sobie z problemem..

    Ale na pocieszenie zmalowalam sobie wzornik, jak będą wyglądać moje następne paznokcie, niech mi tylko przyjdzie Żel..
    6601440ce1e1.jpg

    Jakby co, to ta biała plama to miała być chmurka.. Cóż.. Coś poszło nie tak 😅😂


    Asia, brałam ovarin, inofem, Miovelie, Miovelie Nac.. Nie widziałam po tym minimalnej różnicy.. Ja już szukam zwierzątka bo czuję że to będzie moje jedyne dziecko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 18:03

    Stookrotka, Kaga lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2018

    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

    atdc9vvj2aass4hn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 😉 jeśli wam się nudzi to możecie uzupełnić ankietę 😉
    https://www.survio.com/survey/d/L5Y7S1M6A8N7L7P8J

  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka nawet mi tak nie mów 😘
    Bedziesz mama i koniec..
    Ja na Twoim miejscu pomyslalabym nad laparo...
    Iui z tego co czytalam to robia wlasnie pary z wrogim sluzem itp, inaczej nie ma sensu..
    A pozniej jak cos poszla moze w immunologie ale tu koszty sa nieziemskie...
    Moze jest jakis problem z implantacja... wyjscie jest jakies i jestem tego pewna 😘
    Ale rozumiem Twoj brak sily... nawet nie wiesz jak bardzo bylam juz zrezygnowana..
    Dosłownie w grudniu płakałam mezowi, ze po co mnie bierze na zone... zepsuty produkt...
    Mowil ze chce zycia ze mna z dzieckiem czy bez.. i zartowal, ze w ciagu pol roku bede w ciazy.. dla mnie zaczal brac tabsy bez badan.. fertilman..
    Ale uratowal mnie.. choc mialam juz szukac psychologa.. a nawet on mi juz go znalazl tylko mialam zapisac sie na wizyte.

    Dlatego rozumiem bol kazdej staraczki 😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2020, 18:20

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joana Gratuluję synka! 🤩

    Milenka ja do niedawna też tak myślałam a teraz mam i sunie i pod sercem dzidziunie także nie trać wiary kochana ❤️ Cudne pazurkowe wzorki, czasem zmiana myślenia bardzo pomaga, kiedyś w to wątpiłam a teraz sama to mówię na własnym przykładzie.

    joana, megson91 lubią tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu gratuluję chłopca 😘

    Milenka piękne paznokcie 😍 nie wiem czy już ktoś o tym tu wspominał ale co do diety myślałaś może o diecie z akademii płodności? Zobacz na insta jeśli nie widziałaś :) wstawiają dużo fajnych rzeczy w sensie że parom się udaje po latach walki :) sama miałam się do nich zgłosić jakby dłużej nie wychodziło, może warto zobaczyc?
    Ja jestem całym serduszkiem z Tobą pamiętaj ❤️
    Kurcze niech ta zaraza szybko minie, psuje plany wszystkim...

    U nas mały remoncik z racji że mąż ma wolne :) moze nie tyle remoncik tylko to na co nigdy nie było czasu

    joana lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia a co to za smutna minka?

    Powiększycie grono chłopców na naszej forumowej rodzince😘

    U nas postanowione ze leczenie idzie pod gyn centrum i zobaczymy co oni pomogą. Ja muszę zwalczyć pragnienie slodkiego i jakaś dietę sobie wprowadzić

    megson91 lubi tę wiadomość

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • Kaś28 Autorytet
    Postów: 1403 585

    Wysłany: 25 marca 2020, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milenka super pazurki😁 robisz sama i nie masz problemu z zamkniętymi salonami, ja to bede mieć odrost jak ja pierdziu...

    -starania o pierwsze dziecko od 01.2018
    - 05. 2019 usunięty polip trzonu macicy 2 cm
    -03.2020 wizyta w klinice, wszystkie badania ok, drożności ok
    -10.2020 wyniki męża nie są idealne ale lekarz twierdzi, że dobre
    - 12.2020 laparoskopia, usunięta torbiel endometrialna , amh spadło do 0.896
    -01.2020 start in-vitro ?
  • joana Autorytet
    Postów: 2408 1735

    Wysłany: 25 marca 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Milenka wzornik super, masz super wprawiona reke. Ty rzucaj ta prace i szkol sie na stylistykę pazurek 🥰🥰🥰

    Miss to co tam robicie?? Ja ostatnio mam wiecej sil to wreszcie zamawiam dekoracje do domu itp.

    No i jestem juz u tatusia 😁😁😁 dumny dziadzius, ze bedzie wnuczek 😁😁😁

    Kas z cukrem dobry pomysl... mysle, ze on tez czasem psuje w hormonach..

    Nada tez mam no frost samsunga i jest mala ☹ teraz przy korona to duzych zapasow sie nie zrobi...
    Zmywarke mam bosha, schowany panel sterowania i te swiatelko. Super. Zawsze jestem zachwycona naczyniami. Wogole to moja poerwsza zmywarka. Nie wiem jak zylam bez 😂
    Pralke uzywam tesciow..
    A indukcja bosha.. na razie jest oki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2020, 15:28

    Adaś
    mhsvj44jn9w5kfkv.png

    Pcos, 13cs, 3cs po poronieniu
    06-08.2019 stymulacja cykli, 09.2019 poronienie samoistne 7tc.
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 25 marca 2020, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, sufit nam w salonie pękł po całej dlugosci, niestety mamy w bloku źle wpuszczone balkony i pęka co jakiś czas :(
    Mąż tam trochę wyskrobal tynku tego pękniętego i zaszlachtował na nowo, wiadomo ile przy tym pyłu było więc i sprzątania dużo :/
    Jutro pewnie będzie poprawiał i jak wyschnie to trzeba pomalować sufit... Także jest co robic, niby nic ale roboty jest :/

    Udanego wypoczynku z tatą ❤️

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
‹‹ 963 964 965 966 967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ