X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane ... w piątek otrzymałam odpowiedź z Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie (a już myślałam że o mnie zapomnieli bo list i ofiarę już dawno wysłałam) no i msza o dar macierzyństwa dla mnie i męża będzie 5.05. o godz. 10. oj to musi byc jakiś znak ...

    inessa, ;oniqa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    Witajcie kochane ... w piątek otrzymałam odpowiedź z Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie (a już myślałam że o mnie zapomnieli bo list i ofiarę już dawno wysłałam) no i msza o dar macierzyństwa dla mnie i męża będzie 5.05. o godz. 10. oj to musi byc jakiś znak ...

    :D

    cudownie ...

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę kochana, to bede pamiętać w niedziel jeszcze bardziej :)
    A co u Was słychać? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2013, 08:42

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh mnie coś bierze, choróbsko jakieś chyba :(

    inessa lubi tę wiadomość

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H3O to wspaniała wiadomość. Powodzenia, trzymam kciuki.

    inessa lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie :-) jesteście kochane

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wiecie wierzę w cuda opowiem o co chodzi :dzis mam termin @ ja mam długie ff a mam za tydzień zabieg i musze być po @ denewruje się tym, ze jej nie ma a są co jakiś czas dziwne plamienie. Miałam w domu otatni test ciążowy i zrobiłam go tak sobie i wiecie na początku były dwie kreski potem ta prawidłowa niestety prawie znikneła no został cień cienia cień (tak to określiła niedawno jedna z dziewcżat z Ovu). Wiem, zę jednak moge zajść wciąże a nie udaje się to przez to paskudztwo mieśniaka niestety dzieciątko nie może się zagnieździć jest mi smutno ale zarazem wiem, ze jeszcze aż tak źle ze mną nie jest może się nam w końcu uda i dzieciątko po zabiegu się zagnieździ. Tylko jak nie przyjdzie @ a mam ją bardzo długo to musze przenieść zabieg na jakiś inny termin i raczej tak szybko nie bedzie chyba dopiero w wakacje a przez to znów opóźni się staranka.
    Trzymam za Was kciuki i to bardzo mocno aby Wam się udało :) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2013, 11:10

    samira, sylwiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaczął sie maj miesiąc Maryi wierzę, że Ona najlepsza Matka wspomoże Wasze starania i szybciutko zostaniecie wspaniałymi mamusiami :D <3

    Emilka WSK, ;oniqa, Kass lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam nie było mnie dłuugo nie miałam zwyczajnie czasu na forum INESSA nawet jeszcze nie zdażyłał poczytac zwyczajnie twojego bloga :( a wiem że jest niezwykle ciekawy no ale zrobię to jak wyjadą goście .

    inessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy co drugi dzeń gości choć jutrzejsi przenieśli przyjazd na niedziele i w ten sposób w niedziele may więcej osób u nas, a my z meżem jutro do kina do Piły jedziem ;)
    Ciekawe to kaza z dziewczyn ma wpisy i pamiętniki naprawde dużo można się nauczyć, dowiedzieć, skorzystać i poprostu towarzyszyć. Miłego dnia majowego, a dziś Matki Królowej niech Ona zapanuje w naszych sercach ze Swoim Synem i niech stanie się cud zamiany wody w wino czyli niech zagości pod naszym sercem dzieciątko :D

    Emilka WSK, Amelia, Kass lubią tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 maja 2013, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane wczoraj odbyła się msza w naszej intencji o Dar Macierzyństwa tak mnie to ruszyło że przez prawie całą msze łzy mi leciały .... oj myślę że ta intencja i miesiąc Maryi zdziała cuda ...

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 6 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    kochane wczoraj odbyła się msza w naszej intencji o Dar Macierzyństwa tak mnie to ruszyło że przez prawie całą msze łzy mi leciały .... oj myślę że ta intencja i miesiąc Maryi zdziała cuda ...

    Za to trzymam kciuki!!! mnie moja wiara czasem opuszcza, słabnie, ale każda przeciwność losu, każdy kolejny dzień bez malenstwa ją umacnia, aż w koncu Bóg to zobaczy i doceni <3

    H30, inessa lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ! co tam u was ??
    bo ja odpoczywam po długim week i jutro ide na kontrole do gina

    inessa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 6 maja 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    witam ! co tam u was ??
    bo ja odpoczywam po długim week i jutro ide na kontrole do gina

    Ale masz @ Rybko, to jak ta kontrola?

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK juz skończyła się

    inessa lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę...już nie raz przekonałam, się wierząc i modląc się można wiele przetrwać i osiągnąć...trzymam kciuki za wszystkie kobitki :)

    inessa lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane od dziś nowy cykl w miesiącu Maryi będą cuda, cuda!!!mówię Wam

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30, co to za Sanktuarium ( to, do którego wysyłałaś prośbę) ? Też chciałabym mszę..

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 7 maja 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie, wysłałam ofiarę na konto podane na stronie internetowej i wysłałam list , dość długo czekałam na odpowiedź i już naprawdę myślałam, że nic z tego nie będzie a tu proszę chyba po 2 miesiącach odpowiedź ... wierzę że to pomoże że się uda tym bardziej że mój kiepsko wierzący mąż (do kościoła raczej nie chodzi) to na msze w naszej intencji poszedł(nie jechaliśmy do Wąbrzeźna bo za daleko)ale o wyznaczonej godzinie poszliśmy na msze do naszego kościoła

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    to Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej w Wąbrzeźnie, wysłałam ofiarę na konto podane na stronie internetowej i wysłałam list , dość długo czekałam na odpowiedź i już naprawdę myślałam, że nic z tego nie będzie a tu proszę chyba po 2 miesiącach odpowiedź ... wierzę że to pomoże że się uda tym bardziej że mój kiepsko wierzący mąż (do kościoła raczej nie chodzi) to na msze w naszej intencji poszedł(nie jechaliśmy do Wąbrzeźna bo za daleko)ale o wyznaczonej godzinie poszliśmy na msze do naszego kościoła

    a ile tej ofiary sie wysyła?

    inessa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ