X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Tylko pozazdrościć tego morza ;) relaks i sama natura :D dziewczyny pamiętam o Was naprawde <3

    A my o Tobie, Inesska, a gdzie Ty mieszkasz jeśli można zapytać? <3

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem tu nowa i dopiero skończyłam przegladać ten wątek bije od niego moc ! pozdrawiam

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    witam jestem tu nowa i dopiero skończyłam przegladać ten wątek bije od niego moc ! pozdrawiam

    Bije moc, bo tyle tu Was jest, nie spodziewałam się nawet że tak ten wątek ruszy :) Witaj Amelko, starasz się o dzieciątko tak? <3

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Amelka!!!
    Emilko ja jestem z samej północy wielkopolski niedaleko Piły mieszkam :)obecnie ale pochodzę no można powiedzieć,że Poznania bo to wioska barzo blisko Poznania dziś już noclegownia poznaniaków bo u nas jest cudnie jezioro i lasy :)
    A Ty Emilko bo nie pamiętam czy już nam mówiłaś?! "Starość nie radość " ;)
    Amelko starasz się o dzieciątko jezeli tak to wesprzemy Cię napewno tutaj, jezeli jeszcze nie to i tak bedziesz mile u nas widziana i oczekiwana :D <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witaj Amelka!!!
    Emilko ja jestem z samej północy wielkopolski niedaleko Piły mieszkam :)obecnie ale pochodzę no można powiedzieć,że Poznania bo to wioska barzo blisko Poznania dziś już noclegownia poznaniaków bo u nas jest cudnie jezioro i lasy :)
    A Ty Emilko bo nie pamiętam czy już nam mówiłaś?! "Starość nie radość " ;)
    Amelko starasz się o dzieciątko jezeli tak to wesprzemy Cię napewno tutaj, jezeli jeszcze nie to i tak bedziesz mile u nas widziana i oczekiwana :D <3

    heh no ja też niedaleko piły mieszkałam teraz tez tam mam czasem noclegownie :D teraz mieszkam miedzy piła a poznaniem

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK ,inessa

    tak staram sie o 2 dziecko mam juz córkę ma 3 lata .Najwyzszy czas na bratnią dusze dla niej . jakiś tam czas temu nie myslałam że bede sie jeszcze starać ale dojralam juz do tej decyzji i wiem że jest słuszna ja też mam rodzeństwo wiec chiałabym by moja córka sama też nie była .zaskoczyłam od razu i był mały zonk nawet nie pomyślałam że to tak teraz trudno bedzie zajść no ale widzę że nie jestem tu sama

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witaj Amelka!!!
    Emilko ja jestem z samej północy wielkopolski niedaleko Piły mieszkam :)obecnie ale pochodzę no można powiedzieć,że Poznania bo to wioska barzo blisko Poznania dziś już noclegownia poznaniaków bo u nas jest cudnie jezioro i lasy :)
    A Ty Emilko bo nie pamiętam czy już nam mówiłaś?! "Starość nie radość " ;)
    Amelko starasz się o dzieciątko jezeli tak to wesprzemy Cię napewno tutaj, jezeli jeszcze nie to i tak bedziesz mile u nas widziana i oczekiwana :D <3

    Ja- Strzelce Krajenskie :) w Poznaniu studiowalam i ja Ci zaraz dam starość!!!! :) Tak jak i Ty kocham lasy, jeziora, tu wlaśnie to odnalazlam i się osiedlilam :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    Emilka WSK ,inessa

    tak staram sie o 2 dziecko mam juz córkę ma 3 lata .Najwyzszy czas na bratnią dusze dla niej . jakiś tam czas temu nie myslałam że bede sie jeszcze starać ale dojralam juz do tej decyzji i wiem że jest słuszna ja też mam rodzeństwo wiec chiałabym by moja córka sama też nie była .zaskoczyłam od razu i był mały zonk nawet nie pomyślałam że to tak teraz trudno bedzie zajść no ale widzę że nie jestem tu sama

    Tak się mówi, ze im bardziej pragniemy to trudniej jest nam dostać tą kruszynkę...Ale cuda się zdarzają, trzeba tylko mocno wierzyć :) <3

    P.S. Dziewczyny-jesteście sliczne, napatrzeć się nie mogę :)

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno Ty też jesteś śliczna bo każdy człowiek jest piękny bo przecię jest Swtorzony na obraz i podobieństwo Boga tylko czasami o tym zapominamy i się gubimy, im człowiek lepszy otwarty na innych tym też piękniejszy.
    Musimy naprawde wierzyć,że każdej z nas się uda.
    Pamiętam o Was bardzo mocno <3 :D odpocznijcie sobie w weekend :)

    samira lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Napewno Ty też jesteś śliczna bo każdy człowiek jest piękny bo przecię jest Swtorzony na obraz i podobieństwo Boga tylko czasami o tym zapominamy i się gubimy, im człowiek lepszy otwarty na innych tym też piękniejszy.
    Musimy naprawde wierzyć,że każdej z nas się uda.
    Pamiętam o Was bardzo mocno <3 :D odpocznijcie sobie w weekend :)

    Piękne słowa! :) Uda się napewno, musimy poczekać bo Bóg widzi naszą wytrwalość i siłę. Ja też pamiętam, milego weekendu Serduszka kochane <3 :)

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej spokojnej niedzieli życze Wam dziewczyny :D

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane muszę się wziąśc w garść i za modlitwe bo coś ostatnio kiepsko mi to wychodzi...ale dzięki Wam dam radę ;-)

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    witajcie kochane muszę się wziąśc w garść i za modlitwe bo coś ostatnio kiepsko mi to wychodzi...ale dzięki Wam dam radę ;-)

    ja opuściłam nowennę, ale dziś zaczynam od nowa, wciąż zaczynam :)

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane polecam się Wasej pamięci bardzo. Ja o Was pamiętam również na tyle ile potrafie ale za siebie nie potrafie się już modlić o cud co do mnie to już nie wierze choć staram się o jedno aby choć stał się cud adopcji.
    Niech Maryja najlepsza Matka sprawi abyście już w niedługim czasie zostały mamusiami najszczęśliwszymi na świecie <3

  • Coolmax Nowa
    Postów: 4 5

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny...tyle w was wiary i mocy...ja też staram się wierzyć, ale ciężko mi to przychodzi :( staramy się już ponad 1,5 roku cały czas pod okiem lekarza. Chyba najlepsze/najgorsze jest to że nic nam obojgu z badań nie wyszło..tzn. wyszło że wszystko z nami ok...nie wiem czego się doczepić...cierpie...:((

    inessa lubi tę wiadomość

    n58evd4k54dgrbid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coolmax wiesz czasmi problemem jest stres za bardzo się chce dziecka, przemęcznie pracą, znam osoby które wyluzowały, pojechały na wakacje i się udawało a może i wiem,że to trudne dla każdej z nas ale może to nie ten czas, może on dopiero przyjdzie tzn. nie moze ale napewno przyjdzie ja w to wierze mocno. Na forum bardzo się wspieramy ja za to jestem bardzo wdzięczna i modle sie na tyle ile potrafie za każdą z dziewczyn <3 Powodzenia kochana życzę :D

    Coolmax lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coolmax wrote:
    cześć dziewczyny...tyle w was wiary i mocy...ja też staram się wierzyć, ale ciężko mi to przychodzi :( staramy się już ponad 1,5 roku cały czas pod okiem lekarza. Chyba najlepsze/najgorsze jest to że nic nam obojgu z badań nie wyszło..tzn. wyszło że wszystko z nami ok...nie wiem czego się doczepić...cierpie...:((

    Cierpliwości Coolmax, na każdą z nas przyjdzie pora, ja naprawdę w to wierzę, przez rok błagalam w modlitwach Boga bym mogła być z mężem ( zanim zaczęliśmy być oficjalnie razem mieliśmy baaaardzo pod górkę) i dzięki modlitwom zostaliśmy parą, a potam małżęństwem mimo tych wielu trudów, to przykład pierwszy, dalej chciałam jak najprędzej uciec od teściów, modlilam się mocno i po tyg wylądowałam na swoim. Modlitwa ma moc, a Siostry Dominikanki (od nich mam pasek Św. Dominika) mówią "dziecka nie da się kupić, dziecko trzeba wymodlić"... popatrz, jeśli czasami na czymś nam bardzo zależy i bardzo do czegoś dążymy, spotykamy na swojej drodze przeciwności-mniejsze lub większe. Bóg sprawdza, czy ta nasza chęć jest czymś poparta, czy umiemy trwać w wierze, w nadziei że otrzymamy spełnienie pragnień, czy poprostu to nasza kolejna zachcianka i już.. Odkąd mnie to "olśniło" modlę się codziennie, wiele razy czuję w środku żal i smutek, często płaczę podczas rozmów Z Panem, wiem jednak że On mnie samej sobie nie pozostawi, i spełni moje prośby, musimy Mu tylko udowodnić że zasługujemy. Przytulam Cię mocno <3 nie przestawaj wierzyć, warto Mu zaufać <3 :*

    inessa, Coolmax lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochane polecam się Wasej pamięci bardzo. Ja o Was pamiętam również na tyle ile potrafie ale za siebie nie potrafie się już modlić o cud co do mnie to już nie wierze choć staram się o jedno aby choć stał się cud adopcji.
    Niech Maryja najlepsza Matka sprawi abyście już w niedługim czasie zostały mamusiami najszczęśliwszymi na świecie <3

    Nie wiem czym sobie osobiście zasłużyłam, że mogłam poznać kogoś takiego jak Ty Inesska. Jestes wspaniala pod kazdym względem, pomagasz słowem, myślą, modlitwą, a pamiętaj, ze to wszystko do Ciebie wraca i wróci zawsze <3

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkozarumieniłam się na Twoje słowa ale wiesz ja mówie tak o Was wobec mnie!!!
    Widzę,że cuda się dzieją z Twoim wykresem a co lekarz na Twoją prolaktynę nie dał, zadnych leków? Ja nie rozumiem lekarzy!!!
    Mocno mocno wspieram modlitwą kochana naprawde <3 <3 <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dał jeszcze Inessko, kazał poczekać do wizyty, bo planowo po wizycie ok.30.04 mam dostać @ i zacząć łykać od 1 dc.Ja i tak się cieszę że go mam, wczesniej 1,5 walczyłam o regularne @ chociażby i torbiele i nic...a on od razu zalecił mi badania i obiecał pomóc <3 Tak mi ciężko Serce kochane...dobrze, że Cię dostałam od Bozi..

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ