X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 9 kwietnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POWODZENIA

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś 2 dzień...trudno było się zebrać.

    A na pocieszenie wklejam to http://forum.gazeta.pl/forum/w,191,61606855,,komu_sie_udalo_wpisujcie_sie_.html?s=2&v=2 bo do łez doprowadza, ale takich pełnych nadziei :)

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane :) pamietam o was w swoich modlitwach i wierzę, że z Boza pomoca doczekacie się tego cudu :) u nas ten dar dostał się nam dopieor kiedy wyprostowalismy sowje sprawy małżeńskie, po wizycie na Jasnej Górze, ale ważne jest że już od dawan modliliśmy się o pocieche i ciągle nam coś przeszkadzało, głónie moje choroby, ale dziś z perspektywy czasu wiem, ze to dlatego, że powazny kryzys nad nami wisiał, a Pan Bóg chciał żebyśmy go najpierw dobrze przeszli, wzmocnili swoje małżeństwo a dzieciątkow tym najważniejszym czasie nie musiało znosić tych stresów i tak prezent od Przyjaciela, pobyt na Jasnej Górze i kolejny cykl okazał się szczęśliwym i dzieciątko urodzi się na moje urodziny :) także, to wszystko co nas spotyka w życiu to jest po coś, np. po to, żeby nas wzmocnić :) a potem przyjda niespodzianki w postaci pozytywnego testu ciążowego, jak u nas, serduszkowanie było dla przyjmenosci, wszelka logika i rozum poszły na bok, czysta przyjemnosc i miłość i chyba to w połączeniu z zaufaniem Bogu zaofosowało tym maleństwem w moim brzuszku i tego wam życze wszystkim. NIE PODDAWAJCIE SIĘ!!! ja jakby któraś miał doła to niech się odezwie do mnie od razu sprowadzę do pionu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2013, 20:47

    Miriam, aisa, samira, inessa, H30, Monka, Ma ja, ivi lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 kwietnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amicizia wrote:
    witajcie kochane :) pamietam o was w swoich modlitwach i wierzę, że z Boza pomoca doczekacie się tego cudu :) u nas ten dar dostał się nam dopieor kiedy wyprostowalismy sowje sprawy małżeńskie, po wizycie na Jasnej Górze, ale ważne jest że już od dawan modliliśmy się o pocieche i ciągle nam coś przeszkadzało, głónie moje choroby, ale dziś z perspektywy czasu wiem, ze to dlatego, że powazny kryzys nad nami wisiał, a Pan Bóg chciał żebyśmy go najpierw dobrze przeszli, wzmocnili swoje małżeństwo a dzieciątkow tym najważniejszym czasie nie musiało znosić tych stresów i tak prezent od Przyjaciela, pobyt na Jasnej Górze i kolejny cykl okazał się szczęśliwym i dzieciątko urodzi się na moje urodziny :) także, to wszystko co nas spotyka w życiu to jest po coś, np. po to, żeby nas wzmocnić :) a potem przyjda niespodzianki w postaci pozytywnego testu ciążowego, jak u nas, serduszkowanie było dla przyjmenosci, wszelka logika i rozum poszły na bok, czysta przyjemnosc i miłość i chyba to w połączeniu z zaufaniem Bogu zaofosowało tym maleństwem w moim brzuszku i tego wam życze wszystkim. NIE PODDAWAJCIE SIĘ!!! ja jakby któraś miał doła to niech się odezwie do mnie od razu sprowadzę do pionu :)

    Oczywiście, będę mieć na uwadze swoje "doły" :) jesteś przykładem że cuda istnieją, marzenia speniają a Bóg słucha i chce naszego dobra <3

    inessa, sylwiunia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dobrze, że jesteś Amiciza aby nas do pionu postawić ;-) powinnyśmy z Ciebie brać przykład

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :) tylko trzeba wierzyć ( a czasami to bardzo trudne) tylko chyba nie chyba napewno warto wierzyć !!!
    Dla każdej z nas zyczę tego Maleńkiego Cudu.
    Dzięki Amiciza :D

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie trzeba zyc wedlug zasady ufaj jakby wszystko zalezalo od Boga pracuj jakby wszystko zalezalo od Ciebie i nie popadac w skrajnosc :) kazdej z was sie uda :) a ja bardzo prosze o modlitwe zeby mi w koncu te koszmarne mdlosci i wymioty przeszly bo juz mnie wykanczaja :( ale i tak sie ciesze z bobaska. Wczoraj bylismy na usg ma juz 3,15 cm a serduszko bije 173,04/ minute fajnie tak popatrzec bylo jak kopal nozkami i machal raczkami taka nasza kochana kryszynks :)

    inessa lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę pamiętać jeszcze bardziej kochana o Tobie :D
    A tak troche zazdroszcze tego uczucia ale mam jeszcze troche nadziei,że ja, my tego też doświadczymy :)
    Kochana trzymaj się wiary <3

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki powiem tak zycze wam tego uczucia ale bez takich sensacji jak u mnie a swoja droga adopcje z czasem pomagaja i bach pojawia sie nowy czlwiek na swiecie a czy wy probowaliscie moza tez z pomoca nsprotechnologii ze jestescie zdecydowani na adipcjevswoja drogavpiekna i gidna nasladowania postawa :)

    inessa, sylwiunia lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana staramy się na różne sposoby ale mam problemy zdrowotne nie tylko ginekologiczne ale inne poważniejsze i lekarze dają nam szanse ale małą. Dlatego zaczęliśmy proces adopcyjny ponieważ też wiek robi swoje zwłaszcza w adopcji.
    Wierzę,że każdej z nas w odpowiednim dla każdej czasie uda się i bedą naszej rodzinie nowe osóbki :)

    samira, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochana staramy się na różne sposoby ale mam problemy zdrowotne nie tylko ginekologiczne ale inne poważniejsze i lekarze dają nam szanse ale małą. Dlatego zaczęliśmy proces adopcyjny ponieważ też wiek robi swoje zwłaszcza w adopcji.
    Wierzę,że każdej z nas w odpowiednim dla każdej czasie uda się i bedą naszej rodzinie nowe osóbki :)

    Rozumiem i bardzo podziwiam sami uwazalismy ze jak nie bedzie nam dane naturalnie to tylko adopcja zycze zeby ten proces szybko i sprawnie wsm poszedl tylevdzieci czeka na nowa kochajaca rodzine. Ale tez zycze aby zdrowotnie wszystko sie ulozylo i z czasem doczekali sie tez rodzonej pociechy :)

    inessa lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam nadzieję,że z Wiarą i nadzieję podchodzicie do życia w końcu widać zbliżającą się wiosne to liczymy teże na wiosne w Waszych brzuszkach :D <3

    Amicizia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jest wspomnienie św. Bernadety tej której objawiła się M.B. z Lourdes, u nas była dziś wizyta pani z ośrodka wydaje mi się,że wszystko bedzie dobrze teraz umawiamy się na testy psychologiczne a potem kwalifikacja do szkolenia które zacznie się w połowie maja. Tak sobie pomyślałam, że Matka Boża z Lourdes gdzie jest wiele uzdrowień ciała i ducha może chce nam pokazać,że Ona jest i czuwa nad nami. Modle się bardzo do niej bo Ona jest najczulszą Matką i wiele przeszła w Swoim życiu i napewno rozumie że brak dziecka w naszym życiu jest bardzo trudny dla nas. Prosze Ją o dar macierzyństwa. Maryjo najlepsza z Matek módl się za nami <3

    aisa, Amicizia lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziś jest wspomnienie św. Bernadety tej której objawiła się M.B. z Lourdes, u nas była dziś wizyta pani z ośrodka wydaje mi się,że wszystko bedzie dobrze teraz umawiamy się na testy psychologiczne a potem kwalifikacja do szkolenia które zacznie się w połowie maja. Tak sobie pomyślałam, że Matka Boża z Lourdes gdzie jest wiele uzdrowień ciała i ducha może chce nam pokazać,że Ona jest i czuwa nad nami. Modle się bardzo do niej bo Ona jest najczulszą Matką i wiele przeszła w Swoim życiu i napewno rozumie że brak dziecka w naszym życiu jest bardzo trudny dla nas. Prosze Ją o dar macierzyństwa. Maryjo najlepsza z Matek módl się za nami <3

    O tak ,Maryjo, módl sie i pozwól i nam zostać tak dobrymi Matkami jak TY.. <3

    inessa, Amicizia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego wiosennego dnia na dworze i w sercu i w brzuszkach :D <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dobrego wiosennego dnia na dworze i w sercu i w brzuszkach :D <3

    :) Kochana moja :) I tego Tobie życzę :) od rana +20* w Lubuskiem więc jest jak mówisz :) Bogu za Ciebie dziękuję wspieraczko! <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAJCIEKOCHANE MUSZĘ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE OSTATNIO WIARA MNIE OPUŚCIŁA ale to było chwilowe dziś paseczek św.Dominika jets znowu ze mną :-) pozdrawiam Was z cieplutkiego pomorza

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    WITAJCIEKOCHANE MUSZĘ SIĘ PRZYZNAĆ ŻE OSTATNIO WIARA MNIE OPUŚCIŁA ale to było chwilowe dziś paseczek św.Dominika jets znowu ze mną :-) pozdrawiam Was z cieplutkiego pomorza

    a ja zaprzestałam odmawiać Nowennę... ale św.Dominik zawsze ze mną :) chciałabym mieszkać na Pomorzu :) kocham Gdańsk i Gdynię <3

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja nie wyobrażam sobie mieszkać gdzies indziej, kocham nasz Bałtyk i chodzę na plaże na spacer by sie wyciszyć ...

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko pozazdrościć tego morza ;) relaks i sama natura :D dziewczyny pamiętam o Was naprawde <3

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ