X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie
Odpowiedz

Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... u mnie temperatura niestety ciągle odpowiednia dla pierwszej fazy cyklu. Więc chyba testy się jednak nie mylą :(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Szczęściaro - chciałabym i wierzę, że w końcu się pojawi, ale mam jakieś złe przeczucie.

    Powiedzcie mi, kiedy pojawia się u Was przezroczysty, rozciągliwy śluz? Przed owulacją czy w trakcie? I ile trwa u Was taki "szczyt" śluzu?
    Zewnątrz czy wewnątrz?

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny o czym może świadczyć śluz delikatnie zabarwiony na brązowo. Tylko że nie mam plamień bo jest on w środku. Nie wypływa ani nic...

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cysia wrote:
    Dziewczyny...
    Robiłam przez cały tydzień testy owulacujne...brak śluzu i objawów na owulacje. A owulacja była i to potwierdzona przez monitoring...ja tam testom nie wierzę
    Często tak jest a szczególnie z tymi allegro.

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evellee wrote:
    Dziewczyny o czym może świadczyć śluz delikatnie zabarwiony na brązowo. Tylko że nie mam plamień bo jest on w środku. Nie wypływa ani nic...
    Taki ponoć śluz bywa przed @

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nera86 wrote:
    Taki ponoć śluz bywa przed @
    Ohoo to mnie pocieszylas... Jeżeli tempka jutro będzie spadać to raczej nici...

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle ale plamienie moze tez sie pojawiac w terminie @ nawet jesli doszlo do zaplodnienia. Takze obserwuj dalej, nie trac nadziei!
    Jedziemy na narty do znajomych w Alpy!:) ale ja na pewno bede tu do Was zagladac bo to juz moj chleb powszedni:)
    Nikodemko skoro dzis sie pojawil sluz to moze faktycznie owu tuz za rogiem! U mnie w tym cyklu b malo sluzu plodnego, dzis tez gin powiedziala ze sluz nieplodny:/

    Szczesciaro czyli mialas testy owu pozytywne a monitoring wykazal brak owulacji, tak? Czytalam wlasnie, ze tak sie zdarza. Mysle ze tak jest u mnie. Z drugiej strony jak nie mialam pelnego monitoringu to nie moge wykluczac ze po prostu byla wczesniej.
    A w tym momencie boli mnie krzyz mocno tak promieniujaco zawsze odczytywalam to jako objaw owu hahhh teraz przynajmniej wiem ze nie musi to oznaczac owulacji. Ta obserwacja organizmu to trudna sztuka:D

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Evelle ale plamienie moze tez sie pojawiac w terminie @ nawet jesli doszlo do zaplodnienia. Takze obserwuj dalej, nie trac nadziei!
    Jedziemy na narty do znajomych w Alpy!:) ale ja na pewno bede tu do Was zagladac bo to juz moj chleb powszedni:)
    Nikodemko skoro dzis sie pojawil sluz to moze faktycznie owu tuz za rogiem! U mnie w tym cyklu b malo sluzu plodnego, dzis tez gin powiedziala ze sluz nieplodny:/

    Szczesciaro czyli mialas testy owu pozytywne a monitoring wykazal brak owulacji, tak? Czytalam wlasnie, ze tak sie zdarza. Mysle ze tak jest u mnie. Z drugiej strony jak nie mialam pelnego monitoringu to nie moge wykluczac ze po prostu byla wczesniej.
    A w tym momencie boli mnie krzyz mocno tak promieniujaco zawsze odczytywalam to jako objaw owu hahhh teraz przynajmniej wiem ze nie musi to oznaczac owulacji. Ta obserwacja organizmu to trudna sztuka:D
    Póki co ten śluz jest tylko w środku i jak wsadze paluszka to ciut zostaje. Ale on taki nie na Maxa Brazowy tylko tak jakby mleczny śluz podbarwiony brązem...
    Taka mleczna czekoladka :D sorki za określenie ale tak mi się kojarzy ooo takie kakao :D
    Ale mam glupkowaty humor...

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evelle - u mnie sluz w kolorze kawy z mlekiem niestety jest zapowiedzia okresu, ale tak jak Wik mowi, rownie dobrze moze pojawic sie we wczesnej ciazy :)

    Wik - Alpy! Ale Ci zazdroszcze, ojejuniu *_*
    Wybierasz sie niedlugo na pelny monitoring?
    Masz racje, ta samoobserwacja, to jazda bez trzymanki :D

    Moj sluz chyba poprawil sie po Inofemie. Pilam tez siemie lniane i duzo wody, moze to dziala... chociaz i tak nie ma go zbyt wiele.

    Nera86 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Evelle - u mnie sluz w kolorze kawy z mlekiem niestety jest zapowiedzia okresu, ale tak jak Wik mowi, rownie dobrze moze pojawic sie we wczesnej ciazy :)

    Wik - Alpy! Ale Ci zazdroszcze, ojejuniu *_*
    Wybierasz sie niedlugo na pelny monitoring?
    Masz racje, ta samoobserwacja, to jazda bez trzymanki :D

    Moj sluz chyba poprawil sie po Inofemie. Pilam tez siemie lniane i duzo wody, moze to dziala... chociaz i tak nie ma go zbyt wiele.
    No zobaczymy co to będzie :)

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Allanowa Koleżanka
    Postów: 47 42

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    U mnie okres ma być jutro, ale test zrobiłam już dziś i oczywiście jedna kreska( bo niby czemu dwie? ) trochę się łudziłam, bo piersi bolą mnie w tym cyklu nadzwyczaj mocno, ale jak widać, nie ma sensu zwracać na cokolwiek uwagi. Myślę, że trzeba totalnie olać sprawe, już mnie męczy co miesięcznie wypatrywanie oznak ciąży ;/ i wiecie co myślę, że z ciążą to jak z miłością, jak czekasz i marzysz i śnisz, to nic tego... a jak nie myślisz o tym, to przychodzi samo. Znacie takie powiedzonko- Miej wy**bane, a będzie Ci dane? To ja się tego trzymam, w następnym cyklu. Choć wiem, że to wcale nie jest proste, a nawet rzec mogę, że niewykonalne. Ale spróbuje.

    A całej Waszej reszcie życzę powodzenia! :* i jak pojawi się marcowe czekanie na... 'okres' to się zapisuje ;)

    Nera86 lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evellee wrote:
    Ohoo to mnie pocieszylas... Jeżeli tempka jutro będzie spadać to raczej nici...
    Przepraszam :( ja tylko odpowiedzialam na pytanie . A dokładniej to :brązowy śluz jest to podbarwiony śluz odrobina krwi .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 20:41

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 11 lutego 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Evelle ale plamienie moze tez sie pojawiac w terminie @ nawet jesli doszlo do zaplodnienia. Takze obserwuj dalej, nie trac nadziei!
    Jedziemy na narty do znajomych w Alpy!:) ale ja na pewno bede tu do Was zagladac bo to juz moj chleb powszedni:)
    Nikodemko skoro dzis sie pojawil sluz to moze faktycznie owu tuz za rogiem! U mnie w tym cyklu b malo sluzu plodnego, dzis tez gin powiedziala ze sluz nieplodny:/

    Szczesciaro czyli mialas testy owu pozytywne a monitoring wykazal brak owulacji, tak? Czytalam wlasnie, ze tak sie zdarza. Mysle ze tak jest u mnie. Z drugiej strony jak nie mialam pelnego monitoringu to nie moge wykluczac ze po prostu byla wczesniej.
    A w tym momencie boli mnie krzyz mocno tak promieniujaco zawsze odczytywalam to jako objaw owu hahhh teraz przynajmniej wiem ze nie musi to oznaczac owulacji. Ta obserwacja organizmu to trudna sztuka:D
    Dokładnie pokazał mi że owulka była a na usg było brak pęcherzyka dominującego i wykluczyło owulacje. Owulka była ale w 31 dc.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evellee wrote:
    Ohoo to mnie pocieszylas... Jeżeli tempka jutro będzie spadać to raczej nici...
    Ja wczoraj powinnam dostać @ A miałam plamienie żywo czerwona krwią ,odrobinkę, dzisiaj też, jutro się okaże czy to ciąża czy @ robi mnie w bambuko...

    Nera86 lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK kciuki!

    Szczesciaro a no widzisz czyli jeste przykladem ze testy oczywiscie mozna robic ale nie zawsze miarodajne. Ja kiedys slyszalam ze przy PcOS moga wychodzic falszywie pozytywne ale jednak nie tylko.
    Dzis u mnie owulak negatywny, takze albo mnie oszukal ten wczorajszy albo faktycznie byla owu np wczoraj w ciagu dnia..
    A Wy Szczesciaro jak tam starania?;)

    AnitaK, Szczęściara lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Ja wczoraj powinnam dostać @ A miałam plamienie żywo czerwona krwią ,odrobinkę, dzisiaj też, jutro się okaże czy to ciąża czy @ robi mnie w bambuko...
    Trzymam kciuki aby to była ciąża :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • Nera86 Autorytet
    Postów: 734 220

    Wysłany: 11 lutego 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki AnitaK! Żeby jednak nie przyszła :)

    W oczekiwaniu na czwarty cud z próbą strzału "w synka"
    2.05.2016 poronienie 6/7tc
  • Bożenka Autorytet
    Postów: 1031 841

    Wysłany: 11 lutego 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba dostałam okres. Jutro się pewnie rozkręci. Szkoda

    7u2243r85d8tvjp3.png
    nqtk2n0axl4m779s.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 11 lutego 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:47

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • Cysia Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 11 lutego 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Ja niestety też czekam już na okres chociaż nadal ta glupia nadzieja ze mna została.
    Tak sobie myśle nad tą moja wysoką prolaktyną.Byłam juz u endokrynologa i trzech ginekologow.Każdy każe się starać bez lekow I przyjsc za 3 miesiace.A może pójde do zwyklego internisty..moze on mi przepisze bromergon I sprobuje..
    (4dc prolaktyna 49
    22dc progesteron 12)


    Ja na prolaktytne jem zioła. Niepokalanek i mam teraz wyniki idealne. Tylko ciazy nadal brak

    Starania od Czerwca 2015

    Wykryta Endometrioza w 2017
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ