Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynki słodkie jak miód 🍯 za dziewięć miesięcy przywitamy nasz cud 👶🤱
Odpowiedz

Walentynki słodkie jak miód 🍯 za dziewięć miesięcy przywitamy nasz cud 👶🤱

Oceń ten wątek:
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 14 lutego 2024, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    A ja nie wiem co robić.. Dziś walentynki, nie wiem czy mam się z mężem napić winka? 🐒 nie ma trzeci dzień, na testach biel ☹️
    Przykro mi że ten cykl tak Cię robi w ..... mnie ostatnio też tak robił, nie było 🐒, testy białe i zdecydowałam się napić wina 🤭 okazało się że małpa przyszła dwa dni później 🤷‍♀️

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 14 lutego 2024, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    U mnie dziś po wielkopolsku - pyrki z gzikiem 😊
    Dzisiaj miałam mega ciężką noc i dzień, bo mój pies ma jakieś rewolucje żołądkowe… zobaczymy czy przejdzie, bo jeśli nie, to czeka nas jutro wizyta u weterynarza.

    Pychotka, tez lubię ❤️❤️

    Mam nadzieje, że wszystko się unormuje. Przytulam psiaka 🫂

    elektro96 lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Gratulacje dziewczyny pięknej bety ❤️😍

    Właśnie wróciłam z pracy, zmeczona okropnie 😂 i będę robiła obiadek. Dzisiaj serwuje potrawkę z kurczaka z ryżem, coś na szybko, ale przyznam, że uwielbiam ❤️

    Co wy robocie na obiadek?

    Najszybszy obiad na świecie… obiad z wczoraj 🤣 ryż w sosie paprykowym z kurczakiem 😃 odkąd mamy lidlomixa, staramy się jeść zdrowo i wychodzi nam to całkiem dobrze, bo to urządzenie wyjątkowo mobilizuje nas do gotowania 😂 zawsze robimy potrawy na 2 dni

    Zaczarowan, elektro96, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Przykro mi że ten cykl tak Cię robi w ..... mnie ostatnio też tak robił, nie było 🐒, testy białe i zdecydowałam się napić wina 🤭 okazało się że małpa przyszła dwa dni później 🤷‍♀️
    Ja właśnie też tak zrobię, napiję się a co 😄
    W ciąży na pewno nie jestem także na zdrówko !🍷
    Jeśli 🐒 nie będzie do piątku to pójdę na betę i będzie wszystko jasne. Jestem zła bo mam świadomość że tym spóźnieniem cały cykl się rozreguluje znowu…

    Pati2804 lubi tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Doskonale rozumiem sytuacje, ja ostatnio nie wytrzymałam i po takich tekstach jak na koniec jeszcze usłyszałam "wystarczy zrobić i zobaczycie" (oczywiście kilka minut narzekania na własne dziecko) odpowiedziałam, że bardzo chciałabym się już przekonać jakie to zło ale to nie jest takie proste. I zapadła cisza, miałam satysfakcje 😎😎😎

    Bardzo dobrze im dopieklas. Nigdy nie zrozumiem takich prostackich tekstów... Ludzie żyją w jakiejś bańce i myślą, że faktycznie jak im się udało to innym też tak od razu się uda. 😠

    ezra lubi tę wiadomość

  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2300 3478

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam na wyniki z przeciwciał i co prawda dni płodne wg kalendarza zaczynają się jutro, ale nie wiem czy jak dziś do czegoś dojdzie to działać z tematem czy nie 🙈😅

  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Ja właśnie też tak zrobię, napiję się a co 😄
    W ciąży na pewno nie jestem także na zdrówko !🍷
    Jeśli 🐒 nie będzie do piątku to pójdę na betę i będzie wszystko jasne. Jestem zła bo mam świadomość że tym spóźnieniem cały cykl się rozreguluje znowu…

    Apropo rzeczy, których nie robicie, gdy oczekujecie na wynik testu. Czy chodźcie na saunę, gdy jeszcze nie macie pewności czy doszło do zapłodnienia i jesteście już blisko testowania? 🧖‍♀️
    Ostatnio o tym myślałam, bo podobno sauny są dosyć niebezpieczne dla kobiet w ciąży, ale czy w tak wczesnej też? 😅

    tralalina lubi tę wiadomość

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Gratulacje dziewczyny pięknej bety ❤️😍

    Właśnie wróciłam z pracy, zmeczona okropnie 😂 i będę robiła obiadek. Dzisiaj serwuje potrawkę z kurczaka z ryżem, coś na szybko, ale przyznam, że uwielbiam ❤️

    Co wy robocie na obiadek?

    U nas dzisiaj grzanki z pieczonymi pomidorami i burrata :) potem lody na deser, moje ulubione ❤️ a od jutra ścisła dietka :P

    magdalena321, Pati2804, Zaczarowan lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Ale naprawdę współczuję tych okropnych bab w Twojej pracy.. niektórzy nie mają taktu. U mnie też obgadują ale za plecami, aż boję się wrócić.. I te miny ich oglądać
    Ale mam nadzieję że niedługo ich znowu zostawię w pracy .. żeby mieli o czym gadać 🤪

    A kiedy wracasz do pracy?
    Czasem mam wrażenie, że te babska u mnie w pracy to przychodzą tylko po to, żeby komuś koło dupy zrobić:P

  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Apropo rzeczy, których nie robicie, gdy oczekujecie na wynik testu. Czy chodźcie na saunę, gdy jeszcze nie macie pewności czy doszło do zapłodnienia i jesteście już blisko testowania? 🧖‍♀️
    Ostatnio o tym myślałam, bo podobno sauny są dosyć niebezpieczne dla kobiet w ciąży, ale czy w tak wczesnej też? 😅

    Ja w grudniu jak wyłapałam biochem to wszystkiego się wystrzegałam alkoholu, noszenia ciężkich zakupów itd. A teraz stwierdziłam że odpuszczam, tyle kobiet nie wie że jest w ciąży do 2/3 miesiąca jak nie więcej (bo tak się zdarza rzadko ale jednak) i robią co im się podoba i jest wszystko ok 🤷🏻‍♀️ ale wiadomo każda z nas jest inna i ma inne zasady, odczucia. Także nikomu nic nie narzucam broń Boże 😄 myślę że póki nic się nie wie to basen, sauna czy coś to nic strasznego

    Pati2804, Chochlik12 lubią tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    U nas dzisiaj grzanki z pieczonymi pomidorami i burrata :) potem lody na deser, moje ulubione ❤️ a od jutra ścisła dietka :P

    Mmm moja szwagierka mieszka we Włoszech i przesiąkłam nią i często właśnie jem pomidory burrate albo mozzarellę z sosem balsamicznym albo makaron z pesto i parmezanem 😍

    Pati2804, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Ja też czekam na wyniki z przeciwciał i co prawda dni płodne wg kalendarza zaczynają się jutro, ale nie wiem czy jak dziś do czegoś dojdzie to działać z tematem czy nie 🙈😅
    Wiecznie jakieś rozkminy, ja też nie wiem co robić, czy czekać na wyniki czy działać i nie myśleć o tym .. 🙈 oszalec można 😅🤯

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sernik_z_rodzynkami wrote:
    Mam wyniki bety: 49,67 mlU/ml 🥳

    gratulacje ♥️

    sernik_z_rodzynkami lubi tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • kasia97 Autorytet
    Postów: 866 1504

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Gratulacje dziewczyny pięknej bety ❤️😍

    Właśnie wróciłam z pracy, zmeczona okropnie 😂 i będę robiła obiadek. Dzisiaj serwuje potrawkę z kurczaka z ryżem, coś na szybko, ale przyznam, że uwielbiam ❤️

    Co wy robocie na obiadek?

    u mnie dzisiaj łosoś z ziemniakami z piekarnika i grillowane halloumi ✨

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 16:27

    Pati2804, Zaczarowan, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 28, PCOS, IO
    11.23 - odstawienie AH i rozpoczęcie starań

    27.07.25 nieśmiałe ⏸️🍀

    🙎‍♂️ 31

    preg.png
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chochlik12 wrote:
    Apropo rzeczy, których nie robicie, gdy oczekujecie na wynik testu. Czy chodźcie na saunę, gdy jeszcze nie macie pewności czy doszło do zapłodnienia i jesteście już blisko testowania? 🧖‍♀️
    Ostatnio o tym myślałam, bo podobno sauny są dosyć niebezpieczne dla kobiet w ciąży, ale czy w tak wczesnej też? 😅
    Myślę że nie dajmy się zwariować.. 🙈 bo tak naprawdę to nic byśmy nie mogły robic jakby tak na to patrzeć 🤪 nie pić, nie palić, nie chodzic na saunę, nie brać niektórych witamin bo sa nie wskazane w ciąży i nie jeść przekąsek 😅

    kasia97, magdalena321, Chochlik12, Gregorka, nick nieaktualny, elektro96 lubią tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    A kiedy wracasz do pracy?
    Czasem mam wrażenie, że te babska u mnie w pracy to przychodzą tylko po to, żeby komuś koło dupy zrobić:P
    26 luty idę pierwszy dzień do pracy.. 🙈😭 🤪
    Mam nadzieje ze 28 lutego zatestuje 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 16:28

    Gregorka, Dropsik, nick nieaktualny, elektro96, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    Myślę że nie dajmy się zwariować.. 🙈 bo tak naprawdę to nic byśmy nie mogły robic jakby tak na to patrzeć 🤪 nie pić, nie palić, nie chodzic na saunę, nie brać niektórych witamin bo sa nie wskazane w ciąży i nie jeść przekąsek 😅

    Dokładnie 😅 ja jedyne co to teraz jak mnie głowa boli czy cokolwiek to paracetamol biorę gdzie wcześniej zawsze ibuprofen. I tyle ze zmian

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2024, 16:31

    Pati2804, Chochlik12 lubią tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze się zdrzemnąć normalnie , tak mnie ścięło 😴😅 odezwę się później 🛌

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Chochlik12 Autorytet
    Postów: 1552 3730

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena321 wrote:
    Dokładnie 😅 ja jedyne co to teraz jak mnie głowa boli czy cokolwiek to paracetamol biorę gdzie wcześniej zawsze ibuprofen. I tyle ze zmian

    Chyba właśnie mam właśnie podobne nastawienie 😁

    2,5 roku starań – wciąż czekamy na nasze dwie kreski 🤍

    🙋🏻‍♀️ Endometrioza | Adenomioza | Zaburzenia drożności jajowodów | PCOS | Zaburzenia gospodarki cukrowej
    🙎🏼‍♂️ Krytyczny czynnik męski , HBA 30%, OAT

    In vitro 🧬
    ✅ Kwiecień: Kwalifikacja i wymazy
    💉 17.06 start stymulacji
    👀 23.06 podglądanie jajeczek, wizyta w klinice
    __
    „ As you do not know how the body is formed in a mother's womb, so you cannot understand the work of God, the Maker of all things.” Biblie, ‭‭Ecclesiastes‬ ‭11‬:‭5‬ ‭

    I am still waiting for this miracle, let me experience it, God - maker of all things. ❤️‍🔥
  • Daga121222 Autorytet
    Postów: 2534 4360

    Wysłany: 14 lutego 2024, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na monitoringu w 18 dc. Owulacja potwierdzona w 14 dc. Jest widoczne ciałko żółte 🙂 endometrium nie urosło, ma 8,9 mm.
    W piątek badanie proga. Robić sobie nadzieję?
    Boję sie, że ciałko żółte się nie utrzyma i miesiączka przyjdzie na czas..

    Dropsik, Zaczarowan, nick nieaktualny, elektro96 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️30🧑🏻‍🦱30

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015💍2019💒12.08.2022


    Starania od 02.2023
    2025 2xIUI ❌

    28.05 ➡️ kwalifikacja IVF ✅
    31.05 ➡️ start stymulacji 💉(Menopur, Cetrotide)
    11.06 ➡️ punkcja —> 9 pobrano 🥚—> 5 dojrzałych i zapłodnionych —> 3 zarodki —> zostały ❄️❄️
    16.06 ➡️ transfer 🍀 4AA
    20.06 ➡️ 4dpt ⏸️
    21.06 ➡️ beta 5dpt - 14,10, 7dpt - 51,00, 10dpt - 234,80, 17dpt - 2826,00 🥹
    24dpt ➡️ mamy serduszko ❤️

    Córeczka 🩷
    27.02.2026
    3685g i 54cm szczęścia 🌸


    age.png
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ