X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie
Odpowiedz

Walentynkowe maleństwa! - lutowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Hej Dziewczyny, czy u Was dzisiaj też tak pięknie i wiosennie na dworze?
    Ja też zaczełam pić inofem ale raz dziennie. Podobno ma wspomóc unormowanie hormonów. Zobaczymy.Wy piszecie że u Was namieszał?
    Wiecie co szkoda że nie można się podłączyć pod komputer jak samochód.I byłoby wszystko jasne :D gdzie są jakie "błędy" kiedy owulacja. Wiadomo by było co I jak czego brakuje jaki poziom hormonów :D
    O właśnie to by się przydało. :D Od razu albo jakiś reset hormonów albo jakieś leczenie wdrożyć a nie szukanie przyczyn po omacku niekiedy. ;) U mnie dzisiaj brzydka pogoda, pochmurno, ale nie jest na szczęście bardzo zimno. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 17 lutego 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 13:50

    Ladinola, Nikodemka, axox lubią tę wiadomość

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dokładnie Ladinola.I od razu usg w domu codziennie żeby trafić na owulacje a najlepiej żeby jeszcze powiadomienie przyszło,że własnie się zaczela wiec trzeba męża z pracy ściągać :D a dzień pp sms czy sie udalo czy nie :D haha pamiętam jak w podstawówce pisaliśmy opowiadanie jak wyobrażamy sobie świat za 20 lat.Teraz bym napisała coś w tym stylu :D
    O to to! :P

    ladgim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie dzisiaj mocno zapracowałam na przeziębienie... Pół dnia myłam alufelgi bo niby troszkę słońca wyszło no a jak już jedną umyłam to zaszło i już musiałam dokończyć. Jestem wypompowana normalnie, to sobie robotę wynalazłam zamiast odpoczywać.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 17 lutego 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola ladnie u Ciebie wykres wyglada:) kiedy testujesz?

    U mnie nic ciekawego, 21dc, zero objawow, odkad odstawilam inofem nie czuje w ogole jajnikow :p normalnie zaczynam czuc pare dni przed okresem zobaczymy Czy teraz tez tak bedzie. Mi raczej inofem nie namieszal, tak mysle, prawdopodobnie po prostu trafil mi sie cykl bezowulacyjny. Albo cudem owu byla wczesnie ale watpie...

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Ladinola ladnie u Ciebie wykres wyglada:) kiedy testujesz?

    U mnie nic ciekawego, 21dc, zero objawow, odkad odstawilam inofem nie czuje w ogole jajnikow :p normalnie zaczynam czuc pare dni przed okresem zobaczymy Czy teraz tez tak bedzie. Mi raczej inofem nie namieszal, tak mysle, prawdopodobnie po prostu trafil mi sie cykl bezowulacyjny. Albo cudem owu byla wczesnie ale watpie...
    No właśnie jak tak patrzę na wykres to wydaje mi się, że jednak będzie @. Ale wiaodmo cichą nadzieję mam, piersi bolały mnie dwa dni wczoraj i przed wczoraj dzisiaj tak cisza ale prawie cały dzień chodzę bez stanika więc to też może przynosi ulgę. Miałam testować już jutro tzn pójść na betę ale raczej nie ma sensu tak szybko, chociaż przy ostatniej ciąży już w 23dc miałam ledwo widoczną drugą kreseczkę na teście a w 26ddc betę ponad 14. Poczekam chyba do środy i w środę najwyżej zrobię betę. Ogólnie to ja jutro jadę do ginekologa mojego bo muszę się pokazać jak tam ten mój zespół LUF.

    Wik89, ladgim lubią tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 17 lutego 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola, jest nadzieja dopoki nie ma @ , kciuki! Aha, czyli u Ciebie lekarz juz zdiagnozowal ten zespol LUF? Na podstawie ilu monitoringow? Czy to sie jakos leczy czy po prostu czeka na ten dobry cykl?

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Ladinola, jest nadzieja dopoki nie ma @ , kciuki! Aha, czyli u Ciebie lekarz juz zdiagnozowal ten zespol LUF? Na podstawie ilu monitoringow? Czy to sie jakos leczy czy po prostu czeka na ten dobry cykl?
    Nie chodzę na monitoringi, lekarz zlecił mi test prolaktyny z obciążeniem. Ogólnie wcześniej brałam dostinex by wspomógł mi przysadkę bo na koncie mam guza przysadki mózgowej i poronienie, ale że jeszcze wyszedł ten LUF to dalej mam brać dostinex i jutro mam kontrolę.

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 17 lutego 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, idę jutro powtórzyć progesteron. Kusi mnie, żeby od razu zrobić betę... Ale czy warto w 9 dpo? Dziś był spadek temperatury, więc może to zagnieżdżenie?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 17 lutego 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Dziewczyny, idę jutro powtórzyć progesteron. Kusi mnie, żeby od razu zrobić betę... Ale czy warto w 9 dpo? Dziś był spadek temperatury, więc może to zagnieżdżenie?
    Mi 9 dni już wyszła beta ale taka mega niska że i tak do powtórki. Poczekaj może jeszcze dwa dni

    Salome lubi tę wiadomość

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • Gula Autorytet
    Postów: 745 303

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mniedziś 35dc, 2 testy negatywne, a @ brak. Ovu do tej pory nie wuznaczyło mi owulacji, wykres to mini górki i dołki. Od 2 dni mam mega dużo śluzu wewnątrz, teraz bardziej rozciągliwy. Nic już nie kumam :/

    Starania od sierpnia 2018
    09.2019 - 10tc puste jajo płodowe 💔
    09.2020 - cb 😔

    13.08.2021 - II 🍀
    25.08.2021 - 6mm człowieka z bijącym💚
    15.09.2021 - 2,43cm/❤️177

    ckaiikgnedsk8113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2019, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przejrzałam wszystkie moje stare wyniki i ja niedoczynność tarczycy miałam już za dziecka, TSH powyżej normy na prawie każdym wyniku... Nie rozumiem dlaczego mnie lekarz nie kierował do Endokrynologa za pierwszym takim wynikiem, dopiero jak miałam wynik 4.67 a norma była do 3.58 to poprosiłam o skierowanie. Pojechałam z tym wynikiem do niby najlepszego endokrynologa a tam mi powiedziano, że wszystko jest ok. Dobrze, że już jestem od ponad roku pod opieką na prawdę świetnego specjalisty i wyniki tarczycy są super i w końcu dobrze się czuję. No nic lecę spać jutro mam wizytę o 9:00 u mojego gin-endo. Trzymajcie kciuki. :) Dobrej nocki!

    PS. Ten wynik wysoki to akurat miałam w ciąży już tej pozamacicznej, tak spojrzałam na datę. Ale jeszcze sama o niej nie wiedziałam, bo testy wychodziły mi negatywnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2019, 23:25

    ladgim lubi tę wiadomość

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 18 lutego 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spirit wrote:
    Mi 9 dni już wyszła beta ale taka mega niska że i tak do powtórki. Poczekaj może jeszcze dwa dni

    A to w takim razie w ogóle dziś nie idę. W sumie skoro ten prog wyszedł mi dobrze, to chyba też nie ma sensu powtarzać?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem u doktorka, czekam na swoją kolej. Dzisiaj znaczny spadek temperatury... Piersi za to mocniej bolą...

    ladgim lubi tę wiadomość

  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ,po raz kolejny proszę was o poradę ,a więc tak 2.02 dostalam @ trwał normalnie 4dni no i teraz 15 mialam wizyte u gina ,i stwierdził brak oznak owu ,zatoka douglasa wolna od płynów no i endo 9,8 ,przepisal clo i kazał brać od 2dc do 5 dc , no i teraz mam dylemat bo dzisiaj rano jak wstałam poczułam jak coś mi pociekło i okazało się że wygląda to na poczatek @ ,krwi nie ma dużo jest taka jakby rozwodniona no ale brzuch i plecy bolą okresowo ,więc czy to możliwe abym znowu dostala okres po dwuch tygodniach od poprzedniego ??? no i co za tym idzie czy jeżeli to normalny okres to zacząć już od jutro brać te clo czy czekać na kolejną miesiaczkę która przyjdzie w sensownym terminie , normalnie nie wiem co myśleć ,proszę doradzcie coś

  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ja już jestem u doktorka, czekam na swoją kolej. Dzisiaj znaczny spadek temperatury... Piersi za to mocniej bolą...

    Ladinola ten spadek to już chyba niestety przed @ bo się utrzymuje od kilku dni, co?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poruszony był temat inofem ,ja powiem że przestalam brać bo nie wiem czy miał z tym cos wspólnego czy nie ,ale ostatnio moje cylke były dość regularne bo co 35 dni i jak zaczęłam brać ostatni wydłuzył się do 57 dni ,nie wiem czy to tylko czysty przypadek ,ale ja nie biorę już

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 09:40

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 18 lutego 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    becia1982 wrote:
    hej dziewczyny ,po raz kolejny proszę was o poradę ,a więc tak 2.02 dostalam @ trwał normalnie 4dni no i teraz 15 mialam wizyte u gina ,i stwierdził brak oznak owu ,zatoka douglasa wolna od płynów no i endo 9,8 ,przepisal clo i kazał brać od 2dc do 5 dc , no i teraz mam dylemat bo dzisiaj rano jak wstałam poczułam jak coś mi pociekło i okazało się że wygląda to na poczatek @ ,krwi nie ma dużo jest taka jakby rozwodniona no ale brzuch i plecy bolą okresowo ,więc czy to możliwe abym znowu dostala okres po dwuch tygodniach od poprzedniego ??? no i co za tym idzie czy jeżeli to normalny okres to zacząć już od jutro brać te clo czy czekać na kolejną miesiaczkę która przyjdzie w sensownym terminie , normalnie nie wiem co myśleć ,proszę doradzcie coś
    Nie mam pojęcia, poczekaj to zobaczysz czy do jutra się rozkręci

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • becia1982 Autorytet
    Postów: 746 411

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny caly czas latam do łazienki sprawdzać ,no i teraz już same takie brązowe brudy ,może to jakieś naczynko peklo albo coś ?? w piatek gin nic tam nie dopatrzył się , ku....wa zawsze coś !!!

  • Słoneczko12 Autorytet
    Postów: 476 403

    Wysłany: 18 lutego 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becia, a może jednak owu była i masz plamienie okołoowulacyjne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2019, 11:00

    Czekamy na pierwszy cud - owoc naszej miłości <3

    “Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.”

    Syr 1, 23

    79f810a70fb8f58768340856f6aff5f8.png[/u
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ