X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne We wrześniu w lesie parzymy się jak dziki 🐗 A potem już grzecznie sikamy na teściki ⏸️
Odpowiedz

We wrześniu w lesie parzymy się jak dziki 🐗 A potem już grzecznie sikamy na teściki ⏸️

Oceń ten wątek:
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 763 532

    Wysłany: 18 listopada 2023, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart - patrzę i te wózki cholernie podrożały! Doskonale pamiętam, że spacerówkę i gondolę kupiliśmy za 2000 zł 😲
    Masakra!
    No mój synek ma różne reakcje, chociaż bardzo stopniowo coś wspominamy... Teraz jest na etapie że on ma dzidziusia w brzuszku i tata xD
    Mi się brzuch zrobił 😛 ale raz że zawsze miałam plus chyba w drugiej ciąży się szybciej robi.

    Mart768 lubi tę wiadomość

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 19 listopada 2023, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Jak tam u Was?
    Karlaa jak się czujesz? Trzymam kciuki żeby plamienia nie wróciły i żeby Cię wypisali.
    U mnie z apetytem różnie ale mdłości już nie mam. Jest o niebo lepiej,nie biorę już nawet tych tabletek.
    Jeśli chodzi o zakupy to ja mam po synku wszystko praktycznie, coś tam kupię jak będę znała płeć. Wózek myślę na podwójny zmienić bo to będzie niecałe dwa lata różnicy. Myślałam o cybex gazelle s, ale jeszcze zobaczymy. Brzuszek trochę widać.

    Mart768 lubi tę wiadomość

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1321 1475

    Wysłany: 19 listopada 2023, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie w porządku, mdłości jak nie było tak nie ma, czasem łapie jakieś pobolewanie w podbrzuszu, niezle się tam wszystko rozciąga. Biegam do toalety jak wariatka, ale caly czas czuje pragnienie 🥵 co do wyprawki - jeszcze nawet nie zaczęłam nad tym myśleć 😁 a to nasze pierwsze dziecko, więc muszę kupić wszystko od a do z. Uznałam, że po nowym roku się tym zajmę. Aktualnie czekam na prenatalne, które mam 30.11 🙃 to będzie ostatnia wizyta u mojego aktualnego jeszcze ginekologa, od 20.12 rozpoczynam przygodę z kolejnym, którego w końcu wybrałam. Nie zdecydowałam się na luxmed, bo naczytałam się o 3 usg przez całą ciążę 😬 Czy Wasi bliscy też chcą już na gwałt kupować jakieś ubranka itp dla dziecka, pomimo, że nie robicie jeszcze wyprawki? Moja teściowa oszalała, co chwilę mi coś przesyła i w dodatku wszystko dla dziewczynki, bo ona chce mieć wnuczkę no i basta 🫣 zwracanie uwagi nie pomaga

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 20 listopada 2023, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisze dopiero teraz, musiałam się pozbierać i odpocząć psychicznie.
    Ze szpitala wyszłam w sobotę, wszystko w porządku.
    Najprawdopodobniej był krwiaczek i się opróżnił, ale to takie gdybanie, bo na Usg nic nie było widać.
    Coraz częściej też czuje pobolewanie podbrzusza i przez to krwawienie od razu mam myśli, że coś się dzieje. Staram się myśleć, że to normalne bo wszystko się rozciąga.
    22.11 wizyta kontrolna u swojego lekarza, 25.11 prenatalne.

    Cieszę się, że u Was wszystko w porządku :)

    Mart768 lubi tę wiadomość

  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 763 532

    Wysłany: 20 listopada 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo - a miałaś jakiś problem z odstawieniem leku? Ja się bałam efektu odbicia że będę bardziej wymiotować.
    Ten podwójny cybex to było marzenie ale w razie gdyby była różnica 2 latka tak jak u Was, teraz chyba już sobie odpuszcze. Myślałam że może gondola i spacerówka z mojego cybexa by pasowała do gazeli i można by tylko kupić stelaż ale sam stelaż jest mega drogi więc sobie podaruje. Liczę że mały się nauczy ładnie chodzić za rączkę 😛

    Karlaa- takie pobolewania są normalne na pewno choć stres rozumiem....trzymaj się Kochana.
    Ja teraz w weekend miałam sresująca sytuację bo spadłam z huśtawki domowej u mamy. I upadek to tam nic ale zleciał mi na brzuch metalowy lancuch na którym wisala. Byłam u mamy w mieście w szpitalu ale powiedzieli że bez sensu żebym czekała że na pewno nic się nie stało skoro nie krwawię. Potem byłam też u siebie w miescie bo jest lepsza opieka ale też mnie odesłali że nie ma sensu robić badania i na pewno nic się nie stało bo dziecko dużo warstw chroni. Umówiłam się extra na Luxmed, zobaczymy.



    Nowa_Ola - to moja mama tak miała ale po prenatalnych jak lekarze sugerowali dziewczynke. Kupowała jak szalona. Trochę mnie to irytowało bo sama chciałam kupić czapeczkę, skarpetuszki itd. ale odpuściłam bo widziałam że ma radoche 🙂 no jest to irytujące ale prawda jest taka że ciuszki w każdej ilości się przydadzą i ja potem byłam wdzięczna bardzo że mama tego tyle kupiła bo miałam za mało 😄 także myślę że trzeba to ignorować 😛 ciężko walczyć z babciami 😀 a to pierwsze wnuczatko?

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 20 listopada 2023, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK masz racje, lepiej zawsze sprawdzić i się upewnić trzy razy czy wszystko w porządku. Będzie dobrze

  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1321 1475

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    Margo - a miałaś jakiś problem z odstawieniem leku? Ja się bałam efektu odbicia że będę bardziej wymiotować.
    Ten podwójny cybex to było marzenie ale w razie gdyby była różnica 2 latka tak jak u Was, teraz chyba już sobie odpuszcze. Myślałam że może gondola i spacerówka z mojego cybexa by pasowała do gazeli i można by tylko kupić stelaż ale sam stelaż jest mega drogi więc sobie podaruje. Liczę że mały się nauczy ładnie chodzić za rączkę 😛

    Karlaa- takie pobolewania są normalne na pewno choć stres rozumiem....trzymaj się Kochana.
    Ja teraz w weekend miałam sresująca sytuację bo spadłam z huśtawki domowej u mamy. I upadek to tam nic ale zleciał mi na brzuch metalowy lancuch na którym wisala. Byłam u mamy w mieście w szpitalu ale powiedzieli że bez sensu żebym czekała że na pewno nic się nie stało skoro nie krwawię. Potem byłam też u siebie w miescie bo jest lepsza opieka ale też mnie odesłali że nie ma sensu robić badania i na pewno nic się nie stało bo dziecko dużo warstw chroni. Umówiłam się extra na Luxmed, zobaczymy.



    Nowa_Ola - to moja mama tak miała ale po prenatalnych jak lekarze sugerowali dziewczynke. Kupowała jak szalona. Trochę mnie to irytowało bo sama chciałam kupić czapeczkę, skarpetuszki itd. ale odpuściłam bo widziałam że ma radoche 🙂 no jest to irytujące ale prawda jest taka że ciuszki w każdej ilości się przydadzą i ja potem byłam wdzięczna bardzo że mama tego tyle kupiła bo miałam za mało 😄 także myślę że trzeba to ignorować 😛 ciężko walczyć z babciami 😀 a to pierwsze wnuczatko?

    Dla teściowej drugie, ale to pierwsze mieszka 70km dalej i widzą się kilka razy w roku, w dodatku ta druga synowa taka „sztywna” i jej to by nie miała śmiałości wciskać czegokolwiek :D niech kupuje, tylko to wsadzanie w brzuch dziewczynki mnie denerwuje. Pewnie, chciałabym mieć córeczkę, ale dla mnie bez znaczenia płeć, ważne żeby było zdrowe dzieciątko. Takie gadanie że to na pewno córka mnie irytuje :/

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 763 532

    Wysłany: 22 listopada 2023, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Dziewczyny? Powiem Wam że już myślałam że idzie lepsze samopoczucie, a tu masakra 😄 już nie mam siły na ten brak siły 😀 we wtorek mam prenatalne, Nowa_Ola Ty też prawda 🙂?

    A Wy jak się czujecie? Zaczyna się polepszać?


    Nowa_Ola a to rozumiem Twoje nerwy, faktycznie wciskanie na siłę jaka będzie płeć to trochę śmieszne 😛
    Ja nie ukrywam że trochę sobie wyobrażałam bardziej że będzie dziewczynka ale wiadomo że nie jest to ważne, bo najważniejsze żeby było zdrowe 🙂 no zobaczymy, trzeba jeszcze poczekać 😃

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1321 1475

    Wysłany: 22 listopada 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    Jak tam Dziewczyny? Powiem Wam że już myślałam że idzie lepsze samopoczucie, a tu masakra 😄 już nie mam siły na ten brak siły 😀 we wtorek mam prenatalne, Nowa_Ola Ty też prawda 🙂?

    A Wy jak się czujecie? Zaczyna się polepszać?


    Nowa_Ola a to rozumiem Twoje nerwy, faktycznie wciskanie na siłę jaka będzie płeć to trochę śmieszne 😛
    Ja nie ukrywam że trochę sobie wyobrażałam bardziej że będzie dziewczynka ale wiadomo że nie jest to ważne, bo najważniejsze żeby było zdrowe 🙂 no zobaczymy, trzeba jeszcze poczekać 😃

    Kochana, ja w poniedziałek pobieram krew na Pappę a usg prenatalne mam w czwartek 😘 jeszcze troszkę i powinno być lepiej ☺️ trzymam kciuki żeby ten drufi trymestr był dla Ciebie łaskawy.

    U mnie spokój z objawami, prócz piersi i wiecznego „muszę siku” to jest całkiem spoko. Dziś złapała mnie jakaś infekcja 😥 infekcje jakie miałam do tej pory zliczę na palcach jednej ręki, więc to coś nowego dla mnie. Dostałam zalecenia od ginekologa na teleporadzie, jak nie przejdzie to lecę po leki na wizytę.

    Karolina, myślisz, że na prenatalnych nam coś powiedzą odnośnie płci już? ☺️ Ja będę równo 13+0 i liczę na jakieś info wstępne 🤭

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 763 532

    Wysłany: 22 listopada 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa_Ola - oj biedna jesteś z infekcją, ale niestety chyba w ciąży częściej się zdarzają :) Ja też nie mam normalnie, a od razu złapałam :)

    Myślę, że lekarz na pewno coś zasugeruje, tylko to jeszcze nie będzie pewnie. Teoretycznie jeśli chłopczyk to większa szansa, że się nie zmieni, ale też niekoniecznie :) U mnie dwóch lekarzy mówiło w 12 tygodniu, że na 80% dziewczynka, a w 20 tc - chłopiec się okazał :D teraz u znajomych miał być chlopiec, a się okazało, że dziewczynka :) ale często się jednak sprawdza!

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1321 1475

    Wysłany: 22 listopada 2023, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK wrote:
    Nowa_Ola - oj biedna jesteś z infekcją, ale niestety chyba w ciąży częściej się zdarzają :) Ja też nie mam normalnie, a od razu złapałam :)

    Myślę, że lekarz na pewno coś zasugeruje, tylko to jeszcze nie będzie pewnie. Teoretycznie jeśli chłopczyk to większa szansa, że się nie zmieni, ale też niekoniecznie :) U mnie dwóch lekarzy mówiło w 12 tygodniu, że na 80% dziewczynka, a w 20 tc - chłopiec się okazał :D teraz u znajomych miał być chlopiec, a się okazało, że dziewczynka :) ale często się jednak sprawdza!

    A powiedz mi, byłaś u lekarza jak Cię złapało czy sobie poradziłaś? U mnie to nie jest coś mocnego, bardziej jakiś dyskomfort w stylu pieczenie ale nic więcej, mam nadzieję, że to co stosuje pomoże szybciutko.

    O proszę, no to ciekawe czy i teraz się dowiemy :) chciałabym mniej więcej już się dowiedzieć ☺️

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 807 2013

    Wysłany: 23 listopada 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Dziewczyny za Wasze prenatalne :) U mnie na prenatach jeszcze nie bylo widac płci, ale u mojej kuzynki juz od razu bylo wiadomo na 100% (z tym ze jej dziecko jest wyjątkowo długie, bo aż o 1 cm wieksze niz moje w tym samym dniu 🤷🏼‍♀️)

    I współczuję tych infekcji, u mnie odpukać na razie czysto ^^ tylko tyle, ze faktycznie sikam troche wiecej i czasem jak sie zbyt gwaltownie zasmieję albo za mocno wyprostuję nogi to strasznie ciągnie mnie brzuch 🤷🏼‍♀️

    Mdłosci juz troche odpuscily, ale co tydzień łapię fazę na inne jedzenie, ostatnio była wędlina (której normalnie nie jem), a w tym tygodniu lecę na spaghetti z tuńczykiem i pomidorami xD

    No i proszę o pół kciuka za moją wizytę dzisiaj, może już będzie widac plec :) tez juz bym chciala wiedziec, bo mam coraz silniejsze parcie na kupowanie ciuszków :D

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Wszystkie wyniki raczej w normie

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    23.09 - pęcherzyk na USG
    28.09 - mamy <3, 6+0
    12.10 - kontrola, 8+1
    26.10 - kontrola, 10+4
    10.11 - prenatalne - niskie ryzyko, czekam na wyniki z krwi, raczej chłopak, ale to ostrożna predykcja :D
    23.11 - kontrola, 14+2, płeć nadal nie znana :D, prenatalne okej
    21.12 - jednak dziewczynka :D
    18.01 - połówkowe - wszystko okej, na pewno dziewczynka :)
    15.02 - 850 g, wszystko okej
    14.03 - 1350 g, powiedzmy, że okej, ale to dolna granica normy
    28.03 - 1700 g, wszystko okej
    16.04 - zmiana gina, 2500 g Bobozaura
    07.05 - następna wizyta
    13.05 - planowy termin CC
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1321 1475

    Wysłany: 23 listopada 2023, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Trzymam kciuki Dziewczyny za Wasze prenatalne :) U mnie na prenatach jeszcze nie bylo widac płci, ale u mojej kuzynki juz od razu bylo wiadomo na 100% (z tym ze jej dziecko jest wyjątkowo długie, bo aż o 1 cm wieksze niz moje w tym samym dniu 🤷🏼‍♀️)

    I współczuję tych infekcji, u mnie odpukać na razie czysto ^^ tylko tyle, ze faktycznie sikam troche wiecej i czasem jak sie zbyt gwaltownie zasmieję albo za mocno wyprostuję nogi to strasznie ciągnie mnie brzuch 🤷🏼‍♀️

    Mdłosci juz troche odpuscily, ale co tydzień łapię fazę na inne jedzenie, ostatnio była wędlina (której normalnie nie jem), a w tym tygodniu lecę na spaghetti z tuńczykiem i pomidorami xD

    No i proszę o pół kciuka za moją wizytę dzisiaj, może już będzie widac plec :) tez juz bym chciala wiedziec, bo mam coraz silniejsze parcie na kupowanie ciuszków :D

    Trzymam kciuki ✊🏻✊🏻
    Daj nam koniecznie znać! 🤩

    Ja na prenatalnych będę 13+0, więc dziecko będzie już całkiem duże, to w sumie ostatni dzwonek 😁 też mnie łapie powoli na ciuszki, przeglądam, zapisuję sobie w ulubionych 😅 chociaż i tak większość z tych ubranek to takie neutralne kolorki - beż, kremowy, biały, szary ☺️

    A z tymi smakami to mam podobnie, wczoraj pierwszy raz w życiu jadłam kebab, którego nienawidze i był dla mnie obrzydliwy 😂 a aż mnie nosiło żeby go zjeść 😂 mało zdrowo, wiem, ale czasem trzeba 🤭

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 23 listopada 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 trzymam kciuki za wizytę 🤞

    Mart768 lubi tę wiadomość

  • Mart768 Autorytet
    Postów: 807 2013

    Wysłany: 23 listopada 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za kciuki Dziewczyny :) dzieciak zdrowy, wielki, ale tak fatalnie ułożony, że chyba się nigdy nie dowiem jaka płeć xD

    Nowa_Ola, Karlaa lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Wszystkie wyniki raczej w normie

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    23.09 - pęcherzyk na USG
    28.09 - mamy <3, 6+0
    12.10 - kontrola, 8+1
    26.10 - kontrola, 10+4
    10.11 - prenatalne - niskie ryzyko, czekam na wyniki z krwi, raczej chłopak, ale to ostrożna predykcja :D
    23.11 - kontrola, 14+2, płeć nadal nie znana :D, prenatalne okej
    21.12 - jednak dziewczynka :D
    18.01 - połówkowe - wszystko okej, na pewno dziewczynka :)
    15.02 - 850 g, wszystko okej
    14.03 - 1350 g, powiedzmy, że okej, ale to dolna granica normy
    28.03 - 1700 g, wszystko okej
    16.04 - zmiana gina, 2500 g Bobozaura
    07.05 - następna wizyta
    13.05 - planowy termin CC
  • Nowa_Ola Autorytet
    Postów: 1321 1475

    Wysłany: 23 listopada 2023, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Dzieki za kciuki Dziewczyny :) dzieciak zdrowy, wielki, ale tak fatalnie ułożony, że chyba się nigdy nie dowiem jaka płeć xD

    Haha :D to ładnie się dzidziuś schował przed Wami :D super, że wszystko dobrze ☺️

    Mart768 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨🐈🐈‍⬛🐕

    05.2023 - 💔
    07.2023 - 💔
    24.09.2023 - ⏸
    Czekamy na Synka! 🩵

    Ona: niedoczynność tarczycy, io

    On: ZZSK


    preg.png
  • Mart768 Autorytet
    Postów: 807 2013

    Wysłany: 24 listopada 2023, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karla, Margo, Marzenica, a co tam u Was słychać? Mam nadzieję, że same dobre rzeczy :)

    🙋‍♀️32 🙋‍♂️ 43

    Wszystkie wyniki raczej w normie

    Starania o pierwsze dziecko
    na luzie od 12.2020
    na poważnie od 08.2021

    wrzesień 2022: cb
    styczeń 2023: cb?
    marzec 2023: cb?
    maj 2023: poronienie 7tc

    08.09.23 - II
    23.09 - pęcherzyk na USG
    28.09 - mamy <3, 6+0
    12.10 - kontrola, 8+1
    26.10 - kontrola, 10+4
    10.11 - prenatalne - niskie ryzyko, czekam na wyniki z krwi, raczej chłopak, ale to ostrożna predykcja :D
    23.11 - kontrola, 14+2, płeć nadal nie znana :D, prenatalne okej
    21.12 - jednak dziewczynka :D
    18.01 - połówkowe - wszystko okej, na pewno dziewczynka :)
    15.02 - 850 g, wszystko okej
    14.03 - 1350 g, powiedzmy, że okej, ale to dolna granica normy
    28.03 - 1700 g, wszystko okej
    16.04 - zmiana gina, 2500 g Bobozaura
    07.05 - następna wizyta
    13.05 - planowy termin CC
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 24 listopada 2023, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart768 wrote:
    Karla, Margo, Marzenica, a co tam u Was słychać? Mam nadzieję, że same dobre rzeczy :)

    U mnie w porządku, jutro mamy prenatalne i mam nadzieje, że będzie dobrze :)

    Mart768 lubi tę wiadomość

  • Margo2023 Autorytet
    Postów: 281 179

    Wysłany: 24 listopada 2023, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolinaK nie miałam żadnych problemów z odstawienia tego leku na szczęście 😊.

    U mnie w porządku, teraz mniej mnie na forum bo zawsze wieczorami nadrabiałam i odpisywałam, a teraz mój Synuś chodzi spać po 22... Wcześniej koło 20 i mieliśmy dla siebie czas, a od jakiegoś czasu ma pełno energii i nie chce spać.

    Mart super, że wszystko w porządku, a płeć się nie martw jeszcze poznasz 😊.

    Ja mam wizytę 11 grudnia u mojego prywatnego, 4 grudnia idę na NFZ bo chodzę po darmowe badania.

    Mart768 lubi tę wiadomość

    Mama KP
    Starania od 03.2023
    Długie cykle spowodowane KP
    06.09.2023 - beta HCG 19 miu prog 9,51 ng/ml
    11.09.2023 - beta HCG 438 miu prog 12,7 ng/ml
    29.09.2023 - pierwsza wizyta ♥️
  • Karlaa Przyjaciółka
    Postów: 84 30

    Wysłany: 25 listopada 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu dzisiaj na prenatalnych usłyszałam, że to krwawienie było przez krwiaka podkosmówkowego i jest nadal 24mm x 15mm :(
    Lekarz zapewniał i uspokajał, że krwiak się wchłonie ale i tak się boję. Zastanawiam się czy iść wcześniej np za 2 tygodnie na kontrole czy już poczekać do następnej wizyty 20 grudnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2023, 14:02

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ