X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana spokojnie jak dostaniesz leki to szybko się Wam uda a może juz teraz?!
    Ja dałam juz sobie spokój, jest mi strasznie trudno jak widzę,że tu tyle dziewczyn ostatnio się udaje, cieszę się bardzo nimi ale... no własnie. Wierzę,że Matka Maryja umocni mnie i pomoże dojrzeć do duchowego macierzyństwa. A narazie tu zagladam ale nie bede tak się udzielać jak wczesniej, poprostu musze sobie dać czas. Jak coś potrzebujecie potrzebujesz to zawsze można do mnie napisać wiadomość albo do pamiętnika albo na forum. Mocno mocno pamiętam o Was <3 <3 :)

    Coolmax, maximka84 lubią tę wiadomość

  • Coolmax Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny...jesteście kochane :) ja też się modle...razem z mężem. Wiem, że mam to szczęście że oboje nad tym pracujemy i fizycznie i duchowo :) Znam oczywiście pasek św. Dominika...noszę medalik cały czas odkąd mi go siostry przesłały.Ale nie wiem czy wiecie jest też w Krakowie przy ul. Saskiej Parafia Sercanów i tam obraz Matki Błogosławionego Macieżyństwa. w każdą III środę miesiąca jest odprawiana Msza św. i nabożeństwo w intencji par starających się o poczecie. Jestem od prawie roku (odkąd się tylko o tym dowiedziałam ) na każdym nabożeństwie. Wierze, że Matka jako matka wie co czujemy i ześle nam łaskę tego czego pragniemy najbardziej. Jeśli nie jesteście z krk lub nie macie możliwości by dotrzeć, to można przez neta wysłać prośbę którą ksiądz czyta podczas Mszy pod ołtarzem Matki, jest też specjalna modlitwa którą nalezy odmawiac by wyprosić łaski. tu jest link do strony http://www.krakow.scj.pl/index.php?option=com_aicontactsafe&view=message&layout=message&pf=1&Itemid=124
    Mam nadzeje, że choć troszkę odwdzięczyłam się za wasze miłe słowa :)

    inessa lubi tę wiadomość

    n58evd4k54dgrbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci kochana dziękuję za podpowiedź po zabiegu zobaczymy co bedzie i wtedy mam nadzieję,ze wykorzystam Twoją propozycje :) <3
    A Maryja to momo,że moją mame bardzo kocham to Ona jest najukochańszą Osobą tak Osobą dla mnie i wiele razy mi pomogła i tym za którymi się wstawiałam. Ona jest wspaniała :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Kochane ... trzeba wierzyć ... bo wiara czyni cuda ... ;)

    inessa, Emilka WSK, Coolmax lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Tak Kochane ... trzeba wierzyć ... bo wiara czyni cuda ... ;)

    :D czyni czyni :)

    maximka84, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi czasem tej wiary brak ...
    zwłaszcza gdy @ się pojawia ... :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mi czasem już brak sił i wiary w to ,że kiedykolwiek zostanę mamą , są dni ciężkie gdy wszystko wokół dobija , ale na szczęście potem przychodzi taki dzień gdy od razu po przebudzeniu wierzę mocno ,że warto walczyć o marzenia.

    inessa lubi tę wiadomość

  • Coolmax Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć dziewczynki !!! mnie też jest ciężko, wtedy kiedy pojawia się O. już najbardziej mam doła, ale potem znów zaczynam wierzyć. To chyba wszystko od fazy cyklu zależy :)U moich znajomych, którzy się starali po kilka lat - wszystkim się udało !!! więc to pociesza !!! musimy być silne i choć to trudne starać się skupić myśli na czymś innym. Ja szukam np. dodatkowej pracy, by tylko nie mieć czasu na myślenie. Jak za długo posiedzę w domku to od razu mam doła. Wspierajmy się...i damy radę !!! aha no i najważniejsze...modlitwa !!! czasem nie proszę Pana o dziecko...czasem proszę o nadzieję i siłę...aby walczyć, aby się nie poddac...

    inessa lubi tę wiadomość

    n58evd4k54dgrbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsza walka jest, bo nasze życie jest nieustanną walką o wszystko ale też nie zapominajmy w tej walce dlaczego to robimy? Bo chcemy by nasza miłośc wzrastała abyśmy mogli się dzielić tą miłością. Pamiętajmy też o wierze i nadziei, bo bez tych trzech nic by nie istniało, nic by nie było. Módlmy się i mocno wspierajmy kochane :D <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Najważniejsza walka jest, bo nasze życie jest nieustanną walką o wszystko ale też nie zapominajmy w tej walce dlaczego to robimy? Bo chcemy by nasza miłośc wzrastała abyśmy mogli się dzielić tą miłością. Pamiętajmy też o wierze i nadziei, bo bez tych trzech nic by nie istniało, nic by nie było. Módlmy się i mocno wspierajmy kochane :D <3

    A ja często dziękuję Bogu, zamiast go prosić o cokolwiek, dziękuje Mu za to miejsce, za osoby którym mogłam kiedykolwiek pomóc, i które zawsze są przy mnie, nawet myślami..za życie, że dał mi szansę na poznanie Jego świata.. I dzisiaj też podziękuję- za możliwość walki o maleńki cud, jeżeli to cale czekanie ma być dla mnie jakimś sprawdzianem, nauką to mówie tu i teraz- przygotuję się do niego najlepiej jak potrafię, nie zawiodę, zdam. Dobrej Nocy, Moje Anielice <3 :)

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko prześlicznie napisałaś <3 napewno bedziesz bardzo dobrą mamusią :) Tylko szukaj dobrego lekarza co by rónież Cię wsparł :)
    Ja dziękuje ale i prosze za Was wszystkie abyście mogły być mamusiami :D

    samira lubi tę wiadomość

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że wiara czyni cuda..wierze...zobaczymy co z tego wyjdzie...

    inessa lubi tę wiadomość

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie @ idzie wieeeelkimi krokami :(
    dziś straszny ból głowy...od rana, zawsze tak mam w przeddzień @ ...

    Boże... :( znów nici ... :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • Coolmax Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka - nie łam się !!! ja też mam teraz ten czas mieć...lada dzień...choć co miesiąc liczę, że się jednak NIE pojawi.
    Idzie długi majowy weekend...może wybierz się gdzieś..? macie znowu szanse aby się udało..:)

    inessa, Emilka WSK lubią tę wiadomość

    n58evd4k54dgrbid.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 27 kwietnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Emilko prześlicznie napisałaś <3 napewno bedziesz bardzo dobrą mamusią :) Tylko szukaj dobrego lekarza co by rónież Cię wsparł :)
    Ja dziękuje ale i prosze za Was wszystkie abyście mogły być mamusiami :D

    Zrobię wszystko, oddam wszystko i ze wszystkiego zrezygnuję, by moje maleństwo mialo dobre, lepsze od mojego dziecinstwo, a także całe życie.. Nie pragnę bogactw, luksusów, dalekich podróży, chcę tylko dać komuś życie <3 i wiem Inessko, że każda Staraczka, która tu jest będzie taka mamą, w końcu każda z nas się stara i walczy tylko o to maleńkie dzieciątko ;0

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 Amen niech się tak stanie Panie Boże :)

    Emilka WSK, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modlitwa jest jednym z
    najlepszych prezentów, jakie otrzymujemy całkowicie za darmo. Czy
    pomyślałaś już życzenie?To jest ostatni moment, żeby je zrobić ...

    Modlitwa świętej Teresy: Niech na Ziemi zapanuje pokój. Miej zaufanie do
    tego, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być. Nie zapominaj o
    nieograniczonych możliwościach, które rodzą się z wiary. Używaj darów,
    które otrzymałaś i dziel się miłością, która została Ci ofiarowana. Bądź
    szczęśliwa wiedząc, że jesteś dzieckiem Boga. Niech ta obecność zagości
    głęboko w Tobie, pozwól swojej duszy śpiewać i tańczyć z radości, a
    także kochać. Miłości wystarczy dla każdego z nas

    maximka84, aisa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Modlitwa jest jednym z
    najlepszych prezentów, jakie otrzymujemy całkowicie za darmo. Czy
    pomyślałaś już życzenie?To jest ostatni moment, żeby je zrobić ...

    Modlitwa świętej Teresy: Niech na Ziemi zapanuje pokój. Miej zaufanie do
    tego, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być. Nie zapominaj o
    nieograniczonych możliwościach, które rodzą się z wiary. Używaj darów,
    które otrzymałaś i dziel się miłością, która została Ci ofiarowana. Bądź
    szczęśliwa wiedząc, że jesteś dzieckiem Boga. Niech ta obecność zagości
    głęboko w Tobie, pozwól swojej duszy śpiewać i tańczyć z radości, a
    także kochać. Miłości wystarczy dla każdego z nas

    pięknie to brzmi ....

    u mnie coraz mniej wiary :( :( :( ... z kolejnego cyklu nici ...

    inessa, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ktoś mi kiedyś powiedział, że jeżeli mówie że mi brak wiary albo, że moja wiara jest bardzo mała tzn. że mam jej bardzo dużo :D
    A w naszym przypadku to jest raczej utrata nadziei, ale wiem jedno i widzę to po wielu wykresach,że tak jest na koniec cyklu a juz tak pod koniec @ wzrasta w nas na nowo nadzieja.
    "Wyryłem Cię na obu Mych Rękach i jesteś Mój"

    maximka84, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ