X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wczesne objawy okresu
Odpowiedz

Wczesne objawy okresu

Oceń ten wątek:
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Pewnie że może tak być, ale to dziwne że o 2 tyg by się przesunęła… no chyba że masz jakieś stresy albo coś, albo przez upały? Dziwne 🙈
    Nie pomagasz 😂 ja tu próbuje śledztwo prowadzić 🤪

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 20 lipca, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Arletka chyba czuję ten sam ból co Ty. Na pewno zaraz przyjdzie okres 🤣🤣
    Marii a robiłaś znowu owulacyjny?

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Haha, Arletka chyba czuję ten sam ból co Ty. Na pewno zaraz przyjdzie okres 🤣🤣
    Marii a robiłaś znowu owulacyjny?
    Nie robiłam bo już nawet szkoda mi się denerwować 🤦🏽‍♀️
    Śmiesznie jak dostaniemy wszystkie w tym samym czasie 🤪

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 20 lipca, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wszystkie zadziałało. Przyszedł okres - co prawda nieśmiało ale w końcu czuję ulgę 🙏

    kxllla lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Dziewczyny, wszystkie zadziałało. Przyszedł okres - co prawda nieśmiało ale w końcu czuję ulgę 🙏
    Gdyby nie to, że cieszę się że jest Ci lepiej to powiedziałabym, że masz karę bo się wykruszas 😂🤪

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 20 lipca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Gdyby nie to, że cieszę się że jest Ci lepiej to powiedziałabym, że masz karę bo się wykruszas 😂🤪
    O tak🤣 a ja byłam pewna że to już, od rana chodzę z podpaską, a tu dalej nic, ból się wyciszył 🤣🤣 zwariuję, ze wszystkimi w domu się już pokłóciłam i 5 razy popłakałam 🤣

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    O tak🤣 a ja byłam pewna że to już, od rana chodzę z podpaską, a tu dalej nic, ból się wyciszył 🤣🤣 zwariuję, ze wszystkimi w domu się już pokłóciłam i 5 razy popłakałam 🤣
    Loooooooo czyli w domu dymy 🤪🤪🤪🤪

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 20 lipca, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    O tak🤣 a ja byłam pewna że to już, od rana chodzę z podpaską, a tu dalej nic, ból się wyciszył 🤣🤣 zwariuję, ze wszystkimi w domu się już pokłóciłam i 5 razy popłakałam 🤣
    Ja od paru dni tak chodziłam z podpaska 🤣

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 20 lipca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Gdyby nie to, że cieszę się że jest Ci lepiej to powiedziałabym, że masz karę bo się wykruszas 😂🤪

    Haha wiecie jaka ulga 🤣w końcu mogę oddychnac 🤣 nawet ten mój okres jest łaskawy, bo póki co jest tylko przy pocieraniu 🙈więc może szybko przejdzie ;)

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Haha wiecie jaka ulga 🤣w końcu mogę oddychnac 🤣 nawet ten mój okres jest łaskawy, bo póki co jest tylko przy pocieraniu 🙈więc może szybko przejdzie ;)
    Dziecko szczęścia 🤪 a tak poważnie to dobrze, że jest Ci lepiej i już zaczęłaś nowy paranormalny cykl 😘😉

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 20 lipca, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marii876 wrote:
    Dziecko szczęścia 🤪 a tak poważnie to dobrze, że jest Ci lepiej i już zaczęłaś nowy paranormalny cykl 😘😉

    Haha oby był jak najmniej paranormalny ;)
    Teraz czekam z ogromną ciekawością jak u Was się wszystko potoczy,🙈

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 20 lipca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6dpo, swędzą mnie piersi po bokach, czuję kłucie w jajniku i pobolewanie w dole brzucha. Wczoraj jak podniosłam lewą nogę poczułam się jakbym miała balon w brzuchu i ucisk w lewym jajniku, do tego zauważyłam że wszystko zaczyna mnie denerwować i irytować 😅

    7dpo, w pracy bardzo przeszkadzały mi piersi, lekko bolały, dużo wodnistego śluzu z białym kremem? Zbadałam szyjkę macicy(badam od 3 dni) jest jakby zamknięta, wysoko twarda, po wyciągnięciu palca zobaczyłam tak jakby biały glutek który mogłam rozciągnąć. Boli mni brzuch jak na okres, czuję jakbym zaraz go miała dostać a @ ma być za 7 dni, 28 dniowe cykle zawsze jak w zegarku, jedynie w ciąży był zanik lub opóźnienie z poronieniem.
    Jestem niesamowicie zmęczona, w pracy po przejściu kawałka trasy z jakimś obciążeniem musiał stanąć i pooddychać głęboko bo brakowało mi sił, mam kołatanie serca

    Czy ktoś miał tak samo? Nie wiem czy myśleć pozytywnie czy dać sobie spokój i nie szukać odchyleń od moich cykli, znam swój organizm.


  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 20 lipca, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    6dpo, swędzą mnie piersi po bokach, czuję kłucie w jajniku i pobolewanie w dole brzucha. Wczoraj jak podniosłam lewą nogę poczułam się jakbym miała balon w brzuchu i ucisk w lewym jajniku, do tego zauważyłam że wszystko zaczyna mnie denerwować i irytować 😅

    7dpo, w pracy bardzo przeszkadzały mi piersi, lekko bolały, dużo wodnistego śluzu z białym kremem? Zbadałam szyjkę macicy(badam od 3 dni) jest jakby zamknięta, wysoko twarda, po wyciągnięciu palca zobaczyłam tak jakby biały glutek który mogłam rozciągnąć. Boli mni brzuch jak na okres, czuję jakbym zaraz go miała dostać a @ ma być za 7 dni, 28 dniowe cykle zawsze jak w zegarku, jedynie w ciąży był zanik lub opóźnienie z poronieniem.
    Jestem niesamowicie zmęczona, w pracy po przejściu kawałka trasy z jakimś obciążeniem musiał stanąć i pooddychać głęboko bo brakowało mi sił, mam kołatanie serca

    Czy ktoś miał tak samo? Nie wiem czy myśleć pozytywnie czy dać sobie spokój i nie szukać odchyleń od moich cykli, znam swój organizm.

    Witaj :)

    Jeśli poczytasz nasz watek, to zauważysz że każda z nas ma w tym cyklu mega odchylenia od standardowego okresu, które mogą lub nie muszą wskazywać na ciążę. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy to zwykłe odchylenie czy byc może ciąża 🤷

    Na swoim przykładzie powiem Ci że ja już 13 dni przed czułam się jakbym miała dostać okres, miałam okropny ból brzucha bolące piersi. Cykle miałam regularne co 24-26 dni. Dziś jest 27 dzień cyklu rano myślałam że rozkręcą mi się okres - podczas wycierania zauważyłam brązowa krew, delikatna plamkę. A do teraz mam podpaskę czystą. Więc takie w tym watku mamy paranormalne cykle 🤣

  • kxllla Przyjaciółka
    Postów: 120 30

    Wysłany: 20 lipca, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka może to implantacyjne?😁

    Wiecie co… rano pisałam że czuję że zaraz dostanę, a tu dupa. Brzuch znowu nie boli🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca, 18:40

    👶Staś - luty 2021r. 💙 cc.
    🔸dwie kreski II - 34 dc.
    🔸20 tc. szyjka 2,3 cm
    🔸luteina dopochwowo do końca ciąży

    ♀️ 26 l.
    ♂️ 36 l.

    ✅Cykle regularne 29-32 dni.

    Luźne starania o drugie 👶 od czerwca 2023r.

    ❌ lipiec 2023r. - biochem
    _____________________________

    🔜lipiec 2024r. po roku nieudanych prób, zaczynamy monitorować temperaturę i owulację.
  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Witaj :)

    Jeśli poczytasz nasz watek, to zauważysz że każda z nas ma w tym cyklu mega odchylenia od standardowego okresu, które mogą lub nie muszą wskazywać na ciążę. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy to zwykłe odchylenie czy byc może ciąża 🤷

    Na swoim przykładzie powiem Ci że ja już 13 dni przed czułam się jakbym miała dostać okres, miałam okropny ból brzucha bolące piersi. Cykle miałam regularne co 24-26 dni. Dziś jest 27 dzień cyklu rano myślałam że rozkręcą mi się okres - podczas wycierania zauważyłam brązowa krew, delikatna plamkę. A do teraz mam podpaskę czystą. Więc takie w tym watku mamy paranormalne cykle 🤣

    Potwierdzam, że generalnie to nie da się jednoznacznie stwierdzić co i jak. Ja np w 29 dc przechodziłam owulację 😂 miałam 2 tyg bóle absolutnie wszystkiego. Podwyższona temperaturę i nadal nie mam okresu a uwaga ⚠️ test negatywny 🤷🏽‍♀️

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kxllla wrote:
    Arletka może to implantacyjne?😁

    Wiecie co… rano pisałam że czuję że zaraz dostanę, a tu dupa. Brzuch znowu nie boli🤣🤣

    No może może właśnie implantacja 🤔 ewentualnie paranormalny okres z jedną kroplą 🤪

    Serio kxllla nie boli Cię brzuch ju? Może już po okresie jak ja 😂😂😂😂

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 20 lipca, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arletka wrote:
    Witaj :)

    Jeśli poczytasz nasz watek, to zauważysz że każda z nas ma w tym cyklu mega odchylenia od standardowego okresu, które mogą lub nie muszą wskazywać na ciążę. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, czy to zwykłe odchylenie czy byc może ciąża 🤷

    Na swoim przykładzie powiem Ci że ja już 13 dni przed czułam się jakbym miała dostać okres, miałam okropny ból brzucha bolące piersi. Cykle miałam regularne co 24-26 dni. Dziś jest 27 dzień cyklu rano myślałam że rozkręcą mi się okres - podczas wycierania zauważyłam brązowa krew, delikatna plamkę. A do teraz mam podpaskę czystą. Więc takie w tym watku mamy paranormalne cykle 🤣

    Może to plamienie im plantacyjne u Ciebie? ☺️
    Właśnie miałam lekką drzemkę i cały czas przeszkadzał mi brzuch.

    Nie wiem co jest ale boli jak na okres, nie biorę żadnych tabletek przeciwbólowych żeby później nie żałować ale nie wiem ile jeszcze dam radę 😅 do tego okropny ból głowy codzinnie

  • Avkaaa Koleżanka
    Postów: 50 11

    Wysłany: 20 lipca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaz wy podchodzicie do tego z żartem 😅 wcześniej jak o tym pisałam to specialsci habilitowali ginekologii mnie wyśmiały i zjechały 🤷‍♂️

    Jeżeli to nie ciąża to może spędzę tutaj miło czas oczekiwania na test :)

    kxllla lubi tę wiadomość

  • Marii876 Przyjaciółka
    Postów: 339 42

    Wysłany: 20 lipca, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avkaaa wrote:
    Chociaz wy podchodzicie do tego z żartem 😅 wcześniej jak o tym pisałam to specialsci habilitowali ginekologii mnie wyśmiały i zjechały 🤷‍♂️

    Jeżeli to nie ciąża to może spędzę tutaj miło czas oczekiwania na test :)

    Tak to możemy Ci zdecydowanie zagwarantować, że trafiłaś w miłe miejsce 😘
    I jeśli będziesz potrzebować wsparcia to napewno je dostaniesz ❤️

    A pisałaś wcześniej też tutaj?

  • Arletka Przyjaciółka
    Postów: 258 34

    Wysłany: 20 lipca, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co Wy dziewczyny. Implantacyjne to raczej powinno być przed terminem a nie po🙈🤣 no nic czekam do jutra czy się rozkręci 🤣

    Avkaaa jak możesz zobaczyć w tym wątku nic nie jest normalne - Marii jest podczas ciągłej owulacji, kxllla jedną nogą ma już prawie okres, ale potem wszystko mija, ja mam okres którego w sumie nie ma🤣i bądź tu człowieku mądry 🤣

    kxllla lubi tę wiadomość

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ