X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WIARA CZYNI CUDA
Odpowiedz

WIARA CZYNI CUDA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Módlmy się za naszą Emilkę dziś straciła rano dzieciątko :(
    Emilko modle się za Ciebie już od wtorku jak się dowiedziałam i wiesz te dziewczyny co wiedzą o Tobie też bardzo pamiętają. Napewno jest to bardzo trudne doświadczenie dla Ciebie dla Was ale tak jak sama pisałaś wszystko ma swój sens i wierzę,że Pan Bóg obdarzy Was dziećmi <3 <3 <3 przytulam mocno do serca a Maryję prosze aby przytuliła Cię do Swojego Serca bo ona najlepiej to zrobi Sama straciła Syna i to w tak okrutny sposób. Buziaki kochana <3

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko wiem co czujesz przechodziłam przez to rok temu jestem z Tobą , nie możemy się poddać. To straszne że życie tak nas doświadcza, ale faktycznie musi w tym być jakiś sens i cel.Przytulam Ciebie i przesyłam buziaki.Trzymaj się.

    inessa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 nigdy nie przestanę wierzyć bo Bóg dał mi już cud...

    inessa, Makak lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Emilko jesteśmy z Tobą , możesz liczyć na nasze wsparcie <3

    inessa, Emilka WSK lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko kochana, całym sercem jestem z Tobą.

    inessa, Emilka WSK lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka tak mi przykro, ale wiesz, jestes teraz Aniołkową mamą, a tego może doświadczyc tylko ktoś naprawde silny i wyjątkowy. Wierzę, że kiedyś uda sie Wam :) pamietam o Was w modlitwie.

    i sama mam małą prośbe o modlitwe, moja ciocia miala wstawiany roxrusznik, podczas ktorego odlevciala lekarzom, podawali jej atropine wiec wrocila, niestety ten co to robil to sie uczyl na niej i chyba cos zepsul, elektrodsa chyba wypadła i będzie musiała przechodzic przez to znowu a poprzendim razem już było ciezko. Dziś idzie do szpitala. Bardzo prosze o modlitwę za nią. :)

    inessa, H30, Emilka WSK, sylwiunia lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko również jestem z Tobą w tym cierpieniu,

    inessa lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi pomagacie kochane moje.. Wiem, że dzięki waszym modlitwom żyję bo miałam stan zagrożenia życia... dochodzę do siebie bo wiem że muszę, dla dziecka, mój aniołek teraz na mnie patrzy i pewnie chce żeby mamusia była silna.. Lekarz powiedział mi- zaszła pani w ciążę- więć możecie mieć dziecko, teraz musimy tylko się zagoić i znaleźć przyczynę aby móc pomóc następnej ciąży... I tą nadzieją żyję.. Długo jeszcze będę płakać, nigdy nie zapomnę, zawsze już będę "Mamą" i już zawsze w dokumentach ta ciąża pozostanie... Ale wierzę, tak jak wierzyłam wcześniej. Mam dla kogo żyć i trwać w sile. Ta ciąża miała swój cel- teraz wiem, że możemy być rodzicami lecz trzeba nam się przebadać dokładnie, pewnie bez ciąży zwlekałabym z badaniami i czekała nadal.. Bóg dał nam szansę ale i wskazówkę jak dobrze wykorzystać następną, a On wie, że mocno w Niego wierzymy i mimo przeciwności zawsze będziemy..ta ciąża też zbliżyła nasze rodziny które miały napiete stosunki, zbliżyła i otworzyła oczy wiecznie przeciwnym nam teściom... Wszystko ma swój cel,a my musimy czytać te znaki z wiarą, że jutro będzie juz lepiej..





    Kochamy Cię, Aniołku [*] <3

    inessa, Amicizia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka kochana, piekne masz podejscie do życia. dzisiaj w kościółku myslałam o was, (dzis Najswietszego serca Pana Jezusa) i pomyslałąm sobie dokładnie to co Ty napisałaś, że już wiadomo, że możecie być rodzicami. Są tu na forum dziewczyny, które też mają za sobą poronienia a teraz cieszą się ciążą i wszelkimi jej dolegliwościami:) Wy też się tego doczekacie w swoim czasie :)

    inessa lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 7 czerwca 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha mojej cioci potwierdziło się, że wypadła elektroda. Jutro będzie znowu miała zabieg, będa jej to usuwać, naprawiać i w sumie sama nie wiem co tam jeszcze robić. Mam nadzieję, że tym razem będzie już wszystko dobrze, że nic nie zepsują i że ona wyjdzie z tego, bo ostatnio było ciężko...

    inessa lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amcizia, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

    inessa lubi tę wiadomość

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • sunrise30 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny,
    przeczytałam wątek od samego początku. Jesteście niesamowite, że się wzajemnie wspieracie.
    Jeśli nie macie nic przeciwko, będę do Was zaglądać.

    inessa, sylwiunia lubią tę wiadomość

    sunrise30
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiesz Sunrise nawet tak nie mów :)
    Wspieramy się bardzo dziś wiele z nas tak sczególnie łączyła się w modlitwie za każdą z nas o dar macierzyństwa.
    Niech Serce Jezusa (czerwiec to Jego miesiąc) uczyni cud i obdarzy nas darem bycia mamą <3

    sylwiunia, Emilka WSK, Nusia, Kass lubią tę wiadomość

  • sunrise30 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 17 czerwca 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa :)
    Od około 3 miesięcy modlę się do św. Dominika, mam pasek, medalik. Czasem idzie mi to lepiej, raz gorzej.
    Wiem jedno, wiara i modlitwa bardzo pomaga w tym całym staraniu się o dziecko.

    inessa, H30 lubią tę wiadomość

    sunrise30
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 18 czerwca 2013, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane, cieszę się , ze jest nas wierzących tak wiele.. Mam teraz dużo pracy, zajęć, spędzam wolne chwile z rodziną, bo samotność w domu mnie zabija, tak mocno tęsknię i pamiętam o naszym Dzieciątku.. czasem jestem naprawdę silna, wytrwała i przepelniona chęcią do działania, ale czasami, tak jak dziś- łzy same się cisną do oczu, wtedy modlę sie dwa razy mocniej, proszę już nie o cud- bo taki dostałam, a on teraz w niebie czeka na moment by zejść do rodziców z powrotem, ale proszę o siły, żeby mi nigdy wiary nie zabrakło..

    Nie zapominajcie o Bogu, On o was pamieta zawsze, wszystko to, co nas otacza, co się wydarza, ma swój cel, Bóg wie co robi a my Mu poprostu ufajmy <3

    inessa, sunrise30, Miriam lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuje Wam za dar modlitwy, cuda się zdarzają <3
    Lecz mam prośbe mamy trudne dni dzieciątko walczy o przetrwanie pod moim serduszkiem, prosze Was chociaż i kilka dni modlitwy aby udało się utrzymać tę ciąże :) <3
    Jeżeli się nam nie uda pragniemy walczyć dalej i wierzymy teraz po tym cudzie,że mamy możliwość zajścia wciąże Bóg dał nam ją <3

    Ja wspieram Was moją modlitwą i przepraszam,że tak ośmielam się prosić o modlitwe w końcu Wy też macie dużo intencji.
    Buziaki i niech Miłosierne Serce Boga obdarzy każdą z Was łaską Macierzyństwa <3 <3 <3

    Konwalia, sylwiunia, Miriam, Kass lubią tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana pomodlę się o Twoje dzieciątko. Czekałyśmy wszystkie na ten cud i dalej będziemy Ciebie wspierać. Wierzyłam jak zaglądałam do Ciebie na wykres i wiedziałam, że nadejdzie u Ciebie taki dzień. Wierzyłyśmy i się udało. Wiara czyni cuda.

    inessa lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pamietam o Was i się modle <3 Polecam się Wam również <3

    Kass lubi tę wiadomość

  • sunrise30 Nowa
    Postów: 3 5

    Wysłany: 23 czerwca 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, Twój cud daje nadzieję każdej z nas.
    Pamiętam w modlitwie :)

    inessa lubi tę wiadomość

    sunrise30
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 8 lipca 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczeta, nie wiem czy słyszałyście o kapłanie z Ugandy ks. Johnie Bashobora, któy ma dar uzdrawiania. Teraz były rekolekcje z nim na stadionie narodowym w wWarszawie, moja siostra tam pojechałą, miała bardzo powazny problem z kręgosłupem, juz prawie nie chodziła, czekałą ją bardzo poważna operacja, i zostałą tam uzdrowiona, ludzie wstawali z wózków inwalidzkich, odrzucali kule, cuda wielkie się działy tam, Jezus przez tego ksędza uwalniał ludzi od chorób zniewole, dręczen demonów, pary, który miały problem z poczęciem dziecka zostały uzdrowione, zapewnione że, teraz już bez problemu poczna dziecko...

    Wystarczy tylko uwierzyc Chrystusowi całkowicie, a każdy moze doświadczyć takiego cudu. MOja siostra teraz biega tanczy i skacze, jak wróci do domu musi tylko medycznie to potwierdzic. Ze stadionu kazdy wyszedł z jakims darem, nikt nie odszełd bez niczego.

    ks. Bashobora prowadzi wiele rekolekcji teraz w Polsce warto szukać i pojechać, przez niego Bóg uzdrawia podobie jak kiedyś przez o. Pio :)

    inessa, sylwiunia, maximka84 lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ